PDA

View Full Version : Betsafe

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17

moosin2gu
03.03.13, 18:24
Täna siis loodan näha imet - Betis võidab(4,8)

guccimucci
03.03.13, 19:57
Mida spetsialistid arvavad, kas tasuks teha panus järgmiste meeskondade võidu peale:
Lille-Bordeaux
Real Sociedad-Real Betis
Malaga-Atletico Madrid

Pes
03.03.13, 21:00
Walcott to score first and Spurs to win 2:1 72 coeff
Bale to score first and Spurs to win 2:1 23 coeff
@Paddypower.
Euroga võib neid mängida küll.

Palju peale panid?

j6u1uv4n4
03.03.13, 21:00
Kahjuks kolm euri aind...69 tagasi siis.

football2u
04.03.13, 02:38
Kahjuks kolm euri aind...69 tagasi siis.

Kahjuks? Pane siis teinekord 30, siis võid veel rohkem võita...

Tanel
04.03.13, 02:54
Nagu näete toimus paar struktuurilist muudatust, aga tõstan selle teema esile, et inimesed paremini uue alamfoorumi üles leiaks. Palun lugege ka läbi foorumi sticky's olev teema.

huntliba
04.03.13, 18:13
Väike kombo homme õhtuks:
Borussia Dortmund-Shakhtar Donetsk 1 koef 1,60
Man U-Real Madrid X2 koef 1,34
Cardiff-Derby 1 koef 1,70
Watford-sheffield 1 koef 1,70
Nottingham-Ipswich 1 koef 1,90
Leicester-Leeds 1 koef 1,62

Kokku koef 19.07 (Trios)

Tofoa
04.03.13, 18:35
Väike kombo homme õhtuks:
Borussia Dortmund-Shakhtar Donetsk 1 koef 1,60
Man U-Real Madrid X2 koef 1,34
Cardiff-Derby 1 koef 1,70
Watford-sheffield 1 koef 1,70
Nottingham-Ipswich 1 koef 1,90
Leicester-Leeds 1 koef 1,62

Kokku koef 19.07 (Trios)

Esimeses kahes pole väärtust. Neli Championshipi panust ühes kombos sääraste koefitsientidega on samuti mõttetu risk. Ei soovita. Tundub kohutav panus. Ennustan, et vähemalt 3 neist läheb mööda.

kangura
11.03.13, 10:56
ma ei julge championshipi enam üldse ennustada, seal juhtub ikka kõike

fitti
11.03.13, 12:06
ma ei julge championshipi enam üldse ennustada, seal juhtub ikka kõike

Divari ennustus on teadagi jõukohane ainult tugevaimatele, aga tegin huvi pärast natuke kasutut võrdlevat statistikat ja vaatasin, mitu % on vastava foorumiennustuse hetkeliider seni pihta saanud.

Premm 56,4%
Serie A 55,1%
La liga 54,2%
Eredivisie 50%
Ligue 1 47,6%
Bundesliga 44,4%
Championship 41,6%

Divari vahe nt saksa liigaga ei ole teps mitte suur, kuigi võiks arvata, et seda on hulga lihtsam ennustada.

Tofoa
11.03.13, 12:20
Divari ennustus on teadagi jõukohane ainult tugevaimatele, aga tegin huvi pärast natuke kasutut võrdlevat statistikat ja vaatasin, mitu % on vastava foorumiennustuse hetkeliider seni pihta saanud.

Premm 56,4%
Serie A 55,1%
La liga 54,2%
Eredivisie 50%
Ligue 1 47,6%
Bundesliga 44,4%
Championship 41,6%

Divari vahe nt saksa liigaga ei ole teps mitte suur, kuigi võiks arvata, et seda on hulga lihtsam ennustada.

Lisame siia minu Russian Premier Liiga tabamisprotsendi ka - 58,1%

Delfino
12.03.13, 00:02

Premm 56,4%
Serie A 55,1%
La liga 54,2%
Eredivisie 50%
Ligue 1 47,6%
Bundesliga 44,4%
Championship 41,6%

Võibolla just see ettearvamatus ja liiga võrdne tase, teiste tippliigade ees garanteeribki BL selle populaarsuse.

Tanel
12.03.13, 00:04
Mis populaarsuse?

