320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tim| Vaata postitust
    Tegelikult polnud jah tõesti liverpooli mäng täiesti lootusetu kuna Kelly näitas end päris heast küljest ja loodetavasti saab esimese tiimi mänge rohkem, oli see talle muidu ka cl'i debüüt ?
    Jah see oli tema CLi debüüt, kahju et niimoodi lõpetas täna.

    Kommentaar


      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
      Kurat kui hea tuju Lyoni 2 värav tekitas - ikka ülikena, nüüd vist Liverpoolil meistriteliigaga kõik.
      Vara veel. 2007/08 hooajal oli poolil pärast kolme vooru vaid 1 punkt kirjas, kuid lõpuks saadi ikkagi edasi pärast kolme järjestikust võitu.

      Kommentaar


        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
        Millal siis Rafale kinga antakse?on see oht olemas?
        'Poolil pole raha, et teda kinni maksta
        Little things worry little minds.

        Carlo Ancelotti, 2009

        Kommentaar


          Benayoun -> Voronin on tõenäoliselt aasta kõige jaburamate vahetuste kategoorias päris kõva kandidaat.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Crap


            Liimist lahti hunnik prahti. Väga mannetu. Mõtestatud mängu puudumine, lõhestunud koosseis ja enesekindlus ning nii me lasimegi lasimegi punktid ära viia. Täname Carrat 'hoolikalt' kaetud mehe eest lõpus...
            Mis veel ? Ma ei mäleta, et ma oleks varem Rafa vahetuse peale kuulnud vilekoori 'pooli enda fännide poolt, kui ta otsustas NGog'i asemel hoopis Benayoun välja võtta. No täiesti kraavi. NGog suutis täna aint jama ees toota ja oma heade võimaluste peale, mille ta perse keerata suutis, jätkus noormehel veel naeru. Triibulised olgu olla täna õhtul, aga eelkõige on loen seda suureks Rafa fail-iks teda mitte asendada juba 2 poolaja algul või vähemalt keskelgi.
            Peatreeneri julge lükke, 19 aastase kaitsja Kelly algkoosseisu lülitamise eest võiks talle paar plusspunkti anda, sest see poiss oli täna ainult heaga pildis ning mina ristin ta vabalt mängu parimaks punaste poolt. Kuyt, Reina ja Mascherano mängisid ka veel enam vähem tasemel, aga muud mehed mitte. Mäng võinuks veel mingi teise ilme saada, kui Aurelio oleks selle ideaalse võimaluse peaga ära koksanud.

            Praegu ei näe mingit valemit, kuidas ManU-le järgmises mängus midagi 'meeldejäävat' valmistada suudaksime.

            Kommentaar


              Rafa suust tuleva jutu võin teile juba enne homseid ajalehti siia valmis kirjutada :

              "We played badly, made some crucial mistakes and had important players injured BUT WE HAVE TO THINK ABOUT THE NEXT GAME...we must improve."

              Vsjoo..

              Miks caps ? Sest see on tema poolt enim kasutatud lause.

              Kommentaar


                Ja eile polnud isegi alkoholi külmkapist võtta.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jose Vaata postitust
                  Jah see oli tema CLi debüüt, kahju et niimoodi lõpetas täna.
                  Eelmise hooaja CLi mäng PSV vastu siis ei loe jah ?
                  "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                    Rafa suust tuleva jutu võin teile juba enne homseid ajalehti siia valmis kirjutada :

                    "We played badly, made some crucial mistakes and had important players injured BUT WE HAVE TO THINK ABOUT THE NEXT GAME...we must improve."

                    Vsjoo..

                    Miks caps ? Sest see on tema poolt enim kasutatud lause.

                    selgeltnägijate tuleproov on sinu leib!


                    "We've come back before - and we can do it again," said Benitez, whose injury-hit side face league leaders Manchester United at Anfield on Sunday.

                    "We now must be ready for the next game. I have confidence we have the quality to overcome these problems."

                    rafa edu lootus baseerub nüüd vist AA'l. normaalselt.
                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      Benayoun -> Voronin on tõenäoliselt aasta kõige jaburamate vahetuste kategoorias päris kõva kandidaat.
                      Ma olin selle vahetuse ajal sõnatu. Juut oli aktiivne, krt võrreldes Ngogiga oli ta duracelli patareidega jänes vs tavaliselt patareid! Aga nagu MCN juba eelnevalt on öelnud, et kui Rafa Ngogi mängu paneb siis paistab, et tal on ideed otsas. Kas Lucas mängis eile? Fckin creative fckin mid fckin fielder!

