320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas taku* Vaata postitust
    Kusjuures MOU on kuidagi tunduvalt tagasihoidlikum ja viisakam (vähemasti senimaani pre/post matchidest silma jäänud)
    ilmselt kaua see nii ei ole... loodetavasti marvkolmllous ajab sitta.
    PS! kas mikker sai päriselt vigastada või aeti eile mingit udu?
    Mourinhol esimene kord Inglismaal suurt klubi treenida. Eks see tekitab teatud alandlikust.
    Mikker olevat jah päriselt vigastada saanud. Saab ehk Morgan kah nüüd ennast proovile panna.
    Giggs will tear you appart.

    Kommentaar


      Algselt postitas alehis Vaata postitust
      Võimalik, et see oli ka Mourinho taktika, et vastaste sümpaatne treener töökoha saaks.


      Mourinhol pole seni olnud põhjust mingit lollust suust ajada, võidud ju tulevad. ( see 40+ noorukile võimaluse andmine muidugi hakkas kiskuma sinna möla poole juba)
      Ilmselt hoiab veel paar kuud tagasi end, üldiselt ta dauni ei pane enne kui keegi põhjust ei anna või kohtunik tema arust perse asja keerab platsil.
      City vastu ajab Moro bussi välja, viik on ilmselt väga tulemus ja üks kuradi igav mäng mõlemalt poolt.

      Kommentaar


        Algselt postitas krissucool Vaata postitust
        Mourinhol esimene kord Inglismaal suurt klubi treenida. Eks see tekitab teatud alandlikust.
        Mourinho oli samasugune retard maailma suurima klubi eesotsas nagu alati. Küsimus on lihtsalt kas ta meeskond võidab või ei.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
          Ühest asjast ma siiski aru ei saa. Miks Fellaini veel meeskonnas on. Ma annaks ta isegi tasuta ära, kui keegi osta ei taha.
          Sa kirjutasid Rooney valesti.

          Kommentaar


            Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
            Sa kirjutasid Rooney valesti.

            Ma pole samuti just kapteni suurim fänn, aga tema moment of genius tõi eile 1 punkti asemel 3. 3 mänguga on tal siis kirjas värav ja 2 resultatiivset söötu. Ütleks et pole paha.
            Kuigi tõsi ta on, ta ei ole enam see mees kes peaks ilmselgelt igat mängu alustama.
            Giggs will tear you appart.

            Kommentaar


              Ma olen pigem selles pundis, kelle jaoks 1 minut head ei õigusta 92 minutit halba. Teiseks, kui Rooney asemel oleks kohe Miki (ja Mata 10 ning Martial ⟷ Rash) siis võibolla oleks asi juba varem otsustatud. Aga oleksid on oleksid, we'll never know. Rooney ei ole piisavalt hea olnud 2 aastat, see on fakt (va OK pool jaanuari 2016). Kas lepingus on selline punkt või on see palganumber, mis kohustab Morot ja Gaali teda koguaeg 90 minutit mängima? "Captain shall always play".

              Kommentaar


                Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                Ma olen pigem selles pundis, kelle jaoks 1 minut head ei õigusta 92 minutit halba. Teiseks, kui Rooney asemel oleks kohe Miki (ja Mata 10 ning Martial ⟷ Rash) siis võibolla oleks asi juba varem otsustatud. Aga oleksid on oleksid, we'll never know. Rooney ei ole piisavalt hea olnud 2 aastat, see on fakt (va OK pool jaanuari 2016).
                No ülejäänud platsil käinud 12 härrat ei suutnud seda moment of magicut kogu 93 minuti jooksul toota.( Ok Rashford õigustas ennast muidugi õige kohavalikuga, aga üle 50 protsendi sellest väravast annaks ikka Rooneyle). Vb oleks see tulnud varem kui Miki tema asemel alustaks, vb polekski tulnud, you never know. Fakt on aga see, et selle värava tegid Rooney ja Rashford mitte Mata, Miki ega keegi kolmas.
                See Rooney eelis siiamaani ongi, ta võib tänapäeval olla 90 minutit suhteliselt frustreeriv tegelane väljakul, aga ometi on ta üks tõenäolisemaid mehi vajalikul hetkel selle õige söödu andma või ise palli väravasse lükkama.

                Jätkuvalt, ma eelistaks ka pigem Mikit tema asemel, aga on ilmselged põhjused miks Rooney siiamaani peale saab ja pole oma selle hooaja esitustega erilist heiti ka ära teeninud.

                Ja Rashford- Martiali vahetuse kohta. Mourinho on ise öelnud (ütles ka peale mängu), et ta näeb Rashfordi selgelt tipuründajana mitte äärena. See vahetus eeldaks 2 ründajaga mängimist mis kaotaks ära niiöelda tagumise ründaja või nr 10 positsiooni. Paraku on meeskond täis mehi, kes seda positsiooni esimese valikuna mängiksid.( Rooney, Mata, Miki, Depay)
                Giggs will tear you appart.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                  Esimesed mängud see hooaeg on nägemata ma eeldan ? Või lihtsalt tuimalt lahmid ,et oleks kellegi peale lahmida ? Ma näeks ka isiklikult parem seal Schneiderlini ringi jooksmas, aga Fellakale esimeste mängude põhjal see hooaeg ei saa küll midagi ette heita.
                  Jah, esimesed kaks jäid nägemata täis ulatuses, aga viimast nägin ja oli tüüpiline mitte midagi ütlev tema. Ja siinse kirjelduse järgi ei tundunud ka midagi erilist olevat. Et tundub ka mängida osakavat ei ole just palju. Eks aeg annab arutust, aga ma arvan, et Schneiderlin on parem seal ja on vaid aja küsimus, kui Fellaini "mängu otsustab".

