320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      jalgpallispetsid inglismaa moodi.

      pogba mängib mitte-premmis

      pogba siirdub kuu hiljem premmi

      Kommentaar


        Algselt postitas zelee Vaata postitust
        Asi ametlik. UNITED SIGN POGBA
        "Äm_bach"

        kas SAF ka Utd's veel ametlikult tegutseb? (teda kunagi reklaamiti agenditasude suurima vaenlasena ja Pogba saatis ka tema ära ... nüüd Pogback + läbi aegade suurim agenditasu?)
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          jalgpallispetsid inglismaa moodi.

          pogba mängib mitte-premmis

          pogba siirdub kuu hiljem premmi
          Kuigi ma su poindiga nõustun, siis suur võõramaine superstaar võib olla samas ka ülehinnatud. (Mida ta minu hinnangul ka on) See ei muud fakti, et ta siiski on superstaar.
          Giggs will tear you appart.

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            26. juunil mängis Pogbamaa Iirimaaga. Äkki ta pahandas millegagi Linekeri?
            ei pahandanud - lihtsalt vilets oli.

            Kommentaar


              Klubipoolse steitmenti mõttes väga kõva ost ju, et möödas on see vahepealne aeg mil makulatuuriga üritati glamuuri.
              Swäägi ja superstaari odavalt ei saagi ning blondi mikri saab ehk rahus saata Sunderlandi.

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Ei Sa jää. Nende viie aasta jooksul, mis minimaalselt kulub sinna jõudmiseks, harjud Sa ära, et telepilti ei ole, striimi ei ole (sest telepilti ei ole) ja isegi uudiseid ei ole. Aga see on normaalne, sest kohalikud ka lõpetavad toetamise ära. Näiteks Leedsi eelmise hooaja külastatavus oli 59% staadioni mahutavusest.
                Huvitav, et sa selle välja tood. Ma tahtsin seda mainida, et küll mänge nii palju ei näe, aga vähemalt on odavam mänge minna vaatama. Ja ma ei usu, et meedia kajastus nulli kukub? Kes tahab, see leiab tee. Aga ma siiski pean end erilisemaks, kui 59% UK trashist. Näiteks minu lemmik NBA klubi Utah Jazz pole pärast Malone ja Stocktoni aega kuhugi jõudnud. Pole ise ühtegi mängu koha peal ka näinud, aga näe ikka toetan.
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  Utah Jazz ei mängi ju NBAs!
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                    Näiteks minu lemmik NBA klubi Utah Jazz pole pärast Malone ja Stocktoni aega kuhugi jõudnud. Pole ise ühtegi mängu koha peal ka näinud, aga näe ikka toetan.
                    No mida. See on nagu võrdleksid apelsini ruubiku kuubikuga.

                    Ja teiseks... 5 korda PO ja korra konverentsifinaalis viimase 10 aastaga on täiesti arvestatav tase + üks ehitatud üks potensaalikamaid noori satse.

                    Inglismaa Non-League'i langemisega võrdlemine on kohatu.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                      No mida. See on nagu võrdleksid apelsini ruubiku kuubikuga.

                      Ja teiseks... 5 korda PO ja korra konverentsifinaalis viimase 10 aastaga on täiesti arvestatav tase + üks ehitatud üks potensaalikamaid noori satse.

                      Inglismaa Non-League'i langemisega võrdlemine on kohatu.
                      Vaata NBA-st ei saa välja ka kukkuda. Ja viimasel kuuel aastal on ühe korra saadud ja siis oli seeka väga ühe külgne.

                      Aga minu point oli selles, et it is not all about glory.
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                        Vaata NBA-st ei saa välja ka kukkuda. Ja viimasel kuuel aastal on ühe korra saadud ja siis oli seeka väga ühe külgne.

                        Aga minu point oli selles, et it is not all about glory.
                        Ei usu et sa mingi SAFi eelne suur toetaja oled olnud, seega Glory tuli koos SAFiga, seega sulle ei meeldinud tema ka?

                        Kommentaar


                          see on kõik tore ja õige, loomulikult huvi langeb ja fännid kaovad, kui sa kuuendas liigas mängid, aga asja uba oli vist see, et palun mitte tulla mulle seletama, millist klubi mina toetama jään või mitte. üksühele võrreldav kahe arseklouni heietustega, kuidas õige mankufänn Mourinhost mõtlema peab.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            märgime siis palganumbrid ka ära - 290 000 naela per töönädal. obv liiga suurim.
                            Corner taken quickly...

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Ei Sa jää. Nende viie aasta jooksul, mis minimaalselt kulub sinna jõudmiseks, harjud Sa ära, et telepilti ei ole, striimi ei ole (sest telepilti ei ole) ja isegi uudiseid ei ole. Aga see on normaalne, sest kohalikud ka lõpetavad toetamise ära. Näiteks Leedsi eelmise hooaja külastatavus oli 59% staadioni mahutavusest.

                                Aga nüüd teemasse ka. Päris paljud ei taha oma klubisse tõpraid, uttiveid ja inimsööjaid. See teebki osad klubid teistest paremaks, samal ajal kui nood teised võidavad muidugi karikaid. Kadedusega pole siin midagi pistmist.
                                su postitamise motiividest ei peagi aru saama?

                                aga nüüd teemasse ka. eelmine aasta oli meil tiimis kari pehmosid (herrera-noblei intsident), nüüd on ülbust juurde toodud. meeldiv.
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X