320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SBT vol. 3 (2014/2015 hooaja viimane)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    SBT vol. 3 (2014/2015 hooaja viimane)

    1. Võistluses osalemise hind on 12 eurot, millest 10 läheb panka ning 2 läheb korraldajale nö "tipiks". Raha palun kanda minu kontole. Konto andmeid palun küsida minu käest privaatsõnumiga. Need, kes on varasemalt osalenud juba teavad andmeid ning võivad raha kanda sinna. Samas palun kõigil privaatsõnumiga mulle ülekandest teada anda.
    2. Võistluse periood: 02.05.2015 00:00 kuni 17.05.2015 23:59. Ehk siis arvesse lähevad panused nendele sündmustele, mis algavad antud vahemikus.
    3. Igaüks saab 100 ühikut.
    4. Arvesse lähevad ainult pre-match panused (ükskõik mis spordialale). Kombod on lubatud. Enne mängu konkreetne panus (postitus peab olema tehtud enne sündmuse algust), kus on kirjas väärtus (minu poolest kas või 100), panustatav ühikusuurus (pange kas või 100 kohe või 7,89 minu poolest), panustamislehekülg, kust see võetud on (Triobet, Marathonbet jne.). Eriti hea, kui oleks paar sõna ka sellest kirjutatud.
    5. Varem postitatud panusele enam panustada ei või! Arvesse läheb varem postitatud panus. Kui keegi panustab juba korra Arsenali võidule x-tiimi vastu, siis selle x-tiimi vastu enam Arsenali võitu panustada ei tohi.
    Jalgpallile panustamise puhul: Kellegi teise panustatud võistkonnale või mänguarengu suunale tohib panustada, seda 1,5 väravat ületades. Näiteks Arsenali võidu puhul, tohib seda korrata vaid Arsenal -1,5 händikäpiga. Või Arsenal - Hull mängus Under 3.0 tohib korrata Under 1.5. Nurgalöökide, kollaste kaartide ning muu statistika puhul on piiriks 2.5 ühikut.
    Teiste spordialade puhul on panuste "kopeerimine" keelatud ning arvesse läheb esimene panus, mis on tehtud vastava mängija/võistkonna või mängujoonise poolt.
    NB! Antud punkt käib vaid üksikpanuste kohta.
    5a. Eelnevalt postitatud panust tohib kasutada kombos, mille ülejäänud osa on väärtuses vähemalt 1,4.
    5b. Kombopanuste puhul peavad kõik panused olema ühest kontorist.
    6. Võistlusperiood on jagatud 4-ks neljapäevaseks perioodiks (02.05-05.05; 06.05-09.05; 10.05-13.05; 14.05-17.05). Iga perioodi jooksul peab iga mängija postitama vähemalt 3 panust (ehk siis minimaalne panuste arv läbi turniiri peaks olema 16). Mängijal, kes ei täida antud nõudmist, võetakse perioodi lõpus 25% tema ühikute hulgast maha.
    7. Miinumumpanus on 2 ühikut.
    8. Raha kandmisel palun kommentaariks kirjutada kasutajanimi, kelle eest makstakse. Saavad osaleda kõik need, kelle raha laekub minu kontole enne 02.04.2015 00:00. Antud postituses uuendatakse jooksvalt osalejate nimekirja.
    9. Võitja saab 50% kogusummast, 2. koht 30% ja 3. kohta 20%. Mängija, kes võidab 3 kvartalit, saab kogu "korraldaja tipi" endale. Mängija (d), kes võidab (võidavad) 2 kvartalit, saab(vad) endale poole "korraldaja tipist". Kõik rahad kantakse vahemikus 18-20.05.
    10. Tabelit uuendatakse kord 1-2 päeva jooksul.
    11. Arvesse lähevad ainult need panused, mis on postitatud enne aega, mis on ametliku kick-offina märgitud, siia teemasse.
    12. Juhul kui mängija virtuaalraha saab otsa on ta automaatselt mängust väljas.
    13. Kui mängija peaks koefitsentide manipuleerimisega või muude reeglite rikkumisega vahele jääma, diskvalifitseeritakse mängija sissemakset tagastamata.

    Osalejate nimekiri:
    telekavaataja
    lauri432
    NoCheating
    mazz
    Svenniid
    j6u1uv4n4
    Lauriisimo
    football2u
    EgoTrip

    Kogupank hetkel 90 EUR

    Esimesest turniirist võib lugeda siit. Esimese turniiri võitis football2u.

