320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Bänn jaalo?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Ei käi küll väga palju spaanjamaa poste lugemas, aga on ka jäänud pigem silma et teised foorumlased solvavad ja huiavad jaalot ja tema lihtsalt reageerib selle peale. Niiet kui keegi üldse bännida, siis need kasutajad kes on isiklikult kukkunud jaalot sõimama, sest tal on asjadest oma isiklik arvamus. See kas tema arvamus on vale või õige ei ole meie otsustada. Tal on õigus oma isiklikule arvamusele ja kui see ei meeldi siis ei pea talle ju sõimuga ja inetustega vastama. Kui tema arvamus ei kattu vincentiga siis ei tähenda see automaatset seda et tal pole õigus. Kui tahate puhast ja viisakat suhtlemiust foorumis, siiskõigepealt õpetage oma enda käitumise parandamisega. Padad sõimavad katelt , ainult et ühed on kõvasti mustemad. Ja mis on tema nii solvavat teile vastu öelnud? Seda et te ei saa kodus korralikult keppi? Aga selles on tal ju täiesti 101% õigus. Oli ka aeg et keegi selle teemaks tooks! Soccerneti kasutajate suur mure on see et kodus ei saada kvaliteetset keppi (kui üldse saadakse) ja tänu sellele on siin päris palju haigeid inimesi kes toodavad väga räiget saasta, aga kuna teie hulk on nii suur, siis teil on oma kamp kus kõikide jutt kiidetakse ringkaitses õigeks ja süüdi on hoopis jaalo sugused individuaalid, kelle suguelu on väga heas töökorras! Jõudu ja jaksu sulle jaalo! Ära vannu neile kehvadele pihkuritele alla!
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      #32
      Täiesti uskumatu, pole lihtsalt sõnu kuidas siin leidub inimesi, kes kaitsevad ka veel jaalot. Minu jaoks on ilmselgelt tegu kellegi teise kasutajaga, kes meelega trollib siin. Vaadake tema postitusi ja tulge mõistusele, kallid kaasmaalased!
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        #33
        Minu ainuke teadmine ja kokkupuude jaaloga on need korrad kui ta on mõned korrad täiesti lampi BVB teemasse sisenenud ja mõnitama hakanud. Kui seda nimetatakse trollimiseks, pole ka trollimist siia foorumisse vaja ja on ka lahendatud küsimus kuhu piir tõmmata. Üle jäänud kokkupuude temaga on postituste kaudu kus tema peale kaevatakse.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas count Vaata postitust
          Kui tema arvamus ei kattu vincentiga
          ära pillu suvaliselt nimesid. tõepoolest, minu jaoks on tegu mõttetut jama tootva kodanikuga, aga samas olen endale ignore nupu olemuse ammu selgeks teinud. ilmas on palju sitta, mis ei meeldi, samas on igaühel ka igakülgne vabadus sellele mitte tähelepanu pöörata.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Et keegi Soccerneti adminitest teeb üldse sellise teema, on uskumatu ja häbiväärne ning mustaks plekiks kogu sellele keskkonnale. Olgu see tehtud kainene või purjus peaga, see isik peaks tõsiselt enda teole mõtlema ja teised samuti.
            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
            Õige!

            Kas mazz sidus rahvahääletuse ikka enda püsimajäämisega administraatorina? Praegu tundub, et pigem kukub mazz kui jaalo.
            Võtke seda kui eksperimenti.

            "Väljahääletamine" oli muidugi naljaga pooleks, aga kaasfoorumlaste meelsus on oluline info. Kui suur enamus kogukonnast nõuab kellegi bännimist, siis on selge, et selle kellegi koht ei ole siin.

            Teatud olukordades (näiteks siin, kus jaalo otseselt foorumi reeglite vastu ei eksi, aga foorum on täis teemavälist jauramist tema vastu) kõlab foorumlaste arvamusest lähtumine mulle mõistlikult.

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas mazz Vaata postitust
              Võtke seda kui eksperimenti.

              "Väljahääletamine" oli muidugi naljaga pooleks, aga kaasfoorumlaste meelsus on oluline info. Kui suur enamus kogukonnast nõuab kellegi bännimist, siis on selge, et selle kellegi koht ei ole siin.

              Teatud olukordades (näiteks siin, kus jaalo otseselt foorumi reeglite vastu ei eksi, aga foorum on täis teemavälist jauramist tema vastu) kõlab foorumlaste arvamusest lähtumine mulle mõistlikult.
              Oot, mulle meenub, et reeglid olid tõesti kusagil üleval, kus kohast neid lugeda saab? Tuletaksin he ameelega meelde.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                #37
                Need? http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?442-Reeglid

                Algselt postitas elx Vaata postitust
                Oot, mulle meenub, et reeglid olid tõesti kusagil üleval, kus kohast neid lugeda saab? Tuletaksin he ameelega meelde.

                Kommentaar


                  #38
                  Päris hea mälu elxil, kui ta neid silmas pidas. Julgelt pool foorumit võiks ära bännida nende põhjal

                  Reaalsuses ei ole mingit konkreetset reeglistikku järgitud vähemalt niikaua kui mina mäletan.

                  E. See, et pole reeglistikku, ei tähenda muidugi, et pole väljakujunenud reegleid. Igal alamfoorumil on omad moderaatorid, kes otsustavad, mis on ok ja mis mitte. Niiviisi isereguleeruvalt toimib foorum mu meelest täitsa hästi. Võib-olla mingid väga üldised alusreeglid võiks konkreetselt paigas olla, aga see pole antud teemaga niiehknaa seotud.
                  Last edited by mazz; 02.02.15, 16:05.

