Lehekülg 47, kokku 55 EsimeneEsimene ... 37434445464748495051 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 921 kuni 940, kokku 1088
    Must puudel Kasutaja Rein avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    .

Võis, võis ka mitte olla suluseis, aga VARi reeglite järgi vist seda ära ei vilistata, kuna täpset sööduhetke vist raske leida ja 1 cm ei lähe arvesse? Põhimõtteliselt, et pole clear and obvious.
    Näita mulle seda reeglit palun.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    need jooned on ju BT spordi omad, ma ei imesta, kui seal mata päriselt ongi mingi sentimeeter sulus.
    BT Sport

Kuhu jooksed lõng, ma tunnen su ema.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Näita mulle seda reeglit palun.
    VARI handbookist,

The standard for overturning the referee's original decision is that there has been a "clear error", sometimes expanded to "clear and obvious error"

‘was the decision clearly wrong?’

Principles
    There are twelve principles which are the foundation of the VAR experiment:
    1. Video technology will only be used to correct clear errors and for missed serious
    incidents in defined match-changing decisions: goal, penalty/no penalty, direct red
    card and mistaken identity (e.g. the referee cautions/sends off the wrong player).

The original decision given by the referee will not be changed unless the video
    review clearly shows that the decision was clearly wrong.

Sööduhetke on päris raske nüüd TÄPSELT paika panna ja Mata 1 sajandik siia sinna on sulus ja pole sulus, ei tea kas see on nii clear siin?

to dollarman: VARI jooned, kohtunik saab seal ilmselgelt kruttida asju ja sai hiljem ka väidetavalt sai sutsu parema pildi(Sellest ka see ootamine) aga noh, ehk tuleb kuskilt mingit juttu mis täpsemalt toimus.

edit: Tekkis ka küsimus kuidas seda reeglit ise ei tunne kui oled foorumi staarkohtunik? (Ei ma ei mõtle seda pahaga, ma ei tea tegelikult kes sa oled, aga on nagu meelde jäänud, et kohtunik või keegi kes peab tundma reegleid sa oled? Või siis on siin sind selleks lihtsalt tembeldatud)
    joo vett ja ära punasega üle tee mine!

Allez l'OM Kasutaja Mask avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2007

Algupärane

Selle BTspordi joone järgi on ju sulu vilistamine õige otsus. Mata põlv on üle joone. Huddersfieldi kaitsja oma ei ole.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Selle BTspordi joone järgi on ju sulu vilistamine õige otsus. Mata põlv on üle joone. Huddersfieldi kaitsja oma ei ole.
    Võta paar sajandikku kaader tagasi ja Mata on onside. See on selline 50/50 olukord mille puhul peaks VAR jõusse jätma kohtuniku esialgse otsuse. Sulgu ei vilistatud - värav peaks lugema.

Professionaal Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Neid poole jalaga suluseise pole ju kunagi ära vilistatud. Mis siin üldse otsus oli?

Algupärane

Võta paar sajandikku kaader tagasi ja Mata on onside. See on selline 50/50 olukord mille puhul peaks VAR jõusse jätma kohtuniku esialgse otsuse. Sulgu ei vilistatud - värav peaks lugema.
    ma arvan, et neil on piisavalt head tehnilsed vahendid, et ei tekinud kahtlust.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

ma arvan, et neil on piisavalt head tehnilsed vahendid, et ei tekinud kahtlust.
    Puhtalt juba füüsiliselt võimatu on leida täpne sööduhetk üles, ühele poole jääb see natukene viltu ja selget otsust 1millimeetri pealt teha ei saa, see on ka reeglites kirjas. (IMO on BT Spordi pildil söödu hetk juba möödas)

Sinu tehnika jutt on anyways bs, sest ilmselgelt pole nad tehniliselt perfektsed, et sellise vari pildi üldse eetrisse lasid.

Algupärane

Puhtalt juba füüsiliselt võimatu on leida täpne sööduhetk üles, ühele poole jääb see natukene viltu ja selget otsust 1millimeetri pealt teha ei saa, see on ka reeglites kirjas. (IMO on BT Spordi pildil söödu hetk juba möödas)

Sinu tehnika jutt on anyways bs, sest ilmselgelt pole nad tehniliselt perfektsed, et sellise vari pildi üldse eetrisse lasid.
    Tele-eeter ja VAR ei ole omavahel seotud.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tele-eeter ja VAR ei ole omavahel seotud.
    point jääb samaks.

Muide hawkeye (VAR) vabandas, et sellist pilti nende poolt näidati

Algupärane

Vabandati et vale pilt nende poolt edasi saadeti. Otsus tehti teise/õige pildi pealt.

Eesti koondislane Kasutaja Staadium avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2012

Algupärane

Wigan-City. Kohtunik annab kollase. Hetk peale pisikest jutuajamist Wigani mängijatega vahetub kollane punaseks
    Messi...The never ending legend!

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Protsendi on saanud Wigan palli rohkem nüüd hoida. 18. Küll aga pole nad suutnud sellega midagi tarka peale hakata, sest löögile pole jõutud (78-s minut).
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Professionaal Kasutaja gizmoduck avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Staadium Vaata postitust
    Wigan-City. Kohtunik annab kollase. Hetk peale pisikest jutuajamist Wigani mängijatega vahetub kollane punaseks
    Kuigi ma nõus, et see oli selline 50-60 punane, kuna Delph ise oli ka loll et sisse sõitma läks, siis see tõsiasi, et alguses vehkis kollasega tekitab küsimärke. Nagu aru sain, siis kohtunik ise ütles, et "the yellow was out to record the red", midaiganes see tähendab. Tegemist oli inglase jaoks esimese kaardiga ka see mäng.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Protsendi on saanud Wigan palli rohkem nüüd hoida. 18. Küll aga pole nad suutnud sellega midagi tarka peale hakata, sest löögile pole jõutud (78-s minut).
    good jinx ja vale teema

Perfektsuse Etalon Kasutaja Devil avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
    Nagu aru sain, siis kohtunik ise ütles, et "the yellow was out to record the red", midaiganes see tähendab.
    Oma paska peab ikka kuidagi välja vabandama .

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Esimene pool jäi vaatamata, andis ta seal päriswlt alguses kollase või äkki ikka olid kaardid lihtsalt käes ja silm hakkas kollase peale mida ei antud.

Eesti koondislane Kasutaja Staadium avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2012

Algupärane

Vägagi selge,et oli viga punast väärt. Kuid minu arvamuse järgi poleks kohtunik algselt antud kollast punaseks vahetanud, kui Wigani mehed poleks õiendama jooksnud. Märkmikusse läks ikkagi kirja otse punane

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Staadium Vaata postitust
    Vägagi selge,et oli viga punast väärt. Kuid minu arvamuse järgi poleks kohtunik algselt antud kollast punaseks vahetanud, kui Wigani mehed poleks õiendama jooksnud. Märkmikusse läks ikkagi kirja otse punane
    ükski kohtik ei muuda selle pealt otsust, kaart võis lihtsalt käes olla ja tal on kõrvas teisigi kohtunike kes saavad lisainformatsiooni anda.

Mingit kollast ta delphile ei näidanud.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

skysports stuudio arvab, et suluseisu penalt oleks pidanud kindlalt penalt olema. Sest kaitsja ÜRITAS palli mängida, ehk sulgu pole!

tra see lihtsalt mis reeglite üle arutlemisel toimub on lihtsalt masendav.

(kane spurs-crystal 1pa)

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud