PDA

View Full Version : MMA

vendetta
07.10.18, 09:34
Mehine sport, korraliku teemat ei ole.

Khabib vs Mcgregor oli entertainmenti rohkem kui 100 rubla eest. Discuss. :tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy:

mjaasa
07.10.18, 10:09
Kahjuks magasin maha ning ei näinud otseülekandes. Kuid hea meel, et see tõusik paika pandi taaskord :) Peab nüüd highlightse otsima.

Sambaz
07.10.18, 10:14
Kahjuks magasin maha ning ei näinud otseülekandes. Kuid hea meel, et see tõusik paika pandi taaskord :) Peab nüüd highlightse otsima.

Taaskord? What?

mjaasa
07.10.18, 10:21
Taaskord? What?

Millest sa aru ei saa? Esimest korda vaatasid ufc?

Sambaz
07.10.18, 10:27
Millest sa aru ei saa? Esimest korda vaatasid ufc?

Taaskorra mõiste oleks nagu, et üleühe saaks lutti, viimane kaotus tuli siiski ufcis Diazelt 2016 märtsis.

mjaasa
07.10.18, 10:32
Taaskorra mõiste oleks nagu, et üleühe saaks lutti, viimane kaotus tuli siiski ufcis Diazelt 2016 märtsis.

Ja peale seda on ta kahes ufc osalenud ainult, millest diazest sai jagu kohtunike häältega. Napilt, kui ma õigesti mäletan.

Ja ta on siiski oma kaks viimast võitlust kaotanud, tõsi üks neist polnud ufc :)

mjaasa
07.10.18, 10:52
1048807131925946368

Mehhanisaator
07.10.18, 11:05
Gregor täis kloun ikka. Khabib oleks kaela võinud tõusikul ära murda. Aga noh Gregoril ongi nüüd aega oma perselakkuja Danaga abielluda. Klounid.

Jr
07.10.18, 12:03
http://i65.tinypic.com/29qfc0n.jpg

http://i68.tinypic.com/14c72uu.jpg

http://i67.tinypic.com/2wnogw1.jpg

http://i68.tinypic.com/24yoc3t.jpg

http://i67.tinypic.com/mh6n0o.jpg

mjaasa
07.10.18, 13:05
See ka hea, kui Drake nägi, et Khabib pole veel lõpetanud

1048805557942018050

Navas
07.10.18, 13:22
Lõpuks läks käest ära, aga väga korralik sooritus Khabibi poolt! Kutt ikkagi lapsest saadik karudega müranud niiet, võimas kutt!

Jasper
07.10.18, 13:55
See ka hea, kui Drake nägi, et Khabib pole veel lõpetanud

1048806713070161920
kes ei tea, siis drake on nagu gobbi
https://static.highsnobiety.com/wp-content/uploads/2016/06/08123230/drake-juventus-pink-soccer-kit-001-480x320.jpg

ja Pusha AC Milan
http://www.kickstothepitch.com/wp-content/uploads/2015/12/Screen-Shot-2013-07-13-at-10.49.07-PM.png

Nasfal
07.10.18, 14:36
Gregor täis kloun ikka. Khabib oleks kaela võinud tõusikul ära murda. Aga noh Gregoril ongi nüüd aega oma perselakkuja Danaga abielluda. Klounid.

Mis klounid? Mcgregori ja Dana koostöös on UFC hetkel seal kus ta on? Mida sa mölised jälle kui sa asjast sittagi ei tea? Sa mine kuradi kakle tänaval ja saada politseid perse wannabe hero mitte ära pasunda siin.

Mehhanisaator
07.10.18, 16:09
Mis klounid? Mcgregori ja Dana koostöös on UFC hetkel seal kus ta on? Mida sa mölised jälle kui sa asjast sittagi ei tea? Sa mine kuradi kakle tänaval ja saada politseid perse wannabe hero mitte ära pasunda siin.
ainuke wannabi oled sina ju. Arvad, et Gregori kombel lõuata ja sönuloopida on jube näitaja. 😂 Sa oled ikka vaga rumal inimene. Aga noh, teada mis lükkeid sa päriselus teed siis ma saan aru. Oled väike, loll ja argpüks. Ära palun köneta mind rohkem! Puta.

