PDA

View Full Version : Nõmme Kalju

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99

jkddp
11.11.09, 20:52
Et siis hooaeg tuli ka trummiga lõpetada:
http://www.youtube.com/watch?v=J8WVpUeDj-g

North
11.11.09, 21:34
Et siis hooaeg tuli ka trummiga lõpetada:
http://www.youtube.com/watch?v=J8WVpUeDj-g
Meil ka läbi, nii et hooaeg lõppes hästi :)

PETSINHO
12.11.09, 10:59
Intervjuud Getulio ja Terehhoviga peale hooaja viimast mängu...

http://www.jkkalju.ee/?page=58&module=video&archive=1

.

ROOTSI KUNN
12.11.09, 11:35

.
Pets ,kas Nõmme Kalju Jalgpallisõnumid lõpetas oma ilmumise ? Pole nagu tükk aega enam näha olnud .

PETSINHO
12.11.09, 13:00
Pets ,kas Nõmme Kalju Jalgpallisõnumid lõpetas oma ilmumise ? Pole nagu tükk aega enam näha olnud .

Eraldi Jalgpallisõnumeid ei ole tõesti ilmunud viimasel ajal, samas trükitiraažiga 17 000 Nõmme Sõnumid jätkavad Kalju tegemiste kajastamist. Kuidas tuleval aastal olema hakkab, see loksub paika juba õige varsti. Igatahes huvitavaid meediaväljundeid on tulemas ;)

-Raul-
12.11.09, 17:10
Lumi tuli maha ja valgeks läks maa, Kalju mängijate kampaania Tallinnas ruulib Sha la laaaa linnasammastel ja Led ekraanidel alates eilsest. Parim foto on vaieldamatult Gettust (Sõpruse pst-Tammsaare tee ristil Statoili vastas). tema vastas üle tee Felipe, edasi Magistraali trollikas Terehhov, Sütiste tee-Sõpruse pst nurgal Teever, Kadaka pst Selveri ees Haavistu, Õismäe Statoili ees Vitali jne, kokku 18 tegelast.

See on vastus Rootsi Kunnile, kes mõni kuu tagasi soovis, et linnapilti ilmestaksid uued Kalju reklaamid. Nüüd sai lõpuks tehtud!

ROOTSI KUNN
12.11.09, 17:29
Lumi tuli maha ja valgeks läks maa, Kalju mängijate kampaania Tallinnas ruulib Sha la laaaa linnasammastel ja Led ekraanidel alates eilsest. Parim foto on vaieldamatult Gettust (Sõpruse pst-Tammsaare tee ristil Statoili vastas). tema vastas üle tee Felipe, edasi Magistraali trollikas Terehhov, Sütiste tee-Sõpruse pst nurgal Teever, Kadaka pst Selveri ees Haavistu, Õismäe Statoili ees Vitali jne, kokku 18 tegelast.

See on vastus Rootsi Kunnile, kes mõni kuu tagasi soovis, et linnapilti ilmestaksid uued Kalju reklaamid. Nüüd sai lõpuks tehtud!

Oi ,kui kena sinust, ma vaatan nädalavahetusel üle ja teen linnale tiiru peale.:)
Eks ma siis peale seda annan omapoolse hinnagu.

LeftWing
12.11.09, 17:44
kes need kõik 18 tegelast siis on?

-Raul-
12.11.09, 17:52
Kogu meeskond. Pildistamas ei käinud vist ainult Sami, Janar ja võis veel keegi olla...Kunni, Kaldma Tommi, Istvani, Roosa Pantri ja mind praagiti välja, me ei pidavat enam nii fotogeenilised olema...

LeftWing
12.11.09, 17:58
ja kõik linnasamba pildid on mustaka kandis? et teaks kust otsida :D

-Raul-
12.11.09, 18:08
Eks neid ole üle linna, enim on Mustamäe, Haabersti (mõtteline Kalju koduterritoorium) ja kesklinnas.

PETSINHO
12.11.09, 20:11

.

http://www.youtube.com/watch?v=yYRWM3AHUpI

.

Silver
12.11.09, 22:09
PiiriUnn saab homme kaheksakend! Respekt! :)

Uno Piir 80 - õnnitleme! - http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=275

PraS
12.11.09, 22:32
Kogu meeskond. Pildistamas ei käinud vist ainult Sami, Janar ja võis veel keegi olla...Kunni, Kaldma Tommi, Istvani, Roosa Pantri ja mind praagiti välja, me ei pidavat enam nii fotogeenilised olema...

asjata sind vist pingile istuma ja karjuma ei lasta. asi on vast muus kui foto iluduses.

elx
12.11.09, 22:45
uus kampaania on ilusate piltidega jah, kuid nagu aru saan, peaksid nad kutsuma lapsi Kaljusse trenni? Kui nii, siis minu eelmise lause küsimärk paneb asja paika - kujundus on selline tehtud, et eesmärgist on raske aru saada. See jalgpallikool on plakatil ikka liiga väike. Samas reklaam lihtsalt Kaljule endale on hea.

-Raul-
12.11.09, 22:58
See kampaania oli mõeldud klubi imidzkampaaniana, aga linna spordivaenulik reklaamimaksuosakond pani sellele juba 1,5 kuud tagasi käpa ette. Ja siis tuligi teha selline imidz ja noortekampaania kokku. Lisaks muneti selle loa andmisega seni, kuni Meistriliiga viimane mäng sai peetud...

meesmuiste
12.11.09, 23:19
See kampaania oli mõeldud klubi imidzkampaaniana, aga linna spordivaenulik reklaamimaksuosakond pani sellele juba 1,5 kuud tagasi käpa ette. Ja siis tuligi teha selline imidz ja noortekampaania kokku. Lisaks muneti selle loa andmisega seni, kuni Meistriliiga viimane mäng sai peetud...

iseenesest veider. Kaljul ju olemas isegi oma reformarist minister. samuti olen aru saanud, et ka Keskiga saadakse häste läbi (eelkõige oma linnaosas).

mis põhjenduseks toodi, et asi viibib? (tegelik põhjus ilmselt olid valimised ja sel ajal keegi tööd ei viitsinud teha, oodati, et mis saab)

dareth
12.11.09, 23:24
no mis seal ikka, eks tuleb järgmiseks hooajaks juba avaldused sisse anda :)

-Raul-
12.11.09, 23:28
Põhjenduseks toodi, et makse reklaamimaksu! See on tänane Tallinn, et spordi ja sportliku elustiili propageerimise eest pead maksma.

Kalju saab kõigiga hästi läbi, olenemata värvidest. Aga sporti ja kultuuri vihkavate ametnikega ei saa keegi läbi ja ei taha saada ka.

PraS
12.11.09, 23:29

mis linn siis tegi ?

-Raul-
12.11.09, 23:31
Järgmiseks hooajaks oleme teinud juba reklaamimaksu seaduse muudatuse ettepanekud spordireklaami osas. Ootame, mida sporti mitteharrastavad prouad ametnikud otsustavad.

PraS
12.11.09, 23:33
Järgmiseks hooajaks oleme teinud juba reklaamimaksu seaduse muudatuse ettepanekud spordireklaami osas. Ootame, mida sporti mitteharrastavad prouad ametnikud otsustavad.

selge.tänud selgituse eest raul.

-Raul-
12.11.09, 23:33
Nagu ikka, loopis kaikaid kodarasse ja tõmbas pidurit.

meesmuiste
12.11.09, 23:41

Oli see vist ÕL kes tõi välja, et SAPI Tallinna koalitsioonileppes oli mingi 3 punkti vaid spordile (ja needki vist mitte väga sisukad, igatahes mitte profispordi teema), samas Tartus oli vähemalt 15 vms.

Igatahes hea lüke seaduseelnõu esitamise suhtes. Näis kuidas läheb :) Igatahes positiivne kodanikualgatus :)

sanchez
13.11.09, 00:09

See pilt Unnist on nii üle :D

Gallacher
13.11.09, 00:12

Oeh jah... oleme küll kuulnud seda ja teist aga..PALJU ÕNNE IKKA!

ROOTSI KUNN
13.11.09, 11:52
Põhjenduseks toodi, et makse reklaamimaksu! See on tänane Tallinn, et spordi ja sportliku elustiili propageerimise eest pead maksma.

Kalju saab kõigiga hästi läbi, olenemata värvidest. Aga sporti ja kultuuri vihkavate ametnikega ei saa keegi läbi ja ei taha saada ka.

Kas nüüd otseselt vihkavaid ametnikke on aga ükskõiksed ,seadust rikkuvad ja korrumpeerunud ametnikud on veel hullemad.

-Raul-
13.11.09, 12:20
Kõikides muudes arenenud riikides igati toetatakse neid inimesi, kes toetavad sportimist, meil tambitakse maha, kuna enamus bürokraatide elustiil ei ole sportlik. Ja siis pead kogu aeg tuuleveskitega võitlema.

LeftWing
13.11.09, 14:22
nägin solarise kandis Kägo reklaami, kes poistest veel kesklinnapildis figureerivad?

almar
13.11.09, 20:45

sellest teisest lausest loen mina välja (Ja siis tuligi teha selline imidz ja noortekampaania kokku) et pettumus oli suur kuna pidi panema ka noored sinna sisse. paranda mind, sest mul ple roosasi prille ja ei saa mõttest hästi aru. mustvalgelt olex päris hea seletus

sanchez
13.11.09, 22:00
sellest teisest lausest loen mina välja (Ja siis tuligi teha selline imidz ja noortekampaania kokku) et pettumus oli suur kuna pidi panema ka noored sinna sisse. paranda mind, sest mul ple roosasi prille ja ei saa mõttest hästi aru. mustvalgelt olex päris hea seletus

Miks peab üldse keegi siin foorumis midagi sulle seletama?

almar
13.11.09, 22:21
sellepärast et seletajaid on siin palju. ja olex tore selgitada lahti mõttelause et PIDI panema sinna ka NOORED plakatitele. Kas siis tehakse vastutahtmist noortekampaaniaid, et tulge hiiule mängima ja brassid näitavad sambat?

jkddp
13.11.09, 22:28
pigem see, et omad tulge nõmmele treenima, et muude linnaosade rahvas vähem saaks (pean silmas just levadia)

almar
13.11.09, 23:01
lõppkokkuvõttes tuli jah selline plakat välja, et tulge Hiiu Arenale treenima, kuhu oli kirjutatud ka noortekampaania, kuid esialgu oli plaanis see ära jätta ja reklaamiinimesed nõudsid raha ning lasti käiku väikse kirjaga see treeningvärk nagu on igas reklaamis pisikese tärni all nii mõnigi lause, mida inimesed tegelikult nägema ei peaks ja ei süüvigi silmi pingutama.

