320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Well Played UEFA. Jälle üks tiim väljas kuna on suudetud leida ebakompetentne kohtunik.

    EDIT: ja Roy Keane on lihtsalt munn. Tema negatiivsed väljaütlemised endise klubi suunas on tingitud sellest, et muudmoodi ta ju eetriaega ei saa. Ta võiks ka juba ükskord meheks saada ning selle okka perseaugust välja tõmmata - piinlik on.

    Kommentaar


      Ott Järvela kirjutas kaardi olukorra pikemalt lahti kliki siia

      Kommentaar


        Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
        Well Played UEFA. Jälle üks tiim väljas kuna on suudetud leida ebakompetentne kohtunik.

        EDIT: ja Roy Keane on lihtsalt munn. Tema negatiivsed väljaütlemised endise klubi suunas on tingitud sellest, et muudmoodi ta ju eetriaega ei saa. Ta võiks ka juba ükskord meheks saada ning selle okka perseaugust välja tõmmata - piinlik on.
        Ma küsiks, et milline peab see viga siis olema, et punane kaart teenida? Kohtunik ja ebakompetentne? Mängu lõpus jättis Manu kasuks penalti andmata, kuid see ei oleks edasipääseja suhtes midagi muutnud.

        Kommentaar


          Miks meedia kohe eeldab, et Rooney on lahkumas kui teda algkoosseisu ei pandud? Ja et kohe suhted sir'iga metsas sellepärast?

          Kommentaar


            So self aware so full of shit

            Kommentaar


              Olgu, kuidas selle msni veebikaamerate hirmu otsusega oli, aga meeskonna poole pealt on küll hing rahul. Mõlemas mängus mängiti oma võimetele ja jõududele vastavalt. Väärt elamused pakuti mõlemas mängus. Kokkuvõtvalt, hetke parem tiim võitis.
              SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Pole küll ManU spetsialist, aga minu arust kaotas mängu SAF oma eksperimentaalkoosseisuga, mitte Nani või kohtunik. Mourinho vangerdust päris geniaalseks ei tembeldaks, aga paindlikuks küll ja eile tõi see edu. Mõtlen seda, kui Arbeloa asemele toodi Modric ning pärast viigiväravat saadeti juba lahtiriietunud Benzema pingile tagasi. SAFi vahetused olid hilinenud, aga see-eest kummalised. Üks asi, mida veel kohtuniku suunas öeldud pole, et ma jagaks talle propsi selle eest, et ta ei võlunud pennalt välja ühestki tahtmatust handballist - isegi mitte Rafaeli omast.
                No enne punast oli Man Utd selgelt parem meeskond platsil. Mu meelest oli algkoosseis igati hea ja asjakohane. Real oli küllaltki hambutu ja meil olid kindlalt paremad võimalused, mis kahjuks jäid realiseerimata. Pärast punast aga oli platsil mõnetine peataolek ja see karistati kohe ka ära. Vahetused tulid ka võib-olla liiga hilja (oleks ehk kohe pärast punast võinud reageerida), aga kes olen mina, et SAF-i otsuseid kritiseerida.
                Algselt postitas Plechazunga
                Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                Hmm, that didn't really work.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
                  Pärast punast aga oli platsil mõnetine peataolek ja see karistati kohe ka ära.
                  Mitte mõnetine peataolek vaid mängiti kaitset nagu Arsenal. Mind tabas küll äratundmise magus heldimus vaadates seda, kuidas ääri kaitsvad onud ükshaaval keskele tõmmati ja ääred läbijooksudeks vabaks jäid.

                  Kommentaar


                    See kuidas Ferguson püsti kargas ja kätega vehkides Man U mingeid töötajaid eest lükkas, tõmbas küll mul kohe naeru näole peale Nani kaarti. Ma mõtlesin, et nüüd käib plõks ka ära ja mingi terviserike vms. Aga muidu kahju Man U'st ja eriti Nani'st, on üks mu lemmikmängijaid ja oli tal ka hea mäng käsil, Man U oleks võinud edasi saada.

                    E: Krt ma ei saa aru kuidas GIF'i panna.
                    Lisatud failid

                    Kommentaar


                      Tõmban korra veel ,,sae käima,,
                      Jäi hiljaks, nägi et pallini ei jõua aga ikka korgid ees... ja phm evra ,,hella,, piirkonda ja kollane?!!!?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tolmulest Vaata postitust
                        Tõmban korra veel ,,sae käima,,
                        muidugi. andke minna - lõbusam lugeda. Aga minu arust oleks võinud küll anda arbeloale selle eest punase ja nahhuj, samamoodi rafaelile punane ja nahhuj+penalt. ja lopezele ka punane+nahhuj+penalt. oleks nalja veel rohkem saanud. faking mis teha, tuleks mõelda. Manu oli tubli, aga lopez oli tublim ja Modric leidis ka endast õigel hetkel selle imelöögi. Nii ju meistrite liiga käibki.

                        Ei usu? ma näen siiani unenägudes, kuidas me kindla edasipääse interi vastu 10minutiga maha mängisime ja eelmisest aastast ei hakka rääkimagi - see vaikides pubist välja astumine ja vanalinnas inglaste röökimine ei unune iialgi. aga it's fucking soccer, it's fucking Champions League. Tsirkust ja leiba, higi verd kust ja pisaraid peabki saama.
                        MIA SAN MIA!

                        Kommentaar


                          Täpselt.
                          teema lõpetuseks panen siia ka pildi
                          Mis kuulub vähe teise spordialasse

                          Kommentaar


                            Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                            Mitte mõnetine peataolek vaid mängiti kaitset nagu Arsenal.
                            mis oli tingitud "mõnetisest peataolekust"? tegelt pole oluline, kõik nägid, mis seal toimus.
                            punase olukorrast veel: kus te, reeglites-on-niimoodi-kirjas-kohtunikele-on-antud-juhised tondid siis olite, kui Varane tänasest peaaegu täpselt kolm nädalat tagasi Evra viimase mehena kukutas? mingis kuradi stoke-wigan mängus oleks kohe punast välgutatud, aga see olukord jäi vilistamata ja ma isiklikult ei olnd hiljem ka pahane - nii suures spektaaklis võibki imo mingid asjad mitte-maksimum-karistusega panna, eriti kui on pehmendavaid asjaolusid: a la nani jälgis palli/äkki oleks ramos tol hetkel appi jõudnud jne. mõistate küll.
                            mis taktikasse puutub, siis jumala toimis ju. kui aga maailma ühe top klubi vastu vähemusse jääd, siis varem või hiljem, ühel või teisel moel karistatakse ära. oleks kauem vastupidand, oleks muidugi tuju kasvanud, aga sellest on vähe abi.
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Balian47 Vaata postitust

                              E: Krt ma ei saa aru kuidas GIF'i panna.
                              "[img]link[/img]" Ilma ".

                              Kommentaar


                                Algselt postitas count Vaata postitust
                                Mida oleks ManU fännid öelnud siis , kui Arbeloa oleks olukorras palli peaga mängima läinud?
                                Arbeloa oleks pidanud siis ohtliku mängu eest ise kollase saama.
                                Algselt postitas rainis007
                                Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X