                  Ma loodan, et ma eksin.
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                    Jah, esimesed kaks jäid nägemata täis ulatuses, aga viimast nägin ja oli tüüpiline mitte midagi ütlev tema. Ja siinse kirjelduse järgi ei tundunud ka midagi erilist olevat. Et tundub ka mängida osakavat ei ole just palju. Eks aeg annab arutust, aga ma arvan, et Schneiderlin on parem seal ja on vaid aja küsimus, kui Fellaini "mängu otsustab".

                    Ma loodan, et ma eksin.
                    Fellaini roll Mourinho all selgelt kaitsvam kui kunagi varem. Ta peab sisuliselt olema lüli kaitse ja poolkaitse/ründeliini vahel. Lisaks meeldib ta Mourinhole, sest temast on suur abi standardolukordades nii kaitses kui ka rünnakul. Selle viimase osas ta tõesti silma ei paistnud, aga see oli eelkõige seetõttu et standardite andmise kvaliteet jäi seekord madalaks.
                    Kui United totaalselt surub ja vastastel vasturünnakutest eriti võimalusi ei teki, siis millega peaks tema rollis mängija siis silma jääma, et oma kohta platsil õigustada?
                    Giggs will tear you appart.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas M6ngel Vaata postitust


                      Mourinhol pole seni olnud põhjust mingit lollust suust ajada, võidud ju tulevad. ( see 40+ noorukile võimaluse andmine muidugi hakkas kiskuma sinna möla poole juba)
                      Ilmselt hoiab veel paar kuud tagasi end, üldiselt ta dauni ei pane enne kui keegi põhjust ei anna või kohtunik tema arust perse asja keerab platsil.
                      City vastu ajab Moro bussi välja, viik on ilmselt väga tulemus ja üks kuradi igav mäng mõlemalt poolt.
                      Manul on maailma üks kahest paremast ründajast ja maailma parim väravavaht, maailma parim keskkaitsja ja üks paremaid keskpoolikuid. Miks peaks mingi helesinine kõnts meile probleeme valmistama? Inglismaal tõenäoliselt PepFA ei tööta ju?! Igav mäng võib sellegipoolest tulla, kui City pepupoisid hakkavad mängu tapma oma pallivaldamisega, aga küll nad lõpuks ära vägistatakse, ära värise, Mongol, või see, M6ngel.
                      “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                        Fellaini roll Mourinho all selgelt kaitsvam kui kunagi varem. Ta peab sisuliselt olema lüli kaitse ja poolkaitse/ründeliini vahel. Lisaks meeldib ta Mourinhole, sest temast on suur abi standardolukordades nii kaitses kui ka rünnakul. Selle viimase osas ta tõesti silma ei paistnud, aga see oli eelkõige seetõttu et standardite andmise kvaliteet jäi seekord madalaks.
                        Kui United totaalselt surub ja vastastel vasturünnakutest eriti võimalusi ei teki, siis millega peaks tema rollis mängija siis silma jääma, et oma kohta platsil õigustada?
                        Fair point, et mängis seal taga. Aga arvad sa, et ta on selle kohapeal hea? Pigem need paar korda kui ta oli tegutsemas, siis tekitasid need minus hirmu, et saab teise kollase otsa.
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas alehis Vaata postitust
                          Manul on maailma üks kahest paremast ründajast ja maailma parim väravavaht, maailma parim keskkaitsja ja üks paremaid keskpoolikuid. Miks peaks mingi helesinine kõnts meile probleeme valmistama?
                          Mourinho pole ühegi hea satsiga bussi parkima läinud see on tõsi jah. Samas Rashfordi, Phil Jonesi ja Carrickut sa ilmselgelt ülehindad siinkohal.
                          Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                          Kommentaar


                            Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                            Fair point, et mängis seal taga. Aga arvad sa, et ta on selle kohapeal hea? Pigem need paar korda kui ta oli tegutsemas, siis tekitasid need minus hirmu, et saab teise kollase otsa.
                            eile ei olnud ta tõesti midagi väga erilist, kuid esimesed 2 mängu oli suhteliselt motm materjal. vaata kasvõi tema statse nt bournemouth vastu. Pärast kollase saamist oli ka mul hing kinni, et hangib ka teise, kuid väga mitte temalikult suutis edaspidiseid olukordi kontrollida ning ennast tagasi hoida.

                            Ühesõnaga, nende kolme mängu esituste valguses väärib ta platsil olemist küll ja veel. Aga õnneks said oma tahtmise ning ilmselt fellakas out mõneks ajaks seljaga.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas (-.-) Vaata postitust
                              Mourinho pole ühegi hea satsiga bussi parkima läinud see on tõsi jah. Samas Rashfordi, Phil Jonesi ja Carrickut sa ilmselgelt ülehindad siinkohal.
                              kaua mõtlesid nalja välja?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                                Fair point, et mängis seal taga. Aga arvad sa, et ta on selle kohapeal hea? Pigem need paar korda kui ta oli tegutsemas, siis tekitasid need minus hirmu, et saab teise kollase otsa.
                                No neid fakk juu momente kui krõõsha ära sõidab ja küünarnukiga kedagi togib ja siis imestunud silmadega kollase saab on tal küll wayyyyyy to much. Ma oleks esimene kes kiruks fellakat aga see hooaeg on oma koha välja mänginud. Kahjuks või õnneks on ta nüüd vigastatud, eks ole näha kas antakse Schneiderlinile võimalus või saab Carrick peale.

                                Ilusat kaheksa kahe aastapäeva ka. Juba 5 aastat möödas päevast kui Anderson tundus tõsine world beater. Heh.
                                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X