-Raul-
13.11.09, 23:21
Algul oli plaan teha mitu kampaaniat, aga kuna asjad venisid, siis mixiti nii kõik kokku nagu linnasammastel näha on. Kevadel, kui noortehooaeg algab ja muru roheliseks läheb, teeme eraldi ühe tõsisema noorteka, ideed ja teostus on juba olemas, tuleb lahe värk.......

vincent
13.11.09, 23:32
almar, seal on tegelt vabamüürlaste märk ka näha plakati peal, kui kallutad pead 90 kraadi paremale ja vasaku silma kinni pigistad ja siis mitu minutit vaatad, siis hakkab paistma. algul seda ka ei tahetud panna, aga siis Kuno käskis, et peab, et siis ei ole raha vaja maksta. ausalt, ise kuulsin. must ja valge koer rääkisid, mustvalgelt.

almar
14.11.09, 00:00
loodame et see soiku ei jää nagu poega(kalju kodulehe SHOP), mis teil ikka kodulehel käimas. kevadel tärkab küll rohi ja brassid saavad hoo sisse, kuid kui jutuks ja ideedeks asi käima läheb on juba talv. katsuge PALUN see aasta (2010) teha kiiremini ja paremini, siis olen ka mina ehk tihedamini platvormil. miinimum medalist jäi ikka meeletult puudu. miinimum oli ju seatud Kaljul siiski viimane medal ja nyyd siis nibin-nabin balti liigakoht. oma suurepärase meeskonna järelvalve kontrolli all lasta tyhistada meeletu brasside pealevool väljakule kure vastu oli siiski liiast ja sellised eksimused maksavad kätte rämedalt+ eelmise päeva õhtud prives võivad muutuda ikkagi saatuslikuks. eks näis palju Kalju seekordse ML-i lubadustest täidab. ja mis kõige hullem tglt mis mulle üldse ei meeldi ja olen kuulnud ka kõrvalistelt inimestelt on päheistumine kalju juhtkonna poolt. näpuga ei ole ilus näidata mida tohib ja mida ei tohi, tehti ju ikkagi oma FÄNNKLUBI ja siiski kes teab see teab.....

Rein
14.11.09, 00:42
loodame et see soiku ei jää nagu poega(kalju kodulehe SHOP), mis teil ikka kodulehel käimas. kevadel tärkab küll rohi ja brassid saavad hoo sisse, kuid kui jutuks ja ideedeks asi käima läheb on juba talv. katsuge PALUN see aasta (2010) teha kiiremini ja paremini, siis olen ka mina ehk tihedamini platvormil. miinimum medalist jäi ikka meeletult puudu. miinimum oli ju seatud Kaljul siiski viimane medal ja nyyd siis nibin-nabin balti liigakoht. oma suurepärase meeskonna järelvalve kontrolli all lasta tyhistada meeletu brasside pealevool väljakule kure vastu oli siiski liiast ja sellised eksimused maksavad kätte rämedalt+ eelmise päeva õhtud prives võivad muutuda ikkagi saatuslikuks. eks näis palju Kalju seekordse ML-i lubadustest täidab. ja mis kõige hullem tglt mis mulle üldse ei meeldi ja olen kuulnud ka kõrvalistelt inimestelt on päheistumine kalju juhtkonna poolt. näpuga ei ole ilus näidata mida tohib ja mida ei tohi, tehti ju ikkagi oma FÄNNKLUBI ja siiski kes teab see teab.....

Kas Mario on omale teinud teise konto, nagu Kuno?

almar
14.11.09, 00:45
ei ole Romario teinud endale teist kontot. aga mis siis kuno teine konto on? vaatasin ka et ta kuidagi kidakeelseks jäänud

dareth
14.11.09, 00:48
kui sul terava keele kõrval natuke teravat meelt oleks...

almar
14.11.09, 01:28
teinekord on mull ainult TERAVAT, mõistujutte ei mõista

Rein
14.11.09, 01:36
ei ole Romario teinud endale teist kontot. aga mis siis kuno teine konto on? vaatasin ka et ta kuidagi kidakeelseks jäänud

Seda teist kontot on siin teemas mainitud.
Jälgi rohkem mängu.

PETSINHO
14.11.09, 11:59
Almar, oled Aadu juures viinarallil? :D

almar
14.11.09, 13:31
jh petsinho, olen küll täna siin hetkel (eile ei olnud aega juua) ja ka vast tulen õhtul peale mängu ka läbi, ei tea weel, kuid sind pole ammu näha olnud, sul ju oli VIP pilet AADU poole olemas

almar
14.11.09, 13:55
Jälgi rohkem mängu.

see ei ole mul ainuke mäng mis vahele on jäänud

LeftWing
16.11.09, 12:25
-Raul- : räägi , kuhu te väravavahid peitsite? pole veel neid linnas kohanud :D

taku*
16.11.09, 23:10
rongijaamades on....

Raivo19
17.11.09, 05:54
Jälgi rohkem mängu.Tegelikult mainis seda juba mõned aastad tagasi konto peremees ise, et kirjutab teiselt arvelt, sest olukord sunnib. Nii mõnigi oleks võinud juba siis tähelepanelikum olla. Alles nüüd avastati ja jube poleemika lahti. :D

ja mis vahet seal tegelt on üldse.

Õhtujuht
17.11.09, 10:47
II ring. Mis sai sellest lõhutud uksest?

Çelik Destan
17.11.09, 12:19
II ring. Mis sai sellest lõhutud uksest?

Midagi ei ole saanud.
Ukse sees on siiamaani auk

HaTe
17.11.09, 12:41
Siis näeme kuidas järgmine hooaeg Transi mängijad kuuseall riideid vahetavad,nagu sai lubatud härra Rauli poolt:D

elx
17.11.09, 16:54
Ega te ometi arva, et ametlikult aetavad asjad nii kähku käivad? Kuud aegagi pole ju möödas.

-Raul-
17.11.09, 19:19
EJL tegeleb....

Velts Jaamade Vahelt
18.11.09, 17:31
Nõmmel jaamas pole küll märganud

PETSINHO
18.11.09, 17:33
Rahunege maha oma rongijaamadega, pooled persoonid pole veel tänavapilti jõudnudki :D

PETSINHO
18.11.09, 17:44
no Pets, räägi siis, kes, kus, millal :D

olen näinud felipe, getu, terja, alan, novikov, mikk, vitali ja kägo omasid. Mis mul praegustest nägemata? kus? :D nii huvitav ju...

Raul teab sulle täpsemalt vastata, mis ajaks kõik persoonid on tänavapilti jõudnud. Ma tean mis nägu sind huvitab ja võin kinnitada, et ka see jõuab varsti üles. :)

-RoMaRiO-
18.11.09, 17:45
Kes siis ennast t2navapildil n2ha ei soovi.

taku*
18.11.09, 20:04
arghhhhh

mõned on lambad.

HaTe
18.11.09, 21:13
arghhhhh

mõned on lambad.

olen kuulnud,et isegi kuldid,lehmad või lausa põdrad.

PETSINHO
19.11.09, 21:04
Vihane andmine oli ikka tol päeval.. täismaja publikut, päikest, vihma, draamat, võidu ja kaotuse emotsioone.

http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=279

.

mohikaanlane19
20.11.09, 16:08
Vihane andmine oli ikka tol päeval.. täismaja publikut, päikest, vihma, draamat, võidu ja kaotuse emotsioone.

http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=279

.

See oli ainuke mäng see aasta, mis mängiti 110% välja. Muidu oli kalju hooaeg üks suur pettumus.
Endiselt loodan, et Aureliot järgmine aasta pole, sest muidu jälle 5-6 koht.

jkddp
20.11.09, 18:43
see oli ka ainuke mäng kus staadionil ringi sai käia! eriti meeldis nurgapostis mängu vaadata

samovar
21.11.09, 09:58
see oli ka ainuke mäng kus staadionil ringi sai käia! eriti meeldis nurgapostis mängu vaadata

Järgmine aasta peate küll kohti juurde tegema, et inimesed ära mahuksid. Ainuke klubi vist, kellel probleem, et pealtvaatajad ei mahu staadionile? :D

emergencyexit
21.11.09, 10:58
Kalju 2009 : http://www.youtube.com/watch?v=uFS6sp0lgcw

HaTe
21.11.09, 13:38
Järgmine aasta peate küll kohti juurde tegema, et inimesed ära mahuksid. Ainuke klubi vist, kellel probleem, et pealtvaatajad ei mahu staadionile? :D

Ning ainuke klubi kellel üks väiksemaid tribüüne;)

urmar
21.11.09, 13:59
No sinna mahub ju lausa 1600 inimest ära, esialgu ikka ruumi jätkub.

-RoMaRiO-
21.11.09, 14:02
Kuna praeguses olukorras on uue kompleksi/staadioni ehitamine väga raskendatud, siis tuleks ehk mõelda mõne teise staadioni rentimisele, nii üldiselt jalgpalli huvides kui ka mängijate tervise. Praegu oleks hea variant ehk Kalevi staadion, kus võiks ilusaid tuhandeid mängudele ajada. Sellega muidugi kaoks veidikene Nõmme identiteet.

MihkelHK
21.11.09, 14:47
Kuna praeguses olukorras on uue kompleksi/staadioni ehitamine väga raskendatud, siis tuleks ehk mõelda mõne teise staadioni rentimisele, nii üldiselt jalgpalli huvides kui ka mängijate tervise. Praegu oleks hea variant ehk Kalevi staadion, kus võiks ilusaid tuhandeid mängudele ajada. Sellega muidugi kaoks veidikene Nõmme identiteet.

Kalevi staadion?
:D

tiriam
21.11.09, 14:56
pigem kasutada Männiku statkat ja mängudeks rentida tribüün....esialgu oleks se väga hea variant ma arvan. hea plats ja asukoht kalju jaoks.

....

Petuhhin
21.11.09, 15:32
pigem kasutada Männiku statkat ja mängudeks rentida tribüün....esialgu oleks se väga hea variant ma arvan. hea plats ja asukoht kalju jaoks. ....

Kahe käega poolt!

PETSINHO
21.11.09, 16:20
Ning ainuke klubi kellel üks väiksemaid tribüüne;)

Paraku on elus vahel tõesti nii, et neil kes ise tahavad ei ole võimalik ja neil kes ise ei taha, võimalusi maa ja ilm.

Ma usun, et tuleva aasta on lisatribüün vägagi aktuaalne teema.

Jasper
21.11.09, 16:32

See Nömme identideet on olnud turundus-bollocks ka niikuinii(millega paljud haneks on tömmatud ja hiljem on sellest tekkinud veidike selle tulemusel tekkinud näpuotsaga seda identiddeeti ka), et saaks täpselt samamoodi jätkata lollitamist.

Sellise jutu peale hakkavad paljud kindlasti kysima pöhjendusi, aga neid ma siin andma ei hakka. Muidu saavad rivaalid liiga palju hamba alla. A kui mu mälu ei peta, siis Pets lubas mulle millegi eest kunagi ölut teha pubis ja siis vöib rehnutti teha kyll. Oligi vist samal treemal. Hilised tervitused Petsile ka Bernabeul toimunud mängu suhtes ;)

-RoMaRiO-
21.11.09, 16:49
Lisatribüün oli väga aktuaalne teema terve see hooaeg, nagu ka e-pood ja mitmed teisedki asjad. Aga oleks tõepoolest tore inimese moodi suure rahvahulga seas olla.

elx
21.11.09, 20:32

Viimasel mängul Narvaga polnud küll puudu olevaid kohti kusagil näha - staadionit ei saa laiendada tippmängude järgi.