Delfino
12.03.13, 00:47
Mis populaarsuse?ehk need vaataja numbrid teles, mängude külastatavus jne:)

cannuman
12.03.13, 01:01
Telenumbrid on Premm liigas (Englis mitte Eesti) ikka kõvasti suuremad ju.

Delfino
12.03.13, 01:06
Pole vist selllele vastu vaielnud. Vist lihtsalt mainisin BL populaarsust, mitte kellegagi konkreetselt.

Tanel
12.03.13, 01:13
Antud teema kontekstis selle välja toomine on muidugi üsna mõttetu. :D

Aramis
12.03.13, 01:20
Ma ei tea...üheti ma arvan, et ei tunne meie foorumiskasutajad liigat piisavalt hästi, aga ju on ka Bundesliga nii võrdne, et see teeb raskeks ennustamise.

football2u
13.03.13, 03:23
Triobet kotibki kliente täie rauaga? Ehk kui just tegu pole CL-i mänguga, tühistatakse suvaliselt võidetud pileteid (kuid mitte kunagi kaotatud) ja öeldakse, et "Your ticket has been refunded due to rule 3.12: If a match is suspected of unfair play, we reserve the right to keep any payments on hold. If the unfair play can be verified, we have the right to cancel the bets."

Ehk soovitage uut saiti.

Milanista
13.03.13, 03:30
Ma ei vingu aga kuidas mängijate eripanustega on?Panin Ambrosini kollasele kaardile, juba 60ndal minutil vahetati mees välja, pilet kaotas.Palju peab üks tegelane mängima, et panust üldse loetakse?

2mSööt3mMööda
13.03.13, 03:53
football2u, huvi pärast küsiks, et mis mänge sul sellisel viisil on tühistatud?

football2u
13.03.13, 14:03
football2u, huvi pärast küsiks, et mis mänge sul sellisel viisil on tühistatud?

Copa Libertadores, eilne Velez - Penarol, kus teise värava peale raha panin ja sain vastuse, et pilet on tühistatud. Samale mängule tehtud kaks teist panust aga kaotasid ja neid ei tühistatud. Sama on juhtunud ka mõningate lambimängudega.

DCMA
13.03.13, 16:13
Mul oli ka eile teema, mis pole ainult korra juhtunud. Panin mingi suvalise liiga mängu kodumeeskonna peale draw no bet live betis. Meeskond võitis 2-1 ja lampi on pilet roheline. Saatsin meile ja rääkisin live-chatis ja lõpuks lahendati asi ära. Aga siiski natuke tobe oma võidetud beti kuskil taga ajada.

zizi
13.03.13, 16:23
Ehk soovitage uut saiti.
Kurat, TonyBetti ja ei julge soovitada...klienditugi ei taha vastata ja raha ei liigu :(

Ehk siis soovitan sulle soojalt Betfair.com!

Calva
14.03.13, 15:27
bet365

Milanista
15.03.13, 01:04
14.03.2013 22:05 Newcastle - Anzhi Makhachkala (Samuel Eto'o - Anzhi Makhachkala)
Will not score
2.73
Tühistatud

Haha, no on ikka türakotid, tegid mu 150 eurisest kombost 50 eurise kombo

vincent
15.03.13, 01:05
ei haaku üldsegi otseselt teema mõttega, aga lootus vastust saada on ehk grammi võrra suurem kui "rumalates küsimustes".

jäi soccerneti pealehel puhtjuhuslikult silma bänner "täna õhtul euroopa liigas: piinliku paari teine matš".

mitte et mul oleks midagi chelsea mõnitamise vastu, aga wtf see tähendama peaks.

idikas
15.03.13, 01:14
14.03.2013 22:05 Newcastle - Anzhi Makhachkala (Samuel Eto'o - Anzhi Makhachkala)
Will not score
2.73
Tühistatud

Haha, no on ikka türakotid, tegid mu 150 eurisest kombost 50 eurise kombo
No vaata koefi, suure tõenäosusega panid nad ämbrisse sellega. Aga türakotid on nad ikkagi.