Nasfal
07.10.18, 16:25
ainuke wannabi oled sina ju. Arvad, et Gregori kombel lõuata ja sönuloopida on jube näitaja. �� Sa oled ikka vaga rumal inimene. Aga noh, teada mis lükkeid sa päriselus teed siis ma saan aru. Oled väike, loll ja argpüks. Ära palun köneta mind rohkem! Puta.

Mcgregori arrogants ja isikupära ongi UFC viinud sellisele tasemele kus see hetkel on. See sõnade loopimine ja on täiesti tavapärane ja ainult lollid arvavad, et see ongi nüüd kõik üks ühele päriseluga. (nagu sina) Teiseks naljakas on, et sinusugune wannabe tuleb lahmima, et Dana on perselakkuja ja Conor on kloun jne jne. Ise lõugad ja loobid sõnu siin foorumis ka kahte lehte ja on okei?

Jr
07.10.18, 17:49
1048806713070161920
[spoiler=legend]kes ei tea, siis drake on nagu gobbi
https://static.highsnobiety.com/wp-content/uploads/2016/06/08123230/drake-juventus-pink-soccer-kit-001-480x320.jpg

Drake oli ikka eriline õhupall Conori meeskonnas..

Kui sul on ikka lilla Juve särk seljas siis sa saad karistada!

http://i65.tinypic.com/308dv7t.jpg

zelee
07.10.18, 17:55
Käsi reiel on valmis kõrgemale liikuma.

Jasper
07.10.18, 18:01
Drake oli ikka eriline õhupall Conori meeskonnas..

Kui sul on ikka lilla Juve särk seljas siis sa saad karistada!

http://i65.tinypic.com/308dv7t.jpg
lol, that explains everything :D
https://s4.reutersmedia.net/resources/r/?m=02&d=20070314&t=2&i=466549&r=466549&w=1280

Jr
07.10.18, 18:52
Traa , Khabib, peaagu tulid nukid..aga eii.

http://i66.tinypic.com/2u4msmo.jpg

http://i65.tinypic.com/2eehu8z.jpg

mjaasa
07.10.18, 18:59
Vähemalt fännab Itaalia liigat.

cbulls13
07.10.18, 19:28
Liivase vagiina mehed koos siin röömustamas... nõustun esimest korda Chelsea avatariga.

Khabib oli hea, Conor oli aeglane. Ainsad klounid olid Khabibi ahvid, kes ringi ronisid.

Ülejäänud card super. Black Beast sai 14 minutit ja 50 sekki Volkovilt tappa ja siis 10 sekki ennem lõppu nokkis venelase. Nagu 80ndate Van Damme filmides.

Dominic Reyesi KO, 1 löök. Vau. Kohtunik tegi vea, sireeni kõlades oli OSP täiesti audis. See oli KO mitte decision.

Ja muidugi Tony Feguson vs Anthony Pettis, milline andmine. Kahju, et Pettis käe murdis. Aga hea oli näha, et lõpuks oli nurgal oidu matš tervise huvides lõpetada.

Nasfal
19.01.20, 08:21
Lõpuks on kuningas ringis tagasi.

Saab näha kas muutumise juttudel on tõsi näha ja kas Khabib peab värisema

Nb! Ja Mehhanisaatorile tahaks ikka lõuga panna

Nasfal
19.01.20, 08:39
Kuningas tõestas, et sellest tuleb ufc võimsaim tagasitulek

vendetta
19.01.20, 08:45
Proper Twelve!
Raped by shoulder in MMA, next lvl strat :tearsofjoy:
Cowboy ei saanud üldse asjale pihta enne kui kõik juba ammu läbi oli.

cannuman
19.01.20, 11:40
et ei olnud ikka fix vist? oleks ilmselt vähe teistmoodi lavastatud sellisel juhul

Mehhanisaator
19.01.20, 12:17
Lõpuks on kuningas ringis tagasi.

Saab näha kas muutumise juttudel on tõsi näha ja kas Khabib peab värisema

Nb! Ja Mehhanisaatorile tahaks ikka lõuga panna
Aga sul on selleks võimalus. Esmaspäev, kolmapäev, reede. Kell kuus. Tule trenni.
Seal muidugi nendest kiiretest prillidest kasu pole. Jäta koju vms.

Kuningas tõestas, et sellest tuleb ufc võimsaim tagasitulek

'He punches old people in the face because those are fights he could win'

Nasfal
19.01.20, 15:14
Aga sul on selleks võimalus. Esmaspäev, kolmapäev, reede. Kell kuus. Tule trenni.
Seal muidugi nendest kiiretest prillidest kasu pole. Jäta koju vms.

Ma ei hakka trenni sind segama tulema, sest sa pead sealt maksimumi võtma, et sul üldse mingi šans oleks. Kiired prillid... no ei tulnud hästi välja...

Selle tsitaadi peale ka... suht suva vana sa oled klapid lendavad sul kinni nagunii.

Jasper
19.01.20, 18:09
mis siin toimub? :D

Mehhanisaator
19.01.20, 18:42
Ma ei hakka trenni sind segama tulema, sest sa pead sealt maksimumi võtma, et sul üldse mingi šans oleks. Kiired prillid... no ei tulnud hästi välja...

Selle tsitaadi peale ka... suht suva vana sa oled klapid lendavad sul kinni nagunii.

https://www.eesti.ee/et/puudega-inimesed/puude-taotlemine/puude-raskusastme-taotlemine/

Nasfal
19.01.20, 23:28
mis siin toimub? :D

Lugesin hommikul täispeaga seda Khabibi matchi arutelu ja kuna oli mehhanisaatoriga kunagi armas crush, siis mõtlesin naljaga viskan lambi loosungi ja vastasin ta vastusele isegi sarkasmiga, aga no see vend ei saa siiamaani reaalselt aru... Keegi tõstis ta teema ülesse läbus 10 aastat tagasi ja ta ei oleks vahepeal nagu muutunudki :( Aga noh mehhakas tõsine vend ka.

Mehhanisaator
20.01.20, 15:43
Lugesin hommikul täispeaga seda Khabibi matchi arutelu ja kuna oli mehhanisaatoriga kunagi armas crush, siis mõtlesin naljaga viskan lambi loosungi ja vastasin ta vastusele isegi sarkasmiga, aga no see vend ei saa siiamaani reaalselt aru... Keegi tõstis ta teema ülesse läbus 10 aastat tagasi ja ta ei oleks vahepeal nagu muutunudki :( Aga noh mehhakas tõsine vend ka.
Aa vabandust unustasin naerda...Jah, ma ei saa aru. Kui minu jaoks täiesti võõras inimene, kellel tundub olevat probleem minu isiku või minuga seonduva suhtes. Kes tihti ei suuda teemas püsida ja vajab isiklikul tasandil arvamust avaldada. Teemadeks pere, sõbrad või vasta vahtimist andmine. Tänaval sa ei käi ju suvaliste inimeste juures seesuguste avaldustega. Muidugi sinu vaimset kapatsiteeti arvestades ei pea seda võimatuks. Aga tõesti ei saa sellest naljast aru ja ilmselt jah, ei muutu ka selle koha pealt. Ei 10, ega 20 aasta pärast.

Aga nagu ma aru saan, siis sinu postitused on lambi naljad ja arukas on neile sel juhul üldse mitte reageerida. Vähemasti sai see selgeks. Ilusat päeva jätku. :)

karl54
20.01.20, 16:21
Ma suutsin laupäev näiteks oma näo nii sodiks kukkuda, et sama hästi oleks võinud ise Conoriga võidelda, oleks vähemalt aus põhjus, miks silm kinni ja nägu lõhki. Peab jälle pausi alkost tegema vist, mida vanemaks jään ja harvem joon seda rohkem käest ära läheb. Aga vähemalt hambad on alles, ninaluu vist terve ja silmad ikka peas, ehk kõik on chill vist.

Jasper
20.01.20, 19:15
https://www.youtube.com/watch?v=KnKkX95pLa4

Nasfal
20.01.20, 19:37
Aa vabandust unustasin naerda...Jah, ma ei saa aru. Kui minu jaoks täiesti võõras inimene, kellel tundub olevat probleem minu isiku või minuga seonduva suhtes. Kes tihti ei suuda teemas püsida ja vajab isiklikul tasandil arvamust avaldada. Teemadeks pere, sõbrad või vasta vahtimist andmine. Tänaval sa ei käi ju suvaliste inimeste juures seesuguste avaldustega. Muidugi sinu vaimset kapatsiteeti arvestades ei pea seda võimatuks. Aga tõesti ei saa sellest naljast aru ja ilmselt jah, ei muutu ka selle koha pealt. Ei 10, ega 20 aasta pärast.

Aga nagu ma aru saan, siis sinu postitused on lambi naljad ja arukas on neile sel juhul üldse mitte reageerida. Vähemasti sai see selgeks. Ilusat päeva jätku. :)

Muidu sina varasemalt oled mulle oma telefoni numbreid saatnud ja ähvardanud siin füüsilise vägivallaga. Nüüd mingi lambi süütu nalja peale üritad olla wannabe plastic99 (no offence plastic) ja toota enda arust mingit intelligentset teksti. Meeleheitel oled mehhakas.... kahju kohe ära vajutada sulle :(

Mehhanisaator
20.01.20, 22:35
Muidu sina varasemalt oled mulle oma telefoni numbreid saatnud ja ähvardanud siin füüsilise vägivallaga. Nüüd mingi lambi süütu nalja peale üritad olla wannabe plastic99 (no offence plastic) ja toota enda arust mingit intelligentset teksti. Meeleheitel oled mehhakas.... kahju kohe ära vajutada sulle :(
Mina, sind ähvardanud lambist ja füüsilise vägivallaga ? Ei mäleta küll.
Numbri andsin tõesti, et sa tuleksid seletaksid oma probleemi lahti, mis tol korral üleval oli. Ilmselt läksid järjekordselt ka isiklikuks. Aga kui see tundus sulle füüsilise vägivallaga ähvardamisena, siis seda see kindlasti polnud. Inimesed ikka kohtuvad ja jutustavad.

cannuman
20.01.20, 23:14
Ma olen kuulnud juttu kuidas üks foorumlane kohtus mehhakaga ja ei saanud molli. Niiet #usumeMehhakat

Pints
21.01.20, 00:08
Ma olen kuulnud juttu kuidas üks foorumlane kohtus mehhakaga ja ei saanud molli. Niiet #usumeMehhakat

Kuhu ta sai siis? #KardameNasfaliPärast

cannuman
21.01.20, 00:19

piki pelmeene ka ei saanud. See oli teine üritus ja teised foorumlased.

Nasfal
21.01.20, 00:39

Eks igaksjuhuks vaatan nüüd seljataha, aga eks peabki kartma kui vale inimesega üritad nalja teha

Pints
21.01.20, 00:42
piki pelmeene ka ei saanud. See oli teine üritus ja teised foorumlased.

Ok tänud aga need perefoorumi üritused võivad jah vahel käest minna. #NasfalÄraEnamKarda

Kui tõsiselt rääkida, siis võiksid foorumlased tõesti rohkem ka silmast silma kohtuda, et arusaamatusi/solvumisi vältida.

karl54
21.01.20, 15:43
Ok tänud aga need perefoorumi üritused võivad jah vahel käest minna. #NasfalÄraEnamKarda

Kui tõsiselt rääkida, siis võiksid foorumlased tõesti rohkem ka silmast silma kohtuda, et arusaamatusi/solvumisi vältida.

No pole vaja foorumis üldse tülitseda ja solvuda. Kui ma tahan kellegagi näost näkku kohtuda, siis teen tinderi endale, pole vaja sellepärast foorumi rahvaga kohtuda.

Nasfal
07.03.20, 21:26
https://www.youtube.com/watch?v=z5MTXrzeNso kes naerda tahavad, siis see press on lihtsalt top notch.

Nasfal
14.03.20, 22:10
Tundub, et see matš on tõsiselt neetud. 2 korda Khabibi pärast, 2 korda Tony pärast ära jäänud ning tundub, et 5 kord tuleb koroona pärast.

j6u1uv4n4
14.03.20, 22:22
Tundub, et see matš on tõsiselt neetud. 2 korda Khabibi pärast, 2 korda Tony pärast ära jäänud ning tundub, et 5 kord tuleb koroona pärast.

türa küll

Nasfal
14.03.20, 22:26
türa küll

New Yorkis keelas trump üle 500 inimesega kogunemised ära. Khabibi manager andis vihje, et match toimub igaljuhul kasvõi ilma fännideta. See oleks kõige hullem asi ever...

telekavaataja
02.04.20, 00:24
Jah, ka Khabib vs. Ferguson jääb ära.

j6u1uv4n4
02.04.20, 00:32
Jah, ka Khabib vs. Ferguson jääb ära.

tra küll

telekavaataja
25.04.20, 00:04
UFC249 vol.2 9. mail.

