320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    see vend kes ennist küsis,et kas ma aplausi ja ovatsioone tahtsin, ma nüüd ei mõista. kui liverpool värava lõi, siis oli aplaus ja ovatsioonid, see on täiesti mõistetav. aga iga torrese shoti (as in võte, mitte nagu löök) peale ei pea irvitama(fännid eestis ei pea olema nagu fännid inglismaal), võiks lihtsalt vait olla, mu meelest vaikne ja lõplik inyourface on palju parem kui mingi endise mängija üle irvitamine ja hooajal random mängu võitmine. I mean ma võiks siin targutada,et wha wha joppas(sest see siiski oli peetri ja ivani kirves, mitte mingi awesome play) ja panite ära, hooaja lõpetame nagunii kõrgemal kui teie. aga ei. ma annan respekti võidu eest, ütlen,et mängisite paremini ja loodan,et meil läheb tulevikus paremini.

    ma nüüd lähen loen võõrast foorumist,et kas see esimene mäng oli teiste arvates torrese lõplik feil või midagi. (mu meelest nagu carlo fail rohkem, kasutu torres>>>>>>>>>>>kasutu kalou)
    kaotamine sakib obv
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

    Kommentaar


      Algselt postitas wordprez Vaata postitust
      see vend kes ennist küsis,et kas ma aplausi ja ovatsioone tahtsin, ma nüüd ei mõista. kui liverpool värava lõi, siis oli aplaus ja ovatsioonid, see on täiesti mõistetav. aga iga torrese shoti (as in võte, mitte nagu löök) peale ei pea irvitama(fännid eestis ei pea olema nagu fännid inglismaal), võiks lihtsalt vait olla, mu meelest vaikne ja lõplik inyourface on palju parem kui mingi endise mängija üle irvitamine ja hooajal random mängu võitmine. I mean ma võiks siin targutada,et wha wha joppas(sest see siiski oli peetri ja ivani kirves, mitte mingi awesome play) ja panite ära, hooaja lõpetame nagunii kõrgemal kui teie. aga ei. ma annan respekti võidu eest, ütlen,et mängisite paremini ja loodan,et meil läheb tulevikus paremini.

      ma nüüd lähen loen võõrast foorumist,et kas see esimene mäng oli teiste arvates torrese lõplik feil või midagi. (mu meelest nagu carlo fail rohkem, kasutu torres>>>>>>>>>>>kasutu kalou)
      kaotamine sakib obv
      Mina oleks ettevaatlikum selliste sõnadega. Tore pilt ka veel lõpetuseks:

      Kommentaar


        Jõudsin just mängult tagasi ja statalt vaataja pilguga peab küll Clarke´le käe pihku viskama. Meenutas meie mängu Jose ajal kui mindi peamiselt vastase tuju rikkuma, löödi ära, ja hoiti taga klaar. Sellega saadi väga hästi hakkama. Ääred lonkasid ikka korralikult. Cole ja Bosingwa jäid pidevalt oma mehega üksi äärde, kuid peale ühe Bossy mööda mängimise ja tsenderduse äärest muud ei tulnudki. Keskel oli Drogbal ja Torresel obv raske kolme torni vastu. Väravas tundus ka Cechil oma osa olevat. Väga ebaotsustavalt tegutses seal. Oli ja nagu võimalus Manu-le lähemale võtta, kuid tutkit. Carlo jooksis oma taktikaga selgelt vastu seina täna ja ehk mõtleb Fulhami vastu midagi asjalikumat välja. Et aga natuke ikka viriseda, siis lõpus keegi seal kastis ikka korralikult töötles Ivan´i. Toimus just minu värava all ka. Täpselt ei näinud, aga reaktsioon oli päris tige peale seda. Keegi telekast näinu äkki kommenteerib?

