320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nüüd mingid jutud, et Bideni poeg majandab miskit Hiinas ka. Allikat ei tea, twitterist nägin

    Kommentaar


      Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
      Nüüd mingid jutud, et Bideni poeg majandab miskit Hiinas ka. Allikat ei tea, twitterist nägin
      Järgmise info allikana soovita siis kroonikat.

      Kommentaar


        Kommentaar


          Algselt postitas Clingfilm Vaata postitust
          Järgmise info allikana soovita siis kroonikat.
          Sulle soovitaks kroonika sisse istuda

          edit: https://www.cnsnews.com/article/washington/susan-jones/sen-ron-johnson-biden-lying-about-his-son-not-making-money-china

          Kommentaar


            Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
            Ma ei tea kas ma loen valesti, aga polnud plaanis sinule ära panna, vaid seletada miks see "ilkumine, teravmeelitsemine, hirmutamine" vajalik on. Muidu tekibki uus normaalsus nagu Ungaris, kus kedagi ei koti enam, kui palju raha Orban oma sõpradele oligarhidele suunab või inimõigusi kärbib, niikaua kuni ta ikka vähemusi häälekalt kiusab. Vaadates juba millist hobusesittta inimesed oma nimega ilma mingi häbitundeta sotsiaalmeedias jagama on hakanud massiliselt ka siin, peab veel vähemalt ülejäänud 80%le valijatest meelde tuletama, et see ei ole kuidagi aktsepteeritav ega enamuse arvamus.
            Ahah. Sain valesti aru.

            Ma igaks juhuks mainin ära, et ignoreerimine-ja-listid pole teps mitte minu tassike teed ning teinekord on ka vaja läbi perse pähe jõuda, kuid samas on vaja teada, mida ja millepärast teeme ning mida see endaga kaasa võib tuua.

            Paras aeg näitamaks, mida lantimistest ja kaklemistest on õpitud
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
              Sulle soovitaks kroonika sisse istuda

              edit: https://www.cnsnews.com/article/wash...ng-money-china

              Ma ei tea, mida sa endale sisse istunud oled, aga see läks veits liiga sügavale...

              QUESTIONABLE SOURCE A questionable source exhibits one or more of the following: extreme bias, consistent promotion of propaganda/conspiracies, poor or no
              20 LEGEND

              Kommentaar


                EKRE tahab jätta rahvusringhäälingu ilma 22 miljonist eurost, mis on mõeldud uue telemaja ehitamiseks, milles koalitsioon eelmise aasta augustis kokku leppis.


                Lasteaed..

                Kommentaar


                  pandeemiast on saanud nüüdseks endeemia , ning ka eelmise suure kriisi ajal üle kümne aasta lükati ERR uue maja ehitamine kõrvale
                  juhtub nii ka nüüd - no ja siis ?
                  Kreekas pandi 7-8 aastat tagasi riigi TV üldse kinni - ka midagi erilist ei juhtunud
                  paar aastat hiljem avati küll uuesti
                  kas EKRE suutis eelmisest riigieelarvest kõrvale lükata ka KAPO uue maja ehitamise ?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas olll Vaata postitust
                    pandeemiast on saanud nüüdseks endeemia , ning ka eelmise suure kriisi ajal üle kümne aasta lükati ERR uue maja ehitamine kõrvale
                    juhtub nii ka nüüd - no ja siis ?
                    Kreekas pandi 7-8 aastat tagasi riigi TV üldse kinni - ka midagi erilist ei juhtunud
                    paar aastat hiljem avati küll uuesti
                    kas EKRE suutis eelmisest riigieelarvest kõrvale lükata ka KAPO uue maja ehitamise ?
                    Ei suutnud.
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      Tänaste sündmuste valguses oleks ehk kevadel mōistlik korraldada referendum ka sel teemal, kas torti võib naeruvääristada või mitte.

                      Kommentaar


                        Jeremy Corbyn visati parteist välja peale seda kui ta täna hommikul otsustas öelda, et sõltumatu komisjoni raport, mis ütles, et tema juhtimisel oli partei antisemiitlik, on temavastane nõiajaht. Poole aastaga erakonna juhist väljavisatuks on vist päris rekordiline saavutus.

                        Kommentaar


                          Konkreetne näide, kui kreisiks vasakpoolsed läinud on. Moodne vöukija ja Joe Bideni valija peab sönavabadust ohuks ühiskonnale ja unistab sotsialismist. Huvitav kas on häid näiteid ka et nii möelda?
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Nüüd sa astusid küll kenasse ämbrisse. See on satiirikonto. Noh, umbes sama hea oleks, kui sa praegu jagaks siin Onioni uudiseid...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                              Nüüd sa astusid küll kenasse ämbrisse. See on satiirikonto. Noh, umbes sama hea oleks, kui sa praegu jagaks siin Onioni uudiseid...
                              ämber my ass, ma tean seda ju. See ei muuda fakti mismoodi teatud inimesed mötlevad kui neile selline poll ette söödetakse
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                                ämber my ass, ma tean seda ju. See ei muuda fakti mismoodi teatud inimesed mötlevad kui neile selline poll ette söödetakse
                                Mis valuvaigisteid võtad muidu?

                                (nali on selles, et nii loll olla tundub üpris valus. mitte, et satiirikontol ei vastata samal soonel)
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X