PETSINHO
22.11.09, 18:20
9 märts @ Hiiu staadion vs Viljandi Tulevik
Hooaja avamäng siis

emergencyexit
22.11.09, 21:27
noh, hakkame fänniturniirist ka mõtlema juba?

UrmoT
23.11.09, 14:22
Mitte, et ma tahaks lambist nokkima tulla, vaid lihtsalt tahaks ühe asja seoses Kaljuga hinge pealt hooaja lõppedes ära öelda, mis mind terve hooaja on painanud. :)
Nimelt..Kalju on klubi, keda pidevalt reklaamitakse ikkagi peamiselt kui NÕMME tugeva idenditeediga klubi, st erineb selgelt teistest klubidest nagu Flora, Levadia ja miks mitte ka Kalev, kellel siiski kindlalt idenditeeti pole. Ehk siis on minu arvates olnud koguaeg Kalju firmamärgiks see, et nende näol on eelkõige tegu ikkagi Nõmme, mitte Tallinna klubiga.
Ja vot seejuures on mind ilgelt häirima hakanud, et Kalju fännisektoris lehvivatel lippudel ja kodulehel ning vist ka plakatitel linnas on loosung KALJU "Tallinna uhkus". Võib-olla on sellest ennegi räägitud, aga igatahes, olgem ausad, see, et Kalju nüüd millegipoolest Tallinna uhkus on, on nüüd küll pigem nali. Euroopas hillanud Levadia ning isegi tänavu täiesti p*rse kukkunud Flora (kes hoolimata p*rse kukkumisest ikiagi tabelis edestas Kaljut) on ilmselgelt enam..kuidas nüüd öelda, ei leiagi õiget sõna..uhkused?!
Ehk siis jah, lühidalt mu pikk jutt kokku - vaevalt, et on palju inimesi, kes hoolimata Teie propagandast ikkagi usuvad, et Nõmme Kalju mingil määral on Tallinna uhkus jne ja paraku saate ilmselt isegi aru, et kindlasti teie klubi seda pole, vb tulevikus. :) Soovitus teile, asendage see "Tallinn" seal "Nõmmega" ja uskuge mind, see loosung on Kalju kohta lausa rusikas silmaauku, sest kui Kalju midagi tõesti on, siis on ta justnimelt "Nõmme uhkus". :)
Mina tänan ja ärge siis pikka viha pidage.

HaTe
23.11.09, 22:06
Mitte, et ma tahaks lambist nokkima tulla, vaid lihtsalt tahaks ühe asja seoses Kaljuga hinge pealt hooaja lõppedes ära öelda, mis mind terve hooaja on painanud. :)
Nimelt..Kalju on klubi, keda pidevalt reklaamitakse ikkagi peamiselt kui NÕMME tugeva idenditeediga klubi, st erineb selgelt teistest klubidest nagu Flora, Levadia ja miks mitte ka Kalev, kellel siiski kindlalt idenditeeti pole. Ehk siis on minu arvates olnud koguaeg Kalju firmamärgiks see, et nende näol on eelkõige tegu ikkagi Nõmme, mitte Tallinna klubiga.
Ja vot seejuures on mind ilgelt häirima hakanud, et Kalju fännisektoris lehvivatel lippudel ja kodulehel ning vist ka plakatitel linnas on loosung KALJU "Tallinna uhkus". Võib-olla on sellest ennegi räägitud, aga igatahes, olgem ausad, see, et Kalju nüüd millegipoolest Tallinna uhkus on, on nüüd küll pigem nali. Euroopas hillanud Levadia ning isegi tänavu täiesti p*rse kukkunud Flora (kes hoolimata p*rse kukkumisest ikiagi tabelis edestas Kaljut) on ilmselgelt enam..kuidas nüüd öelda, ei leiagi õiget sõna..uhkused?!
Ehk siis jah, lühidalt mu pikk jutt kokku - vaevalt, et on palju inimesi, kes hoolimata Teie propagandast ikkagi usuvad, et Nõmme Kalju mingil määral on Tallinna uhkus jne ja paraku saate ilmselt isegi aru, et kindlasti teie klubi seda pole, vb tulevikus. :) Soovitus teile, asendage see "Tallinn" seal "Nõmmega" ja uskuge mind, see loosung on Kalju kohta lausa rusikas silmaauku, sest kui Kalju midagi tõesti on, siis on ta justnimelt "Nõmme uhkus". :)
Mina tänan ja ärge siis pikka viha pidage.

Olen sel teemal siin varem sõna võtnud,ning selle peale saadeti mind,noh kuidas võtta? Kergelt üle T*ra või nii.
Aga kahjuks/õnneks pean duubeldama su juttu.

-RoMaRiO-
23.11.09, 22:27
Vähemalt ei ole me Baltikumi suurimad.

elx
23.11.09, 22:37
no mis siin ikka nii väga duubeldada - slogan võetakse selleks, et selle poole püüelda, et oleks midagi mille järgi tuntaks, mitte mingite saavutuste järgi.

Elari#3
23.11.09, 22:52
Kõvvim lipp olekski Nõmme uhkus olnud :D

Rein
23.11.09, 23:13
no mis siin ikka nii väga duubeldada - slogan võetakse selleks, et selle poole püüelda, et oleks midagi mille järgi tuntaks, mitte mingite saavutuste järgi.

Kas ka see slogan- Kalju on suurem kui seks?

Even
23.11.09, 23:24
kas on ranner pak või ranner pakk? põhja-puiestee trammipeatuses on igastahes paKK, minuarust pak

Petuhhin
23.11.09, 23:30
... Ehk siis on minu arvates olnud koguaeg Kalju firmamärgiks see, et nende näol on eelkõige tegu ikkagi Nõmme, mitte Tallinna klubiga.
Ja vot seejuures on mind ilgelt häirima hakanud, et Kalju fännisektoris lehvivatel lippudel ja kodulehel ning vist ka plakatitel linnas on loosung KALJU "Tallinna uhkus". Võib-olla on sellest ennegi räägitud, aga igatahes, olgem ausad, see, et Kalju nüüd millegipoolest Tallinna uhkus on, on nüüd küll pigem nali.

No mis siin aru on saada?
Oli aasta 2008 ja Kalju oli Nõmme uhkus.
Siis tuli aasta 2009 ja ... Novikov, Rõškevitš, Belozjorov, Brezgun, Dolmatov, Kisel, Kovtunovitš, Kuzmin, Larin, jne, jne

Oot, aga see pole enam Nõmme uhkus! Pigem Kopli või Lasnamäe uhkus. Noh ja eks siis tuligi liikuda edasi Tallinna uhkuse juurde. ;)

odralauk
23.11.09, 23:35
No mis siin aru on saada?
Oli aasta 2008 ja Kalju oli Nõmme uhkus.
Siis tuli aasta 2009 ja ... Novikov, Rõškevitš, Belozjorov, Brezgun, Dolmatov, Kisel, Kovtunovitš, Kuzmin, Larin, jne, jne

Oot, aga see pole enam Nõmme uhkus! Pigem Kopli või Lasnamäe uhkus. Noh ja eks siis tuligi liikuda edasi Tallinna uhkuse juurde. ;)

tra miuke killuvend

LeftWing
24.11.09, 17:44
Kle petuhhin:

nendest nimedest on ainult 2 esindusmeeskonna mängijad, ülejäänud on heal juhul (kui sealgi) teise liiga mängumehed.

Petuhhin
24.11.09, 17:50
Kle petuhhin:

nendest nimedest on ainult 2 esindusmeeskonna mängijad, ülejäänud on heal juhul (kui sealgi) teise liiga mängumehed.

Just see ju Kalju tulevik!

Aga kle vasakäär, kõike ei pea alati nii surmtõsiselt võtma, isegi kui sa eestlane oled ;)

elx
24.11.09, 18:13
Kas ka see slogan- Kalju on suurem kui seks?

ikka

ja märgid

PETSINHO
28.11.09, 19:00
Teeme otsa lahti siis...

http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=281

.

-RoMaRiO-
28.11.09, 19:17
Oleks väga huvitav lugeda, mis kuttidega veel lepingud olemas on, kuskilt meelde jäänud, et Terehhov tegi 2-aastase lepingu eelmise aasta alguses ning sama oli vist ka Arruda ning Nunesiga.

tiriam
28.11.09, 21:06
Teeme otsa lahti siis...

http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=281

.

hea uudis et noor poiss kaljus edasi mängib, kuid olgem ausad, ta pole just eriti suur "hirm" vastastele :)
aga eks paistab, äkki üllatab

urmar
28.11.09, 23:03
hea uudis et noor poiss kaljus edasi mängib, kuid olgem ausad, ta pole just eriti suur "hirm" vastastele :)
aga eks paistab, äkki üllatab

siiamaani on ta jah ainult Kaljut hirmutanud. :D

PETSINHO
30.11.09, 14:19
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=282

budu
30.11.09, 14:24

Kas sellega on Terja mängija karjäär läbi?aga muidugi hea ,et selline inimene jalgpalli juurde jääb

PETSINHO
30.11.09, 14:26
Terja jätkab ka mängimist.

tkkt
30.11.09, 14:49
professionaalsus, edasiminek saabub siis, kui lasete härra giid peatreeneri lahti.

Jasper
30.11.09, 15:41

Klikihoor, pane vähemasti pealkiri!

käbi
30.11.09, 16:08
Miks see spordidirektoriks tegemine hea olema peaks, on? Et ta tagandatakse abitreeneri koha pealt ja et vinguda ei saaks siis? Ennem oli see positsioon kelle käes?

-RoMaRiO-
30.11.09, 16:18
Kuskilt võiks mõne kõva taktiku leida, ka Eestis neid mitmeid, ning siis võiks juba rääkida professionaalsest treeneriduost. Getulio võiks jätkata abitreenerina ning oleks suurepärane.

budu
30.11.09, 16:27
Aavo Sarap ja Getulio oleks ideaalne ju

tkkt
30.11.09, 16:35
jah, mõlemad oskavad karjuda, väga hea paar oleks koos, ja sellega asi piirdubki.

Nohik
30.11.09, 16:40
Aavo Sarap ja Getulio oleks ideaalne ju

Et korra saadetakse üks tribüünile ja järgmine mäng teine :P?

HaTe
30.11.09, 16:41
Mina isiklikult ootan millal juba roosad pantrid,roosad prillid jälle ette panevad ja hakkavad meistritiitlist rääkima;)

budu
30.11.09, 16:43
Mina isiklikult ootan millal juba roosad pantrid,roosad prillid jälle ette panevad ja hakkavad meistritiitlist rääkima;)

No aga ega te targemad ju ei ole...