        Kommentaar


          No sinised prillid sinisteks, aga Johnson tõmbas küünarnukiga suhteliselt. 50/50 olenevalt kohtunikust aga Marriner otsustas pigem Reina venitusharjutusi vaadata.
          Algselt postitas zip
          Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

          Kommentaar


            Algselt postitas zip Vaata postitust
            Mina oleks ettevaatlikum selliste sõnadega. Tore pilt ka veel lõpetuseks:
            Noh, kui sa nüüd ilusti läbi loeksid, siis see oli siuke ''teoreetiline trollimine'' aka ma VÕIKS seda öelda, aga ma EI ÜTLE, sest mulle meeldib hooaja lõpus asjade üle otsustada ja praegu ülbitsemine ja mängijate mahakandmine (khm torres khm) oleks päris rumal
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
              Jõudsin just mängult tagasi ja statalt vaataja pilguga peab küll Clarke´le käe pihku viskama. Meenutas meie mängu Jose ajal kui mindi peamiselt vastase tuju rikkuma, löödi ära, ja hoiti taga klaar. Sellega saadi väga hästi hakkama. Ääred lonkasid ikka korralikult. Cole ja Bosingwa jäid pidevalt oma mehega üksi äärde, kuid peale ühe Bossy mööda mängimise ja tsenderduse äärest muud ei tulnudki. Keskel oli Drogbal ja Torresel obv raske kolme torni vastu. Väravas tundus ka Cechil oma osa olevat. Väga ebaotsustavalt tegutses seal. Oli ja nagu võimalus Manu-le lähemale võtta, kuid tutkit. Carlo jooksis oma taktikaga selgelt vastu seina täna ja ehk mõtleb Fulhami vastu midagi asjalikumat välja. Et aga natuke ikka viriseda, siis lõpus keegi seal kastis ikka korralikult töötles Ivan´i. Toimus just minu värava all ka. Täpselt ei näinud, aga reaktsioon oli päris tige peale seda. Keegi telekast näinu äkki kommenteerib?
              ega jah, kohtuniku pärast ei vinguks eriti (ferguson vinguks tho), rohkem ikka enda viga,et suhkamit saime
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Huvitav, et Chelsea fännid Arsenali kombel nutma ei hakka pärast kaotatud punkte.

                E: Kus Sleepwankeri postitus kadus? Vajutasin õrnadele nuppudele?

                E2: Respekt Chelseale, oskate kaotust vastu võtta, erinevalt siis ...

                jaah, kujutan ette, kui hodweed/marvellous oleks chelsea fännid...

                hoop näkku - "meie mängijate tahtlik vigastamine",
                piiripealsed andmata penaltid - "ülemaaline/-maailmne vabamüürlaste vandenõu meie vastu"

                jne jne
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                  jaah, kujutan ette, kui hodweed/marvellous oleks chelsea fännid...

                  hoop näkku - "meie mängijate tahtlik vigastamine",
                  piiripealsed andmata penaltid - "ülemaaline/-maailmne vabamüürlaste vandenõu meie vastu"

                  jne jne
                  Just, sest neid asju ma ju olengi öelnud Chelsea fännid on lihtsalt sellepärast vait, et nad on ise nii kohutavalt mänginud, et neil pole enam midagi reaalselt ohkida, tiitel läks juba mitu nädalat tagasi.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                    Just, sest neid asju ma ju olengi öelnud Chelsea fännid on lihtsalt sellepärast vait, et nad on ise nii kohutavalt mänginud, et neil pole enam midagi reaalselt ohkida, tiitel läks juba mitu nädalat tagasi.
                    Arsenal mängis siis hästi tolles 4-4 mängus? Minu meelest on Arsenali tiitlilootused juba enne hooaega kadunud. Chelseal lõpetab tabelis teist niiehknaa kõrgemal.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Arsenal mängis siis hästi tolles 4-4 mängus? Minu meelest on Arsenali tiitlilootused juba enne hooaega kadunud. Chelseal lõpetab tabelis teist niiehknaa kõrgemal.
                      See on nii loll postitus, et peab tsiteerima lihtsalt.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Las kirjutab. Mis teha kui mõnel on vimm nii suur, et ratsionaalset mõtlemist pärsib.
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          Mis seal siis täpsemalt mitteratsionaalset oli? Et 4-0st 4-4 saamine on halb? (ei tea rääkida, kahjuks mängu ei näinud) või usk,et chelsea lõpetab arsenalist kõrgemal tabelikohal? sest kui kõnealuste tiimide positsioonid ja punktid oleks täpselt vastupidi, siis kindel laks,et kõik arsenali fännid mitte ainult ei loodaks meist kõrgemat positsiooni, vaid suisa meistritiitlit täitsa 2 kuud veel

