320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Rannajalgpalli Liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nagu hüüdja hääl kõrbes...
    Millal või kuidas toimub hääletamine parima mängija valimiseks? Annaks oma hääle Edgarile...
    Samas, kuidas Fair Play meeskond valitakse?
    Ilmselgelt Pajo PARIM VÄRAVAKÜTT
    ja Augur SK PARIM MEESKOND!
    trey says:

    ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

    Kommentaar


      Algselt postitas mõistusehääl Vaata postitust
      Sealt nurgast kus mina vaatasin ei olnud seda noormeest kohalgi kes tavaliselt pilte teeb Karile...... Tundub , et Kaari on ka talle liigapalju võlgu jäänud.
      http://www.soccernet.ee/rannajalgpalli-karikas-2011 siin ju pilte küll - Heiki(keda sa mõtled ma usun) oli selle ürituse ajal haige ja kui ma ei eksi siis tegi pilte karikavõistlustel Indrek ja tema pildid siin galeriis ka üleval

      Kommentaar


        Impeerium on andnud vastulöögi
        Eesti Rannajalgpalli Liit avab siia rubriigi VÕLGNIKUD, kuhu satuvad need inimesed/asutused/klubid, kes vaatamata korduvatele lubadustele ei täida Rannajalgpalli Liidu ees oma kohustusi ja võlgnevusi!
        Sten on end millesegi mässinud
        Mnjaaa...paha-paha...
        trey says:

        ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

        Kommentaar


          Neil oli seal paras kamm ju
          www.ehrakennus.ee
          Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

          Kommentaar


            Algselt postitas ELauter Vaata postitust
            Neil oli seal paras kamm ju
            Samas, olukorda vaadates....siis usun,et paremini, kui "pada sõimab katel,ühed mustad mõlemad", ei saaks seda olukorda kirjeldada

            Even, ära saa valesti asjast aru-sind ma siinkohal ei mõelnud
            trey says:

            ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

            Kommentaar


              ei saa aru?
              www.ehrakennus.ee
              Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

              Kommentaar


                Algselt postitas ELauter Vaata postitust
                ei saa aru?
                sellest kukeharjaga kukest kes platsil ainult vingub ei saa keegi aru ju
                http://www.newyorkredbulls.com/

                Kommentaar


                  Algselt postitas StenS Vaata postitust
                  sellest kukeharjaga kukest kes platsil ainult vingub ei saa keegi aru ju
                  päris teravalt öeldud aga mis te siin mõistatate....liiv veel kannab rannas, trenni tegema ja kes rannas enam ei viitsi saab juba sisehalli ka madistama minna

                  Kommentaar


                    Huvitav kas see sama Rannajalgpalli liit(Kari Andri Kask) need Firmad , inimesed, ja klubid üles paneb kellele tema võlgu on? Oman infot , et see nimekiri tuleb oluliselt pikem kui see esimene nimekiri.

                    Lisaks muidugi tahaks õnnitleda Härra Kaske Karika finaalis tehtud fopaa eest. Teisele kohale kinkida kast alkoholivaba õlut on juba uus tase. Ja Meistriliiga võitjale anda sama karikas mis nende käes olnud 3 aastat ja särk mis laguneb peale esimest pesu on muidugi ainult võimalik eesti rannajalgpallis. Mõni ime , et Kari Andri Kasele nii palju võlgu ollakse.

                    Kommentaar


                      kõik oli aus, karikavõitjad said ka kasti Rock Zero õlut...
                      Nõmme BSC OlyBet
                      www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub
                      www.youtube.com/c/NõmmeBSC

                      MIND Media Live Streaming services
                      www.mind.ee

                      Kommentaar


                        Olgem täpsed, kukeharjaga kukk kireb...aga ei, muidu nagu tore vaadata, kuidas inimesed asjadest aru saavad, või siis ei saa
                        Algselt postitas StenS Vaata postitust
                        sellest kukeharjaga kukest kes platsil ainult vingub ei saa keegi aru ju
                        trey says:

                        ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                        Kommentaar


                          vaikselt hakkab päike kütma juba ja poisid valmistuvad
                          Täpsemalt saab vaadata siit: www.rannajalgpall.ee

                          Kommentaar


                            Nõmme Kalju avas uue rannajalgpallile pühendatud Facebookilehe. Seekord ilma Unibetita
                            Minge uurige asja: http://www.facebook.com/KaljuBeachSoccer
                            www.jkkalju.ee
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              Ja registreerimine Eesti Rannajalgpalli Suveliigale on alanud - rohkem infot saab SIIT

                              Päikest ja liiva kõigile!

                              Kommentaar


                                2012 a. astub Eesti rannajalgpalli liivadele uus tegija! Nõmme Beach Soccer Club koosneb endistest Unibet Nõmme Kalju mängijatest, kes tulid meeskonnaga neli korda järjest Eesti Meistriteks aastatel 2008-2011. Meeskonna treeneriks on juba seitsmekordne Eesti Meister ning kaks korda Eesti parimaks mängijaks valitud legendaarne Marek Kääri-Markson!



                                Stay Tuned!
                                http://www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub

                                Kommentaar

                                Working...
                                X