Petuhhin
30.11.09, 16:51

Peaga poiss! Jagas Rüütli intervjuust ära, et Floral pole sellel teemal ka järgmisel aastal midagi öelda. :D

aanvaller
30.11.09, 16:53
Sarap ja Getulio oleks täiuslik.. Ainult et väike oht on et kohtunikud võivad kurdiks jääda

-RoMaRiO-
30.11.09, 21:41
Sarap ja Getulio liiga ühte masti mehed, et kokku sobida, aga kui vajadus on uue treeneri järgi, siis on asjapulkadel täitsa võimalus kasvõi transfermarketist uurida. Seal ikka tuhandeid treenereid ilma tööta, alustades maailmakuulsatest kuni naabrite treeneriteni välja. Ei tahaks uskuda, et näiteks Veikkausligast kinga saanud treenerite rahanumber oleks ületamatu.

Sama lugu on ka mängijatega, väga-väga palju huvitavaid mängijaid, kuskilt Aafrikast saaks hea rahaga siia mängima tuua.

HaTe
30.11.09, 22:27
Brasiilia lippude kõrval hakkaksid siis lehvima Aafrika lipud?

-RoMaRiO-
30.11.09, 22:36
Brasiilia lippude kõrval hakkaksid siis lehvima Aafrika lipud?

See oli kõigest minu fantaseeriv pakkumine, mida vaevalt juhtub. Sesmõttes mul on suva, kas satsis mängivad venelased, neegrid või pilud, peaasi et korralik tulemus saavutataks.

Mehhanisaator
30.11.09, 22:44
Parem nende neegrite pilude jms, asemele tuua möned lootustandvat vöi siis möne kogenenud Eesti mängija!

Mister
30.11.09, 22:48
Parem nende neegrite pilude jms, asemele tuua möned lootustandvat vöi siis möne kogenenud Eesti mängija!

Hakkab peale jälle :D
Saad aru, Eestis pole lihtsalt võimalik saada mõnda head kogenud mängijat. Kõik on juba klubis kust nad ei taha lahkuda jne jne. Eesti turg on hetkel väga kitsas.

HaTe
30.11.09, 22:58
See oli kõigest minu fantaseeriv pakkumine, mida vaevalt juhtub. Sesmõttes mul on suva, kas satsis mängivad venelased, neegrid või pilud, peaasi et korralik tulemus saavutataks.

Ei rääkinudgi sellest kes satsis mängivad,vaid seda,et mis Lipud siis seekord Eest lipu kõrvale lehvima tõmmatakse,Brasiilia lipp on ning mis järgmiseks? Usbekistan?

-RoMaRiO-
30.11.09, 23:20
Ei rääkinudgi sellest kes satsis mängivad,vaid seda,et mis Lipud siis seekord Eest lipu kõrvale lehvima tõmmatakse,Brasiilia lipp on ning mis järgmiseks? Usbekistan?

Tõepoolest, Aafrika ühe tugevaima jalgpalliriigi Usbekistani lipu tõmbame kindlasti vardasse, usutavasti on plaanis vardasse lükata ka Tadžikistani ja Kõrgõzstani trikoloorid.

HaTe
30.11.09, 23:31
Tõepoolest, Aafrika ühe tugevaima jalgpalliriigi Usbekistani lipu tõmbame kindlasti vardasse, usutavasti on plaanis vardasse lükata ka Tadžikistani ja Kõrgõzstani trikoloorid.

Esialgu võiks ju enda identiteedi leida,ning siis hakata mõtlema mille sa masti tõmbad.Selline laus pugemine,alt üles vaatamine ning ülistamine,ei too ja ei hakkagi tooma mitte midagi.Ennem kui ei hakatagi aru saama,et elatakse Eestis,ning välismängijad mängivad Eestis mitte Brasiilias/Kõrgõzstanis ei hakkagi teil identiteeti tekkima.Fakt on see,et see Brasiilia lipp kaob sealt kõrvalt kui brassid läinud,ning seepärast ka säärane küsimus,et kas siis tõmmatakse teine lipp vardasse,ehk siis oleneb sellest kui palju mängijaid välismaalt siin on ühest riigist?

PETSINHO
30.11.09, 23:41
Lisaks Mario poolt välja käidud varjantidele kaalume tõsiselt ka Turkmeeni ja Kasahhi sõbralike rahvaühenduste sümboolika kasutamist paraleelselt brasiilia omadega.

budu
30.11.09, 23:58

Kas see riik mitte Aasias ei asu või on vahepeal asukohta muudetud?

Kasepats-Pidur
01.12.09, 00:02
Hiiu staadioni ette tuleb ÜRO vol. 2? :)
http://farm3.static.flickr.com/2583/4000851791_3edc529fee.jpg

Mister
01.12.09, 00:03
Ehitustööd praegu käivad jah. Veebruaris saab valmis umbes.

-RoMaRiO-
01.12.09, 00:17

See oli iroonia kasutaja HaTe suurepärastele teadmistele geograafia valdkonnas.

HaTe
01.12.09, 00:19
See oli iroonia kasutaja HaTe suurepärastele teadmistele geograafia valdkonnas.

Ning kas see mitte ei ole iroonia iseenda suurepärastele teadmistele,et see Usbekistan oli lisa küsimus,et kas see on järgmine? seos aafrikaga?

ajugeenius
01.12.09, 16:38
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=283

aanvaller
01.12.09, 17:03
and he scor...continues..

PraS
01.12.09, 20:15
Ju ta siis selle ürituse üks giididest ka on.

Amadeus
02.12.09, 10:24

kuna Iisrael sai õiguse kuuluda Euroopa alla, siis nõudsid endised liiduvabariigid tagakiusamise vältimiseks enda arvamist Aafrika koosseisu.

oku
03.12.09, 09:50

Kuna mul ei ole millestki muust kirjutada, siis ma lihtsalt mainin, et Kõrgõstani lipp ei ole trikoloor.

Silver
03.12.09, 10:55
Kaljust tuleb ka kohe varsti treeneri osas uudiseid.. :)

budu
03.12.09, 10:58

Getulio lastakse lahti ja Aavo Sarap asemele või siis Tarmo Rüütli

Rein
03.12.09, 10:58
Tehva ja Suurhans panevad Smirnovi peatreeneriks?

eestimees
03.12.09, 12:29

Sergei Ratnikov tuleb v

Vova
03.12.09, 12:35
Ainuke loogiline samm on see, et keegi tuleb 2. treeneriks ehk abitreeneriks.

val
03.12.09, 12:35
võimalik variant et Ratnikov tuleb-Narvas treeneriks siis Bondarenko

Silver
03.12.09, 12:37
Sergei Ratnikov tuleb v

Ei tule. ;)

HABE
03.12.09, 12:42
Ma millegipärast ei usu, et keegi Eestist:D Välismaalt ikka.

ertz
03.12.09, 12:48
scolari?
...

Vova
03.12.09, 12:52
Vähe usutav, et abitreener tuleb välismaalt.

aanvaller
03.12.09, 13:22
tegelikult terehhov sai juba kinga spordidirektori koha pealt ja hakkab jälle abitreeneriks! :)

budu
03.12.09, 14:28
Ma millegipärast ei usu, et keegi Eestist:D Välismaalt ikka.

järelikult sis Brasiiliast.

masturr
03.12.09, 16:42
järelikult sis Brasiiliast.
eksid mina vaataks põhja poole ;)

budu
03.12.09, 17:16
eksid mina vaataks põhja poole ;)

Kas Pasi või?

ertz
03.12.09, 17:26
armstrong keke?

vincent
03.12.09, 17:30
hea töö Silver, aga kui tohib paluda, siis äkki teinekord loobid kirveid õhku ajal, kui kasutaja budulojus ja tema vennad ei ole foorumis?

PETSINHO
03.12.09, 17:54
Martin Tšegodajev

http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=285

.

Raivo19
03.12.09, 18:06
hea töö Silver, aga kui tohib paluda, siis äkki teinekord loobid kirveid õhku ajal, kui kasutaja budulojus ja tema vennad ei ole foorumis?budulojus on paljulapselisest perest, tundub? ;)

Petsinho, Ventspilsi varianti oleks tulnud noormehel siiski ehk kaaluda?

aanvaller
03.12.09, 18:15
Minu arust ka peaks ikkagi Virsliga olema sutsu tugevam kui meie ml. Imelik..

HABE
03.12.09, 18:15
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=284
Tuli ka treeneri kohta uudis:D

tiriam
03.12.09, 18:21
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=284
Tuli ka treeneri kohta uudis:D

voolaid peaks täitsa asjalik olema isegi. vbl liigne targutaja kuid kasuks igaljuhul.

Felipe
03.12.09, 18:24
Mis tasandile see Ventspilsi huvi küll Tšiki osas jäi või oli eitea???

-RoMaRiO-
03.12.09, 18:32
Treeneri kohapealt rohkem kui hea uudis. Üks ideaalsetest "Flora süsteemi" treeneritest, väga meeldib. Annaks jumal, et tal ka sõnaõigust oleks.

Mister
03.12.09, 18:57
Väga hea uudis! Loodan, et nad siis Gettuga eriti seal vaidlema ei hakka ja suudavad koos meeskonna mängima panna :)

PraS
03.12.09, 20:11
Kuigi klubi pole esimene lemmik mul siis täiendus on Kalju klubile küll lotovõit. Samas poleks tal eestis olles ka mõjale minna. Tülid endise tööandjaga on kõigile ju teada. On see ka pikem projekt, et kui järgmine hooaeg võlgades soomlase leping lõppeb ....

ROOTSI KUNN
03.12.09, 21:20
Päris huvitavad uudised täna treenerite määramise kohta esmalt Flora ja nüüd Kalju ,kus Getuliole jääb ilmselt võileibade tegemise tähtis ülesanne :) ja Karel võtab ohjad oma kätte .

Jasper
03.12.09, 21:25
Martin Tšegodajev

http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=285

.

Ei kliki.

sanchez
03.12.09, 22:21
Ei kliki.

Mees läheb arsti juurde ja ütleb, et jube jama, ma kusen öösiti alla... Arst küsib, et kuule mis moodi sa seda, siis teed? Mees ütleb, igal öösel lähen magama ja unes tuleb minu juurde haldjas kes ütleb, et Ants, kuseme...

Arst ütleb, et kuule see on lihtne, järgmine kord kui haldjas tuleb ütle talle, et ei kuse...

Läheb kaks nädalat mööda, mees on arsti juures tagasi, nägu mossis... Arst küsib, et kuidas oli? Ütlesid Haldjale, et ei kuse? Mees, jah ütlesin... , aga Haldjas ütles selle pele, et ok, aga siis situme...

Klikki ei tee, aga postituse tegid ikka :D

Jasper
03.12.09, 22:29
Mees läheb arsti juurde ja ütleb, et jube jama, ma kusen öösiti alla... Arst küsib, et kuule mis moodi sa seda, siis teed? Mees ütleb, igal öösel lähen magama ja unes tuleb minu juurde haldjas kes ütleb, et Ants, kuseme...

