320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Floral on täitsa korralikud taustajõud mängudel. Poolajal, kui Hurt riietusruumi liikus, jooksid tribüünilt 2 tüüpi kaustade ja paberitega tema juurde ja andsid tähtsad paberid treenerihärrale üle.

    Kommentaar


      Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
      Floral on täitsa korralikud taustajõud mängudel. Poolajal, kui Hurt riietusruumi liikus, jooksid tribüünilt 2 tüüpi kaustade ja paberitega tema juurde ja andsid tähtsad paberid treenerihärrale üle.
      ja mis sest kasu on?

      Kommentaar


        Kommentaar


          ja nii need omad noored ründajad arenevadki ... pinki nühkides või esiliigas. milleks meile siia sierra leone jms mängijaid tuua? ehk mõni targem selgitaks?

          Kommentaar


            Algselt postitas spekter Vaata postitust
            ja nii need omad noored ründajad arenevadki ... pinki nühkides või esiliigas. milleks meile siia sierra leone jms mängijaid tuua? ehk mõni targem selgitaks?
            No tuginedes soccerway´le on ju tegemist tõelise talendiga... Tsitaat intervjuust:"... võin kinnitada fännidele, et aitan meeskonnal tõusta uuele tasemele.“
            ROHE-VALGE SURMANI

            Kommentaar


              mulle meeldiks, kui meie omad noored poisid saaks need mänguminutid kogemusi ... arusaamatu käik Flora poolt, mis näitab, et mingid kunagised põhimõtted on hääbumas.

              Kommentaar


                Mulle meeldis rohkem see osa intervjuust, kus ta väitis, et suudab edukalt väravaid lüüa.

                Kommentaar


                  Algselt postitas spekter Vaata postitust
                  ja nii need omad noored ründajad arenevadki ... pinki nühkides või esiliigas. milleks meile siia sierra leone jms mängijaid tuua? ehk mõni targem selgitaks?
                  Konkurents on edasiviiv jõud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas spekter Vaata postitust
                    mulle meeldiks, kui meie omad noored poisid saaks need mänguminutid kogemusi ... arusaamatu käik Flora poolt, mis näitab, et mingid kunagised põhimõtted on hääbumas.
                    Kes need omad noored poisid Floras on, kes reaalselt suudaks vajalikul tasemel praegu ründes mängida ning hooaega päästa? Ei ole seal kedagi.
                    Inter - ausaim klubi Itaalias.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas spekter Vaata postitust
                      ja nii need omad noored ründajad arenevadki ... pinki nühkides või esiliigas. milleks meile siia sierra leone jms mängijaid tuua? ehk mõni targem selgitaks?
                      Ei ole küll antud mängijat mängimas näinud, aga ma leian, et konkurentsi tõstmine on oluline. On küll tore, et Flora usaldab väga varakult mängijaid esindusmeeskonnas väljakule, kuid ma ei ole kindel, kas see avanss pikas perspektiivis nii kasulikuks osutub kui eeldada võiks. Kõrgliiga tipp ei tohiks olla siiski koht, kus iga 16-aastane kohe mängu saab, kes natukenegi pallile pihta saab. Ma olen küll väga tihti Florat sesmõttes näiteks Kaljule eeskujuks toonud, aga siiski on oluline, et mängija harjuks juba siinses liigas võitlema oma koha nimel.

                      Kui vaadata kasvõi enamus koondislasi, kes väga varakult oma ristsed Eesti meistriliigas said ning mõni aasta pärast 20ndat sünnipäeva juba välismaal mängisid, siis paljud nendest oma karjääri tipus paremas meeskonnas mängivad kui nende esmane välisklubi? Foorumitki lugedes, et mängija X siirdus Norra liigasse, siis alati on näha kommentaare stiilis "hea hüppelava, varsti siirdub tugevamasse liigasse jne". Paraku suudavad sellise sammu teha väga vähesed. Ma usun, et üheks põhjuseks on see, et juba karjääri varajasel perioodil tuleb kõik liiga lihtsalt kätte ning ei suudeta toime tulla selle konkurentsiga, mis ühes tõsiseltvõetavas klubis toimub, kus igale positsioonile on mitu-mitu meest.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas spekter Vaata postitust
                        mulle meeldiks, kui meie omad noored poisid saaks need mänguminutid kogemusi ... arusaamatu käik Flora poolt, mis näitab, et mingid kunagised põhimõtted on hääbumas.
                        Millised põhimõtted? Flora on ALATI võõrjõudu kasutanud. Mõnel perioodil rohkem, teisel vähem, aga alati.

                        Aga konkreetselt selle ülemineku osas tekib küsimus, et kas teda ikka testiti ka või jäädi tema juttu paljudest väravatest uskuma? Loodetavasti ei kujune sellest Adou vol.2...
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          No kust selliseid vendi üles korjatakse, tekib küsimus...

                          Kommentaar


                            Natuke naljakas.
                            Giggs will tear you appart.

                            Kommentaar


                              ma võin eksida aga flora fännid olid kunagi vist need "suured" rahvuslased kes olid jube häiritud kui kellegil mõni võõramaalne mängis klubis. nüüd on tüüpidel terve klubi igasugu sisserändajaid täis .D klounikari ikka olete

                              Kommentaar


                                Algselt postitas erxu Vaata postitust
                                ma võin eksida aga flora fännid olid kunagi vist need "suured" rahvuslased kes olid jube häiritud kui kellegil mõni võõramaalne mängis klubis. nüüd on tüüpidel terve klubi igasugu sisserändajaid täis .D klounikari ikka olete
                                Floral on kolm välismängijat, nii et tõesti on terve klubi igasuguseid sisserändajaid täis. Nii et no ma ei tea, kes siin kloun on.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X