320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Eks praeguses faasis on ainult halvad või väga halvad lahendused. Kahjuks meie spordisüsteem ei saa toimida, nagu mujal Euroopas, et positiivse proovi andnud mängijad heidetakse selleks ajaks kõrvale ning ülejäänud saavad mängudega jätkata. Üks lahendus, kuidas veidigi suurendada hooaja lõpuni mängimise tõenäosust, oleks ELB süsteemi ülevõtmine ka Premium liigasse. 1-4 ja 7-10 mängivad omavahel ning Tammeka ja Tulevik selgitavad omakeskis viienda-kuuenda koha saatuse. Oleks kaks vaba mängupäeva kohe ka ülemisse otsa võtta.
    Ja see muudatus tuligi.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Tammeka hooaeg läks kohe igavamaks :/ aga mu abikaasal kindlasti hea meel, peab vähematel mängudel käima minuga

      Kommentaar


        Millal meil see hooaeg üldse lõppeb? Praeguse tempoga on viimases voorus jalgpalli asemel lumepall...

        Kommentaar


          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
          Millal meil see hooaeg üldse lõppeb? Praeguse tempoga on viimases voorus jalgpalli asemel lumepall...
          Aasta julgeim ennustus. Lumi tuleb maha no ma ei tea. Stop the liiga.

          Kommentaar


            Mitu vooru siis sellel hooajal mängitakse, et Floral on võimalus tiitel ja Paidel medalikoht kindlustada? Paide võidu korral jääb vahe Flora ja Kaljuga ikka alla 15 punkti, mis on ju 5 lisavooruga teoreetiliselt tagasimängitav.

            Kommentaar


              Algselt postitas Vask Vaata postitust
              Mitu vooru siis sellel hooajal mängitakse, et Floral on võimalus tiitel ja Paidel medalikoht kindlustada? Paide võidu korral jääb vahe Flora ja Kaljuga ikka alla 15 punkti, mis on ju 5 lisavooruga teoreetiliselt tagasimängitav.
              Ja siis? Kui on vaja varem lõpetada, siis lõpetatakse. Kõige tõenäolisem on ikkagi see, et kui ei saa lõpuni mängida, võetakse kolmanda ringi lõppseis lõppkohtade aluseks.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Algselt postitas elx Vaata postitust
                Ja siis? Kui on vaja varem lõpetada, siis lõpetatakse. Kõige tõenäolisem on ikkagi see, et kui ei saa lõpuni mängida, võetakse kolmanda ringi lõppseis lõppkohtade aluseks.
                Sellisel juhul oleks lõppseis juba ära kindlustaqtud, aga Soccerneti ülevaated räägivad võimalusest täna ära kindlustada.

                Kommentaar


                  Kui elada jalkale kaasa vaid foorumi põhjal, siis jääb muidugi arusaamatuks, kuidas Flora täna tiitli kindlustada võib.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Vask Vaata postitust
                    Mitu vooru siis sellel hooajal mängitakse, et Floral on võimalus tiitel ja Paidel medalikoht kindlustada? Paide võidu korral jääb vahe Flora ja Kaljuga ikka alla 15 punkti, mis on ju 5 lisavooruga teoreetiliselt tagasimängitav.
                    Peale tänast 3 vooru + edasi lükatud Levadia-Flora.
                    Esinelik omavahel. Viljandi ja Tartu omavahel ja tagumine nelik omavahel.
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                      Peale tänast 3 vooru + edasi lükatud Levadia-Flora.
                      Esinelik omavahel. Viljandi ja Tartu omavahel ja tagumine nelik omavahel.
                      Ma olen midagi maha maganud, sest ma sain aru, et esikuuik ja viimane nelik mängib omavahel läbi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Vask Vaata postitust
                        Ma olen midagi maha maganud, sest ma sain aru, et esikuuik ja viimane nelik mängib omavahel läbi.
                        Oled jah maha maganud. Reedel tulid uudised, kus formaat uuendati.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Võitlus kohtadele 8-10 tuleb hea.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              29. voorust mängitakse siis umbes 400 inimesele tribüünil jalgpalli.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kribenski Vaata postitust
                                29. voorust mängitakse siis umbes 400 inimesele tribüünil jalgpalli.
                                Jama, oli plaanis kolmapäeval kiirelt peale tööd pärnu sõita Vapruse mängu vaatama, kuhu kahjuks jääks 10-15minutit hiljaks aga kui nüüd see piirang, siis vist väga polegi mõtet minna kuna arvatavasti seal tribüünil on ikka üle 400 inimese kindlasti.
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X