320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Katk Vaata postitust
    Positiivse poole pealt tooks välja, et ehk see vene joodiku kloon ei saa teil enam nii palju mängida. Kes aru ei saanud siis jutt käib Müllerist.
    Ema on sul vene joodik või selle kloon.
    Ma usun ka, et Robben läheb ja ka Riberys ma poleks väga kindel.

    Kommentaar


      Härra coco tsiteerides tsiteeri! Ise mingit uut mõtet moodustada-not cool. Loomulikult on Götze suguse venna püüdmine Arsenali jaoks üsna võimatu missioon. Dortmundist Bayernisse liikumisega muutus see minu hinnangul täiesti võimatuks. Sinu tsiteering on aga nii huvitavalt sõnastatud, et jätab mulje, et Götze liikumine Arsenali oleks enne seda deali olnud minu hinnangul reaalne. Viisakas oleks tsiteerida täpselt seda, mis on kirjapandud. Aitäh!

      Kommentaar


        Ma siiski loodan, et kohe tuimalt kedagi minema ei saadeta. Götzel Tuleks ikka oma koht välja võidelda, mitte tuimalt kedagi pingile kukutada..
        Kroos, Müller, Robben kõik on piisavalt head, et põhis olla. Esialgu peaks just Götze mängulõpust sekkuma ja ennast tõestama.
        Samas Robben juba praegul vingub vähese mänguaja pärast ja üldse ei imestaks kui ta plehkat teeb.. Shaqiris näen mina Ribery mantlipärijat ja tema müük on kõige vähem usutavam.

        Kommentaar


          Algselt postitas Delfino Vaata postitust
          Härra coco tsiteerides tsiteeri! Ise mingit uut mõtet moodustada-not cool. Loomulikult on Götze suguse venna püüdmine Arsenali jaoks üsna võimatu missioon. Dortmundist Bayernisse liikumisega muutus see minu hinnangul täiesti võimatuks. Sinu tsiteering on aga nii huvitavalt sõnastatud, et jätab mulje, et Götze liikumine Arsenali oleks enne seda deali olnud minu hinnangul reaalne. Viisakas oleks tsiteerida täpselt seda, mis on kirjapandud. Aitäh!
          Mai viitsiks siin mingitesse personaalsetesse vaidlustesse praegu laskuma hakata seega teen lühidalt ja selgelt, sinu algne tsitaat kõlas niimoodi: Arsenali ja ManU toetajate meelepahast võib arusaada, sest seoses Götze liikumisega Bayernisse, kadus neil endil reaalne võimalus seda meest kunagi kättesaada.

          Ükskõik mis nurga alt ma seda lauset ei loeks, Arsenal ja reaalne on siiski mõlemad täiesti olemas. Kas äkki sõna 'kunagi' on see millele peaks rohkem tähelepanu pöörama? Et selles võtmes paluks kas: a)lugeda läbi oma post peale kirjutamist või b)parandada eneseväljendusoskust enne kui näpuga vehkima hakata.

          Ja mõtte edastamine oli siiski ikkagi peamine eesmärk, see Arsenal ja reaalne ajas muigama ja tundus nagu lustakas prelüüd postitusele.

          Tegutseb edasi.

          Kommentaar


            Algselt postitas coco Vaata postitust
            Mai viitsiks siin mingitesse personaalsetesse vaidlustesse praegu laskuma hakata seega teen lühidalt ja selgelt, sinu algne tsitaat kõlas niimoodi: Arsenali ja ManU toetajate meelepahast võib arusaada, sest seoses Götze liikumisega Bayernisse, kadus neil endil reaalne võimalus seda meest kunagi kättesaada.

            Ükskõik mis nurga alt ma seda lauset ei loeks, Arsenal ja reaalne on siiski mõlemad täiesti olemas. Kas äkki sõna 'kunagi' on see millele peaks rohkem tähelepanu pöörama? Et selles võtmes paluks kas: a)lugeda läbi oma post peale kirjutamist või b)parandada eneseväljendusoskust enne kui näpuga vehkima hakata.

            Ja mõtte edastamine oli siiski ikkagi peamine eesmärk, see Arsenal ja reaalne ajas muigama ja tundus nagu lustakas prelüüd postitusele.

            Tegutseb edasi.
            Ma leian, et tsiteering peaks niivõrd hea eneseväljendusoskusega inimese jaoks olema midagi muud, kui kaks sõna. Kindlasti ei pea ma vajalikuks rohkem sellel teemal vaielda. Edu tsiteerimisel!

            Kommentaar



              midagi taolist siis...

              Kommentaar


                aitab pasast!

                Bundesliga pole siiski mingi Premier liig või näkane Serie A, kus ühe mängumehe vahetumisel tiitlid kolinal järgi lähevad. Eluaeg on nii olnud ja nii jääb ka. Ega see DFB noortesüstemi arendamine pole kuskile kadunud.

