320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

juventuse nänn

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    juventuse nänn

    No nii, härrased-astuge aga julgelt ette - pakkuge KÕIKE mis Juvega seotud.Huvi oleks kaupa teha, äkki pakutakse midagi huvitavat mida veel endal veel ei ole

    #2
    Replying to Topic \'juventuse nänn\'

    oman juve kella scudetto 2001-2002 väga kena näeb välja ja töötab kah
    müüki ma seda ei pane, aga lihtsalt, kadetsege:P
    LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'juventuse nänn\'

      Tore lugeda, et kuulud ka Juve-fännide hulka.Aga kade küll ei, vastupidi - ei ole kunagi kella käel kandnud(mobla ajab asja ilusti äre:P ).Meenena oleks küll ta tore asi

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'juventuse nänn\'

        mul oleks just hädasti juve logoga nokatsit vaja.ilma selleta kohe ei saa
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'juventuse nänn\'

          khm...hüüdja hääl kõrbes?

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'juventuse nänn\'

            hmm, Järve selveri Sportlandi kõrval on kohe mingi väike sporditarvete poeke, seal vist oli nokats ka juve logoga(krt 100% kindel tegelt ei ole) aga juve T-särk oli seal kohe kindlasti müügil.
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'juventuse nänn\'

              Nii, täna astusin sealt poest läbi aga Juve mütse seal ei olnud. Küll aga olid seal müügil halli ja musta värvi kraega Juve särgid(mitte jalka särk) mis olid küllaltki kallid. Hinnad olid 599 ja 699 särkidel. Mingisuguseid juve nokamütse ma igatahes olen mingis spordipoes müügil näinud hiljuti, võib-olla olid need müügil Tartu mnt. Sportlandis.
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'juventuse nänn\'

                Nägin ise neid Järve Selveris siis, kui seal teisel korrusel tegutses HYPE nimeline spordipood. Olid suhteliselt ilusad kah pealekauba. Ei tea, miks ei soetanud endale

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'juventuse nänn\'

                  Hmm
                  mul see Juve sall mingi Forza Juve blablabla
                  a seda müüa küll ei taha
                  miski itaaliast ema tõi

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'juventuse nänn\'

                    Originally posted by Sull


                    Hmm
                    mul see Juve sall mingi Forza Juve blablabla
                    a seda müüa küll ei taha
                    miski itaaliast ema tõi
                    Ei saanud nüüd Sinust aru-kas seal oli kirjas:\"Forza Juve blablabla\" või on Sul lihtsalt lugemisega raskusi...

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'juventuse nänn\'

                      kust eestist oleks võimalik nende eelmise aasta mängusärki saada?

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastab teemale \'juventuse nänn\'

                        Kaevasin selle vana teema välja, sest on tekkinud soov endale lõpuks natuke Juve atribuutikat soetada. Tglt soov on juba ammune, aga nüüd on juhuslikult ka veidi vaba raha taskusse sattunud.
                        Niisiis, paluks nimetada poode Tallinnas koos aadressiga, kust saaks originaaltooteid osta. Ja paluks asukoha pealt väljenduda võimalikult täpselt, sest ma ei orienteeru seal just eriti hästi.
                        Ja kui kellelgi on kavas Juvestore.com\'ist omale nänni tellida, siis võiks teada anda, sest koos tellides hoiaks postikulude pealt päris palju kokku. Ühe tellimuse kohta on selleks nimelt 35 Euri!!

                        Ette tänades,
                        mazz

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastab teemale \'juventuse nänn\'

                          Algselt postitas mazz


                          Kaevasin selle vana teema välja, sest on tekkinud soov endale lõpuks natuke Juve atribuutikat soetada. Tglt soov on juba ammune, aga nüüd on juhuslikult ka veidi vaba raha taskusse sattunud.
                          Niisiis, paluks nimetada poode Tallinnas koos aadressiga, kust saaks originaaltooteid osta. Ja paluks asukoha pealt väljenduda võimalikult täpselt, sest ma ei orienteeru seal just eriti hästi.
                          Ja kui kellelgi on kavas Juvestore.com\'ist omale nänni tellida, siis võiks teada anda, sest koos tellides hoiaks postikulude pealt päris palju kokku. Ühe tellimuse kohta on selleks nimelt 35 Euri!!

                          Ette tänades,
                          mazz
                          parem oleks tellida www.subside.co.uk seal tuleb postikulu kuskil 6-12£, oleneb palju tellid.seal on särgid odavamad ka, aga sallid on vist kallimad.särgid olid vit mingi 55 eurot.niiet kui soovid sealt tellida, telliks ka õige koos, tuleks ka soodsam
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'juventuse nänn\'

                            Juventuse mütsi saab osta Tallinna kaubamajast.Tahaksin ise osta ka särki ja kõik on ju eelmise hooaja omad

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'juventuse nänn\'

                              Algselt postitas Bianconera


                              Juventuse mütsi saab osta Tallinna kaubamajast.Tahaksin ise osta ka särki ja kõik on ju eelmise hooaja omad
                              Vanad teemad on lahedad eks!?...mulle meeldivad ka

                              Kommentaar

                              Working...
                              X