                      Olen nõus, et vigastusi on palju. Paljud võtmemängijad on vigastatud. Kuid olles üks maailma prestiizemaid klubisid peaks olema pingilt ka asendust võtta. Kuid pink ja reservid kubisevad mingitest kuradi keskpärastest andetutest pärdikutest, kes on kalli raha või kaasmaalase patriotismist sisse ostetud. Pooled neist ei saaks Inglise 2 liigas kah hakkama. Miks nad 'poolis on ma ei tea! Kui palju Rafa on oste teinud? Ja nüüd kellest on reaalselt kasu olnud klubile?

                      Kõige kurvem mis võib nüüd juhtuda on see, et me võidame nv ManU ja kõik unustavad eelnevad mängud. Ja siis kordub kogu see rämps uuesti.

                      Ma ei taha küll seda öelda, aga vahest on parem kui meile tuleks mingi 4 kaotust veel. Äkki saab siis Rafa kinga ja tõde tuleb ka nende vaatevälja kes kuskil roosades pilvedes hõljuvad.

                      Et mitte üdini negatiivne olla siis Kelly oli eile hää. Juut on see hooaeg olnud hoopis teine tera kui enne. Insua pole kah kõige kehvemalt mänginud. Nii, et lootust veel on.

                      Kommentaar


                        ja isegi õhupalli polnud väljakul!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                          Kui palju Rafa on oste teinud? Ja nüüd kellest on reaalselt kasu olnud klubile?
                          Enne kui keegi jälle solvuda võtab - üldse mitte paha pärast, vaid lihtsalt mõningaid fakte välja tuues, sobivad teised hetkel päris hästi konteksti. Mulle oli tõtt-öelda üks ja teine asi üllatuseks, ehk pakub mõnele teisele ka huvi.

                          Alustuseks, kõik 'Pooli põhimeeskonnas olijad peale Gerrardi ja Carra ning paari noore (Kelly ja Spearing on neist nüüd sel hooajal ainsana mängukogemust saanud, mõned kutid on paberite järgi muidu veel) on Rafa poolt klubisse toodud. Selles valguses on eriti kummaline rääkida, et finantsi pole ja kak nam bõtj. Kui võrrelda nn suure neliku viimase kuue aasta (Rafa pukisoleku aeg) oste-müüke, siis see Liverpooli statistika on ausalt öeldes üsna hämmastav. Ostetud või toodud on 52 (!) meest, neist samas 24 on juba ka tänaseks lahkunud. Samal ajal on need numbrid näiteks Arsenalil 29/7, Unitedil 27/4. Hea küll, see pole iseenesest väga üllatav ja ka mitte üks-ühele võrreldav, kuna mõlemas meeskonnas on kogu selle aja sama treener olnud. Aga ka Chelsea on toonud selle ajaga vaid 31 meest, kellest 12 on vahepeal lahkunud. Ja kui vaadata asja rahas, ka siis ei jää Liverpool paljukirutud põhjatu rahakotiga ja pappi tuulde pilduvast Chelseast rohkem kui sammukese jagu maha. Keskmiselt aastas kulutatud summa ja keskmine pluss/miinus mängijate pealt:

                          Chelsea: 45 m£, -24 m£
                          Liverpool: 41 m£, -19m£
                          United: 31 m£, -5 m£
                          Arsenal: 18 m£, +5m£

