320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

BALTI TURNIIR Eesti - Läti (4. juunil kell 19:00 A. Le Coq Arena)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    hmm...kas tõesti tänasel Läti mängul jälle vana hea geoblok?

    Kommentaar


      #17
      Kas kohapeal saab ka pileteid osta?
      Koondise põhimängija

      Kommentaar


        #18
        Põhikoosseis täna

        1 Mihkel Aksalu
        23 Taijo Teniste
        21 Nikita Baranov
        15 Ragnar Klavan
        19 Ken Kallaste
        18 Karol Mets
        16 Ilja Antonov
        17 Pavel Marin
        11 Rauno Sappinen
        5 Dmitri Kruglov
        8 Henri Anier

        Einoh ise ka usute et see on kallutamata valik ja meie kõigeparemad väljakul ?
        Uskumatu minuarust.
        Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

        Kommentaar


          #19
          Mäng on täitsa mõnus iseenesest, Sappinen ja Marin välja ja läheb veel paremaks.

          Kommentaar


            #20
            Sappinen on küll poisike meeste hulgas. Absoluutselt ei händli kahevõitlusi.

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas Jormma Vaata postitust
              Põhikoosseis täna

              1 Mihkel Aksalu
              23 Taijo Teniste
              21 Nikita Baranov
              15 Ragnar Klavan
              19 Ken Kallaste
              18 Karol Mets
              16 Ilja Antonov
              17 Pavel Marin
              11 Rauno Sappinen
              5 Dmitri Kruglov
              8 Henri Anier

              Einoh ise ka usute et see on kallutamata valik ja meie kõigeparemad väljakul ?
              Uskumatu minuarust.
              paluks herr Jorrma KALLUTAMATA valik näiteks Klavani ja Aksalu asemel.
              käiks selle koosseisu lausa ükspulgi läbi.

              klavani asemel kallutama ja kõige parem keskkaitsja oleks - kes?
              aksalu asemel kallutamata vv oleks - kes?
              kruglovi asemel - kes?
              kallaste asemel - kes?
              metsa asemel kes?
              antonovi asemel - kes?
              jne...
              Jorrma 11 kallutamata ja parima valiku meest oleks?


              Algselt postitas Felipe Vaata postitust
              Mäng on täitsa mõnus iseenesest, Sappinen ja Marin välja ja läheb veel paremaks.
              +1
              sappineni asemel proovinuks pigem liivakut ja marini asemel... ei teagi õieti keda.
              normaalselt muidugi kujutaks seal vassiljevi ja zenjovi, näiteks.
              Seisan üksi mere ääres
              jalas kollased sandaalid
              valged, merevahust sääred
              hüüan: "Elagu skandaalid!"

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas chac Vaata postitust
                paluks herr Jorrma KALLUTAMATA valik näiteks Klavani ja Aksalu asemel.
                käiks selle koosseisu lausa ükspulgi läbi.

                klavani asemel kallutama ja kõige parem keskkaitsja oleks - kes?
                aksalu asemel kallutamata vv oleks - kes?
                kruglovi asemel - kes?
                kallaste asemel - kes?
                metsa asemel kes?
                antonovi asemel - kes?
                jne...
                Jorrma 11 kallutamata ja parima valiku meest oleks?



                +1
                sappineni asemel proovinuks pigem liivakut ja marini asemel... ei teagi õieti keda.
                normaalselt muidugi kujutaks seal vassiljevi ja zenjovi, näiteks.
                kindlasti ma mõtlesin tervet 11, sry kui ei täpsustanud. sappineni ma kallutamata valiku puhul silmas pidasingi
                Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                Kommentaar


                  #23
                  liivakust on täitsa kahju. see 2 min mänguaega oli lausa mõnitamine ja statistika nuss. sellise sita peale ma tema asemel tulevikus enam hispaaniast kohale ei sõidaks. apsoluutne debiilsus peatreeneri poolt ja präegu ma pritsiks ma teda heameelega nii tati kui sitaga kui saaks. vabandage mu ropu suu pärast aga no mida te ise sellest arvate. no ei ole ju kuidagi normaalsed need otsused. kui keegi selgitaks mulle miks seda 2 minutit vaja oli saan rahulikult magama minna.
                  Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                    liivakust on täitsa kahju. see 2 min mänguaega oli lausa mõnitamine ja statistika nuss. sellise sita peale ma tema asemel tulevikus enam hispaaniast kohale ei sõidaks. apsoluutne debiilsus peatreeneri poolt ja präegu ma pritsiks ma teda heameelega nii tati kui sitaga kui saaks. vabandage mu ropu suu pärast aga no mida te ise sellest arvate. no ei ole ju kuidagi normaalsed need otsused. kui keegi selgitaks mulle miks seda 2 minutit vaja oli saan rahulikult magama minna.
                    Liivak oleks niiehknaa Eestis, kuna Hispaanias sai hooaeg läbi.