                          aga tegelt on nii,et arsenal pole title race'ist väljas ja chelsea pole ''finish-higher-than-arsenal-race'ist'' väljas punktivahed peaaegu samad
                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar


                            Mida seal ebaratsionaalset ei olnud? Ükski Arsenali fänn pole kuskil öelnud, et 4-4 oli hästi mängitud. Süüdlased selles olid Djourou vigastus, Diaby reaktsioon, Wengeri suutmatus ja valikuvõimaluste puudumine olukorda paremini käsitleda ja Dowdi täielik ebakompetentsus. Sellises järjestuses. Iga fänn, olgu ta punased või sinised oleks peale sellist mängu vaaginud üksipulgi läbi iga kohtuniku otsuse - kuid eks nagu ikka on teise vapiga poistel kohe hea trollida selliseid asju. Eks targem oleks muidugi piirduda siin foorumis ametlike teadaannete linkimise ja koosseisude kirja panemisega kui süvaanalüüsi, teooriate ja muu ette ja tahanutmistega, mis tuleks jätta oma meeskonnale pühendatud foorumitesse vist.

                            Ning tiitliheitluste ja muude "mul on suurem kui sul" võrdluste tulemused selguvad järgmise 12 vooru kokkuvõttes. Kui Chelsea tahab eespool Arsenali lõpetada tuleb selleks korralikult mängida järelejäänud mängudes. See sisaldab ka kahte kohtumist Unitediga. Juhul kui Chelsea suudab Unitedile vastu hakata, tähendab see omakorda seda, et Arsenal on niivõrd löögiulatuses, et tiitlilootused on kohe kindlasti elus.

                            Aga ei, ikka leiutame ja provotseerime 50% juurde igale poole, et intriig õhus oleks. Tofoa samas on muidugi selline troll, et ta ei pruugi reaalselt üldse registreeridagi mida ta suust välja ajab.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              mina ei trollind, ma lissalt küsisin, aga aitäh paikapaneva vastuse eest
                              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                                Mida seal ebaratsionaalset ei olnud? Ükski Arsenali fänn pole kuskil öelnud, et 4-4 oli hästi mängitud. Süüdlased selles olid Djourou vigastus, Diaby reaktsioon, Wengeri suutmatus ja valikuvõimaluste puudumine olukorda paremini käsitleda ja Dowdi täielik ebakompetentsus. Sellises järjestuses. Iga fänn, olgu ta punased või sinised oleks peale sellist mängu vaaginud üksipulgi läbi iga kohtuniku otsuse - kuid eks nagu ikka on teise vapiga poistel kohe hea trollida selliseid asju. Eks targem oleks muidugi piirduda siin foorumis ametlike teadaannete linkimise ja koosseisude kirja panemisega kui suvaanalüüsi, teooriate ja muu ette ja tahanutmistega, mis tuleks jätta oma meeskonnale pühendatud foorumitesse vist.
                                Esimene bold - Kas ma mitte ei toonud välja, et sinised siin foorumis ei hakanud kohe kohtunike vigu välja tooma ning nende peale halama? TEIE OLETE AINSAD, kes pärast iga mängu vinguvad ja nutavad, et kohtunikud teevad teile liiga. Mitte kunagi pole te ainult ise süüdi.
                                Teine bold - parandasin su õigekirja.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X