320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas pharmacon Vaata postitust
    Tere Sillamäelt, kas keegi kavatseb Nõmme Kalju - Sillamäe Kalev vaatama? kui jah, siis palun kirjutage ülevaade mängust. Oma poolt luban rääkida mängust, mis toimub Sillamäel.
    www.jkkalju.ee lehele tuleb ka kindlasti ülevaade!
    Seal on ka hetkel üleval eelvaade tulevaseks mänguks.
    www.jkkalju.ee
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Algselt postitas sanchez Vaata postitust
      See tuleb raske mäng, loodame, et kaljul kõik põhimehed ikka platsil on!
      Kõik ei pruugi olla, aga enamus on rivis!
      www.jkkalju.ee
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar


        selge,
        ootame mängu...

        Kommentaar


          Kõik siis täna kohale!

          Julgen väita, et tegemist on 6. punkti mänguga. Nõmmekad ja muu rahvas, statale ning häält tegema, et Nõmme esindusklubi võidaks.

          Kommentaar


            Raibe ma ütlen. Jälle Milani mängu ajal. Suvel seda probleemi vähemalt pole, siis peaks enda häälepaelad ka Hiiu Staadionil lahti laulma. Aga kas poleks mitte tore fänluse foorumit elavdada?
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Kas Kalju sai kõik oma pallid tagasi? Üks lendas üle aia puu otsa ja sinna see ka jäi. Mängu vaadanud Nõmme komando pritsimehed (eesotsas hr. Mart Käit'iga) lubasid naljaga pooleks selle ainult siis alla tuua, kui selle omale saavad.

              Kommentaar


                1:1. Mitte kõige hullem. Ja kiidusõnad suurimale Kalju fännile - Rootsi Kunnile. Ise elab Nõmmel, Sillamäele ei taha kolida? Eesti - Vene mängul hoidsid ikka Venele pöialt onju? Hea killu panid ka maha, roosas mängivad naised, miks ma sind tihti siis lilla jopega näinud olen? Kas see värv mitte pedesi ei iseloomusta? Üldse Sillamäe fännid olid toredad, ei tea küll kes, kuid mõned toredad onud otsustasid mind erinevate asjadega loopida. Nõrgad olete...

                Kommentaar


                  Kus Tammo oli täna??? Ning jah, Kunn, kus su lilla jope jäi?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Metsahall Vaata postitust
                    Kus Tammo oli täna??? Ning jah, Kunn, kus su lilla jope jäi?
                    Tammo vaatas millegipärast mängu mäepealt, ei oska öelda mis inimeste peas vahest toimub. Aga vaatamata sellele, hakkab asi vaikselt minema.

                    Fännidele sügav kummardus, 101 piletit osteti ja aia taga oli vähemalt 50 inimest veel lisaks!

                    Joss luges vist kokku need 50 kes aia taga olid
                    www.jkkalju.ee
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                      Tammo vaatas millegipärast mängu mäepealt, ei oska öelda mis inimeste peas vahest toimub. Aga vaatamata sellele, hakkab asi vaikselt minema.

                      Fännidele sügav kummardus, 101 piletit osteti ja aia taga oli vähemalt 50 inimest veel lisaks!

                      Joss luges vist kokku need 50 kes aia taga olid
                      Ongi. Täiesti haige, kuidas saab nende arvudega nii puusse panna. Ja isegi mina ostsin täna pileti

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                        Ongi. Täiesti haige, kuidas saab nende arvudega nii puusse panna. Ja isegi mina ostsin täna pileti
                        Sina oldiki sajaesimene
                        www.jkkalju.ee
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          Kuno,sa pead poistele suuremad trummid sebima.Väiksest jääb väheks juba,rahvast nii palju statal
                          Ja paistab,et Käärile meeldis see loterii kõige rohkem

                          Kommentaar


                            mõlemad keskkaitsjad vaevlesid persevalude käes.
                            massa sai jalaga ja ma siis kukkusin tänu pukile sabakondi peale

                            Kommentaar


                              persevalud on väga kahemõisteline asi
                              Ei tglt hea töö poisid,ainult kuidagi lühikeseks on kaitseliin jäänud

                              Kommentaar


                                Kaitseliini pikad ei julgenud täna platsile tulla, vaatasid koos Nõmme päästekomandoga mängu aia tagant...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X