320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Naiste ML

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas 17 Vaata postitust
    Nutikamad, näiteks Flora ja Kuressaare koostöös, tulid ise selle peale ning muutsid mänguaja juba varem ringi ning see kajastus ka ilusasti liidu lehel
    Vahet pole, 16 voor viidi täies koosseisus üle 30.septembrile. Miks ei kajastunud? No kes seda enam selgeks teeb
    299195

    Kommentaar


      Täna tegid meie tüdrukud ilusa mänguga Levadiale ära. Kuigi teine poolaeg oli lõpus üsna raske aga kolm punni panime siiski võõrsil taskusse.
      FCF Forever

      Kommentaar


        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
        Täna tegid meie tüdrukud ilusa mänguga Levadiale ära. Kuigi teine poolaeg oli lõpus üsna raske aga kolm punni panime siiski võõrsil taskusse.
        Eks ilu ole vaataja silmades aga jah punktid olid need mis täna olid olulised. Teine poolaeg oli nagu üks suur piin kuid tüdrukud võitlesid vapralt ja vedasid lõpuni välja. Pikk tee veel siiski minna aga on mille nimel pingutada.
        Kõik, mis tundub raske, on tegelikult lihtne ja kõik, mis tundub võimatu, võtab lihtsalt natuke rohkem aega.

        Kommentaar


          Noh jah eks Virtuosol vist õigus ole ,et mänguilu eriti ei olnud aga see võidu väärtust kuidagi ei kahanda.Meie neljakesi ( Sen, mina, Nuutu ja Aff) jäime igatahes rahule.
          Muide kust ma leidide ML-i tabeliseisu võiks leida ?
          FCF Forever

          Kommentaar


            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
            Noh jah eks Virtuosol vist õigus ole ,et mänguilu eriti ei olnud aga see võidu väärtust kuidagi ei kahanda.Meie neljakesi ( Sen, mina, Nuutu ja Aff) jäime igatahes rahule.
            Muide kust ma leidide ML-i tabeliseisu võiks leida ?

            Ilus kohe vaadata

            Kommentaar


              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
              Noh jah eks Virtuosol vist õigus ole ,et mänguilu eriti ei olnud aga see võidu väärtust kuidagi ei kahanda.Meie neljakesi ( Sen, mina, Nuutu ja Aff) jäime igatahes rahule.
              Muide kust ma leidide ML-i tabeliseisu võiks leida ?


              Oleme kohal kuhu ka loodetavasti jääme, naiskonnal on väga suur tahe ja soov see aasta tiitel ära napsata.
              E: Sen jõudis ette.
              FC Flora

              Kommentaar


                Ka avalehel troonib suur Flora logo! http://jalgpall-ee.z131.zone.ee/index.php

                Kommentaar


                  tore kuulda, et koduses liigas ka veel tihedalt punktide eest võideldakse. samad vastased mängivad omavahel ka 11. oktoober kadriorus kui toimub karikafinaal kell 14:00, sattusin lihtsalt kalendrit vaatama, et mida oma sünnipäevaga peale hakata sel päeval
                  "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                  http://runplus.wordpress.com

                  "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                  Kommentaar


                    Vimased kolm vooru tulevad vinged: 13.09 Flora-Levadia, Pärnu-Kalev
                    27.09 Flora-Pärnu 04.10 Pärnu-Levadia. Eilne tulemus tegi asja vägagi põnevaks.
                    Rise and rise again until lambs become lions!

                    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
                      Vimased kolm vooru tulevad vinged: 13.09 Flora-Levadia, Pärnu-Kalev
                      27.09 Flora-Pärnu 04.10 Pärnu-Levadia. Eilne tulemus tegi asja vägagi põnevaks.
                      Ojaa, ja Flora fännid kõik häälekalt kaasa elama! Meistritiitel tuleb see aasta ära võtta! Kurat 13.09 mängule ei jõua, Espanjas siis veel.

                      Kommentaar


                        Miko kas Maarjan on vaba?

                        Kommentaar


                          Tänasest kaotusest on kahju , tüdrukud tegelikult võitlesid päris vapralt ja ka lõpuminutitel oli üks viigivõimalus ,kus kohtunik oleks minu meelest penalti pidanud andma.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            27.09 Flora-Pärnu 04.10 Pärnu-Levadia

                            Levadia 49, Pärnu 46, Flora 44

                            Kui Flora ja Pärnu teevad viigi, siis on Levadial tiitel suure tõenäosusega käes. Aga... ma arvan, et tuleb otsustav lisamäng
                            Rise and rise again until lambs become lions!

                            Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                              Tänasest kaotusest on kahju , tüdrukud tegelikult võitlesid päris vapralt ja ka lõpuminutitel oli üks viigivõimalus ,kus kohtunik oleks minu meelest penalti pidanud andma.
                              tegin ka mõned pildid mängust - http://soccernet.ee/fc-flora-vs-fc-levadia-naiste-mv

                              Kommentaar


                                kui Kalju suudab seitsmendaks tõusta kas, siis tulevad ülemineku mängud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X