320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tallinna Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    Kui vaja siis pannakse vastama.
    Mis valemiga, kui staadionihoone on staadionist eraldi, siis peaks seal korralikud ümberehitused tegema

    Kommentaar


      kui kõlbas hollandi koondisel ehitusplatsil riideid vahetada, siis küll leitakse vajadusel ka lahendus sellele probleemile.

      Kommentaar


        Hooaja esimese kaotus. Mäng oli tasemelt ML vääriline.

        Kommentaar


          pole hullu, Puuma täitis protokolli valesti ja Kalev saab siiski tehnilise võidu.

          Kommentaar


            kas see on sinu lootus või sellel väitel tõsi taga ?

            Kommentaar


              Puuma eksis jah, aga ma ei usu, et tulemus tühistatakse. Mängija oli sama, vaid number oli erinev, kuna ta olevat kaotanud oma särgi ära. Erinevus Paide juhtumiga on ikka sisuline. Paide, kui miinus kaotuse sai, kasutas mängijat, kelle nime protokollis polnud märgitud.

              Küllap saab Puuma mingi rahatrahvi vaid. Samas, eks kõrge komisjon otsustab.

              Kommentaar


                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                Puuma eksis jah, aga ma ei usu, et tulemus tühistatakse. Mängija oli sama, vaid number oli erinev, kuna ta olevat kaotanud oma särgi ära. Erinevus Paide juhtumiga on ikka sisuline. Paide, kui miinus kaotuse sai, kasutas mängijat, kelle nime protokollis polnud märgitud.

                Küllap saab Puuma mingi rahatrahvi vaid. Samas, eks kõrge komisjon otsustab.
                Särgi kaotamine riietusruumist väljakule kõndides ei ole just väga tõsine argument
                Aga jah, eks uuel nädalal ole kuulda. Kalevil on olnud ka paar korda juhtum, kus platsil on õige ehk reeglite järgi mänguõigust omav mängija, kuid protokollis on tehtud süütu viga ja +/- on olnud karm tõsiasi.

                Kommentaar


                  teist moodi ei saa ara voita nuud otsivad raisk mingid huujnjat
                  LOL

                  Kommentaar


                    Käisin esimest korda see hooaeg esiliigat vaatamas ja mulje on ikka super. Mõlemad meeskonnad soovisid mängida jalgpalli, mitte nagu ML tagumine ots, et ainult võitluse peale. Oskusi oli täna väljakul rohkem, kui enamustes ML mängudes ning tempo oli kindlalt kiirem kui näiteks eilne Kalju-Paide.

                    Ja millised tõrjed väravavahtidelt, mõlemad kiiprid kindlalt oleks ML esiviisiku tase, vähemalt tänase esituse põhjal. Kuigi olin Kalevi poolt, siis loodan, et Puumalt 3p ikka ära ei võeta. Muidu äkki Tiidus võtab üldse satsi liigast maha

                    Aga kindlasti pühapäeval kõik kordusmängu vaatama!

                    Kommentaar


                      kas mitte eelmine hooaeg just kalevilt ei võetud esiliigas punkte ära paberimajanduse pärast. nüüd siis röövib paberiamajndus puumalt punkte

                      Kommentaar


                        Tänasest tulisest lahingust natuke pikemalt kodulehel:

                        Esindus sai esimese kaotuse või siiski?

                        Lisaks, et sarnast tahet, taset, pinget, higi ja tõrjeid saab näha nädala pärast Kalevi Keskstaadionil. Selleks, et säästa mängupiletiga või anda sõpradele teada enda kohale tulekust, vaata meie Facebooki lehele:

                        JK Tallinna Kalev vs. FC Puuma
                        Kalevi Facebook | Kalevi koduleht

                        Kommentaar


                          Kert Haavistu koondisse!
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Ei usu, et Kalevil tasub loota punktilisale. Ma ei usu ka eriti, et sarnase juhtumi puhul on varem miinus kaotusi antud. Küllap on olnud lisaks mingeid muid nüansse, kui Kalevi mingitele võistkondadele on kaotusi määratud.

                            Hetkel on asi selles, et Kevin Kauber mängis nr 26 all, aga protokollis oli nr 29 Kevin Kauber.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              Ei usu, et Kalevil tasub loota punktilisale. Ma ei usu ka eriti, et sarnase juhtumi puhul on varem miinus kaotusi antud. Küllap on olnud lisaks mingeid muid nüansse, kui Kalevi mingitele võistkondadele on kaotusi määratud.

                              Hetkel on asi selles, et Kevin Kauber mängis nr 26 all, aga protokollis oli nr 29 Kevin Kauber.
                              lisaks sellele oled sa protokollis ka veel praaki teind. ma küll ei näind, et teisel poolajal välja läinud Berzinš oleks sisse tulnud Valgele oma särki oleks and.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                                lisaks sellele oled sa protokollis ka veel praaki teind. ma küll ei näind, et teisel poolajal välja läinud Berzinš oleks sisse tulnud Valgele oma särki oleks and.
                                see on juba kohtunikute viga rsk!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X