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas mazz Vaata postitust
                    Päris hea mälu elxil, kui ta neid silmas pidas. Julgelt pool foorumit võiks ära bännida nende põhjal

                    Reaalsuses ei ole mingit konkreetset reeglistikku järgitud vähemalt niikaua kui mina mäletan.

                    E. See, et pole reeglistikku, ei tähenda muidugi, et pole väljakujunenud reegleid. Igal alamfoorumil on omad moderaatorid, kes otsustavad, mis on ok ja mis mitte. Niiviisi isereguleeruvalt toimib foorum mu meelest täitsa hästi. Võib-olla mingid väga üldised alusreeglid võiks konkreetselt paigas olla, aga see pole antud teemaga niiehknaa seotud.
                    Ma ei tea isegi mida silmas pidasin, lihtsalt oli kusagilt meeles, et keegi kunagi kusagil viitas mingitele reeglitele. Aga ma ei välista, et olen neid lugenud ka 2001 aastal. Aga eks selle teema esimene lehekülg näitab juba kohe ära kui tõsiselt Martin juba tol ajal neid võttis.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      #40
                      Kusagil on kirjas ka kes kus alafoorumis moderaator on? Oleks huvitav teada.

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas zelee Vaata postitust
                        Kusagil on kirjas ka kes kus alafoorumis moderaator on? Oleks huvitav teada.
                        Iga alafoorumi avalehe allosas.

                        Kommentaar


                          #42
                          minumeelest jaalo keiss tekitabki küsimuse foorumis, kus on reeglid ja millised neist on reaalsed ja nö karistatavad. õige vastus, neid polegi kui mõelda laiemalt. oletan, et iga 3 tegelane foorumis on saatnud kedagi kuhugi kakasse ja vastupidi, mis võikspeaks eeldama bänni koheselt.. ei oska öelda. pigem ei. esimesed lendajad oleksid ilmselt siis juba vanad tegijad foorumis. pigem ongi olukord selles, kus mõni tegelane ei adu ära nalja ja irooniat. näiteks vaadake kasvõi mõnuagenti, kelle iga 3 post on äärmiselt irooniline igasteemas, kas selleks peaks banni saama, ei peaks. sama kehtib ronaldo jüngri jaalo puhul. rohkem vabadust ja sõnaõigust ja vürtsi.

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            minumeelest jaalo keiss tekitabki küsimuse foorumis, kus on reeglid ja millised neist on reaalsed ja nö karistatavad. õige vastus, neid polegi kui mõelda laiemalt. oletan, et iga 3 tegelane foorumis on saatnud kedagi kuhugi kakasse ja vastupidi, mis võikspeaks eeldama bänni koheselt.. ei oska öelda. pigem ei. esimesed lendajad oleksid ilmselt siis juba vanad tegijad foorumis. pigem ongi olukord selles, kus mõni tegelane ei adu ära nalja ja irooniat. näiteks vaadake kasvõi mõnuagenti, kelle iga 3 post on äärmiselt irooniline igasteemas, kas selleks peaks banni saama, ei peaks. sama kehtib ronaldo jüngri jaalo puhul. rohkem vabadust ja sõnaõigust ja vürtsi.
                            Kui nii võtta, siis kehv naljasoon pole tõesti karistamist väärt, sest nali see küll pole millega jaalo tegeleb.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              #44
                              siin eespool tekkis küsimusi definitsioonidest, püüan aidata. rohkem esimest, vähem teist ja mazz ei pea enam oma hinnalist aega selle teema peale kulutama. simples, minu meelest.

                              troll:
                              Algselt postitas jaalo Vaata postitust
                              mingi krdi atletico madridi vend tuleb siia paukuma, et tal on pohhui. muidugi, et sul on ju pohhui. mul on ka pohhui kui sa oma torrese sünna peale keksu teed või keegi barca foorumis messi ema sünna puhul kooki küpsetab. keegi ei läinud aga sellepärast neisse teemadesse oksendama, las need atletico rähnid tunnevad oma torresest rõõmu. kui aga maailma parima inimese Ronaldo sünnipäev läheneb, siis ujub igast kaarest debiile välja
                              lämin:
                              Algselt postitas jaalo Vaata postitust
                              arvata oli, et see meeskond end täis situb barca ees. mõttetu pask.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                siin eespool tekkis küsimusi definitsioonidest, püüan aidata. rohkem esimest, vähem teist ja mazz ei pea enam oma hinnalist aega selle teema peale kulutama. simples, minu meelest.

                                troll:


                                lämin:
                                suhteliselt ebamäärane. mina ei oma ühtegi tuttavat kasutajat hispaania vutifoormumist ja olles adekvaatne sel teemale, mis oleks tiimi poolehoid, mis oleks reaalne ründamine kellegi tiimimängija suhtes pean ma kindlaks seisukohta, et jaalo ei tegele ühegi kahjustava teemaga foorumis..või pigem lausetega. cmon, kui tema poolehoid on enam kui rohkem inimestele teada, keda ta pooldab ja ei, ja samas teemas ta ütleb seda välja natukene vürtsikamas vormis, on tüüp väärt banni või. suhteliselt lollus. eelistan ma savisaart, saan ma bänni, eelistan ma refomri, saan ma õiguse. tra, me kõik oleme teravad teatud asjades, nagu mask on prantusese vutiliigas on sama terav mazz, miks ta pidi selle erapooletu teema hääletusele viima.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X