320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - San Marino 14.06.2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Ma ei saa kõik need kommentaareid Zenjovi kohta lugeda.
    Aga nagu ütlesin kevadel, andke mehele võimalus. Kaks värava löönud, piisab.
    Ei maska õelda et 'Oi oli San Marino ju?' sest Novrembikuus kõik teame mis toimus.
    - jah üks suur värava võimalus läks löömata, ok. Aga ma olen näinud Vieri chipping palli latti üles 0.50m kauguselt
    Pole üks ründaja kes pole tehtud üks suur praak!
    Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
    Premium Liiga Clubs News
    Facebook
    Twitter

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
      Ma ei saa kõik need kommentaareid Zenjovi kohta lugeda.
      Aga nagu ütlesin kevadel, andke mehele võimalus. Kaks värava löönud, piisab.
      Ei maska õelda et 'Oi oli San Marino ju?' sest Novrembikuus kõik teame mis toimus.
      - jah üks suur värava võimalus läks löömata, ok. Aga ma olen näinud Vieri chipping palli latti üles 0.50m kauguselt
      Pole üks ründaja kes pole tehtud üks suur praak!
      +1


      Iseenesest andsid need 2 mängu lootust sügisel, et vähemasti on võimalus midagigi teha.

      Muidugi mina isiklikult Pehrssoni jätkamist ei soosiks, kuid asemele pole ka kedagi uut võtta... Las jätkab siis enda tööd, ehk korjame juba paari aasta pärast esimesi vilju!

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas metssiga Vaata postitust
        et päriselt palju siis zenjov peab lööma, et oleks hästi? kui vaadata tema ründekaaslasi, siis mitu korda need pealelöögile jõudsid?
        Zenjov peaks võimalikult palju lööma ja oma kindluse tagasi saama. keegi ei kritiseeri ju tema isikut, probleem on selles, et varasem suht terav ründaja on mannetuks ja hambutuks jäänud. loodan, et need kaks väravat annavad talle järgnevateks mängudeks enesekindlust juurde, sest selle mänguga rahule jääda ei saa.

        Kommentaar

        Working...
        X