PDA

View Full Version : Küsimused hindade kohta ?

Van Nistelrooy
26.11.04, 16:54
Palju maksab üks korralik ManU originaalsärk? võib olla ka komplekt koos pükstega

ek
26.11.04, 17:37
mis maksab saia päts? mis maksab väike saia päts, mis maksab...

Yazid
26.11.04, 17:43
Algselt postitas Van Nistelrooy

Palju maksab üks korralik ManU originaalsärk? võib olla ka komplekt koos pükstega

Turuoriginaali saad healjuhul umbes sotaga kätte.Aga poes vast kuskil tonna ringis,kui just mõnd head soodukat pole.

IndrekL
26.11.04, 22:40
Algselt postitas Yazid

Turuoriginaali saad healjuhul umbes sotaga kätte.Aga poes vast kuskil tonna ringis,kui just mõnd head soodukat pole.
Mis asi on turuoriginaal?

IndrekL
26.11.04, 22:55
Igatahes originaal pyks ja särk on vist ca tonnkakssada. :)

17
27.11.04, 00:11
Algselt postitas Ferreira

Algselt postitas Yazid

Mis asi on turuoriginaal?No selline särk, mille sa näiteks kadaka turult ostad. Ühesõnaga vuffel.

mikc
27.11.04, 00:50
Algselt postitas 17

Algselt postitas Yazid

Mis asi on turuoriginaal?No selline särk, mille sa näiteks kadaka turult ostad. Ühesõnaga vuffel.

Kadaka turgu ei eksisteeri enam minu teada, nii et ei osta sa midagi näiteks kadaka turult.

Yazid
27.11.04, 05:10
Aga vaatamata sellele tõi 17 poindi välja.:P

Van Nistelrooy
27.11.04, 11:18
\"turuoriginaal\" on jama !
Nistelrooy särk maksab 150.- . Selle ma ostsin eelmine aasta ja hakkab juba väikseks jääma.

mikc
27.11.04, 11:42

Nistelrooy särk maksab 150.- . Selle ma ostsin eelmine aasta ja hakkab juba väikseks jääma.

On jah,oleks originaal siis see läheks iseenesest suuremaks.

17
27.11.04, 13:00
Algselt postitas peremees

Algselt postitas 17

Algselt postitas Yazid

Kadaka turgu ei eksisteeri enam minu teada, nii et ei osta sa midagi näiteks kadaka turult.

Minu teada mingi väike osa sellest ikkagi on olemas, selle mingi Kadaka Prisma vms kokku ehitatud vms. Igatahes kui ma viimati seal käisin, siis mingi mees astus juurde ja küsis, kas riideid, plaate jms ei soovi.

Ch1ller666
27.11.04, 13:47

Tohoh Nistelrooy ju nii suur mees ja sinule jääb tema särk juba väikseks. Järelikult ikka 150.- eest õiget Nistelrooy särki ei saa :P

runno
27.11.04, 14:22
Spordipoes oled kunagi käinud?. Kui ei ole siis mine. Seal on sellised punased särgid. Väikes lipikud küljes. Need on hinnalipikud. Loe seal pealt palju särk maksab. Kui hakkama ei saa, küsi müüjatelt, nemad aitavad Sind kindlasti

raunoten
27.11.04, 14:41
no eks see MANU särk ole üks ütlemata hea asi:õnnelik: , Endal veel polegi:(

siimsorokin
27.11.04, 15:16
Algselt postitas raunoten

no eks see MANU särk ole üks ütlemata hea asi:õnnelik: , Endal veel polegi:(

No oleneb, mida sa sellega teed :)

Van Nistelrooy
27.11.04, 16:23
Algselt postitas peremees
On jah,oleks originaal siis see läheks iseenesest suuremaks.

Ma pole seda ütlend:D
see 150.- särk on lihtsalt mõeldud nagu lastele. Mul aeg edasi liikuda.

peale selle on veel mingi vana ORIGINAAL särk. Andy Cole ja Yorke(endised ManU ründajad) aegne särk.

eston maravilha
27.11.04, 17:35

...Andy Cole ja Yorke(endised ManU ründajad)...

päriselt ka vä???

Van Nistelrooy
27.11.04, 18:38
Algselt postitas eston#21

...Andy Cole ja Yorke(endised ManU ründajad)...

päriselt ka vä???
jah, hetkel seljas.:P

Van Nistelrooy
27.11.04, 18:56
http://homepage.ntlworld.com/sharon.mccleery/manutdzone/1999-2000/matchreports/newcastlebig3.jpg
täpselt selle sarnane särk. Ainult minu omal on lühikesed varrukda ja neid Premier Liiga logosi pole õlgade peal.

kaala
27.11.04, 19:01

http://homepage.ntlworld.com/sharon.mccleery/manutdzone/1999-2000/matchreports/newcastlebig3.jpg
täpselt selle sarnane särk. Ainult minu omal on lühikesed varrukda ja neid Premier Liiga logosi pole õlgade peal.pikk sa oled? mul mingi 160cm pikkustele pakkuda selline manu särk, lühikeste varrukatega ja beckhami oma

Van Nistelrooy
27.11.04, 19:11
175 cm

Sa elad Kuressaares jah?
Isegi kui sa müüd seda, on mul seda särki väga raske kätte saada.

3rk1
27.11.04, 19:50
Postist oled midagi kuulnud?

Yazid
29.11.04, 18:33

Täna astusin Tartus Zeppelini Nike poest läbi,seal \"Man Utd Home shirt\" maksis 865 eeku ja Man Utd Away shirt (must) 565 eeku umbes.Peale selle seal igast muid vidinaid kah müügil.

r0bert13
11.03.06, 09:32
Algselt postitas Indrec

Algselt postitas Yazid

Mis asi on turuoriginaal?

eks see selline asi oled et paned korra selga ja siis rohkem ei pane kuna see juba kusagilt lõhki:õnnelik:

hundu90
15.05.06, 11:48
kui Eesti spordipoodidest osta siis originaal särk mingi 1000eeku aga saab ka odavamlt endale manu särgi -näiteks tellige ksukilt näiteks ebay