320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Ei mäletagi, mil viimati kahe ründajaga mängiti. Vähemalt ei meenu küll ükski mäng.
    Eelmise aastal hooaja alguses.

    Kommentaar


      Ega Liverpool seda mängu täie tõsidusega ei võta nii et väga palju pole mõtet oodata, antakse lihtsalt varumeestele mänguaega natuke.

      Kommentaar


        Algselt postitas zip Vaata postitust
        Ega Liverpool seda mängu täie tõsidusega ei võta nii et väga palju pole mõtet oodata, antakse lihtsalt varumeestele mänguaega natuke.
        no arsenal samamoodi ju !

        Kommentaar


          Anfieldil võivad ju need rannapallid keelatud olla, kuid paistab, et mujal kuhu Liverpool mängima läheb on need rannapallid hoopistükkis kohustuslikuks muutunud
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Keegi mõnd normaalset striimi ei saaks anda? Ainuke töötav mille olen leidnud hakib pidevalt.

            Kommentaar


              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
              Anfieldil võivad ju need rannapallid keelatud olla, kuid paistab, et mujal kuhu Liverpool mängima läheb on need rannapallid hoopistükkis kohustuslikuks muutunud
              Osa fänninännist.

              Kommentaar


                Algselt postitas zip Vaata postitust
                Keegi mõnd normaalset striimi ei saaks anda? Ainuke töötav mille olen leidnud hakib pidevalt.
                Sopcast alati aitab ja www.myp2p.eu

                Ngog on väga aktiive, ei oleks temalt siukest tööd oodanud.

                Kommentaar


                  Nägin vaid teist poolaega ja kahjuks jäi 'pooli värav nägemata. Voronin oli hea, Aquilani ja N'gog samuti kuid Babel mitte väga. Kaks väga head võimalust mida ära ei suutnud lüüa. Noor Spearing väga millegagi ei üllatanud, oleks tahtnud näha Kellyt mängimas ja Eccelstone-i oleks võinud panna varem mängu. Skrtel ei olnud minu arust just kõige parem.

                  Kommentaar


                    Babel ja Voronin olid täitsa naljatilgad seal, ülejäänud vähemalt üritasid midagi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jose Vaata postitust
                      Babel ja Voronin olid täitsa naljatilgad seal, ülejäänud vähemalt üritasid midagi.
                      Mida sa ajad mees? Voronin ei üritanud? Mis mängu sa jälgisid? Paar-kolm venda olid, kes võitlesid, üks oli Voronin ja teine kindlasti Degen, kes silma hakkas, agajah, mängu nägin vahelduva eduga, eitea kas mu väidetel ka tõepõhi all on..
                      FC Otepää II

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jose Vaata postitust
                        Babel ja Voronin olid täitsa naljatilgad seal, ülejäänud vähemalt üritasid midagi.
                        Mis mõttes nagu? Voronin oli neist vähestest kes mingeidki rünnakuid tekitas ja mitmeid kordi väravale lähedal oli. Cosmix100 ütles juba kõik.

                        Kommentaar


                          Mängu ega highlightse pole veel näinud, aga seda tulemust pold just raske aimata, kuna meie B koosseis Arsenali B koosseisuga võrreldes on ikka kehvavõitu küll. Kokkumängu oskus lonkab.

                          Kommentaar


                            Nägin ainult teist poolaega. Arsenal oli kokkuvõttes ikka parem kuigi Liverpoolil mõned võimalused olid. Neid, nagu alati kipub olema, ära ei löödud. Silma jäid mängu jooksul Degen, Kuyt, Voronin, Spearing ja lõpus Aquilani. Aga jalgpallis on kahjuks nii, et üksikute üritused ei vii tihti mitte kusagile kui ülejäänud meeskond samal lainel ei ole.

                            Kommentaar


                              Arsenalil oli üllatavalt hea kaitsemäng, see neile võidu tõi. Sööta on nad alati osanud ning ma ei tea, mida nad söövad, et iga noor joga, kes väljakule tuleb on justkui vana tegija.

                              AQ sai küll ca 15 mintsa mänguaega aga jäi mulje, et see mees nagu polekski soojade kommetega - hit 'n' run.

                              Kõige meeldivama üllatuse valmistas aga Degen ning tahaks teda mõnes prem'i mängus ka väljakul näha. Mees müttas ikka igas väljaku otsas.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Kahjuks midagi suurejoonelist silma ei jäänud. Kui Arsel on pingilt palju alternatiive võtta, siis meil kahjuks mitte. Mulle jääb näiteks arusaamatuks, miks on vaja pakkuda sellisele mängijale nagu Plessis uut lepingut. Põhikoosseisu ei pääse tema oskustega iialgi - või kui siis ainult täielikus võlakaoses kui paremad on jalga lasknud.
                                Ja kas see oli nüüd Babeli viimane võimalus ennast näidata? Kui jah, siis oskas ta asja veelkord nässu keerata.
                                Aquilani vajab veel mängupraktikat. Midagi väheke sealt siiski juba paistab.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X