QRkood
09.05.20, 10:53
UFC249 vol.2 9. mail.

Jacare Souza - Uriah Hall langes ära. Souza test oli positiivne.

Epic
09.05.20, 16:06
UFC249 vol.2 9. mail.

1258845374669664256

Otseülekanne TV3 Spordis ja Go3s kell 5.

mjaasa
10.05.20, 09:20
See oli nüüd küll üllatav tulemus. Nägin ainult viimased kaks raundi, kuid Ferguson tundus kuidagi keskpärane. Kas lasi end liiga lõdvaks, kui vs Khabib ära jäi?

QRkood
11.05.20, 09:57
See oli nüüd küll üllatav tulemus. Nägin ainult viimased kaks raundi, kuid Ferguson tundus kuidagi keskpärane. Kas lasi end liiga lõdvaks, kui vs Khabib ära jäi?

Arvan, et eelmiseks ära jäänud fightiks kaalu ajamine oli rumalus, mis võis ka seda tulemust nüüd mõjutada.

j6u1uv4n4
17.05.20, 02:19
https://www.youtube.com/watch?v=NllWOM4bOSk

Nasfal
30.05.20, 00:16
UFC on ikka väga huvitavad ajad käimas

1) Jonesi saaga - Ngannouga fight oleks über ja fännid seda näha tahaksid, aga ilmselge on see, et Dana ja UFC kaotaksid selle matchiga nii meeletult, et sellele ei antaks kunagi rohelist tuld. Nüüd Jones ja Dana on omavahel tülli läinud ja viimati Jones oli arvatavasti cracki all küsinud endale vastaseks isegi Deontay Wilderit. Jonesi viimased matchid on olnud ikka üsna hädised ja Reyesi ja Santose vastu oleksid tulnud kaotused kui ta poleks Jon Jones. Ilmselgelt on mees alamotiveeritud ja distsipliin ei ole kunagi käinud käsikäes tema meeletu andekusega. On tegu veits nagu poksi Mike Tysoniga. Ilmselgelt mees tunneb ise, et see esimene kukkumine on lähedal ja praegu on veel võimalus megafightiga taskud täis toppida.

2) Conor - ilmselgelt UFC ei saa rääkida kui ei räägi Conorist. Kõik üritavad teda välja meelitada ja vend asub igaühega twitteris heitlusesse. Fakt on see, et ta ongi püha lehma staatuses, keda kõik palumas käivad. Vaevalt, et ta Welteris Usmani vastu tahaks fightida, sest taas üks suur kaotus ja see tool hakkaks kõikuma. Nate Diaz 3 või Ferguson vms oleks kindlasti palju kindlam valik. Anderson Silvaga mingid ulmefightid ei usu et ka need teema on.

3) Gaethje vs Khabib. Ferguson vs Khabib megamatchi peale lossi enam ei näe ilmselgelt ja see rikuti ikkagi totaalselt ära. Fakt on see, et Gaethje Hype on real ja ta meeletult tugev maadluse taust võibki temast tega selle Khabibi esimese Boogiemani. Vend on peale Alvareze ja Dustini losse oma mindseti korda saanud ja ikka väga beast vend. Samas Tonyt Khabib kartis ja üritas iga hinnaga eemale põigelda. Ei imesta kui üritab Gaethjet ka vältida, et interemi saaks kätte keegi teine, keda saaks maas lihtsalt Moleda ja kisendada hiljem, et IM 30-0 what you want from me.

Nasfal
12.07.20, 01:46
Kes veel pole ääreni juua täis ning tahab õhtul meeletult head naudingut, siis täna üks võimsamaid fightcarde ja õhtuid MMA ja UFC ajaloos.

