320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Kust otsast Arsenal rahas supleb?
    Vastata pole sul vaja, sest mingit mõistlikku vastust sealt nagu nii ei tule.
    Kas alles hiljuti ei valitud Arsenal 3 rikkama klubi hulka, eespool olid ainult glory hunterite maiuspalad Real ja Manu, aga kui valetasin mõne koha kõrgemale "raha edetabelis" siis parandage mind.
    Hea et vähemalt kõik mõistsid et Arsenal on pigem Aafrika kongo klubi (kõik teie prantsalsed on neegrid, mitte põlised eurooplased, vaid Aafrika mandrilt pärit sohilapsed) Ja nad on ka enamuses kõik põhikooseisus, niiet diskussioon: "meie klubis on kõik Inglismaa koondislased" jääb kindlasti ära.
    Üldiselt oli hea lugeda lõppude lõpuks ka mõnda mõtlema panevat vastust , Vincent, sinuga ma olen ka eelnevalt ühel meelel olnud, niiet ära ole nii kuri mu pihta, sa tundud isegi ajusid omavat, vahest.
    Ja nagu öeldud, siis ootan kindlasti tänasest Arsenali - Manu mängust palju vigastusi , punaseid kaarte ja muidu ameerikalikku jalgpalli, kõik mis paistab negatiivne, on selles mängus positiivne. Nüüd kindlasti küsitakse miks ma üldse seda mängu siis vaatan...hhmm...kuidas ma saaks jätta vaatamata Prantsusmaa - Venemaa kohtumise, kuigi mõlemad ajavad oksele?
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas count Vaata postitust
      Kas alles hiljuti ei valitud Arsenal 3 rikkama klubi hulka, eespool olid ainult glory hunterite maiuspalad Real ja Manu, aga kui valetasin mõne koha kõrgemale "raha edetabelis" siis parandage mind.
      Hea et vähemalt kõik mõistsid et Arsenal on pigem Aafrika kongo klubi (kõik teie prantsalsed on neegrid, mitte põlised eurooplased, vaid Aafrika mandrilt pärit sohilapsed) Ja nad on ka enamuses kõik põhikooseisus, niiet diskussioon: "meie klubis on kõik Inglismaa koondislased" jääb kindlasti ära.
      Üldiselt oli hea lugeda lõppude lõpuks ka mõnda mõtlema panevat vastust , Vincent, sinuga ma olen ka eelnevalt ühel meelel olnud, niiet ära ole nii kuri mu pihta, sa tundud isegi ajusid omavat, vahest.
      Ja nagu öeldud, siis ootan kindlasti tänasest Arsenali - Manu mängust palju vigastusi , punaseid kaarte ja muidu ameerikalikku jalgpalli, kõik mis paistab negatiivne, on selles mängus positiivne. Nüüd kindlasti küsitakse miks ma üldse seda mängu siis vaatan...hhmm...kuidas ma saaks jätta vaatamata Prantsusmaa - Venemaa kohtumise, kuigi mõlemad ajavad oksele?
      Sellist juttu räägib mees/tatikas kelle enda lemmik klubi ka just mustanahaliste vaba pole. Sa oled üks idiootsemaid ja silmakirjalikemaid ajukääbikuid keda ma tean.

      See ,et Arsenalil rahadega üldiselt probleeme pole on see ,et klubi on lihtsalt ennast hästi majandanud erinevalt su enda lemmikust.

      Tõesti mine puhka jalga rassist.

      Kommentaar


        Vincenti postitus pani sind mõtlema ja sa ikka kirjutasid sellise mäda kokku? Oled kindel, et väike ajurakuke tegi seal mõttetööd? Äkki tõmbles niisama...


        Igatahes Fabregase puudumine annab kindlasti kõvasti tunda, aga sellepärast ma ei muretse, sest Denilson, Song ja Diaby on end eelmistes mängudes positiivse külje alt näidanud. Tuleb ilmselt tasavägine mäng, aga 3p tuuakse koju ära loodetavasti.

        Kommentaar


          ma siiralt loodan et ei tooda neid punkte teile sinna londonisse
          Loodaks siis ausat ja huvitavat matši ja loodaks et Evrale liiga palju haiget ei tehta ,nagu ta väidab viimati olevat juhtunud
          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

          Kommentaar


            Ise sooviks ka Wilshere'i täna näha mängimas.

            Carling Cupis tuli siis kolmandas ringis vastaseks WBA, kellega mängitakse Septembri lõpu poole. nagu ma aru sain pole vist veel kuupäeva määratud (võin ka eksida).

