320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Top 5 elu edetabelid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    lihtsalt isiklik hämming näha et keegi paneb alekoki premiumi oma toppi - mu meelest see ja orikas on sooja pissi definitsioon. Isegi kui nad on külmad on nad nagu soe piss.



    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    No lihtsa inimese õlled. Nelja eurose käsitööõlle ostmine on selline endale valetamine, et ma pole joodik, vaid joon maitse pärast.
    Ei valetagi et pole joodik. Saab lihtsalt paremini ja eks ta ole enda hellitamine, peale mida raske laagreid ja pilkusid libistada. Ja kui silm sellele avatud, võid leida neid kasti kaupa pakkumistena isegi odavamana kui mingi starokas prismas vms. Eriti praegusel ajal.

    Aga et teemat ei risustaks, eesti pruulijate top:
    1. Põhjala
    2. Tanker
    3. Käbliku
    4. Lehe
    5. Pöide
    ★★★★★★

    Kommentaar


      alla 8% alkosisaldusega õlut pole mõtet jooma hakatagi

      Kommentaar


        Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust

        Aga et teemat ei risustaks, eesti pruulijate top:
        1. Põhjala
        2. Tanker
        3. Käbliku
        4. Lehe
        5. Pöide
        Pühaste?


        Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
        alla 8% alkosisaldusega õlut pole mõtet jooma hakatagi
        +1
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Kunagi, kui ma Venemaale pooleks aastaks ülikooli läksin, siis oli hüvastijätupeoks Soccerneti jalgpalliõlle test. Kandideerisid 20 erinevat õlut, žüriis oli peale minu veel Wiiner ja Mazz. Võitis vist Saku Originaal, kuna see oli esimene õlu, mis testimisperioodi teisel päeval avati. Hinnanguid panid kirja noored vutihuvilised LauraM ja TeeleS, ma kupatasin mingi sõbranna veel ka testima. Ühesõnaga lõpptulem oli see, et keskmisele maitsele läks peale kõige mõttetum õlu. Mina hindasin tumedaid õllesid, aga ülejäänud kollektiiv pani neile tuimalt ühe punkti viiest. Samal ajal hinnati sealtpoolt kõige kõrgemalt Saku Heledat, mis minu jaoks oli täiesti joomiskõlbmatu õlu.

          Esimene päev lõppes umbes sellega, et ma jäin vetsu magama. Teise päeva alguses oli Saku Originaal külmikus olnud ja sai nii umbes 3-4 punkti per naase ja võitis asja ära.

          Pärast läks kogu see õudne möla artiklisse kirja, kommentaatorid olid ülipahased.

          Top5 õllesid ma ei oska siia nimetada, aga igatahes aled on head, lagerid mõttetud, valged on ka täitsa nitšekad ja tumedad olid väga kulutõhusad ehk võta mingi kuus saku tumedat ja on käpp maas. Millal ma viimati õlut jõin, samas ei mäletagi...

          Kommentaar


            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust

            Aga et teemat ei risustaks, eesti pruulijate top:
            1. Põhjala
            2. Tanker
            3. Käbliku
            4. Lehe
            5. Pöide
            1. Anderson
            2. Pühaste
            3. Purtse
            4. Sori
            5. Käbliku

            Erilise kiituse saab ka Läti Hopalaa oma Cloud #10 eest ja Labietis ainukese korraliku bitteri eest baltikumis.
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              Annan au, et suudate oma TOPi koostada, mina seda ei suuda , AGA

              Olen selgelt selles paadis, et ühtmoodi võimalik on nautida nii Saku Rocki kui Leedri-põldmarja-kuusekäbi dark wheat ale-i. Laiatarbe saku, krusovice, heineken jne on minu pihku sama oodatud kui Pühaste, Tanker ja misiganes tublid väiketootjad

              Miks ma seda nüüd kirjutasn, ausalt ka ei tea

              Kommentaar


                Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                Rockiga on minu tutvusringkonnas nii, et kas see on kellegi lemmik või ei maitse üldse. Sellist vahepealset varianti pole, et kui keegi ütleb, et võta õlli ka, siis haarad rocki kaasa.

                Ainus õlu, millest ma ennast mällarisse suudan juua, on alexander - üldse ei maitse.
                Nii on 😄 kõigis sõpruskondades ei saada aru minust. Kunagi küll mingis seltskonnas oli üks võõras, kes ka eelistas Rocki
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                  Top 5 õlled:
                  Saku on Ice
                  Saku on Ice, nii et laimiviil on pudelisse surutud
                  Saku on Ice, nii et sidruniviil on pudelisse surutud (laimi puudumisel)
                  Heiniken
                  Saku Kuld
                  Maitse poel suurt muutunud 10 aastaga. Tuborgi võib siia lisada.
                  Üldiselt - pudelis, külm ja 0,33L on kriteeriumid.
                  Ahjaa, maitseõlled (kirsi, shokolaadi vms) ei käi siia kriteeriumite alla.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    Ahjaa, maitseõlled (kirsi, shokolaadi vms) ei käi siia kriteeriumite alla.
                    Ofc nendel inimestel on elus midagi väga halvasti läinud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Ofc nendel inimestel on elus midagi väga halvasti läinud.
                      Naistevärk.

                      Kommentaar


                        1. Peroni
                        2. Efes
                        3. Tsingtao
                        4. Tõmmu Hiid
                        5. Blond Munk
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                          1. Peroni
                          2. Efes
                          3. Tsingtao
                          4. Tõmmu Hiid
                          5. Blond Munk
                          See Tõmmu Hiid on veidi arusaamatu. Ses osas, et see peaks ju olema tavaline premium toiduvärviga? Ei?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            See Tõmmu Hiid on veidi arusaamatu. Ses osas, et see peaks ju olema tavaline premium toiduvärviga? Ei?
                            Maitsed on erinevad, mulle meeldib alates aastast 2009. Toiduvärvi pole täheldanud, karmo tüür kiidab ka heaks (noh, enam-vähem).
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Leffe Blond
                              Sillamäe Vaskne
                              A.Le Coq Special
                              Alexander
                              Rock (enne kui see retsept putsi keerati)
                              Inter - ausaim klubi Itaalias.

                              Kommentaar


                                Rimis on vene õlled silma jäänud ja hambasse hakanud - Hamovniki oli vist mark, äratuntav roheline silt ja pudel.
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X