320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma kuskilt lugesin, et Skominale meeldib just vaidlemise eest kergelt kollaseid anda, aga rohkem kommenteerida ei oska kuna hoobilt ei meenu ükski tema vilistatud mäng.
    Mis puudutab mängukeelu ohu all olevaid mängijaid, siis arvan et Lahm suudab ilma kollaseta mängida ning Gomez tõenäoliselt enamuse ajast on pingil. Probleem on Schweinsteigeri (võttis esimeses mängus lolli kollase), Martinezi (tihti läheb päris agressiivselt kahevõitlustesse) ja Dantega, sest nemad võivad tõenäoliselt kaardi saada. Minu soov oleks, et kui bayern peaks ühe värava ära lööma, siis vaikselt kedagi eelpool mainitutest välja vahetada.

    Kommentaar


      Algselt postitas matheous Vaata postitust
      Beckenbauer: "I just wanted to say that Barça, like Bayern, and like I did as player and coach, will do all they can during tomorrow's game"
      "Barça is one of the greatest and most honest clubs in the world, they have my total admiration."

      võta kokku ennast friik
      Ja kuidas mina siin süüdi olen? Võtsin teksti postimehest nagu ka selle siia linkisin. Originaali ei ole ma näinudki, ja tuled mulle kobisema, et võta kokku? Kui nii siis on härra Lomp kõvasti vinti üle keeranud.

      Heynckes rääkis ka, et midagi siin kollaste tõttu muutma ei hakata ja minnakse peale tugevaimas koosseisus ehk ilmselt täpselt samamoodi nagu Allianzil. Ehk kui värav ära löödud hakatakse kollasega mehi vaikselt pingile koondama.
      Lisaks pole barcelona suutnud müüa Camp Nou pileteid ikka veel välja... Tundub, et härjataltsutajatel pole piisavalt usku või ei soovi nad maksta tühja, et näha kuidas Bayern rapeb neid.

      Kommentaar


        Oleks minu teha siis algkoosseisust jätaks emma-kumma kas Martineze või Basti välja, et vältida seda, et mõlemid kaartidega välja võiks langeda. Mõlemit välja jätta ehk Gustavo-Tymo algkoosseisus ei julgeks mängitada. Samuti ei paneks Dantet algkoosseisu...liiga vajalik mängija kaitses keda finaaliks kaotada. Lahmi jätaks algkoosseisu kuna tema puhul on tegu mängijaga kes oskab kaarte vältida kui väga-väga vaja on aga samas mängutaset kõrgel hoides. Gomeze kohapealt ei ole probleemi...Mandzu niikuinii alustab põhis ja Pizza oska hästi just vahetusmängijana mängida. Kui põhikoosseisuga mängitakse ja kaarte suudetakse vältida siis muidugi on ideaalne...vb mainitakse siis neile eriti palju, et vaidlemisele ja liiga jõulisele mängule kindel ei. Mis siin ikka...homme hilisõhtuks on kõik selge mis saab

        Kommentaar


          Pigem Basti välja. Basti nende mängujuht siiski.

          Kommentaar


            Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
            Ja kuidas mina siin süüdi olen?
            võta kokku ehk ära usu kõike mis meedia kirjutab, eriti veel postimehe spordiportaali mis on võrreldav elu24ga
            Més que un club

            Kommentaar


              Nu mehed, teeme panuseid siis juba?
              Ise usun, et meile tuleb väga raske mäng täna....kuid siiski suudame võidu saada taas.

              Kommentaar


                Barcelona: Valdes; Dani Alves, Pique, Bartra, Adriano; Fabregas, Xavi, Song; Pedro, Villa, Iniesta.

                Varus: Pinto, Montoya, Thiago Alcantara, Jonathan, Sanchez, Messi, Tello.

                Bayern: Neuer; Lahm, Boateng, van Buyten, Alaba; Schweinsteiger, Martinez; Robben, Müller, Ribery; Mandžukic.

                Varus: Dante, Shaqiri, Rafinha, Luiz Gustavo, Gomez, Timoštšuk.

                Kommentaar


                  Ei tea kas Messi pingilt alustamine on Bayernile hea või halb. Kui ta mängiks, siis oleks teada, keda terve meeskond otsiks. Nüüd ehk veidi ettearvamatum rünnak. ...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                    Varus: Dante, Shaqiri, Rafinha, Luiz Gustavo, Gomez, Timoštšuk.
                    eee varuväravavaht?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                      eee varuväravavaht?
                      Starke tegelikult ilusti olemas, ilmselt jättis ühe nime copymata

                      Aga, Dante vigastus oli siis selline, et ei hakatud riskima. DvB ja Boateng pole just palju koos mänginud, aga loodetavasti kõik sujub tõrgeteta. Muus osas üllatusi pole. Lööme ühe värava varakult ära ja game over. 3:1 võit tuleb meile

                      Kommentaar


                        Kui Barca varakult väravat ei saa, siis nad hakkavad tõenäoliselt suurtemate jõududega ründama, mis annab palju rohkem ruumi Bayerni kontratele eesotsas äärtele Ribery-Robben

                        Kommentaar


                          No mida veel soovida? Barca kaitse on nagu ta on+ Messi ka pingil
                          Super meile, eks näis mis juhtub.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                            Kui Barca varakult väravat ei saa, siis nad hakkavad tõenäoliselt suurtemate jõududega ründama, mis annab palju rohkem ruumi Bayerni kontratele eesotsas äärtele Ribery-Robben
                            Ehk sama lugu nagu eilegi

                            Kommentaar


                              head mängu!! endal bayerni stuff kõik seljas
                              FC Bayern München!

                              Kommentaar


                                Kõik kenasti kontrolli all, aga võiks ühe ikka ära lükata kindluse mõttes.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X