320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ragnar Klavan (Paide Linnameeskond)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Neid "säravaid" asju tihti ei märgata

    Kommentaar


      Algselt postitas dareth Vaata postitust
      Võetakse arvesse ka tegemisi koondises.
      Teisalt, kui 2016.a taheti Klavanit parimaks meessportlaseks valida, siis koondisemängud nüüd küll kedagi ei huvitanud, meenutades, et sealt tuli kolm koledat koslepit väravatevahega 1:20. Mängudes, kus ka Klavan mitte kõige õnnestunumalt ei tegutsenud.
      Elu on lühike, pidu on pikk.

      Kommentaar


        Tõmmake siis samasugune teema käima nagu seal Jürgensi teemas.

        Kommentaar


          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
          Tõmmake siis samasugune teema käima nagu seal Jürgensi teemas.
          Hea mõte!

          Eks see Klavani isa Dzintar on veitsa kahtlase nimega tõesti- paneb mõtlema, et kas see Klavan üleüldse tahab Eesti koondist esindada! Kas see Klavan üldse eesti keelt räägib? Aga eks nende võimukate sporditaustaga isade lastega on alati üks suur häda!

          Kommentaar


            Kuskil intervjuus tegelikult Pohlak mainis jah, et isa kardab siia teda lasta. Just nimelt keelebarjääri tõttu. Vest loodab, et Itaalia akadeemia poistest keegi teeb tähelennu. Siis nad saaksid Rakuga koos tulla. Ning koondisesse võetakse veel üks treener. Itaalane, et Klavanil ei oleks rasket üleminekut. Ja üleüldiselt oleks toredam.
            Kuigi AIK foorumis keegi kasutaja steM1 teab rääkida, et Raku ja Karol ei mahu ühe platis peale ära. Kes teab, see teab keiss.


            Tegelikult jääb veits mulje, et otsitakse mingeid veidraid põhjuseid miks mitte tulla. Selle asemel, et oma munad pihku võtta ja teatada, et lõpetab koondisega. Olgem ausad. Vabandus, et tahab perega olla on natukene naeruväärne. Kevadel siis ei taha? Või aasta aja pärast ? Üleüldiselt, kui sa oled sportlane. Siis sul ongi aega vähe ja kui sa tahad perega olla siis paki oma putsad kokku, ning mine puhka, naudi, kuluta mis raske vaevaga teenitud. Kahju muidugi, kui seltsimees sellise otsuse peaks tegema, aga selline mulje jääb. Vaatasin nvl ta liiga mängu. Tuleb tõdeda, et partii oli igati soliidne. Aga kui ta arvab, et tippsportlasena ta koondist rohkem esindada ei taha, siis see on ta enda valik.
            Paras emm on, aga mis sa teed.

            Kommentaar


              Tuletan meelde, et ta sai taas hiljuti isaks.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mattis98 Vaata postitust
                Tuletan meelde, et ta sai taas hiljuti isaks.
                Sai jälle isaks? Vahepeal pärast 1.oktoobrit kui ta tõi põhjuseks isaks saamise ja eemaljäämise Valgevene ja Saksamaa mängudest, et pärast seda on veel isaks saanud? Lihtsalt, et võiks tõesti mingi parema põhjuse välja treida ja hakata vaikselt lahkumismängu projekti kokku kirjutama..
                //

                Kommentaar


                  Algselt postitas sibierski Vaata postitust
                  Sai jälle isaks? Vahepeal pärast 1.oktoobrit kui ta tõi põhjuseks isaks saamise ja eemaljäämise Valgevene ja Saksamaa mängudest, et pärast seda on veel isaks saanud? Lihtsalt, et võiks tõesti mingi parema põhjuse välja treida ja hakata vaikselt lahkumismängu projekti kokku kirjutama..
                  Mida sa kobised. Kolme last on kindlasti oluliselt keerukam kasvatada kui kahte, eriti veel olukorras, kus kolmas laps on 1-2 kuune. Lisaks veel koondise hetkeseis. Mis pointi on tal tulla mängudele, kust nagunii midagi loota ei ole. Tal pole vajadust ka kellelegi end näidata ega tõestada. Pigem riskib tobeda vigastuse ja klubikarjääriga.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas allars Vaata postitust
                    Mida sa kobised. Kolme last on kindlasti oluliselt keerukam kasvatada kui kahte, eriti veel olukorras, kus kolmas laps on 1-2 kuune. Lisaks veel koondise hetkeseis. Mis pointi on tal tulla mängudele, kust nagunii midagi loota ei ole. Tal pole vajadust ka kellelegi end näidata ega tõestada. Pigem riskib tobeda vigastuse ja klubikarjääriga.
                    See teinepool on ikka väga õhuke jää. Sellise põhjendusega võiks Mets ja Teniste ja Lepmets ja Zenjov ja Ojamaa jnejne. öelda, et vaata mis seis meil on. Kõik teavad kuidas ja miks ma mängin. Ma tulen ainult Saksamaa ja Hollandiga või selleks ja selleks mänguks. Muul ajal vaatan mis käär on. Kui pere kõrvalt aega leiab siis ehk vms.