                Ja arvaku need kuramuse kihnuliiga või pizzaliiga vennad mida tahavad, mingit ühe-kahe hobuse võistlust ma ei näe Bundesligas tulevat. Bayern on koguaeg niimoodi käitunud ja pole nad suutnud midagi 10a järjest tiitleid noppida. Bundesliga valu ja võlu ongi see, et alati on võimalus, et tuleb keegi ja lööb jalaga ukse lahti. Elu läheb edasi , see on suur jalgpall.

                Siitmaalt edasi võiksime nüüd Kroonika veergudelt pöörduda tagasi tänasesse õhtusse - on meil tulemas aasta tähtsaim mäng (antud juhul, kuna kõigetähtsam, liiga, on korras ja dfb'ni veel aega).

                Mis formatsiooni pakute?

                Kas eelmise korra Gomez-Pizza koos tekitas emotsioone?

                Kas Schweini saab Messiga hakkama? Kas see väike päkapikk üldse on terve?

                Kuidas me kasutame ära Barca logisevat kaitsemängu (nad olla kasutanud 26 kombinatsiooni kaitses 52 mängu jooksul, jäi silma kuskilt) ja Puyoli puudumist?

                Kas Herr Manuel "lähen üle poole väljaku kui tahan" Neuer suudab täna ilma ühegi pangeta? Pole poiss ju õieti see hooaeg pärismängu teha saanudki.

                Kas Shaq saab barca vastu purjetada?

                Kas ma saan gomezbuttonit vajutada?

                Kas Alaba lööb seekord omavärava alt teistele värava?

                Vat sellised peaksid edasised jutud täna olema, muidu võimegi siin suveni seda "ostame kõik Mariod ära" juttu ajada.
                MIA SAN MIA!

                Kommentaar


                  Götze enda sõnad, et tahab Pep'i all karjääri jätkata. Nii räägib Klopp. Ja kui maksti 37 buyout milles probleem. Varsti oleks Psg ise selle lükke teinud jumala kindel. Krt Isco oleks BVB'le hea asendus ja Dortmund väga ei nõrgeneks, aga tema väljaost jääb samasse auku Götze müügiga, samas kutt tahaks CLis mängida ja Dortmund seda pakub võrreldes Malagaga. Vb kannatab masseerida. Eks näis mis suvel saab, Bayern muutub ikka monsteriks kui nad seda juba praegu ei ole.

                  Ja õhtul hakkab ikka kino saama. Tuleb üks hull mäng.

                  Kommentaar


                    Sisetunne ütleb, et Schweinsteiger, Ribery või Gomez löövad täna väravad. Alaba-Ribery ja Lahm-Robben äärel hakkavad ka tegusi tegema. Neuer täna erinevalt oma kolleegist kooke ei tee.

                    Müstiline kuidas Bayerni koef kukub. Paar päeva tagasi oli see veel 2,5 midagi ja barcal 2,9. Nüüd Bayerni umbes 2 ja barcal 3,15.

                    Kommentaar


                      Pange nendele nõmedatele ära siis!!!!!!

                      Kommentaar


                        Miks ei peaks Shaq saama Barca vastu purjetada, kui Jupp teda peaks algrivistusse usaldama?
                        Lähinädalate valguses oleks patt teda mitte platsile saata.
                        Gomez on olukordade äralöömises ohtlikum kui Mandzukic.
                        Viimane teeb lihtsalt rohkem tööd platsil.
                        Alaba ei löö väravat, pigem on oht, et meile omale vasaku ääre kaudu ära lüüakse, kuna Alaba ja Ribery armastavad koos rünnakuid toetada.
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                          Pange nendele nõmedatele ära siis!!!!!!
                          Oh sa poiss et kohe nômedad. Teie poisid on ju kôige vahvamad, àgedad, vôimsamad, stiilsemad, ilusamad, rôômsamad, ausamad ja ùleùldse paremad kogu maailmast. Kui tuled oma Chelsea lipuga siia lehvitama ja vihakirvest loopima, siis eksid. Ei ole Bayerni, ega Barca fànnid sellised vihkajad nagu teie! Tàna ei tule suurt sôda kohe kindlasti. Tuleb suur passimine ja viik on juba ette tunda!
                          Messi...The never ending legend!

                          Kommentaar


                            Viiki ei tule siit kohe kindlasti.
                            Üks kahest peab võiduga magama minema.
                            Muidu pole mõtet telekat käima pannagi.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Edu õhtuks!
                              Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
                              #ZubiOut #RosellOut

                              Kommentaar


                                No kurat, selle Götze jamaga kaotasite viimasegi lugupidamise minu silmis.. Ei meeldi selline poliitika üldse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X