Arst ütleb, et kuule see on lihtne, järgmine kord kui haldjas tuleb ütle talle, et ei kuse...

Läheb kaks nädalat mööda, mees on arsti juures tagasi, nägu mossis... Arst küsib, et kuidas oli? Ütlesid Haldjale, et ei kuse? Mees, jah ütlesin... , aga Haldjas ütles selle pele, et ok, aga siis situme...

Klikki ei tee, aga postituse tegid ikka :D
WTF? Ma ei ole moraalitabamises eriline kuldpea. (loomulikult ma ei kuula ka niikuinii)

Uudist linkides pange vähemalt(!) pealkiri faking spämmerid.

CD7
04.12.09, 01:07
Kalju teema. Kalju kodulehelt link. Mida sa vingud? Päevad on v?

Jasper
04.12.09, 10:35
Kalju teema. Kalju kodulehelt link. Mida sa vingud? Päevad on v?

See on foorum, mitte linkimisparaad. End of!

Silver
04.12.09, 10:39
Kus tuli nüüd välja moraalijünger. :D

Mister
04.12.09, 20:32
Nõmme Kalju ääreründaja Tõnis Kaukvere sõlmis klubiga uue lepingu (http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=288)

Väga tore! :) Ülimalt vajalik mängija kindlasti.

Felipe
04.12.09, 20:36
Kaukvere Levadia ridades - hea et seda ei juhtunud :)

jkddp
04.12.09, 20:55
tegelikult on nii, et miks enam neid kalju "meile" eitu le enam - ma alati netti ei juhtu tulema aaaga uudist ikka tahaks lugeda?

PraS
04.12.09, 21:02
Kas see on mingi promo trikk, et iga päev ilmutame Lepingu uuendusi?
Tegelt ju mängijatega varemalt nee sõlmitud. Kes teab see teab :D

sanchez
04.12.09, 21:44
Kas see on mingi promo trikk, et iga päev ilmutame Lepingu uuendusi?
Tegelt ju mängijatega varemalt nee sõlmitud. Kes teab see teab :D

Mingit promo trikki ei ole, kajastatakse aktuaalseid sündmuseid nagu igal pool mujal maailmas ja seda selleks, et need inimesed keda klubi käekäik huvitab oleks sündmustega kursis... See on iseenesest ka promo muidugi. Kaukverega räägiti läbi täna tsirka 5 tundi ja siis kui uudis ilmus kirjutati ka leping alla. Samal ajal oleks võinud ka uudiseks olla, et Kaukvere läheb Levadiasse... Midagi polnud ennem teada kuni viimase sekundini. Naljakas on lugeda sellist "Kes teab, see teab" juttu... Kõik tahavad jube targad olla :)

PraS
04.12.09, 22:29
Mingit promo trikki ei ole, kajastatakse aktuaalseid sündmuseid nagu igal pool mujal maailmas ja seda selleks, et need inimesed keda klubi käekäik huvitab oleks sündmustega kursis... See on iseenesest ka promo muidugi. Kaukverega räägiti läbi täna tsirka 5 tundi ja siis kui uudis ilmus kirjutati ka leping alla. Samal ajal oleks võinud ka uudiseks olla, et Kaukvere läheb Levadiasse... Midagi polnud ennem teada kuni viimase sekundini. Naljakas on lugeda sellist "Kes teab, see teab" juttu... Kõik tahavad jube targad olla :)

Kuno, lihtsalt kahtlane on, et viimase nädala jooksul iga päev mingi lepingu värk tuleb.Aga kui jaaa siis väga ilus lähenemine.

urmar
04.12.09, 22:31
Naljakas on lugeda sellist "Kes teab, see teab" juttu... Kõik tahavad jube targad olla :)

Ah, Pras ei tea midagi ja siis püüab tarka mängides uudiseid välja meelitada. Lahe :lahe: trikimees omast arust.

willane
05.12.09, 10:19
Kuno, lihtsalt kahtlane on, et viimase nädala jooksul iga päev mingi lepingu värk tuleb.Aga kui jaaa siis väga ilus lähenemine.

mis siin kahtlast. kui sõlmiti või uuendati lepingut, siis mina tahan küll teada.
praegu ju muid uudiseid ei ootagi, kui mängijate liikumise ja klubide koosseisude kohta

Odras
05.12.09, 14:30
Minul on automaatne arvutisse tulles tsekata esimesena Kalju kodulehte. Kuid neile kellele ei ole harjumus vaatata sinna, vaid hoopis olla soccerneti foorumis on see lahendus parim mis saab olla.
Just hea kui keegi viitsib neid linke ka siia paigutada, need kellele Kalju tegemised korda ei lähe vaid tulevad siia, et niisama läbustada need annavad igasugust kriitikat selle kohta miks niipalju siia pannake neid linke, miks ei panda pelkirja lingile , miks miks miks....

willy wonka
05.12.09, 17:00
On need lepingud noortega profid või poolikud?

willane
05.12.09, 17:55
On need lepingud noortega profid või poolikud?

mis see poolik leping on?
et sõlmime lepingu, kohustud mängima, aga raha ei saa?

Meelis M
05.12.09, 18:09
POOLPROFFESIONAALLEPINGUID oli mõeldud ilmselgelt.

kala
05.12.09, 18:25
POOLPROFFESIONAALLEPINGUID oli mõeldud ilmselgelt.

Ja mida tähendab poolproffesionaalleping?

PraS
05.12.09, 20:34
mis siin kahtlast. kui sõlmiti või uuendati lepingut, siis mina tahan küll teada.
praegu ju muid uudiseid ei ootagi, kui mängijate liikumise ja klubide koosseisude kohta

Minu point oli see, et äkki üritatakse nn kogu aeg aktuaalne olla ja seepärast päeva või kahe vahega neid lepingu uuendustest pressikas tehti. Lihtsalt uurisin fakti. Ära näe seal tonti kus seda pole.

willane
05.12.09, 20:54
millisest tondist sa räägid? aru ma ei taipa

-RoMaRiO-
05.12.09, 21:58
Kas sellises majanduslikus olukorras on mõistlik nii pikkasid lepinguid sõlmida? Aga muidu tore, et Tõnisega samuti leping sõlmiti, tegemist kindlalt ühe fännide lemmikuga ning oleks olnud suur piin näha teda konkurendi (või kas Levadiat üleüldse konkurendiks nimetada saabki) särki kandmas. Nüüd võiks eestlastest veel Risto ja Daniiliga samuti lepingud sõlmida.

Samas huvitaks jätkuvalt välismaalaste saatus, eelmine hooaeg sõlmiti mäletatavasti Arruda ning Nunesega 2010. aasta lõpuni lepingud, kas jätkavad või osapoolte kokkuleppel lõpetati, sest Arruda kuskil ajakirjanduses mainis, et sooviks lahkuda or smth. Ja loodetavasti non EU kohale leitakse parem täiendus, kui Vitali, oleks veel EU-s, siis võiks ju vahetusest sekkuda, aga praegu ilmselge koha kinnihoidja, kui klubil ikka mingid plaanid miskit suuremat saavutada, kui see hooaeg.

PraS
05.12.09, 22:14
Kas sellises majanduslikus olukorras on mõistlik nii pikkasid lepinguid sõlmida? Aga muidu tore, et Tõnisega samuti leping sõlmiti, tegemist kindlalt ühe fännide lemmikuga ning oleks olnud suur piin näha teda konkurendi (või kas Levadiat üleüldse konkurendiks nimetada saabki) särki kandmas. Nüüd võiks eestlastest veel Risto ja Daniiliga samuti lepingud sõlmida.

Samas huvitaks jätkuvalt välismaalaste saatus, eelmine hooaeg sõlmiti mäletatavasti Arruda ning Nunesega 2010. aasta lõpuni lepingud, kas jätkavad või osapoolte kokkuleppel lõpetati, sest Arruda kuskil ajakirjanduses mainis, et sooviks lahkuda or smth. Ja loodetavasti non EU kohale leitakse parem täiendus, kui Vitali, oleks veel EU-s, siis võiks ju vahetusest sekkuda, aga praegu ilmselge koha kinnihoidja, kui klubil ikka mingid plaanid miskit suuremat saavutada, kui see hooaeg.

Usutavasti värvatakse mõni poiss suurte süsteemist.Kalevist jääb ka mõni hea mees ju üle.

Nohik
06.12.09, 01:57
mis see poolik leping on?
et sõlmime lepingu, kohustud mängima, aga raha ei saa?

Poolprofessionaalsest lepingust pole kuulnud? Selline asi nagu, et mängija saab palka ehk siis pole enam amatöör, aga mitte nii palju, et ainult sellest elada ja siis käib samal ajal tööl/koolis voi mida iganes. Enam vähem poole kohaga leping nagu. Suht tavaline jalgpallis liigades kus tase pole piisavalt korge, et seal eriti raha oleks.

kala
06.12.09, 09:55
Poolprofessionaalsest lepingust pole kuulnud? Selline asi nagu, et mängija saab palka ehk siis pole enam amatöör, aga mitte nii palju, et ainult sellest elada ja siis käib samal ajal tööl/koolis voi mida iganes. Enam vähem poole kohaga leping nagu. Suht tavaline jalgpallis liigades kus tase pole piisavalt korge, et seal eriti raha oleks.

Täiendaks veel nii palju, et kui palk on ikka väga väike, siis on veerandprofessionaalne leping, aga kui saab nii palju, et saab peaaegu ära elada, siis on peaaeguprofessionaalne leping.

elx
06.12.09, 13:09

Ole normaalne - leping on leping. Laping kas on või pole, muidu kõlab see juba natuke nagu "natuke rase".

Rein
06.12.09, 13:24
Täiendaks veel nii palju, et kui palk on ikka väga väike, siis on veerandprofessionaalne leping, aga kui saab nii palju, et saab peaaegu ära elada, siis on peaaeguprofessionaalne leping.

Just, just ja kui saab väga palju, siis on 10 kornde proff või siis isegi rohkem proff, sõltub rahast.

Petuhhin
06.12.09, 13:58
Ole normaalne - leping on leping. Laping kas on või pole, muidu kõlab see juba natuke nagu "natuke rase".

natuke proff? POLE PAHA!

plekkpurk
06.12.09, 15:23
natuke proff? POLE PAHA!

Kui ma ei eksi, siis nimetatakse neid poolproffe või täisproff-amatööre, kes natukene raha saavad - stipendiumi saajateks vms.ehk siis käiakse koolis ja saadakse mingi 5000 ehk kuus toidu ja juuksegeeli jaoks.naigi riided ja isegi vist öömaja on klubi poolt enamjaolt.panin umbes.aga kunagi olen sellist juttu kuulnud.
mõned pallivirtuoosid käivad veel kusagil citysportides ja teistes spordipoodides tööl kahm.