Milanista
15.03.13, 01:23
Arvata on, et nad panid pange, aga ma muidugi sinisilmselt kindlustasin veel beti mingi 60ndal minutil, seda raha sooviks nagu tagasi.
Ilmselt üle mämmutatud teema, aga no nahhui ma nende ebakompetentsusest peaksin raha kaotama.Ma ootan ilusti homset nüüd, kus nad tulevad mingi laheda reegliga välja ja tühistavad üldse mu panuse.
Triobet põlema!

E:haha, Paar õlle tegid minust perekooli foorumi eide.

Aramis
15.03.13, 12:20
LOL@ perekool
Palun püüdke vältida neid panustamisi selgetele misprintidele... Sellest ei tule midagi head, olenemata kontorist.

Aramis
15.03.13, 12:26
Copa Libertadores, eilne Velez - Penarol, kus teise värava peale raha panin ja sain vastuse, et pilet on tühistatud. Samale mängule tehtud kaks teist panust aga kaotasid ja neid ei tühistatud. Sama on juhtunud ka mõningate lambimängudega.

Läksin huvi pärast vaatama, et mis värk oli. Ja no ei saa mina aru midagi - tühistasin selle canceli ja su pilet on võitev.

cannuman
15.03.13, 17:11
Ärge siis aasta auhindade jagamisel Aramist unustage.

football2u
16.03.13, 14:50
Aramisele minu poolt suured tänusõnad!!!

Pes
22.03.13, 23:29
Sain siis sellise kirja Triobetilt. Panin vastava koodi sisse aga ei midagi.. pole mingit 5€ saanud.

"Selleks, et saaksid kogu sellest põnevusest kindlasti osa, anname Sulle €5 riskivaba LiveBeti, mida saad kasutada MK kvalifikatsioonide ennustamiseks. Pakkumisest osasaamiseks logi oma kontole sisse, liigu Sissemakse > Boonuskaart ning sisesta enne panuse tegemist unikaalne kood LOVELIVEBET."

EDIT: kui proovin uuesti saan vastuseks: "Oled juba registreerinud selle koodi"

Crackerz
23.03.13, 21:04
Sain siis sellise kirja Triobetilt. Panin vastava koodi sisse aga ei midagi.. pole mingit 5€ saanud.

"Selleks, et saaksid kogu sellest põnevusest kindlasti osa, anname Sulle €5 riskivaba LiveBeti, mida saad kasutada MK kvalifikatsioonide ennustamiseks. Pakkumisest osasaamiseks logi oma kontole sisse, liigu Sissemakse > Boonuskaart ning sisesta enne panuse tegemist unikaalne kood LOVELIVEBET."

EDIT: kui proovin uuesti saan vastuseks: "Oled juba registreerinud selle koodi"

Sa ei peagi saama. Sul peab endal olema 5€, ning kui kaotab su livebet, siis saad tagasi selle viieka.

-------------------

No kurat, närvi ajab kui kaua võtab see poolaja võitude välja kandmine aega.

idikas
23.03.13, 21:10
No kurat, närvi ajab kui kaua võtab see poolaja võitude välja kandmine aega.
Mängu lõppedes tavaliselt tehakse kõik mänguga seotud toimingud.

Crackerz
23.03.13, 21:15
Mängu lõppedes tavaliselt tehakse kõik mänguga seotud toimingud.

Ei, poolaja tulemus peaks tavaliselt tulema poolajal. Aga triobetis tuleb nii kuidas nad ise tahavad.
Samuti under/overid tulevad tavaliselt siis, kui väravad on koos.

Svenniid
03.04.13, 19:51
Regasin ennast kahele turbo turniirile, ja ühele SNG turniirile triobeti pokkeris, siis jooksis arvuti kokku ja pidin restardi tegema. Enam sisse ei saa "We are unable to log you in. Please contact our Customer Service Desk, to assist you. Please use this reference number: 107." WTF, mismõttes nagu??? Pohh võtke mu raha siis niisama, customer service on ka 0, ei ühtegi vastust. Naljanumber lihtsalt

2mSööt3mMööda
07.04.13, 23:04
Tundub, et Zelinski on kaotanud oma enesekindluse ning jagas märtsis kokku vaid kaks vihjet, millest üks võitis ja teine kaotas.
Kui iga vihjet oleks panustanud saja euroga, siis oleks kahjumit tulnud 33 eurot.