            Ja selle Evra jutu peale ütleks, et järgmine kord tuleks vastasest lugu pidada ja neid mitte lasteks nimetada.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Sellist juttu räägib mees/tatikas kelle enda lemmik klubi ka just mustanahaliste vaba pole. Sa oled üks idiootsemaid ja silmakirjalikemaid ajukääbikuid keda ma tean.

              See ,et Arsenalil rahadega üldiselt probleeme pole on see ,et klubi on lihtsalt ennast hästi majandanud erinevalt su enda lemmikust.

              Tõesti mine puhka jalga rassist.
              kallis Mask, kas mu silmad petavad, või sa ausalt võrdlesid praegu As Roma panust Itaalia koondisele ja Arsenali panust Inglismaa koondisele? :O sa oled ikka päris pehme sel juhul. Ausalt ma i saanud aru mis oli silmakirjlikku minu viimases postituses, äkki sa saaksid mulle teene teha ja punkt punkti haaval välja tuua, mis seal silmakirjalik oli ja mis oli valesti öeldud, siis mõtleme koos, sina oma sohilastest prantslaste (Mexes ja Menez on lumivalged ) ära pestud ajuga ja siis natuke reaalsema maailma vaatega mina...
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas count Vaata postitust
                kallis Mask, kas mu silmad petavad, või sa ausalt võrdlesid praegu As Roma panust Itaalia koondisele ja Arsenali panust Inglismaa koondisele? :O sa oled ikka päris pehme sel juhul. Ausalt ma i saanud aru mis oli silmakirjlikku minu viimases postituses, äkki sa saaksid mulle teene teha ja punkt punkti haaval välja tuua, mis seal silmakirjalik oli ja mis oli valesti öeldud, siis mõtleme koos, sina oma sohilastest prantslaste (Mexes ja Menez on lumivalged ) ära pestud ajuga ja mina siis natuke reaalsema maailma vaatega mina...
                Sinu silmakirjalikkus seisneb selles ,et sa sõimad Arsenali selle pärast, et nende klubis on mustanahalised aga unustad ,et enda armastatud AS Romas leidub neid ka. Äkki lähed ja halad nüüd oma AS Roma teemas ka kuidas kõiks mustanahalised on sohipojad ja miks küll neid orje üldse jalgpalli mängima lastakse.

                As Roma panus tõesti Itaala hetkel koondisele on jube suur. Viimases mängus šveitsi vastu oli tervelt 0 mängijat klubist AS Roma koondises. Tõmba nüüd nahhui.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Ja selle Evra jutu peale ütleks, et järgmine kord tuleks vastasest lugu pidada ja neid mitte lasteks nimetada.
                  Arsenali puhul on nagu rohkem tegemist fakti konstateerimisega ju, ei?

                  see selleks, pigem võiks mitte tonti näha, natuke raske on uskuda, et tema pildiga wanted-plakat enne mängu arse poistel riietusruumi seinal rippus.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas count Vaata postitust
                    kallis Mask, kas mu silmad petavad, või sa ausalt võrdlesid praegu As Roma panust Itaalia koondisele ja Arsenali panust Inglismaa koondisele? :O sa oled ikka päris pehme sel juhul. Ausalt ma i saanud aru mis oli silmakirjlikku minu viimases postituses, äkki sa saaksid mulle teene teha ja punkt punkti haaval välja tuua, mis seal silmakirjalik oli ja mis oli valesti öeldud, siis mõtleme koos, sina oma sohilastest prantslaste (Mexes ja Menez on lumivalged ) ära pestud ajuga ja siis natuke reaalsema maailma vaatega mina...
                    Ma sooviks kuulda punkt punkti haaval, mis sul teise nahavärviga inimeste vastu on? Kui ei suuda põhjendada end, siis ei ole mõtet enam siia postitada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                      Ma sooviks kuulda punkt punkti haaval, mis sul teise nahavärviga inimeste vastu on? Kui ei suuda põhjendada end, siis ei ole mõtet enam siia postitada.
                      Konkreetselt teise nahavärviga inimeste vastu mul nüüd küll midagi pole, ma ju ometi olen vanakooli hip hoppi suur austaja Pigem olen ma teise kontinendi koloniseerimise ja siis sealt sisse imporditud tegelaste vastu, kellele tegelikult pole mitte midagi pistmist oma kodumaa esindamisega, sest nende kodumaa on üldse kuskil mujal. Ja kindlasti võtan ma ka kõvasti sõna teemal Amauri jms. "Itaalia pass kätte ja koondise eest platsile", olen kategooriliselt sellise jura vastu, oma riiki peavad ikka esindama ka oma rahvusest inimesed, samamoodi ei seedi ka ma Eesti eest platsil olevaid võõrkeelseid tsurkasid. Eesti jalgpall on küll nõrgukeste laadist, aga kas me oleme tõesti nii masendavad et peame sibulaid platsile toppima et ennast kuskil tõestada? Mina nii ei arva! Ennem pange platsile U 17-st mõni noor poiss ja saage pähe, aga vähemalt oleme mänginud eestlastega Eesti asja eest!
                      Olen ka suur 6 pluss 5 süsteemi pooldaja jne.
                      Ja mis mul üleüldse prantslaste vastu on juba aastast 2000...sellest räägime mõnes muus teemas ja jube subjektiivsemates toonides
                      (see läks nüüd väheke off topicuks, aga loodan et suutsin ennast selgitada)
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas count Vaata postitust
                        Pigem olen ma teise kontinendi koloniseerimise ja siis sealt sisse imporditud tegelaste vastu, kellele tegelikult pole mitte midagi pistmist oma kodumaa esindamisega, sest nende kodumaa on üldse kuskil mujal. Ja kindlasti võtan ma ka kõvasti sõna teemal Amauri jms. "Itaalia pass kätte ja koondise eest platsile", olen kategooriliselt sellise jura vastu, oma riiki peavad ikka esindama ka oma rahvusest inimesed, samamoodi ei seedi ka ma Eesti eest platsil olevaid võõrkeelseid tsurkasid.
                        Läks juba paremaks. Su esimene mõtestatud postitus siin teemas. Tahaks siinkohal siiski täpsustada importimist ja passi saamise lugu...? Äkki teed seda palun?
                        Asi nimelt selles, et Arsenali prantslastest (ehk siis Prantsuse passi omanikud) on kõik Prantsusmaal sündinud. See ei kuulu päris importimise alla minu mõistes vähemalt.