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                      liivakust on täitsa kahju. see 2 min mänguaega oli lausa mõnitamine ja statistika nuss. sellise sita peale ma tema asemel tulevikus enam hispaaniast kohale ei sõidaks. apsoluutne debiilsus peatreeneri poolt ja präegu ma pritsiks ma teda heameelega nii tati kui sitaga kui saaks. vabandage mu ropu suu pärast aga no mida te ise sellest arvate. no ei ole ju kuidagi normaalsed need otsused. kui keegi selgitaks mulle miks seda 2 minutit vaja oli saan rahulikult magama minna.
                      Kalluta nüüd ennast ikka püsti ja lõpeta need katsed pea peal olles vett juua.

                      Nagu ma aiman, on sinu arvates see kallutaja rahvariietes vestikandja? Seleta siis üldsusele, mis loogika alusel mängitati siis terve mängu Antonovit ja peaaegu kogu aeg Marinit?

                      Ja Sappi oli üpris terav, kahjuks ei kukkunud ükski pall talle pähe.

                      Ja eeldades, et vest teab ööö-d, oleks ju lausa idiootsus kallutada Purit mängu panema. Puri mäng on nagunii alati kehv, lisaks on varus ootel näiteks Gussev.

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                        kindlasti ma mõtlesin tervet 11, sry kui ei täpsustanud. sappineni ma kallutamata valiku puhul silmas pidasingi
                        On siis kallutatud või ei ole?
                        Sul on pretensioone siis kui mitmele mehele täpsemalt 11st?
                        Kui sa väidad et koosseis on kallutatud siis eeldaks ju et ilmselt vähemalt pooled mängijad ei tohiks platsil olla, või isegi lausa kõik või peaaegu kõik.
                        Seisan üksi mere ääres
                        jalas kollased sandaalid
                        valged, merevahust sääred
                        hüüan: "Elagu skandaalid!"

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas peters Vaata postitust
                          Ja Sappi oli üpris terav, kahjuks ei kukkunud ükski pall talle pähe.
                          Sappinenist tundub jah on saamas uus Ojamaa.
                          Seisan üksi mere ääres
                          jalas kollased sandaalid
                          valged, merevahust sääred
                          hüüan: "Elagu skandaalid!"

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas chac Vaata postitust
                            On siis kallutatud või ei ole?
                            Sul on pretensioone siis kui mitmele mehele täpsemalt 11st?
                            Kui sa väidad et koosseis on kallutatud siis eeldaks ju et ilmselt vähemalt pooled mängijad ei tohiks platsil olla, või isegi lausa kõik või peaaegu kõik.
                            uskumatu mis idiootsust ma loen ehk kui koosseisus on ainult 1 kallutatud valik et siis pole kallutatud koosseis. sul vist mingi riiklik standard kus on kirjas mitu meest võib kallutatud olla
                            Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas peters Vaata postitust
                              Kalluta nüüd ennast ikka püsti ja lõpeta need katsed pea peal olles vett juua.

                              Nagu ma aiman, on sinu arvates see kallutaja rahvariietes vestikandja? Seleta siis üldsusele, mis loogika alusel mängitati siis terve mängu Antonovit ja peaaegu kogu aeg Marinit?

                              Ja Sappi oli üpris terav, kahjuks ei kukkunud ükski pall talle pähe.

                              Ja eeldades, et vest teab ööö-d, oleks ju lausa idiootsus kallutada Purit mängu panema. Puri mäng on nagunii alati kehv, lisaks on varus ootel näiteks Gussev.
                              mis mul sellest antonovist ja marinist... ma küsin vaid seda miks neid 2 minutit oli vaja ?
                              Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                              Kommentaar


                                #30
                                Kas Eesti jalgpalli alateemades üldse enam mängust ka räägitakse või käibki enamasti mingi suvaline jaur?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X