                          Kõige selle valguses on üsna kummastav kuulata korduvat juttu alafinantseeritusest ja võimetusest sama häid oste teha kui konkurendid. Ja et pole Inglismaalt kedagi võtta jne. On ju saanud küll mees ehitada meeskonda oma soovi järgi, nii rahaliselt kui ka mängijate poolest. Samas kui sinna kõrvale lugeda sõnavõtte, et peale Alonso oleme ju suures osas sama meeskond ja ega ei ole meie pingil kah häda kedagi... Praegune olukord näitab hästi ära, kui haavatav 'Pool tegelikult ilma ühe-kahe võtmemängijata on. Torresele pole ju mitte mingit katet, sisuliselt mitte ühtegi meest, kes suudaks tema kombel ees palli hoida ja luua. Kui midagi üldse tuleb, siis ainult äärtelt Kuyti-Benayouni-Babeli kaudu. Kellest kaks viimast on pealegi ebastabiilsed. Gerrardile pole samuti mõistlikku vahetust võtta, Lucast pidi eile mitte esimest korda luubiga platsilt taga otsima. Ja ei lähe see kapten paraku ka ei nooremaks ega tervemaks. Mis kõik on seda kummalisem, et Rafa teab ju tegelikult väga hästi, kui tähtis roll Alonsol tema viljeldavas skeemis oli. Rääkida nüüd temast kui "lihtsalt ühest mängijast" ja loota ainult sellele, et seni Inglismaal mitte ühtegi mängu mänginud Aquilani terveks saades tuleb ja nopib üksinda lõkkest kõik kastanid - natuke libe tee nagu. Asi pole neljas järjestikuses kaotuses, pigem kipub vedru (vähemalt kõrvalt vaadates) selles osas vägisi maha käima, et kuhupoole see meeskond oma ülesehituselt nagu liikuma peaks. Liiga palju on neid kui'sid ja oleks'eid, mis korraga klappima peavad, et 'Pooli mäng praegusel hetkel sujuks.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            Enne kui keegi jälle solvuda võtab - üldse mitte paha pärast, vaid lihtsalt mõningaid fakte välja tuues, sobivad teised hetkel päris hästi konteksti. Mulle oli tõtt-öelda üks ja teine asi üllatuseks, ehk pakub mõnele teisele ka huvi.
                            Pole see jutt mingi eriline üllatus. Olen 'pooli kaunis palju aastaid jälginud ja kui olukorda vaadata paarikümne aasta lõikes, siis stabiilsust on klubis olnud kogu selle perioodi vähe. Midagi eriti üllatavat ses suhtes liigatiitlite puudumises pole.
                            Juba King Kenny lahkumine 1991 tekitas lõputu ahelreaktsiooni kehvade ostude näol, mis jätkus nii ..., Evansi, Houllieri kui Benitezi ajal. Tegelikult oli meie parim aeg ca 1995-97 kui veidi targemate otsuste abil võinuks võitjameeskond sündida. Siis oli veel üpris noorte Redknappi, McManamani, Fowleri näol selleks kõik võimalused olemas. Kuid Evans ei saanud korraliku kaitse klubisse hankimisega hakkama ja järglane Houllier leidis, et parem üldse puhas töö teha. Puhta töö taktikaga ollakse ka Rafa ajal jätkatud. Ikka nii, et iga uus hooaeg toob klubisse uued ja uued staarid. Ja eelmised unustatakse.
                            Ma arvan, et 'pool vajab päris mitu head aastat tublisid investeeringuid noortesse, uude staadioni, laenude kustutamist. Vajadusel liigatabeli keskel konutades. Ainult nii on võimalik pikemas perspektiivis kunagi midagi veel saavutada. Praegune rabelemine võtab tuju meeskonna mänge vaadata. Olen seda tundnud juba aastaid ja asi ainult süveneb.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Tõepoolest imelik, kuidas klubis aru ei saada, et neil on vaid üks ründaja Torresi näol. Huvitav, mida Rafa mõtles N'Gogi ostmisega - et tõmbab õnneloosiga uue Anelka nagu Wenger kümmekond aastat tagasi?

                              Sama imelik on asi ka keskväljaga. Miks pidi Rafa müüma Xabi Alonso ja ostma asemele katkise Aquilani, kui seal on alles veel vaid Gerrard (kes on Rafa kujutlustes ka suurepärane ründaja), Mascherano ning eelnevalt kehva mängu näidanud Leiva, kes ühe suvega ilmselt sitast saia teha ei suuda.

                              Kommentaar


                                N'Gog oli tõesti äärmiselt kehva. Ma arvan, et tema mängud on mõneks ajaks nüüd mängitud ka.
                                Torrest on vaja üle kõige, muidu ei toimu ees mitte midagi...
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X