320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MMA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    MMA

    Mehine sport, korraliku teemat ei ole.

    Khabib vs Mcgregor oli entertainmenti rohkem kui 100 rubla eest. Discuss.

    #2
    Kahjuks magasin maha ning ei näinud otseülekandes. Kuid hea meel, et see tõusik paika pandi taaskord Peab nüüd highlightse otsima.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
      Kahjuks magasin maha ning ei näinud otseülekandes. Kuid hea meel, et see tõusik paika pandi taaskord Peab nüüd highlightse otsima.
      Taaskord? What?

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        Taaskord? What?
        Millest sa aru ei saa? Esimest korda vaatasid ufc?
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Millest sa aru ei saa? Esimest korda vaatasid ufc?
          Taaskorra mõiste oleks nagu, et üleühe saaks lutti, viimane kaotus tuli siiski ufcis Diazelt 2016 märtsis.

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Taaskorra mõiste oleks nagu, et üleühe saaks lutti, viimane kaotus tuli siiski ufcis Diazelt 2016 märtsis.
            Ja peale seda on ta kahes ufc osalenud ainult, millest diazest sai jagu kohtunike häältega. Napilt, kui ma õigesti mäletan.

            Ja ta on siiski oma kaks viimast võitlust kaotanud, tõsi üks neist polnud ufc
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              #7
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                #8
                Gregor täis kloun ikka. Khabib oleks kaela võinud tõusikul ära murda. Aga noh Gregoril ongi nüüd aega oma perselakkuja Danaga abielluda. Klounid.

                Kommentaar


                  #9








                  Kommentaar


                    #10
                    See ka hea, kui Drake nägi, et Khabib pole veel lõpetanud

                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      #11
                      Lõpuks läks käest ära, aga väga korralik sooritus Khabibi poolt! Kutt ikkagi lapsest saadik karudega müranud niiet, võimas kutt!

                      Kommentaar


                        #12
                        Yeugh

                        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                        See ka hea, kui Drake nägi, et Khabib pole veel lõpetanud
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                          Gregor täis kloun ikka. Khabib oleks kaela võinud tõusikul ära murda. Aga noh Gregoril ongi nüüd aega oma perselakkuja Danaga abielluda. Klounid.
                          Mis klounid? Mcgregori ja Dana koostöös on UFC hetkel seal kus ta on? Mida sa mölised jälle kui sa asjast sittagi ei tea? Sa mine kuradi kakle tänaval ja saada politseid perse wannabe hero mitte ära pasunda siin.

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Mis klounid? Mcgregori ja Dana koostöös on UFC hetkel seal kus ta on? Mida sa mölised jälle kui sa asjast sittagi ei tea? Sa mine kuradi kakle tänaval ja saada politseid perse wannabe hero mitte ära pasunda siin.
                            ainuke wannabi oled sina ju. Arvad, et Gregori kombel lõuata ja sönuloopida on jube näitaja. 😂 Sa oled ikka vaga rumal inimene. Aga noh, teada mis lükkeid sa päriselus teed siis ma saan aru. Oled väike, loll ja argpüks. Ära palun köneta mind rohkem! Puta.

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                              ainuke wannabi oled sina ju. Arvad, et Gregori kombel lõuata ja sönuloopida on jube näitaja. �� Sa oled ikka vaga rumal inimene. Aga noh, teada mis lükkeid sa päriselus teed siis ma saan aru. Oled väike, loll ja argpüks. Ära palun köneta mind rohkem! Puta.
                              Mcgregori arrogants ja isikupära ongi UFC viinud sellisele tasemele kus see hetkel on. See sõnade loopimine ja on täiesti tavapärane ja ainult lollid arvavad, et see ongi nüüd kõik üks ühele päriseluga. (nagu sina) Teiseks naljakas on, et sinusugune wannabe tuleb lahmima, et Dana on perselakkuja ja Conor on kloun jne jne. Ise lõugad ja loobid sõnu siin foorumis ka kahte lehte ja on okei?

                              Kommentaar

                              Working...
                              X