320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sergei Zenjov (Tallinna FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    Ukraina liigat ma nüüd küll Hollandi ,Kreeka või Inglise esiliigast kõvemaks ei pea . Ukrainas on kaks megaklubi , mõned idaeuroopa keskmikud ja ports vene esiliiga tasemel klubisid. Karpaty on pigem vene esiliiga tasemel klubi. See ,et nad Galale ära panid on sama õnnelik juhus nagu Levadia omal ajal Twentele suhu andis ,kes hiljem Hollandi meistriks tuli.
    Selle võrdlusega ei taha ma Zenjovi head arengut kuidagi maha teha aga ärme nüüd liiga pilvedesse kah tõuse .
    Ütlen mis ma arvan mängupildi järgi. Enam-vähem kõik mis Hollandist tuleb tundub üsna meh. Tase on kuidagi võrdsem samas tipud pole just väga kõrgel, mis viimasel ajal Euroopas ka tunda on andnud. See, et AZ,Twente tiitleid suudavad võita on eelkõige siiski seotud Ajaxi,PSV,Feyenordi langusega üsna arvestataval määral. Hollandi liiga on nime poolelt ilus a mis puutub tasemesse, siis minu arust jah...ei ole just ülemäära seda seal.

    Kreeka kohta ei oska ka väga kommenteerida, kindlasti nõrgem kui Ukraina. Ses suhtes see kuidas sa just Ukrainat kirjeldas kehtib suures osas ka Kreeka kohta - kaks suurt, mõned keskmikud ja hunnik paska.

    Ja siis tuleb see Championshipi küsimus. Raha nagu on aga EPLi põhjaklubid ning keskmine Championshipi klubi ikka üsna õnnetu tasemega. Nagu seda ka muudes tippliigades - 2. liigast ülesse kerkinu ikka tasemelt kõvasti nõrgem ning parajal hulgal jo-jo klubisid. On erandeid nagu Newcastle,Real Sociedad aga need pigem üksikud näited halvasti juhitud klubidest.

    Ja ma ei ütleks, et see kuidas Karpaty Galale ära pani oleks õnnelik juhus vaid pigem asjade loomulik käik. Kusagil läheb tase kõvemaks ja see avaldub tulemustes.

    Kommentaar


      Ma toonitan veel kord ,et ma ei taha sugugi Karpatyt või Serjoga taset vähendada ,lihtsalt avaldan oma arvamust.Ukraina liigat tean nii palju ,kui mõnikord telest seda näeb ja Sahtari ja Dünamo mänge CL -s näitab. Kindlasti hea stardilava edasiseks arenguks. Ja üldse on mul väga hea meel ,et niipalju noori kutte meil praegu välismaal pallib ja mitte pinki ei nühi vaid on siiski enam vähem põhimehed oma klubides ( Puri ,Saag ,Zenjov).
      Jalgpall toodab ja mehed arenevad ning järgmisel aastal loodetavasti läheb jälle keegi .
      FCF Forever

      Kommentaar


        Zenyov playing well! I'm happy about him. To be honest i had a doubt that he will show some improvement. Half year before he was really not cool... i thought he stop in development, but i'm happy i was wrong. By the way he's the fastest player in Karpaty. He's REALLY fast even he's so tall
        Мільйон Сердець, одне биття!
        Карпати Львів - на все життя!

        Kommentaar


          Algselt postitas myroslav Vaata postitust
          Zenyov playing well! I'm happy about him. To be honest i had a doubt that he will show some improvement. Half year before he was really not cool... i thought he stop in development, but i'm happy i was wrong. By the way he's the fastest player in Karpaty. He's REALLY fast even he's so tall
          He is fastest player in national team too.

          Kommentaar


            Keegi on mõnd intekat Zenjoviga näinud? Räägib mees ilusti eesti keelt ka?

            Kommentaar


              Kommentaar


                Algselt postitas Nugisemees Vaata postitust
                Keegi on mõnd intekat Zenjoviga näinud? Räägib mees ilusti eesti keelt ka?
                krt jätke juba see keele teema...
                Nime järgi ei saa ju liigitada meest.. hetkel on Zenjov südamest rohkem eestlane, kui mõni teine teiselpool lompi...

                Aga ok vastuseks olen kusagilt foorumsit siin varem lugenud, et Zenjov Pärnu poiss ja eesti keel pidavat ka suus olema...

                Aga ajab närvi juba vaikselt see keeleteema... Eesti Koondist esindavad ainult Eesti Vabariigi kodanikud... ja sellega peaks olema ju kõik öeldud!

                Kommentaar


                  Räägib päris ilusti. Kui arvestada, et ilmselt pole aastaid praktikat saanud Ukrainas mängides, peab ikka tunnustama .

                  Endalgi läheb keel rooste, kui kaua Inglismaal olla.

                  Kommentaar


                    Soo või, et talvel leping lõppemas... siis on ju põnev värk talvel oodata!!

                    Kommentaar


                      "Läheb tõesti aina paremini. Üks edu järgneb teisele. Klubis olen tõusnud kindlaks algkoosseisumeheks," tõdeb aasta alguses Karpatõga uue, 2013. aasta lõpuni kestva lepingu sõlminud pärnakas.

                      Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!

                      Kommentaar


                        loodame, et nüüd sõlmis korraliku lepingu, mitte nagu eelmine kord - kohe numbreid nähes kirjutas alla, kuigi oleks võinud nõuda palju rohkem. Aga eks nüüd vanem ja targem

                        Kommentaar


                          Kas tõesti,tõesti??!Me peame endale ühe staari saama!Nimelt tema

                          Kommentaar


                            Nt. Liverpoolis ta see aasta euros ikka mängida ei saa.

                            A noh, see on veel märg unistus.

                            Kommentaar


                              Zenjovile maailmaklassiga klubi!

                              Kommentaar


                                Miks?
                                Fan of Manchester United and FC Barcelona.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X