320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Korralik laotühjendus käib. Hart, Bony, Nasri... Mangala veel jäänud.

    Kommentaar


      Läinud nüüd ka Mangala, laenule Valenciasse. Vaatamata kogu sellele negatiivsele haibile saadi omale hea keskkaitsja.

      Kommentaar


        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Heh on kisakõri KOmpany näoilme on tase

          Kommentaar


            Aguero sai siis oma karistuse kätte.

            Kommentaar


              Agüerole 3 mängu bänni siis- http://www.thefa.com/news/governance...nsion-02092016
              Elu on lühike, pidu on pikk.

              Kommentaar


                Tähtsam uudis mu meelest see, et Yaya ei saa CL'i mängida.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                  Tähtsam uudis mu meelest see, et Yaya ei saa CL'i mängida.
                  teadsin, et guardiola feilib, aga et ennast juba alguses perse keerata... poleks uskunud
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Veider, et ta ei lahkunud siis.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      teadsin, et guardiola feilib, aga et ennast juba alguses perse keerata... poleks uskunud
                      Ja jah, ühes teises klubis alustas sellega, et peksis ronnie ja deco minema. Järgnes muidugi ajalugu, feilimise mõttes, eks. Pepi jaok ob suhtumine ema ja isa, küsi ibra käest.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                        Ja jah, ühes teises klubis alustas sellega, et peksis ronnie ja deco minema. Järgnes muidugi ajalugu, feilimise mõttes, eks. Pepi jaok ob suhtumine ema ja isa, küsi ibra käest.
                        Barcelona tegi Messi mitte Guardiola.

                        Bayernis Guardiola feilis.

                        Eks tulevik näitab mis ta citys suudab.

                        (Mu postitus sai siis tehtud kui keres oli lubatust rohkem promille ja ilmselgelt on aru saada, et yaya mulle väga meeldib, palun keegi tooge mulle maitsevett..)
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          Barcelona tegi Messi mitte Guardiola.

                          Bayernis Guardiola feilis.

                          Eks tulevik näitab mis ta citys suudab.

                          (Mu postitus sai siis tehtud kui keres oli lubatust rohkem promille ja ilmselgelt on aru saada, et yaya mulle väga meeldib, palun keegi tooge mulle maitsevett..)
                          Ilmselt sa pole veel kõiki promille välja saanud- 3 Bundesligat, 2 DFB Pokali, 1 Uefa Super Cup ja klubide MM just jõhkrat feilimist ei tähenda....
                          Elu on lühike, pidu on pikk.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                            Ilmselt sa pole veel kõiki promille välja saanud- 3 Bundesligat, 2 DFB Pokali, 1 Uefa Super Cup ja klubide MM just jõhkrat feilimist ei tähenda....
                            Nüüd tuleb rainis ja peab sulle loengu
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                              teadsin, et guardiola feilib, aga et ennast juba alguses perse keerata... poleks uskunud
                              Hahahahaha nagu 4 real ilmselgelt pole ma suurim Pepi fänn, aga seda otsust nüüd nii tõsiselt kritiseerida. Kenjaalne.

                              Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                              Ilmselt sa pole veel kõiki promille välja saanud- 3 Bundesligat, 2 DFB Pokali, 1 Uefa Super Cup ja klubide MM just jõhkrat feilimist ei tähenda....
                              Samas siin... nagu mujalgi mainitud siis - Bundesliga ja Pokal on Bayernile ainult kaotada - kui vaadata mis koosseisus ja olukorras ta klubi üle võttis... Bayernis ta eesmärke igastahes ei saavutanud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                Samas siin... nagu mujalgi mainitud siis - Bundesliga ja Pokal on Bayernile ainult kaotada - kui vaadata mis koosseisus ja olukorras ta klubi üle võttis... Bayernis ta eesmärke igastahes ei saavutanud.
                                Jah, nõus, vähemalt üle CL-i võinuks ta ära tuua; jah, Pepi-aegse Bayerni koosseis oli tugevam kui konkurentidel, aga siiski, nimetada seda perioodi, kus eelpoolnimetet kopsikud saadi, puhtaks feilimiseks.. on natuke ülepingutamine.
                                Elu on lühike, pidu on pikk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X