                        Kommentaar


                          Kas Arsenal on esimeseks kaotusekssee valmis?, ilmselt tuleb suht võrdne mäng,loodetavasti näeb palju väravaid.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas count Vaata postitust
                            Konkreetselt teise nahavärviga inimeste vastu mul nüüd küll midagi pole, ma ju ometi olen vanakooli hip hoppi suur austaja Pigem olen ma teise kontinendi koloniseerimise ja siis sealt sisse imporditud tegelaste vastu, kellele tegelikult pole mitte midagi pistmist oma kodumaa esindamisega, sest nende kodumaa on üldse kuskil mujal. Ja kindlasti võtan ma ka kõvasti sõna teemal Amauri jms. "Itaalia pass kätte ja koondise eest platsile", olen kategooriliselt sellise jura vastu, oma riiki peavad ikka esindama ka oma rahvusest inimesed, samamoodi ei seedi ka ma Eesti eest platsil olevaid võõrkeelseid tsurkasid. Eesti jalgpall on küll nõrgukeste laadist, aga kas me oleme tõesti nii masendavad et peame sibulaid platsile toppima et ennast kuskil tõestada? Mina nii ei arva! Ennem pange platsile U 17-st mõni noor poiss ja saage pähe, aga vähemalt oleme mänginud eestlastega Eesti asja eest!
                            Olen ka suur 6 pluss 5 süsteemi pooldaja jne.
                            Ja mis mul üleüldse prantslaste vastu on juba aastast 2000...sellest räägime mõnes muus teemas ja jube subjektiivsemates toonides
                            (see läks nüüd väheke off topicuks, aga loodan et suutsin ennast selgitada)
                            Kui me sinu maailmas elaksime, siis ei eksisteeriks näiteks Lewis Hamiltoni, USA kossukoondist ja California kuberneri. Väga igavas maailmas elad count!

                            Vabandust, rohkem OT minu poolt ei tule.

                            Kommentaar


                              count'i postitustele pole mõtet vastatagi. Nagu mingi laps ajab oma jama ja ei saa sellest üle ega ümber ükskõik kui mõõda ta arvab. Aga sellegipoolest ma ühe soovituse teeksin sulle count. Palun mine oma Itaalia jalgpalli alla tagasi ja ära siin oma näokest enam näita. Ei ole viitsimist näha kuidas sina siin ainult mõnitad kõiki kes ei arva nii nagu sina. Jäta oma arvamus endale või siis Itaalia liigale.

                              Nüüd siis olulistematele teemadele. Täna ManU vastu siis tähtis mäng. Loodetavasti suudame Fabregase puudumisest üle olla ning keskpoolikus ilusti hakkama saada. Loodaks ka Wilshere mängu sekkumist mingil hetkel (kuigi seda arvatavasti ei juhtu). Chelsea ja Spurs (viimasel minutil ) suutsid mõlemad võita, et oleks tarvis ka meil võita.

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X