Aldo vs Yan

Holloway vs Volkanovski

Usman vs Masvidal

j6u1uv4n4
26.09.20, 19:15
https://www.youtube.com/watch?v=yiMlzXMr0KU

Goakjie
27.09.20, 12:37
Israel Adesanya striking täiesti ulmeline, Paulo Costa ikka normaalselt üle hypetud või Izzy lihtsalt nii hea, et Costa tundus halvem kui tavaliselt

Nasfal
27.09.20, 15:33
Israel Adesanya striking täiesti ulmeline, Paulo Costa ikka normaalselt üle hypetud või Izzy lihtsalt nii hea, et Costa tundus halvem kui tavaliselt

Isegi Dana White oli šhokeeritud Costa peformancest ja just taktikalise poolepealt. Costa ise seisis nagu Romero ja lasi endale Leg Kicke taguda nii, et tema jalast liigub sitaks gife ringi ,kus seal on juba matchi keskel oma 10 sinikat. Sellise jalaga sa enam midagi ei tee ja liikumine läheb perse ja oligi. Kas Costa kartis või oli mingi tiimi juhis, aga see oli taktikaliselt suhteliselt sama nagu Yoel Romero fight Israeliga. Natukene aktiivsem, aga mitte piisavalt.

Distance pealt löökide vahetamises ja Counter Punchimises ei mängi Stylebenderit keegi üle. Arusaamatult lapsik taktika.

mjaasa
25.10.20, 03:33
Khabib näitas, et selles kaalukategoorias talle vastaseid pole. Võitlusest, mis pidi karjääri üks raskemaid olema, sai väga kerge võidu. UFC254 jäi tema viimaseks. Kahju, et Fergusoniga ei saanudki võidelda. Oleks eelistanud, et karjääri viimane võit tuleb just tema üle.

GOAT

Goakjie
27.10.20, 00:25
Väga kõva legacy Khabibilt ja kuna ikkagi lightweightis talle vastast ei olnud siis läheb hetkel seis seal päris huvitavaks ehk on neli meest kellel teoreetiline võimalus on seda võita Ferguson, Conor, Poirier ja kindlasti Gaethje.
Conoril peaks Jaanuaris Poirier'iga fight tulema samas nüüd Gaethje andis teada peale Conori tweete mis Khabibi fighti kohta tegi mille hiljem ära kustutas, et on nõus Mcgregoriga vastamisi minema, aga eks näis aega veel on.
Ja middleweightis siis Robert Whitaker võitis veenvalt, ning hiljem pressikal ütles Dana White, et saab Israeliga rematchi. We'll see

telekavaataja
27.10.20, 12:47
Paar nädalat enne kaklust oli Khabibil "kerge" vigastus.

https://pbs.twimg.com/media/ElU4onlWoAA7YzU?format=jpg&name=medium

j6u1uv4n4
27.10.20, 12:58
Tehke nüüd Khabib vs GSP ära ja pange see sari lukku.

Nasfal
27.10.20, 15:45
Tuleb tuleb tulebikus Khabib tagasi. Ta isa soov oli 30-0 nagu ta ,,Land of warriors -dagestanis” ütles jne. Praegu ta ema ei taha, et ta ilma isata ringi läheb ja Khabib lubas seda, aga ega see ei pruugi tähendada, et tulevikus ema ei lubaks tal ikkagi ringi tagasi minna.

Ma arvan, et ta võtab oma aja leinamiseks ja vaatab kuidas lightweight välja kujuneb.

Ise arvan, et kui Khabib laseb vöö vabaks, siis Dustin vs Mcgregorist tehakse tiitlimatch, kuna Gaethje ei saa reeglite järgi teist võimalust järjest tiitlile. Interim tiitlile peale jaanuarit arvaks Ferguson vs Chandlerit.

telekavaataja
30.10.20, 17:47
Kandidaat Vene duumasse.

CG9t9IUs0eZ

j6u1uv4n4
30.10.20, 18:21
Kas selle postituse likemine peaks taunitav olema? Chelsea mängijatest näiteks Rüdiger on juba laikinud :D

telekavaataja
30.10.20, 18:24
Kas selle postituse likemine peaks taunitav olema? Chelsea mängijatest näiteks Rüdiger on juba laikinud :D

Ma ei ole kindel, et kõik päris said sellest aru.

Aga näiteks Eestist nafikusse saadetud Kabaev on ka selle laikinud.

Edit! Maksim Paskotši ja Šapovalov ka.

