320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fännipäevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Fännipäevik

    Fännipäevik

    Soccerneti avalehel on see saanud päris tulist kriitikat. Milline on teie arvamus asjast, kes te ka ise reisil kaasas käisite? Kas pingutasin tõesti üle?

    #2
    Vastus teemale \'Fännipäevik\'

    Algselt postitas mazz


    Fännipäevik

    Soccerneti avalehel on see saanud päris tulist kriitikat. Milline on teie arvamus asjast, kes te ka ise reisil kaasas käisite? Kas pingutasin tõesti üle?
    noh minule see reis igatahes meeldis, samas on ka nii, et meie tegusid arvustavad muudkondlased. Eks see ole mitmetahuline lugu, ühest küljest ühiskond taunib joomist samas teisest küljest on kraan igavesti lahti. Minul on tunnetus igatahes paigas või noh ütleme et oli kuni reisi lõppfaasini paigas. Moraali tunnetus on ka paigas, kellelegi ma halba ei öelnud, ainult astusin mõned korrad teiste varvastele .
    Päeviku idee on ju iseenesest huvitav, kuid selle kirjakeel on ilmselt paljude jaoks liiga äärmuslik.

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Fännipäevik\'

      Minu meelest pole ka millegi üle rahulolematu olla.See oli pidupäev ja siis ikka võib ja nõrgemad pole kunagi oma piire teadnud.Ei saa olla selline esteet,et \"issand,täis ja laulavad ja laaberdavad\"
      Meie seltskond (23 hinge) hoidis ennast igati korralikult üleval ja vaevalt Romantika perel ja kaasreisijatel midagi ette heita meile on
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Fännipäevik\'

        keegi pole seda öelnud, kuid kas sellist juttu tasub riputada eesti jalgpalliportaali esilehele?

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Fännipäevik\'

          Aga miks mitte?
          Tegu ju ühe jalgpallifänni päevikuga!
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Fännipäevik\'

            minu arust läheb antud artikkel samasse klassi Aivar Pohlaku ja Schwede kunagiste kolumnitega. Ausalt öeldes on antud jutt, peegeldades osade Eesti jalgpallifännide välisreisi, loetavam, kui näiteks IS-i padurahvuslikud nutulaulud maailma globaliseerumisest.

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Fännipäevik\'

              No eelkõige oligi asja mõte selles, et tuua fänlust eestlastele lähemale. Soccernet ei ole ju tavaline jalgpalliportaal, vaid vutifännide endi najal püsiv sait. Ütleb meie hüüdlausegi ju, et \"Soccernet.ee - fännide kogunemispaik\".

              Isiklikult ei näe ma mingit probleemi sellise jutu riputamisel portaali esilehele. Küll aga hakkasin ma veidi kahtlema selle teksti tasakaalustuses ning küsisin sellepärast teie arvamust.

              Teine teema on selles, et kas on eetiline kasutada jutus teiste tegelaste nimesid, kui vastukaja nii negatiivselt meelestatud on.

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Fännipäevik\'

                Algselt postitas mazz



                Teine teema on selles, et kas on eetiline kasutada jutus teiste tegelaste nimesid, kui vastukaja nii negatiivselt meelestatud on.
                kuigi sa tõepoolest põgusalt süüdistad mind ajutiselt omasooiharuses ei näe ma suurt eetika rikkumist teiste tegelaste mainimisel, vist oleneb kontekstist...

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Fännipäevik\'

                  Algselt postitas dannar


                  minu arust läheb antud artikkel samasse klassi Aivar Pohlaku ja Schwede kunagiste kolumnitega. Ausalt öeldes on antud jutt, peegeldades osade Eesti jalgpallifännide välisreisi, loetavam, kui näiteks IS-i padurahvuslikud nutulaulud maailma globaliseerumisest.
                  täiesti nõus: mazzi kirjutist oli lust lugeda,,, kuigi mind ennast alkohol eriti ei huvita,, ei häiri mind veidi/veidi rohkem napsutanud vutihuvilised, sest ilma nendeta on mängud ja build-up mängule liiga käravaene. mis puutub Schwedesse+ ülejäänud sporditähe seltskonda, siis nende perioodilised rassistlikud pseudoahastused on küll täiesti ülepingutatud+ paranoilised,,

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Fännipäevik\'

                    Ma ei saa kah ausalt öeldes aru, millest see tohutu poleemika. See ei ole siin ju mingi EJL ametlik kodulehekülg kus peavad ainult kahelauselised faktiuudised kirjas olema. Kui keegi tunneb ennast puudutatuna kirjutagu vastu oma karske versioon fännipäevikust.

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Fännipäevik\'

                      misuke see fännipäävik siis veel olema peab??et käisin kellaaja peale söömas ja kusel võih??ja üldse olin vagusi nagu kuivikule kohane?

                      norm.mõte muljetada,proovigu need kritiseerijad parem omapoolne hinnang anda sellistele kruiisidele, mitte kompleksidega täiskarsklast mängida
                      Kapten Trumm

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Fännipäevik\'

                        Mina küll reisil ei käinud, kuid avaldan arvamust siiski. Iseenesest pole jutt halvasti kirjutatud, kuid jutu peamine rõhk tundub olema tasandil \"oh, kui tore on välismaal juua ja laaberdada\".

                        Kindlasti on välismaal laaberada ja juua omamoodi lahe, kuid kui reisist ja mängust Soomega midagi peale limonaadi joomise ja autode peale kusemise suurt kirjutada pole, paneb see mõtlema, kas antud kirjatüki õige koht on jalgpalliuudiste portaali soccernet.ee esilehel võisiis mõne napsulembese keskkoolinoore blogis.

