320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fifa Ballon d'Or

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
    See teema vist ei koti enam kedagi.
    Millal see valitakse?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Millal see valitakse?
      21.30 hakkab vist ametlik osa.

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        21.30 hakkab vist ametlik osa.
        Mul on kogu selle preemiaga endiselt see probleem, et tegelikult oli ju 20 aastat tagasi "päris" maailma parim FIFA nimetatu, nüüd on justkui Ballon dOr ja nii mõtlevad mõned, et Michael Owen oligi reaalselt kunagi maailma parim.

        Kommentaar


          Fifa 97-s?
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Mul on kogu selle preemiaga endiselt see probleem, et tegelikult oli ju 20 aastat tagasi "päris" maailma parim FIFA nimetatu, nüüd on justkui Ballon dOr ja nii mõtlevad mõned, et Michael Owen oligi reaalselt kunagi maailma parim.
            See veits jamaks muutunud jah, aga ausalt ei näe ideaalset lahendust.

            Kommentaar


              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
              See veits jamaks muutunud jah, aga ausalt ei näe ideaalset lahendust.
              Lihtsalt ignoreerida?

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Lihtsalt ignoreerida?

                Mis sunniks hetkel FIFA, UEFA ja selle France Footballi ühise laua taha, et kokku leppida üks korralik ja hästi korraldatud iga aastane auhinnatseremoonia?

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  Mis sunniks hetkel FIFA, UEFA ja selle France Footballi ühise laua taha, et kokku leppida üks korralik ja hästi korraldatud iga aastane auhinnatseremoonia?
                  Kes üldse sel aastal selle FIFA autasu sai?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Kes üldse sel aastal selle FIFA autasu sai?
                    Google aitas, kuningas Lionel.

                    Kommentaar


                      Bullshit.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                        Bullshit.
                        Ehk siis väravad loevad. Kaitsva suunitlusega mängijatel pole sõnaõigust. Vähemalt mitte ennem, kui need kaks on pildilt kadunud.

                        Aga Messi nägu oli priceless, kui näidati tema väravat karistuslöögist Liverpooli vastu
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          See üritus tundub ikka nii väga "sponsor tahab, et nende suurim nägu võidaks"-ülepakkumisena.

                          Kommentaar


                            Minu meelest täiesti 50-50 Messi ja Van Dijki vahel. Ja mind üldse ei huvita et Liverpool võitis CLi ja Barca "ainult" LaLiga. Tegemist siiski individuaalse auhinnaga.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas MNa Vaata postitust
                              Minu meelest täiesti 50-50 Messi ja Van Dijki vahel. Ja mind üldse ei huvita et Liverpool võitis CLi ja Barca "ainult" LaLiga. Tegemist siiski individuaalse auhinnaga.
                              täpselt. mille pealt omal ajal George Weah võitis?
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Sel korral vähemalt märgati ka Lewandowskit.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X