Nasfal
30.10.20, 18:39

Eks ta pidi reageerima, sest on ta ju suurim Moslemist superstaar üldse. Samas sinu Vene Riigiduuma naljast ma ei saanud aru. Khabib ei ole venemaal absoluutselt selline staar nagu arvata võiks vms. Seal käib MMA-ga kokku ikka Fedor Emelianenko nimi.

telekavaataja
30.10.20, 18:59
Eks ta pidi reageerima, sest on ta ju suurim Moslemist superstaar üldse. Samas sinu Vene Riigiduuma naljast ma ei saanud aru. Khabib ei ole venemaal absoluutselt selline staar nagu arvata võiks vms. Seal käib MMA-ga kokku ikka Fedor Emelianenko nimi.

Postitus või mõni väljaütlemine Lääne poliitiku vastu, mis tekitab suure heakskiidu publiku poolt meeldib kahtlemata VVP-le.

Ja Khabib ei käi ringi Vene lipuga?

Pole hullu. Kadõrovile on ka erandeid tehtud...

Veel1v2rav
30.10.20, 20:29
MMAs ei ole kodakondsust vaja, et mingi riigi lipu all võistelda.
Võisteldakse selle lipu all, kus riigis treenitakse.

telekavaataja
30.10.20, 20:33
MMAs ei ole kodakondsust vaja, et mingi riigi lipu all võistelda.
Võisteldakse selle lipu all, kus riigis treenitakse.

Jah,ma tean seda. Aga Venemaa siseselt ei koti ka teda Venemaa. Dagestan on see, mis tal südames. Ja see on normaalne. Seda Putinil on nendes regioonides vaja. Tugevaid isiksusi, kellel on oma kogukonna sees suur respekt.

Nasfal
30.10.20, 20:48
Jah,ma tean seda. Aga Venemaa siseselt ei koti ka teda Venemaa. Dagestan on see, mis tal südames. Ja see on normaalne. Seda Putinil on nendes regioonides vaja. Tugevaid isiksusi, kellel on oma kogukonna sees suur respekt.

Putini jaoks oli Khabib lotovõit. Peale igat fighti alati kutsub ta Khabibi ja ta isa vastuvõtule ja demonstreerib neid kui õigeid venelasi ja seda pumbatakse üle riigi propagandamasinates. Lihtsalt minu mõte oli see, et vene inimene ei võta neid jätkuvalt kui omasid.

j6u1uv4n4
30.10.20, 20:51
Putini jaoks oli Khabib lotovõit. Peale igat fighti alati kutsub ta Khabibi ja ta isa vastuvõtule ja demonstreerib neid kui õigeid venelasi ja seda pumbatakse üle riigi propagandamasinates. Lihtsalt minu mõte oli see, et vene inimene ei võta neid jätkuvalt kui omasid.

Mille põhjal sa seda väidad?

telekavaataja
30.10.20, 20:52

Khabib on väga kahetimõistetav kuju Venemaal.

Nasfal
30.10.20, 20:57

Venemaa MMA community arvamuste põhjal, võta youtube lahti kasvõi Khabib vs Mcgregor tehtud küsitlusi Moskva tänavatel, kus pooled olid Mcgregori poolt. Ta on moslem teda on sotsiaalmeedias taunitud Venemaa kuulsuste poolt oma Allahi kummardamise eest jne. Khabib ise ka ei ülista Venemaad vaid ikkagi Dagestani ja Moslemeid seega ega ta ei muuda ennast nii lähedaseks ka vene inimestele. Aga ta on ikkagi teinud väga väga suure töö ära, et sulatada Dagestani ja vene inimestel vahel barjääri.

mjaasa
30.10.20, 21:01

Sest nad on tsurkad, vähemalt poolte venelaste arvates.

Nagu zeniti fännid siin kenasti kokku võtavad.
youtube.com/watch?v=LKdS-KzQ3gw

LaRaBla
30.10.20, 22:34

See on vist hea näide sellest, kuidas inimesed like'ivad kuulsuste postitusi ilma nende sisu mõistmata. Ma ei imestaks kui sinu mainitud nimed ei saanud kõik arugi, kes pildil on. Ma arvan, et ma tunnen Macroni pildilt üle keskmise hästi ära, aga antud pildi puhul ma ei olnud enne teksti lugemist 100% kindel, kes seal peal on...