Felipe
06.12.09, 16:49
Minul on automaatne arvutisse tulles tsekata esimesena Kalju kodulehte. Kuid neile kellele ei ole harjumus vaatata sinna, vaid hoopis olla soccerneti foorumis on see lahendus parim mis saab olla.
Just hea kui keegi viitsib neid linke ka siia paigutada, need kellele Kalju tegemised korda ei lähe vaid tulevad siia, et niisama läbustada need annavad igasugust kriitikat selle kohta miks niipalju siia pannake neid linke, miks ei panda pelkirja lingile , miks miks miks....

Nagu näha on Klaus vahepeal kirjutama õppinud :D

Leidsid oma klaviatuuril täpitähed üles lõpuks?

Nohik
06.12.09, 18:17

Et liiga keeruline ikka ei oleks siis üritan veel paremini lahti seletada

1.ama·teur (am′ə c̸hər, -c̸ho̵or′; -ə tʉr′, -ə tər)

noun
a person who engages in some art, science, sport, etc. for the pleasure of it rather than for money; a nonprofessional; specif., an athlete who is variously forbidden by rule to profit from athletic activity

Amatöörsportlane ei teeni oma alaga tegeledes raha kuid muidugi voib väikest stipendiumi saada voi tal makstakse kinni kulud nagu transport voi varustus.

2. Professional:

Engaging in a given activity as a source of livelihood or as a career

Ehk siis keegi, kes teenib elatist tegeledes oma alaga olgu see siis maalimine voi sport voi mis iganes.

3.sem·i·pro·fes·sion·al (sm-pr-fsh-nl, sm-)
adj.
Taking part in a sport for pay but not on a full-time basis.

Poolproff ehk siis keegi, kes küll teenib raha aga mitte täiskohaga. Näiteks kui keegi saab raha mängimise eest kuigi ta käib samal ajal pohitööl kusagil mujal siis ta ei ole enam amatöör sest ta teenib raha spordiga, aga samal ajal pole profisportlane sest see ei ole siiski tema pohitöö.

Liiga raske aru saada mis vahe neil kolmel on? Seda tahtiski Willy Wonka teada saada milline leping anti noortele...

kala
06.12.09, 19:04
Et liiga keeruline ikka ei oleks siis üritan veel paremini lahti seletada

......

Liiga raske aru saada mis vahe neil kolmel on? Seda tahtiski Willy Wonka teada saada milline leping anti noortele...

See on tore, et sa oskad sõnaraamatuid kasutada. Sellele lisaks võiksid uurida ka jalgpallialast kirjandust.

Jalgpallur on kas amatöör või mitteamatöör. Mitteamatöör peab olema klubiga sõlminud kindlatele tingimustele vastava lepingu. Kui sellist lepingut pole sõlmitud, või kui lepingu tingimused ei vasta minimaalsele nõutule, siis see mängija on amatöör.

Odras
06.12.09, 19:11
Nagu näha on Klaus vahepeal kirjutama õppinud :D

Leidsid oma klaviatuuril täpitähed üles lõpuks?

Ei ole neid ikka veel ma lihtsalt üritan vältida täpitähti ja kui neid vaja siis copin need kellegi eelmise postitusest.

Nohik
06.12.09, 22:03
See on tore, et sa oskad sõnaraamatuid kasutada. Sellele lisaks võiksid uurida ka jalgpallialast kirjandust.

Jalgpallur on kas amatöör või mitteamatöör. Mitteamatöör peab olema klubiga sõlminud kindlatele tingimustele vastava lepingu. Kui sellist lepingut pole sõlmitud, või kui lepingu tingimused ei vasta minimaalsele nõutule, siis see mängija on amatöör.

Äkki palun loe ise natuke . Ja Willy Wonka küsimusest ei saanud sa vist ikka aru ju. Ta küsis kas anti pool voi profileping ehk siis anti täiskohaga leping voi mitte! Raske aru saada voi?

United Kingdom

There are many semi-professional football teams at non-League level. The bottom division of The Football League (the fourth tier of the English football league system) has traditionally been the cut-off between professional ("full-time") and semi-professional ("part-time") in English football. However, many teams in the top non-League competition, the Conference National have become "full-time" in an effort to achieve League status.

The Conference's origins

The Football Conference began in 1979 under the name of 'The Alliance Premier League'. It was the first national league for the semi-professional2 football clubs of England and Wales, and it was formed largely as a result of the frustration felt by many leading non-League clubs over the lack of opportunities for advancement available to them.

At that time, clubs could only gain admission to the Football League by being elected to it at the annual general meeting of the League. The clubs finishing in the bottom four positions in the League were required to apply for re-election, and clubs from outside the League could stand for election in a bid to take the struggling clubs' places.

In practice, however, the Football League committee tended to be highly conservative, and to favour existing League clubs over rivals with a much stronger claim to League status. Bradford Park Avenue had to finish in the bottom four positions in the League for four consecutive seasons, from 1967 to 1970, before the League finally lost patience with them and gave their place to Cambridge United.

The formation of a national semi-professional football competition meant that each year, that competition's champions would have a strong case for elevation to League status. Before the 1986-7 football season, that principle was recognised by the Football League. It was announced that from then on the Conference champions would automatically be promoted to the Football League, with the League's bottom club making the opposite journey. The first beneficiaries of this new regime were Scarborough, who replaced Lincoln City in 1987.3

http://www.bbc.co.uk/dna/h2g2/A684380

Seal on all veel selline asi ilusasti kirjas nagu: 2 Semi-professional footballers are paid for playing, but usually also have other jobs outside football.

Aga ilmselt ma olen idioot ja näen und sellisest asjast ja pean lugema natuke jalgallialast ajakirjandust.

kala
06.12.09, 22:25
Sain vist tõesti valesti aru. Arvasin, et jutt käib Eesti Meistriliigast, mitte Conference`st.
Vahelduseks loe eestikeelset kirjandust.

Õhtujuht
06.12.09, 23:34
heh...vaadake parem pilte.

Nohik
07.12.09, 00:23
Sain vist tõesti valesti aru. Arvasin, et jutt käib Eesti Meistriliigast, mitte Conference`st.
Vahelduseks loe eestikeelset kirjandust.

Kas sinu meelest on Ants, kellel on leping klubiga ja saab palka pallitagumise eest, aga kaib naiteks pohitool elektrisüsteemide projekteerijana 40 tundi nadalas profisportlane? Ikka ei saa aru mida tahendab poole kohaga leping jalgpallis? Sa arvad, et Eestis pole sellist asja nagu poolprofileping uhelgi mangijal? Koik on kas 100% jalgpallurid voi amatoorid?

Kas sul on päriselt ka nii raske aru saada, et kellelgi voib olla poole kohaga leping jalgpallis? Tead see tuleb sulle voibla üllatusena, aga näiteks muudel töökohtadel on ka sellised lepingud olemas! Näiteks kui käiakse 20 tundi voi vähem nädalas tööl ühel kohal. Pole ju täiskohaga töö voi mis? Voi sinu meelest pole sellist asja ikka olemas?

elx
07.12.09, 09:08
Kas sinu meelest on Ants, kellel on leping klubiga ja saab palka pallitagumise eest, aga kaib naiteks pohitool elektrisüsteemide projekteerijana 40 tundi nadalas profisportlane? Ikka ei saa aru mida tahendab poole kohaga leping jalgpallis? Sa arvad, et Eestis pole sellist asja nagu poolprofileping uhelgi mangijal? Koik on kas 100% jalgpallurid voi amatoorid?

Kas sul on päriselt ka nii raske aru saada, et kellelgi voib olla poole kohaga leping jalgpallis? Tead see tuleb sulle voibla üllatusena, aga näiteks muudel töökohtadel on ka sellised lepingud olemas! Näiteks kui käiakse 20 tundi voi vähem nädalas tööl ühel kohal. Pole ju täiskohaga töö voi mis? Voi sinu meelest pole sellist asja ikka olemas?
Aa.. et kui oled poole kohaga mingis klubis, siis võid teise poole kohaga olla teises klubis? Seeelge.. tegelikult saavad ju kõik sin jutust ilusti aru, ei maksa ärrituda, saadi ka juba enne sinu juttu aru, lihtsalt see küsimuse tõstatamine tundub imelik - mis vahe on siis poolprofi lepingul ja täisprofi lepingul - klubiga seob ikka, üks lihtslt võimaldab ametlikult lisaraha teenida.

oku
07.12.09, 10:11
mis vahe on siis poolprofi lepingul ja täisprofi lepingul - klubiga seob ikka, üks lihtslt võimaldab ametlikult lisaraha teenida.

ise küsin, ise vastan.

elx
07.12.09, 10:31
ise küsin, ise vastan.

jah, kuid olen enam kui kindel, et küsimuse esitajat ei huvitanud see, kas need noored saavad lisatööd teha või mitte, vaid tema küsimuse tagamõte oli midagi muud.

kala
07.12.09, 11:35
Küsimus oli selles, kas sellist asja nagu poolprofileping eestis eksisteerib või mitte. Mina väidan, et mõistet poolprofileping eesti jalgpalliterminoloogias ei eksisteeri. Kui Nohik on vastupidisel arvamusel, siis too palun ühe eesti mängija nimi, kellel on poolprofileping ja ma tunnistan ennast vaidluses kaotajaks.
Iga vähegi jalgpallist teadev isik teab, et meil on mitmeid mängijaid, kes saavad raha nii jalgpallurina kui muul tööl käies. Kuid see ei tähenda, et neil oleks poolprofileping.
Vabandan kõigi ees, kellele ei meeldinud see teemaarendus Kalju foorumis.

jorss
07.12.09, 12:11
kle nohik sinu loogika järgi on ka beckham poolproff. becks vaeseke peab kah oma põhisissetuleku jalgpalli kõrvalt hankima. :D

ametlikult on olemas kaks terminit: amatöör ja mitteamatöör. kõik muu on nn "rahvapärane nimetus"

willane
07.12.09, 13:58
EJL-is on olemas mitteamatöörmängija lepingu vorm ja selle tingimused. pole olemas sellist looma nagu poolproff.
kui palju keegi väärt on kas peab mujalt lisa teenima, on mängijast endast kinni

Martin
07.12.09, 14:40
EJL-is on olemas mitteamatöörmängija lepingu vorm ja selle tingimused. pole olemas sellist looma nagu poolproff.

Kala küsimusest eraldi: kas te sellest ikka saate aru, et tegelikult on selline elukas nagu poolprofessionaal isegi Eestis olemas - kuigi EJLi dokumentides seda mainitud pole?

jorss
07.12.09, 15:24
Kala küsimusest eraldi: kas te sellest ikka saate aru, et tegelikult on selline elukas nagu poolprofessionaal isegi Eestis olemas - kuigi EJLi dokumentides seda mainitud pole?

juriidilises mõttes ei olegi ;)

lorenzo
07.12.09, 15:39
vaadake näiteks kindlustuslepinguid.
seal on näiteks nii-

amatöör- tegeleb spordiga oma tervise huvides, võistlustel ei osale ja spordiga tegelemise eest tasu ei saa

poolprofessionaal - treenib paremate tulemuste nimel ja osaleb võistlustel

professionaal - teenib spordiga elatist

Horatio
07.12.09, 15:44
Selle järgi on ju kõik liigas mängijad vähemalt poolprofessionaalid, sest osalevad võistlustel ja eks nad treenivad kah ikka paremate tulemuste nimel.