jaanuar: +1202
veebruar: - 815
märts: -33

Svenniid
09.04.13, 17:02
Regasin ennast kahele turbo turniirile, ja ühele SNG turniirile triobeti pokkeris, siis jooksis arvuti kokku ja pidin restardi tegema. Enam sisse ei saa "We are unable to log you in. Please contact our Customer Service Desk, to assist you. Please use this reference number: 107." WTF, mismõttes nagu??? Pohh võtke mu raha siis niisama, customer service on ka 0, ei ühtegi vastust. Naljanumber lihtsalt

Täna ca nädal aega hiljem sain lõpuks vastuse - "Kui saate veateate koodiga 107, siis tähendab see seda, et üritate pokkerisse logida maalt, kus Microgamingul ei ole litsentsi."
Enam sisselogimisega probleeme pole, ja kahjuks ma ei teined screenshotti ka sellest. Saatsin neile uue kirja, eks nädala pärast teen uue update, kui peaksin vastuse saama.

zizi
09.04.13, 17:26
mikz, triobet :D
https://www.triobet.ee/docs?content=spring_cl_1&content_only=false&ads=false

15 või 5€ aa oot ma lugesin ju Reegleid ja tingimusi ka..seal ikka 5 :O :O :O :O :O

Pes
09.04.13, 19:07
Sain meili, kus selgelt: "... anname Sulle riskivaba panuse summas kuni €15. Lihtsalt sisesta enne panustama asumist boonuskood LEAGUE1.." Nii et midag siis uskuda? Kas bänneri peal €5 pole äkki jäänud mingist vanast ajast, lihtsalt ei viitsitud uut bännerit kujundada.

Delfino
09.04.13, 19:44
Hmm pole trioga enam väga kursis, aga kui 15, mitte 5, siis võiks ju proovida... Pole aga saanud seda kirja oma mailile, sisestasin eelpool olnud lingis leiduva koodi ja ytles, et kood sisestatud, aga küsimus, kas sellest ikka piisab või on see väga oluline, et pakkumises osaleb isik, kes on selle maili ikka saanud(termside all on see justkui kirjas...). Keegi omab kogemust?

zizi
09.04.13, 20:16
If the first combi-bet placed is not a winner, the amount staked, up to 3,5 LVL/7 USD will be refunded within 24 hours of your bet being resulted. -Vana hea triobet ikka, kus asjad ei ühti :D

Jah, see on oluline, et pakkumises osaleks isik, kes on selle maili saanud.

martin644
09.04.13, 21:10
Mina ka koos mõne sõbraga meili ei saanud, samas osad sõbrad jälle said vastava meili. Ei teagi miks ei tulnud, ega kuskil seda kirjas ka pole vist, nüüd ongi võimalus, et kas liiga palju raha triost välja kaevanud ( pigem mitte :) ) või mõni muu põhjuss

xrip55
09.04.13, 21:33
Sain ka selle kirja. Sisestasin koodi ära ja tegin kerge kombo 15 euri peale.
Eks näha ole kas saan või ei saa.

Kombo muidu:
Gala - Real BTTS
demichelis will get booked.

Pes
10.04.13, 00:41
Eriti hea oli see kuidas Triobet 5min enne mängu lõppu mulle kaotuse kirja pani:D 2121

Ei uskunud nemad ka vist Dortmundi imet!

count
10.04.13, 01:33
Kas härra Aramis liigutaks oma karvast perset ja teeks oma tööd!!! Mitte keegi triobetis klienditoele ei vasta!!! See 15 euri pakkumine oli nagu arvata PETTUS!!! Sain tagasi ainult 5 eurot ja nüüd ei vastata mu kirjadele ja ignoreeritakse. See on juba rõhker varastamine. Oleks tore kui keegi ahv selle jama kähku ära koristaks!!!