                    Ma mõistan inimlikult mingil moel ka seda esimest poolt. Aga kui sa oled sportlane siis paratamatult on nii, et pere on üks ohvritest mis tuleb tuua. On olemas ka ju lapsehoidjad ja vanavanemad keda kohale lennutada.
                    Lisaks see pole teiste vastu ka päris aus. Kui ühel mehel on selline privileeg, et ta võib koondisest loobuda sportlikus plaanis ilma mõjuva põhjuseta. Ilma, et sellest kaasneks mingit suuremat arutelu või paanikat. Või teeb mingi ühiskondliku kokkuleppe. Kui oled X mängu täis saanud ja klubi karjäär kannatab kriitikat, siis võid aega võtta perega. Eriti kui midagi kaalul pole koondises.

                    Mul pole Raku vastu midagi kui selline mulje on jäänud. Kahju, et enam ei viitsi. Aga võiks selle siis konkreetselt ära lõpetada. Kõik saavad aru. Muidu ikka veits loodad, äkki seekord. Ehk näeb isegi Klavani ja Metsa paari. Aga tutkit.

                    Lõpetuseks. Ma arvan, et Piiroja oleks tulnud sellises olukorras koondisele appi. Mitte telekast vaadanud kuidas sõpru tümitatakse.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                      Ehk näeb isegi Klavani ja Metsa paari.
                      See paar ei toimi. See on ühtlasi ka üheks põhjuseks, miks Klavanil kutsetest loobumine nii keeruline pole.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Jäi ka see lapse ettekääne silma. Mis jutt? Oleks esimene laps saaks aru, a see ju kolmas... ja 1-2 kuune pamp on väga ok tegelane üleüldse. Või kui midagi halvasti lapsega, siis loomulikult igati arusaadav.
                        Keegi ei heidaks mitte midagi ette, kui ütleks, et vsjoo koondisega, aga üritan veel klubis mõned aastad liigutada.
                        Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                        Kommentaar


                          Tal on ju viimasel ajal iga koondise juurde tehtud käigu järel ka mingid vigastused välja löönud. Selles suhtes oleks igati loogiline, kui ta teeks otsuse koondisekarjäärile joon alla tõmmata.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            See paar ei toimi. See on ühtlasi ka üheks põhjuseks, miks Klavanil kutsetest loobumine nii keeruline pole.
                            Ma ei julgeks seda küll nii kindlalt väita. Laseks neil 5-6 mängu järjest mütata, ehk tekiks mingisugune harmoonia, arusaam omavahel ja voila, oleks über tugev keskkaitse paar meie kohta.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                              Ma ei julgeks seda küll nii kindlalt väita. Laseks neil 5-6 mängu järjest mütata, ehk tekiks mingisugune harmoonia, arusaam omavahel ja voila, oleks über tugev keskkaitse paar meie kohta.
                              Mõlemad on sellessuhtes natukene haruldased, et mängivad vasakujalaga ja üks peaks mängima keskkaitsepositsioonil, kus ta ei tunne ennast absoluutselt mugavalt.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                                See teinepool on ikka väga õhuke jää. Sellise põhjendusega võiks Mets ja Teniste ja Lepmets ja Zenjov ja Ojamaa jnejne. öelda, et vaata mis seis meil on. Kõik teavad kuidas ja miks ma mängin. Ma tulen ainult Saksamaa ja Hollandiga või selleks ja selleks mänguks. Muul ajal vaatan mis käär on. Kui pere kõrvalt aega leiab siis ehk vms.

                                Ma mõistan inimlikult mingil moel ka seda esimest poolt. Aga kui sa oled sportlane siis paratamatult on nii, et pere on üks ohvritest mis tuleb tuua. On olemas ka ju lapsehoidjad ja vanavanemad keda kohale lennutada.
                                Lisaks see pole teiste vastu ka päris aus. Kui ühel mehel on selline privileeg, et ta võib koondisest loobuda sportlikus plaanis ilma mõjuva põhjuseta. Ilma, et sellest kaasneks mingit suuremat arutelu või paanikat. Või teeb mingi ühiskondliku kokkuleppe. Kui oled X mängu täis saanud ja klubi karjäär kannatab kriitikat, siis võid aega võtta perega. Eriti kui midagi kaalul pole koondises.

                                Mul pole Raku vastu midagi kui selline mulje on jäänud. Kahju, et enam ei viitsi. Aga võiks selle siis konkreetselt ära lõpetada. Kõik saavad aru. Muidu ikka veits loodad, äkki seekord. Ehk näeb isegi Klavani ja Metsa paari. Aga tutkit.

                                Lõpetuseks. Ma arvan, et Piiroja oleks tulnud sellises olukorras koondisele appi. Mitte telekast vaadanud kuidas sõpru tümitatakse.
                                Sinu poolt nimetatud mängijad on vähe teise kaliibriga ja osad ka mõnevõrra nooremad. Eks see mittetulek on mitme asja sümbioos ja mina saan temast täielikult aru. Tal on juba koondise eest piisavalt mänge. Lisaks ei suuda ta ilmselt praegu koondisele oluliselt midagi juurde anda. Sesuhtes on tal koondisse tulles võimalik ainult kaotada. Eks ole näha, kuidas uues valiktsüklis. Ehk veel tuleb.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X