Mister
07.12.09, 16:26
Kuulge aitab ka äkki :D

elx
07.12.09, 16:32
Kuulge aitab ka äkki :D

Aga kalju teema pidi ju see teema olema, kus saab kõik vajaliku selgeks rääkida st. ei peagi üldse teemas olema:P

Mister
07.12.09, 16:49
2 lehekülge mingi lepinguvormi kohta lugeda on ka veits tobe :p

elx
07.12.09, 16:51
no omal ajal jagati läbustamise eest suisa auhindu, seega 2 lk-d mõistliku arutelu ja ühise keele leidmist on väga asjakohane.

PETSINHO
07.12.09, 17:03
Minu poolest võite panna veel 2lk seda lepinguteksti, kvaliteetlugemisest ei ütle kunagi ära :D

MihkelHK
07.12.09, 19:00
Keegi Kalju juhtkonnast võiks lepinguvariandi lugemiseks siia üles panna.

ROOTSI KUNN
08.12.09, 10:02
Ratnikov on saadaval! Kaljud , mis te veel mõtlete , krabage ära! Getulio võib ju ka jääda ,näiteks sinna väljakuäärsesse telki liha grillima:) või rannapoisse treenima.

Silver
08.12.09, 10:14
Ratnikov on saadaval! Kaljud , mis te veel mõtlete , krabage ära! Getulio võib ju ka jääda ,näiteks sinna väljakuäärsesse telki liha grillima:) või rannapoisse treenima.

No kuule, Ratnikov ei ole küll mingisugune arvestatav treener.

duff_K
08.12.09, 10:18

Võrreldes getulio-ga on Ratnikov ikka väga arvestatav treener. Eesti mõistes ikkagi üks tipptreeneritest.

Silver
08.12.09, 10:18
Võrreldes getulio-ga on Ratnikov ikka väga arvestatav treener. Eesti mõistes ikkagi üks tipptreeneritest.

Millest sa seda järeldad?

duff_K
08.12.09, 10:43
näiteks tulemustest....

Rein
08.12.09, 11:33

Tule taevas appi!!!
Ratnikov oleks isegi umbjoobes 100 korda advekvaatsem treener kui see mustlase välimusega mees.

Petuhhin
08.12.09, 12:37
Tule taevas appi!!!
Ratnikov oleks isegi umbjoobes 100 korda advekvaatsem treener kui see mustlase välimusega mees.

:D Aga ongi. Pidevalt umbjoobes siis.

Petuhhin
08.12.09, 12:41
Miks Getu siia http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=358056 nimekirja ei pääsenud? Fotoboikott?

Mister
08.12.09, 14:26
Õhtuleht ja Andres Vaher. Muud pole vaja öelda.

elx
08.12.09, 14:32
Ei sa aju nimekirja lõhki ajada - juttu on ju ikkagi meistritest ja koondistest.

keenjus250
08.12.09, 14:48
Kas getu pidi olema särajate või põrujate nimekirjas

budu
08.12.09, 14:51
Kas getu pidi olema särajate või põrujate nimekirjas

Getu peaks ikka seal põrujate pundis olema,materjali meeskonnas on aga ei ole tema suutnud neid mängima panna.Võtke Ratnikov punti kui veel võimalus on

Mister
08.12.09, 14:54
Enne kui Getut põrujaks hakkate tembeldama, tuletage meelde Nõmme Kaljut Meistriliigas aastal 2008 :)

Petuhhin
08.12.09, 15:16
Getu peaks ikka seal põrujate pundis olema,materjali meeskonnas on aga ei ole tema suutnud neid mängima panna.Võtke Ratnikov punti kui veel võimalus on

Just, muidu Tommil ongi üksi igav juua.

Silver
08.12.09, 15:16
Võtke Ratnikov punti kui veel võimalus on

Mida me selle Ratnikoviga peale hakkame?

Mida kuradit temas nii erilist on? Täiesti tavaline vanakoolitreener. Kuhu tal areneda või mida ta peaks juurde andma? Kalju on siiski uuenduslik ja nooruslik jalgpalliklubi.

See, et ta 2005. aastal TVMK sugusest superpundist meistritiitli välja pigistas ei tee temast veel mingisugust supertaktikut. Olgem ausad, tänapäeval, kus jalgpall on väga tehniline ala, tuleks treenerit valida ikkagi selle järgi, et kellel on ka tuleviku osas mingi kindel soov areneda.

Ratnikovi valides teeks Kalju pigem sammu tagasi, kui edasi.

Petuhhin
08.12.09, 15:20

Mida kuradit temas nii erilist on? Täiesti tavaline vanakoolitreener. Kuhu tal areneda või mida ta peaks juurde andma? Kalju on siiski uuenduslik ja nooruslik jalgpalliklubi.

See, et ta 2005. aastal TVMK sugusest superpundist meistritiitli välja pigistas ei tee temast veel mingisugust supertaktikut. Olgem ausad, tänapäeval, kus jalgpall on väga tehniline ala, tuleks treenerit valida ikkagi selle järgi, et kellel on ka tuleviku osas mingi kindel soov areneda.

Silver, aga samas poleks temaga kaasas käivad võsukesed üldsegi mitte paha täiendus. ;) Noorem oli mullu ikka päris hea.

Amadeus
08.12.09, 15:27
Silver, aga samas poleks temaga kaasas käivad võsukesed üldsegi mitte paha täiendus. ;) Noorem oli mullu ikka päris hea.

veel kaks poolkaitsjat juurde. nagu neid kaljul veel vähe oleks.

dareth
08.12.09, 16:00

Aga Getulio on teil väga uue kooli treener? Kas Eestis on treenereid, kes vastaksid sinu tingimustele sammude edaspidi astumise suunas? Kui ei, kas siis Getulio on Eesti parim treener?

Silver
08.12.09, 16:23
Aga Getulio on teil väga uue kooli treener? Kas Eestis on treenereid, kes vastaksid sinu tingimustele sammude edaspidi astumise suunas? Kui ei, kas siis Getulio on Eesti parim treener?

Kalju hoiak on väga selgelt suunatud nii eestlastele kui ka välismängijatele (kohvimaapoegadele). Getuliol on peamine roll, miks sellised mehed nagu Arruda, Nunes, jne. üldse Meistriliigas mängivad. Ilma Getuliota oleks erinevaid välismängijaid päris raske siia meelitada (ma ei räägi lätakatest, leedukatest, venelastest, jne.).

Treenerina mul talle mingisuguseid etteheiteid ei ole. Täiesti asjakohane jalgpallitaktik oma tugevate ja nõrkade külgedega. Kuna Getuliol on ka nõrki külgi, siis on tema kõrval koha sisse seadnud Karel Voolaid, kes tunneb läbi ja lõhki kodumaa jalgpalli ning on omandanud piisavalt kogemusi Pasi käe all Eestis ja Soomes, et teha samm edasi ja pakkuda seda kvaliteeti Kaljule, mida hetkel veel natukene puudu jääb.

Näiteks treenerid, keda hindan kõrgelt: Voolaid, Zaur, Lelov, Lillevere, Hurt, Keskküla jne.

mohikaanlane19
08.12.09, 16:23
[QUOTE=ROOTSI KUNN;1118266]Ratnikov on saadaval! Kaljud , mis te veel mõtlete , krabage ära! Getulio võib ju ka jääda ,näiteks sinna väljakuäärsesse telki liha grillima:) või rannapoisse treenima.[/QUOTE

See jutt on juba õigessuunas.

mohikaanlane19
08.12.09, 16:25
Miks Getu siia http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=358056 nimekirja ei pääsenud? Fotoboikott?

Sest ta pole treener vaid maskott:D

ROOTSI KUNN
08.12.09, 16:48

Raika on väga arvestatav treener ja vähemasti mina pean temast väga lugu ja temagi peab fännidest lugu .Ta küsib tihti meie arvamust mõne mängija kohta ,mis on üsna huvitav nähtus ,kuna ma pole eriti kohanud treenereid ,kes küsivad fännide arvamust mängijate kohta.
Raika oli hea mängija ja on kogenud ning autoriteetne treener Eestis . Tal on muidugi puudusi aga ta ei joo ennast töö ajal täis nagu mingi kossupede Tartust vaid võtab vaikselt väljaspool tööaega :)
Mina eelistan igasugustele tolmuahvidele raudselt Raikat.

-RoMaRiO-
08.12.09, 17:19
Ratnikov ei sobi ju selgelt Kalju roosa stiiliga kokku :)

Aga Silveri poolt nimetatud treeneritele duubeldaks, kui näiteks Hurt jääks Tartust üle, siis oleks ehk mõeldav temagi kaasamine punti, Voolaid samas saaks ka väravavahtidega tegeleda. TPS-s ta sellega ju tegeleski.

HABE
08.12.09, 17:33
Ratnikov ei sobi ju selgelt Kalju roosa stiiliga kokku :)

Aga Silveri poolt nimetatud treeneritele duubeldaks, kui näiteks Hurt jääks Tartust üle, siis oleks ehk mõeldav temagi kaasamine punti, Voolaid samas saaks ka väravavahtidega tegeleda. TPS-s ta sellega ju tegeleski.

Hurt ei jääks mitte mingil juhul ripakile. Kui ta ka Tartusse ei jääks, mis on väga vähe usutav, leiaks ta igaljuhul endale uue meeskonna keda treenida. Kasvõi siis kellegi ML satsi noortest koosnevat duublit.

sanchez
08.12.09, 18:57
Praegu saaks treeneritest juba satsi kokku... :D Fantaasiat teil muidugi jagub!

Meintz
08.12.09, 21:04
ratnikov vasniski äkki!:D

Shermann
08.12.09, 21:40
vasniski

Kes see küll olla võib?

Saarlane
08.12.09, 23:28
Näiteks treenerid, keda hindan kõrgelt: Voolaid, Zaur, Lelov, Lillevere, Hurt, Keskküla jne.

Võtke jah Lelov punti ning ma võin garanteerida, et meediapool, toetajatega suhtlemine ning turundus sureb Kaljul välja.

Silver
09.12.09, 09:26
Võtke jah Lelov punti ning ma võin garanteerida, et meediapool, toetajatega suhtlemine ning turundus sureb Kaljul välja.

Saarlane, kas sa näed kuskil tonti? Treenerid on Kaljul väga head - kedagi ei võeta juurde. Saage üle juba. :)

Rein
09.12.09, 09:38
Saarlane, kas sa näed kuskil tonti? Treenerid on Kaljul väga head - kedagi ei võeta juurde. Saage üle juba. :)

Getu ongi ju tont :rolleyes:

Kaspy
09.12.09, 10:20
No mis siin vaielda. Kalju fännid pole ju siiani oma roosasid prille eest saanud ja arvavad heas usus et kuna see lokk on pärit Brasiiliast siis järelikult on ta ka parim Eestis tegutsev treener.