    Teisest turniirist võib lugeda siit. Teise turniiri võitis lauri432.
    Last edited by telekavaataja; 04.05.15, 16:30. Põhjus: +EgoTrip
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    #2
    Kohe mainin ära muudatused.

    1. Nimelt sissemakse on 12 eurot. Osalejate nimekirja lisan need, kellelt olen 12 eurot saanud.

    2. Iga kvartali sees peab tegema 3 panust, mitte 4 nagu eelmine turniir oli.

    NB! Pange tähele, 1. mai on riiklik püha.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      #3
      Tegelikult ootan sissekandeid võimalikult vara. Praeguseks hetkeks on alates teema algatamisest möödas 48h ja keegi pole soovi avaldanud. Julgemalt!
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        #4
        mazz (SBT veteran, kes pole ühtki päeva nullis olnud) liitus turniiriga.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          #5
          Svenniid liitus SBT3-ga.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            #6
            Väike reminder kõigile, kes osa tahavad võtta. Sisuliselt on teil 4 päeva veel rahakandmiseks.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              #7
              Ikka 5 osalejat ?
              Ärge jätke asja viimasele minutile

              Kommentaar


                #8
                Minu jaoks on kõik lihtne. Kui 8 osalejat ei ole neljapäeva õhtuks, kannan viisakalt kõikidele rahad tagasi ja jätan turniiri ära.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Minu jaoks on kõik lihtne. Kui 8 osalejat ei ole neljapäeva õhtuks, kannan viisakalt kõikidele rahad tagasi ja jätan turniiri ära.
                  Võid siis tagasi kandma hakata vist?
                  Mis vahe sellel on millal? Ära pane siis kuupäeva ja kellaaega kui sulle ei sobi, et inimesed viimasel hetkel kannavad.
                  Loog, et kantakse viimasel hetkel (kaalutakse osalemist) + 2€ tõus mõjutab vist ka siin midagi (20€ osalustasu peale tuli julm lärm juba).

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas Amos Vaata postitust
                    Ära pane siis kuupäeva ja kellaaega kui sulle ei sobi, et inimesed viimasel hetkel kannavad.
                    Loog, et kantakse viimasel hetkel... (kaalutakse osalemist)

                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    8. Raha kandmisel palun kommentaariks kirjutada kasutajanimi, kelle eest makstakse. Saavad osaleda kõik need, kelle raha laekub minu kontole enne 02.04.2015 00:00.
                    Mis siin arusaamatut on? Ma ju ütlesin, et neljapäeva õhtul vaatan üle. Ehk siis ongi homne päev on jäänud. Reedel on (nagu ma ei väsi kordamast) punane päev, rahad siis ei liigu. Fakk noh, 2 nädalat tagasi oli see teada. Ja jutt käib nendest, kes ütlesid, et kindlalt osalevad, aga jätavad viimasele hetkele selle asja. Nagu mis point see on?

                    Algselt postitas Amos Vaata postitust
                    Mis vahe sellel on millal?
                    Sellepärast, et ma teen seda oma ajast ja ma tahan oma aega võimalikult palju planeerida. Ma üritan läbi rääkida inimestega, kes võib olla oleksid nõus antud üritust ka toetama, aga mitte 5 osalejaga. Niigi olen mina mitte keegi, antud turniir on mittemidagi tähendav ning põhimõtteliselt ka ebaseaduslik.


                    Algselt postitas Amos Vaata postitust
                    + 2€ tõus mõjutab vist ka siin midagi (20€ osalustasu peale tuli julm lärm juba).
                    Hindasin üle küsitluse tulemusi ja mitte ainult selle küsimuse osas.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      #11
                      Lihtsalt iga kord on selle viimasel hetkel kandmisega mingi hull kamm ja hetkeline vihastamine olnud.

                      Kommentaar


                        #12
                        +j6u1uv4n4
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          #13
                          +Lauriisimo
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            #14
                            Ootan viimase hetke osavõtjaid. Täna saate tõendada ülekannet vaid screenshotiga.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              #15
                              Võib panustada. Lisan ühe väikese klausli. Kui kellelgi õnnestub 3 kvartalit 4-st võita, saab kogu "korraldaja tipi" endale.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar

                              Working...
                              X