ÄRGE ELUSEES TRIOBETIS BETTIGE!!! , olen viimased ajad kasutanud ainult Tonybeti teenuseid ja 0 jama, nüüd üle saja aasta korra triobetti ja kohe röövitakse ja varastatakse . Kuradi ahvikari nahhui!

football2u
10.04.13, 01:49
Kas härra Aramis liigutaks oma karvast perset ja teeks oma tööd!!! Mitte keegi triobetis klienditoele ei vasta!!! See 15 euri pakkumine oli nagu arvata PETTUS!!! Sain tagasi ainult 5 eurot ja nüüd ei vastata mu kirjadele ja ignoreeritakse. See on juba rõhker varastamine. Oleks tore kui keegi ahv selle jama kähku ära koristaks!!!

ÄRGE ELUSEES TRIOBETIS BETTIGE!!! , olen viimased ajad kasutanud ainult Tonybeti teenuseid ja 0 jama, nüüd üle saja aasta korra triobetti ja kohe röövitakse ja varastatakse . Kuradi ahvikari nahhui!

Tonybetis 24/7 kleinditugi ja kaua seal raha üle tuleb?

count
10.04.13, 01:52
Tonybetis 24/7 kleinditugi ja kaua seal raha üle tuleb?

Tonybetis klienditugi maailma kiireim pole, aga kuna nendega pole ka kunagi probleeme, siis pole vaja seda kliendiuge kasutadadagi. Inimesed tunnevad ja teavad oma tööd. Professionaalid. Mitte nagu selles triobetis, kus keegi ei saa aru miks nad üldse elus on. Ja raha tuleb päeval välja 1-2 tunni jooksul kui öösel kannad, siis järgmise päeva hommikuks (mitte nagu triobet, kus pead ootama järgmise päeva õhtul kella 6ni ja siis võib ka mitte tulla, ahvikari!).
Soovitan soojalt oma asjad Tonybetti ümber kolida!

xrip55
10.04.13, 09:09
Jõudsin ka juba oma kirja triobetti ära saata. Õhtul oli märgitud pilet kaotuseks ja tagasi antud ainult 5 euri. Aga täna hommikul vaatas vastu juba selline vaatepilt.

http://www.upload.ee/image/3220322/voit.JPG

Oli ropult õnne.

J.R.I.M
10.04.13, 15:10
Ei no läks samuti aia taha see bet, aga tagasi kanti ainult 5 euri (14 oli panuseks). Samuti suutsid tänu sellele mind Triobeti tagasi tõmmata üle pika aja, et nii hea pakkumine tuli, aga ma ei suuda aru saada, et kuidas neil ikka alati juhtub + kirjadele samuti ei vastata.

E: Triobetilt tuli kiri.

"Täname, et meiega seoses riskivaba ühendust võtsite!

Kahjuks oli tegemist marketingi osakonna poolt tehtud trükiveaga, millest neile ka kohe teatasime ning viga on nüüdseks parandatud.

Siiski oli uudiskirjas öeldud, et kui teete panuse, siis saate tagasi 5 .

Vabandame ebamugavuste pärast"

J.R.I.M
10.04.13, 15:57
Et mul tekib küsimus, et mis see minu asi on, et keegi kuskil marketingus pani puusse?

Ei no see on suht vimane kord kui ma seal miskit teen. Täitsa ausalt kohe. Kui on enda viga siis tuleb see ikka alla neelata mitte siukest kammi korraldada. Soovitan teistel ka ikka see koht sinnasamusesse saata.

E: "1.16. Triobet ei vastuta kliendile tekkinud kaotuste või kahjude eest, mille põhjuseks on vääramatu jõud, elektrikatkestus, töötüli või -vaidlus, mistahes valitsuse või ametkonna tegu, eksimus või tegevusetus, telekommunikatsiooniteenuste (sh Internet) või -võrkude häire või rike või mistahes muu kolmanda isiku poolt põhjustatud viivitus või rike."

Neil võib ju reeglites siuke punkt olemas olla, aga siiski tundub see mulle siukse väga halva maitsega juhtum.

Svenniid
10.04.13, 16:15
Haha, kuidas saab nii suurelt pange panna, kas 15 või 5? kas 1000 inimese panustamisel 15 000 või 5000 kahjumit? Ma ei saa aru kuidas see võimalik on sellises ettevõttes. Reaalsus on see, et nad reklaamisid 15 ja inimesed kandsid 15 sisse, tagasi said ainult 5, easy money
Igatahes mu pokkeri saaga on senimaale jõudnud, et sain sellise vastuse: "Täname, et meiega ühendust võtsite!