Raoy
09.12.09, 10:33
Isegi mängijad ise räägivad, et trennid on pehmed. Tulemusi ka ei tule. Miks sellist tüüpi hoida Kaljus?

duff_K
09.12.09, 10:38
silver ju ütles, et brassid ära ei lähe...... ja see vanakooli treeneri jutt on pehmelt öeldes jabur

Silver
09.12.09, 10:49
No mis siin vaielda. Kalju fännid pole ju siiani oma roosasid prille eest saanud ja arvavad heas usus et kuna see lokk on pärit Brasiiliast siis järelikult on ta ka parim Eestis tegutsev treener.

Palju oled sina brasiillase trenne näinud? Olen 100% veendunud, et sinu jutt on puhtalt kallutatud erinevate foorumi postituste põhjal. Getut maha teha on IN, sest enamik teeb seda. Kusjuures see enamik eesotsas Reinuga ei ole temaga isiklikult kokku puutunud ja jälginud tema treeningmeetodeid.

Selleks, et trennid oleks veelgi intensiivsemad on nüüd ka Karel pundis. Vingute jälle tühja koha pealt.

Silver
09.12.09, 11:15
Isegi mängijad ise räägivad, et trennid on pehmed. Tulemusi ka ei tule. Miks sellist tüüpi hoida Kaljus?

See kõik on suhteline:

Olen kuulnud näiteks osadelt flora mängijatelt, et Rüütli oli halb treener ja tegi mõttetult igavaid trenne. Samas olen kuulnud, et Pasi trennid ei sobinud osadele, kuid teised on teda taevani kiitnud (loe: viimasena Vunk).

Jutud liikusid, et Sarap ei saanud enam oma tööga lõpus hakkama, Lelovi trennid on aastast-aastasse ühesugused olnud, jne. Need kõik on nii pealiskaudsed - seega ei saa neid ka tõsiselt võtta.

Igal treeneril on oma käekiri: osadele sobib, osadele mitte, aga selline üldistamine on natukene lame. Igalühel on puuduseid. :)

Kaspy
09.12.09, 11:30
Selleks, et trennid oleks veelgi intensiivsemad on nüüd ka Karel pundis. Vingute jälle tühja koha pealt.

Selle koha pealt nõustun sinuga et see oli vajalik käik, eestlasest treenerit on kindlasti kohe võistkonna juures tarvis, kes mängijatega paremini suhelda saaks ja jagaks koduliigat paremini. Selles osas on progress toimunud.

Nahkpea
09.12.09, 14:43
Treeningud treeninguteks. Mõistetavalt ei saa ühe treeneri treeningmeetodid olla sobivad 100%-iliselt kõigile mängijatele.

Treeneritöö tõhususe indikaator on siiski edu väljakul...

Petuhhin
09.12.09, 15:14
Selle koha pealt nõustun sinuga et see oli vajalik käik, eestlasest treenerit on kindlasti kohe võistkonna juures tarvis, kes mängijatega paremini suhelda saaks ja jagaks koduliigat paremini. Selles osas on progress toimunud.

Mis kuradi jama? Palju sinu arust välismaalasele "kohalike oludega" tutvumiseks siis aega vaja on? Getu eestis juba 3 aastat olnud!

Silver
09.12.09, 15:47
Üle-eelmine hooaeg tõusti esiliigast meistriliigasse Getulio abiga.

Eelmine hooaeg näidati hambaid "vanadele olijatele" ja pakuti Eesti mõistes uut hingamist - atraktiivne klubi, lahedad fännid, teistsugune aura. Tulemuseks VÄGA korralik tulemus - amatöörsats paari profimängijaga saavutas 5 koha (TVMK langes - ametlikult siis 4 koht).

See aasta prooviti olukorda veelgi parandada: otsiti tugevdusi, organisatoorne pool paranes, eelarve suurenes, kuid komplekteerimisel tehti ikkagi mitmeid vigu.

Tähtis lüli sai vigastada (Teever), mitmed mehed ei leidnud oma järjepidevat minekut - Mitt sai isaks ja liikus randa, Liivo kolis Soome tööle, Kaasi kimbutasid töö ja pereelu, jne (kõik nad omasid väga tähtsat kohta Kalju rivistuses) + mitmed teised.

Näiteks Smirnov oli hooajaeelsetes sõpruskohtumistes mees teiselt planeedilt, kuid siis tekkis põlvega jama, eraelulised probleemid ja väga tähtis lüli, kes üle-eelmisel hooajal Kaljut aitas oli põhimõtteliselt eelmisel hooajal olematu abijõud.

Mitmed välismängijad ei õigustanud ennast ja osad noored ei suutnud soovitud koormat kanda jne. jne. Nüüd kindlasti ütlete, et igale põhjusele leiab vastuse, eks? Kuhu ma tahan jõuda? Ma tahan sinna jõuda, et paari aastaga on suudetud luua klubi, kes pakub palju kõneainet, läheb inimestele korda ja keda tahetakse ikkagi näha Eestis top3 seas. Seda sama tahavad ka klubi mängijad, juhid, fännid ja toetajad. Eelmine hooaeg lõikasime pisut näppu, kuid proovime seda parandada järgmisel hooajal. Järjepidevus viib sihile ja ükskord võidame niikuinii.

Kohati inimesed siiski ei suuda mõista, et seatud kõrged sihid ei tähenda meie ülbust või olematut austustust teiste klubide ning jalgpallitoetajate vastu, vaid seda, et me tahame kuhugi jõuda ja selle nimel töö käib.

See, et Kalju on praegu arvestatav jõud Eesti jalgpallimaastikul ning mitmed mängijad on näidanud huvi ülesse liituda just Kaljuga, tekitab ainult head meelt. Flora, Levadia ja teised on eksisteerinud terve igaviku, müts maha Sillamäe ees, kes pakkus väga ilusa hooaja. Küll me ka sinna jõuame - kas järgmine, ülejärgmine või 5 aasta pärast, eks seda näitab juba aeg. :)

Klubi tahab areneda igapäevaselt ja seda me ka teeme. Seame iga aasta uued kõrged sihid, et neid realiseerida - hooaja lõppedes vaadatakse sihid üle ja analüüsitakse: mida saaks paremini, mis tuli ilusti välja, mis läks halvasti ja siis seame uue hüppelaua järgmiste sihtide osas. Uueks hooajaks on mitmeid üllatusi oodata. Kui õige aeg, siis kuulete.

Muide, kriitika on edasiviivjõud. Kui keegi postitab siia vastuse ala Getulio on pask, Kalju juhtkonnal on roosad prillid peas, Ratnikov Kalju treeneriks, jne. - siis palun põhjendage ka oma ütlust, mitte ärge lahmige tühja.

oku
09.12.09, 16:54
Minu arust väga asjalik kokkuvõte, tänud! Ja edukamat komplekteerimist järgmiseks aastaks!

mohikaanlane19
09.12.09, 21:53
Üle-eelmine hooaeg tõusti esiliigast meistriliigasse Getulio abiga.

Eelmine hooaeg näidati hambaid "vanadele olijatele" ja pakuti Eesti mõistes uut hingamist - atraktiivne klubi, lahedad fännid, teistsugune aura. Tulemuseks VÄGA korralik tulemus - amatöörsats paari profimängijaga saavutas 5 koha (TVMK langes - ametlikult siis 4 koht).

See aasta prooviti olukorda veelgi parandada: otsiti tugevdusi, organisatoorne pool paranes, eelarve suurenes, kuid komplekteerimisel tehti ikkagi mitmeid vigu.

Tähtis lüli sai vigastada (Teever), mitmed mehed ei leidnud oma järjepidevat minekut - Mitt sai isaks ja liikus randa, Liivo kolis Soome tööle, Kaasi kimbutasid töö ja pereelu, jne (kõik nad omasid väga tähtsat kohta Kalju rivistuses) + mitmed teised.

Näiteks Smirnov oli hooajaeelsetes sõpruskohtumistes mees teiselt planeedilt, kuid siis tekkis põlvega jama, eraelulised probleemid ja väga tähtis lüli, kes üle-eelmisel hooajal Kaljut aitas oli põhimõtteliselt eelmisel hooajal olematu abijõud.

Mitmed välismängijad ei õigustanud ennast ja osad noored ei suutnud soovitud koormat kanda jne. jne. Nüüd kindlasti ütlete, et igale põhjusele leiab vastuse, eks? Kuhu ma tahan jõuda? Ma tahan sinna jõuda, et paari aastaga on suudetud luua klubi, kes pakub palju kõneainet, läheb inimestele korda ja keda tahetakse ikkagi näha Eestis top3 seas. Seda sama tahavad ka klubi mängijad, juhid, fännid ja toetajad. Eelmine hooaeg lõikasime pisut näppu, kuid proovime seda parandada järgmisel hooajal. Järjepidevus viib sihile ja ükskord võidame niikuinii.

Kohati inimesed siiski ei suuda mõista, et seatud kõrged sihid ei tähenda meie ülbust või olematut austustust teiste klubide ning jalgpallitoetajate vastu, vaid seda, et me tahame kuhugi jõuda ja selle nimel töö käib.

See, et Kalju on praegu arvestatav jõud Eesti jalgpallimaastikul ning mitmed mängijad on näidanud huvi ülesse liituda just Kaljuga, tekitab ainult head meelt. Flora, Levadia ja teised on eksisteerinud terve igaviku, müts maha Sillamäe ees, kes pakkus väga ilusa hooaja. Küll me ka sinna jõuame - kas järgmine, ülejärgmine või 5 aasta pärast, eks seda näitab juba aeg. :)

Klubi tahab areneda igapäevaselt ja seda me ka teeme. Seame iga aasta uued kõrged sihid, et neid realiseerida - hooaja lõppedes vaadatakse sihid üle ja analüüsitakse: mida saaks paremini, mis tuli ilusti välja, mis läks halvasti ja siis seame uue hüppelaua järgmiste sihtide osas. Uueks hooajaks on mitmeid üllatusi oodata. Kui õige aeg, siis kuulete.

Muide, kriitika on edasiviivjõud. Kui keegi postitab siia vastuse ala Getulio on pask, Kalju juhtkonnal on roosad prillid peas, Ratnikov Kalju treeneriks, jne. - siis palun põhjendage ka oma ütlust, mitte ärge lahmige tühja.

DEEP:D :D
Eks uuel aastal ole näha, mis saab.

Silver
09.12.09, 22:01
Sellist vastust ma ootasingi. Sittagi pole muutunud. :D

Rein
09.12.09, 22:10
Kaasi kimbutasid töö ja pereelu

Hästi paned!

willane
10.12.09, 14:30
muigasin sama kohta lugedes.