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Fännipäevik\'

                          Algselt postitas Darren


                          Mina küll reisil ei käinud, kuid avaldan arvamust siiski. Iseenesest pole jutt halvasti kirjutatud, kuid jutu peamine rõhk tundub olema tasandil \"oh, kui tore on välismaal juua ja laaberdada\".

                          Kindlasti on välismaal laaberada ja juua omamoodi lahe, kuid kui reisist ja mängust Soomega midagi peale limonaadi joomise ja autode peale kusemise suurt kirjutada pole, paneb see mõtlema, kas antud kirjatüki õige koht on jalgpalliuudiste portaali soccernet.ee esilehel võisiis mõne napsulembese keskkoolinoore blogis.
                          Igati nõus!

                          Lisaks veel selle, et mõte reisipäevikut pidada on väga hea.
                          Which ship has never docked at Liverpool?
                          The Premiership.

                          "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Fännipäevik\'

                            Oma arvamuse panin küll juba originaali juurde kirja aga ei saa mainimata jätta ,et mida aasta edasi seda rohkem vingumist ma kuulen ,kui keegi ausalt ja reaalselt midagi ütleb. Võibolla ilukirjanduslikust aspektist pole ,,päevik tõesti suurem asi romaan aga huvitav ikkagi lugeda.
                            Ma kohe ootan ,millal kaarnad ükskord minu tõrviku-keisi üles võtavad :P Selle kallal saaks ka tükk aega kiunuda ja igasugu teooriaid aretada.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Fännipäevik\'

                              Ma kui üks kritiseerijatest katsuks siis kah omalt poolt seletada, mis täpselt häiris.

                              See, et ja vutt koos käivad, on muidugi vana tõde. Aga. Vahe, ja mitte väike, seisneb tarbitava alko koguses. Tunnistan täiesti ausalt, et ei ole ka ise Lillekülas tribüünil kordagi purukaine olnud. Aga samas üle kolme õlle ka ei võta, sest tean ise väga hästi, et sealt ülespoole hakkab esinema puudujääke nii kõnes kui koordinatsioonis Ja mängu jälgimine saab tugevasti häiritud - nii minu enda kui tõenäoliselt ka nii mõnegi teise jaoks. Point siis selles, et mõne jaoks ei näi eksisteerivat vahepealset varianti täiskarskluse ja enda lukku tõmbamise vahel - kes padujoomist kritiseerib, on kohe silmakirjalik ja maeiteamiskõikveel. Aga purjus inimesega on tavaliselt see põhiline häda, et mis endale tundub hetkel igati OK tegevus, on teiste jaoks sageli ebameeldiv. Think about it - ja katsuge aru saada staadiumite \"väike sakk sees\" ning \"alkohol kontrollib mõistust\" vahest.

                              Konkreetsest päevikust rääkides - proportsioonid on paigast ära, muud suurt midagi. Jutt jookseb sul iseenesest hästi. Ainult et keerleb kahjuks peamiselt käraka ümber, kuhu vahele on ka mängust paar sõna eksinud. Kuigi nagu näha, oled sa sellele vist ka ise pihta saanud - nagu ka tegelikult ainsale tõesti ebaviisakale teole võõra auto kastmise näol Mis on ju iseenesest positiivne. Ma olen täiesti kindel, et kogu see reis ei olnud sinu, sinu sõprade ja kõigi teiste fännide poolt ainult üks suur tinutamine ning esikohal oli ikkagi mäng, aga sellest tekstist jääb kahjuks veits vastupidine mulje. Ja just seepärast ei sobi lugu antud kujul ka hästi soccerneti esilehele, sest olgu või \"fännidelt ja fännidele\" tehtud sait, aga see on siiski kujunenud Eesti vuti \"hääletoruks\" ja siin ei maksa jätta muljet fännidest kui joodikukarjast - eriti veel seetõttu, et tegelikult asi ju üldse nii ei olegi.

                              Aga ikkagi, veel üks asi alko teemal. Mainisin seda küll juba ka päeviku kommentaaride all, aga topelt ei pidand kärisema. Ehk siis - välismaal viibides esindab igaüks paratamatult ka oma riiki, tavakodanikuna niigi, aga fännina veel seda enam. Näide: kui Helsingi vahel kakerdab kolm tavalist Eesti matsi, ei pruugi enamik neid eestlastena identifitseerida. Kui need kolm on aga sinisärkides, siis küll. Kas me ikka tahame endast sellist muljet jätta? Ja pole meil mingit põhjust Tallinnas lällavaid somme kiruda, kui ise sealpool lahte samamoodi käitume. Seega kõik, kes arvavad, et purjus koondise fänn välismaal on niiülimeganormaalne olla - võtke lahti fännieetika ja lugege, mida seal on selle kohta öeldud. Ehk paneb mõtlema.
                              Ja veel üks näide: ni iirlased kui ka šotlased on rahvas, keda õllekannu sülitamises süüdistada ei saa. Mõlemad on siin käinud, viimased koguni korduvalt. Kusjuures mitte väikse kambaga. Ja ei ole olnud ühtki suuremat probleemi - sest inimesed oskavad võtta, jäädes seejuures meeldivaks ja lõbusaks. Mitte et kui kord juba kannu tõstan, siis nii, et maa on must.

                              Ühesõnaga pika jutu lühike sisu - kui võtta, siis mõistlikult. Ja esikohal olgu ikka vutt, mitte õllekann.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar

                              Working...
                              X