Teie IP aadressi ajaloost näen, et kell 17:31:45 CET on teie viimane IP aadressi Tallinnast. Pärast seda on teie IP aadress muutunud California omaks, ning sellel põhjusel ei saanud te ka pokkerisse sisse kuna Microgamingul ei ole Californias Litsentsi"

On see reaalne? Pole eriline arvutifriik, keegi võiks seletada, kuidas see juhtuda sai, ilma et oleksin ruuterit näppinud. Mõtlen, et mängisin väikeste summadega küll õnneks, aga kui keegi taob paari tuhendelist turnat ja sama asi juhtub? Nende 1.16 seaduse järgi ongi kaputt siis.

Ma usun, et neile oleks kasulikum maksta kinni human error. Ilmselt kaotavad maine põhjal rohkem raha kui kliendid lahkuvad.

Busby
10.04.13, 18:23
Mulle saadeti pärast küsimist, et millal mu panus tagasi laekub selline sõnum, et kuna ma pole e-mailile seda pakkumist saanud siis ei saa ma ka raha tagasi. Viimane kord midagi Triobetis panustada...

Shaq
10.04.13, 18:29
Mulle saadeti pärast küsimist, et millal mu panus tagasi laekub selline sõnum, et kuna ma pole e-mailile seda pakkumist saanud siis ei saa ma ka raha tagasi. Viimane kord midagi Triobetis panustada...
Seda pakkumist saavadki kasutada ainult need, kellele tuli pakkumine meili peale, kord oli juhus kui saatsid mulle pakkumise, mida ma ei oleks tohtinud saada. Tookord küll maksti kõik välja. Ju neil mingid listid,et kes mis pakkumisi ja kui tihti saavad.

Tofoa
10.04.13, 18:44
Täiesti hale ettevõte. Mine põrgu, Triobet!

Busby
10.04.13, 19:27
Seda pakkumist saavadki kasutada ainult need, kellele tuli pakkumine meili peale, kord oli juhus kui saatsid mulle pakkumise, mida ma ei oleks tohtinud saada. Tookord küll maksti kõik välja. Ju neil mingid listid,et kes mis pakkumisi ja kui tihti saavad.

Antud link avades ei olnud seal kuskil kirjas, et ainult e-maili saajad võivad koodi kasutada.Kood aktiveerides näitas ka kirja, et boonuskood aktiveeritud, kui ma poleks tohtinud seda kasutada siis miks ma koodi aktiveerida sain? Igaljuhul on see teema kahtlane.

Pes
10.04.13, 20:48
Ei kurda, mul läks eriti hästi, lisaks võidetud piletile andis Triobet mulle € 5 ka. Ja see köib sama pileti kohta. Aitäh Triobet!

j6u1uv4n4
10.04.13, 20:58
Triobet on räme pask. Boikoteerime.

tannn
10.04.13, 22:00
Eks see triobet selline väikefirma olegi, algajatele, kes bettimisega alustavad. Neid on ju hea koorida, oma 'vigadega' pidevalt.
Kuniks klient end harib ja liigub mujale edasi, samas uued tulevad alati peale, kes alustavad just triobetist. Suhteliselt huumor on see küll, aga eks nad ise ka sellest aru saavad.

barcelona44
16.04.13, 16:47
Mis sellest mängust arvate?
draw no betiga koenf boltonile on 2.75
Leicester City - Bolton

cannuman
16.04.13, 17:44
Oskab keegi öelda kui head Tonybet koefi on võrreldes bet365-ga?

karl54
16.04.13, 17:51

Kui ma paar kuud tagasi kasutasin siis olid natukene kehvemad, aga see olenes liigast ka jne, aga ma ei tea kuidas praegu on, siis oli seal jube vähe valikuid mida panustada, kui ainult suurliigasid ja tuntumaid asju teha siis korralik, aga minu jaoks jäi väheks. Eks nad vaikselt arenevad ka, suht noored on nad ju võrreldes teiste suurte panustamissaitidega.

count
16.04.13, 18:19
Mis sellest mängust arvate?
draw no betiga koenf boltonile on 2.75
Leicester City - Bolton

Kiidan panuse heaks. Bolton on ulme heas vormis (viimasest 30nes võimalikust on koju toodud 24 punni) Leicester aga oskab viimasel ajal ainult kaotada. Tonybetis on hetkel draw no beti koif 2.95 , mis on minu arvates väääga hea väärtusega.

Nii palju kui jälginud olen, siis bet365 ja tony on suht samas tasakaalus, mõned punktid kindlasti bet365 kasuks, aga tonybet areneb kiiresti. Soovitan soojalt!

Kivi77
16.04.13, 18:25
Täiesti hale ettevõte. Mine põrgu, Triobet!

Mine ennusta mujal ! Sada kohta on, kus norm koefid ja paremad ja huvitavamad pakkumised, eriti livebetis ;) Bet365 ntx

Busby
16.04.13, 19:19
Minule lõppes see 15 euro saaga nii, et mulle kanti kõik tagasi pärast seda kui ütlesin, et soovin, et mu konto kustutatakse ning lähen üle konkureerivale saidile.

zizi
05.05.13, 00:37
Meelelahutus - Eesti - Su nägu kõlab tuttavalt -> Trio pakub häid koefitsiente!

football2u
09.05.13, 20:57
Soovitus: ärge jumala eest bettige Triobeti bäkkinbisnes ekspetide järgi, ausalt, loen vahel huvi pärast neid, kuid kahjuks peab tõdema, et tegu on vaid väikese promo ettevõtmisega Triobetile, kus tegelikult väga eksperdi muuve pole.

Milanista
10.05.13, 19:22
Nimetad ehk mõne, täitsa huvitab.

football2u
11.05.13, 12:02
Nimetad ehk mõne, täitsa huvitab.

Ma pean just silmas neid mingi eksperdid back in business vms. Minult on üsna paolju küsitud nende kohta minu arvamust ning ainuüksi juba Interi võidu pakkumine Lazio üle oli minusilmis mõtlematu. Koefe on palju, kahtlemata on 2,6 magus, kuid on kerge vaevaga on võimalik leida selline koef, mille võidu tõenäosus on kõvasti suurem. Lihtsalt ma küll ei tea, kes need eksperdid seal on, kuid juhiks tähelepanu, et selle esimene ülesanne on saidile promo teha.

Hea ettevõtmine muidu, edu!

zizi
14.05.13, 10:02
Keegi eurovisioonile paneb midagi v

j6u1uv4n4
14.05.13, 12:55
Eesti to qualify on coeff 2..kuidas Birxi võimalused on?

kardo
14.05.13, 16:33
Panin, et Birx ei saa edasi. Tundub kindla peale minek.

zizi
14.05.13, 17:51
Keegi Taani võidule poolfinaalis ka panustab?

kukkel
19.05.13, 18:35
Aidake võhik hädast välja... Sai panus tehtud, et Atlético Madrid võidab Hispaania karika. Pärast lisaaega oli tulemus meelepärane aga triobet'is enda panust uurides oli mäng "lõppenud" viigiga ja raha lännu. Mis süsteemiga panustama peab, et lisaaega ka arvestataks?

j6u1uv4n4
19.05.13, 18:37
Oled kindel, et panid karika võidule? Mitte mängu? Juhul kui panid karika, siis saada neile kiri ja nõua mis on rightfully yours.

kukkel
21.05.13, 01:50
Selge pilt, nüüd sain süsteemist aru...panustasin mängu peale ja sinna see raha koos triobeti kavalusega läkski :smack:

Crackerz
21.05.13, 11:16
Selge pilt, nüüd sain süsteemist aru...panustasin mängu peale ja sinna see raha koos triobeti kavalusega läkski :smack:

see ei olnud mingi kavalus.

Aramis
21.05.13, 16:35
Suht lihtne on see asi, kui loogiliselt võtta. Kui karikavõidule panustasid, siis seal viigile panust panna polnud võimalik. Kui viik oli, siis mida need vaesed viigile panustajad siis tegema peaksid?

kardo
29.05.13, 23:25
2301

Kas trio kärn või on kõik õige?

j6u1uv4n4
29.05.13, 23:37
2301

Kas trio kärn või on kõik õige?

http://www.flashscore.com/match/EL7mTGuH/#point-by-point;2

siit vaadates paistab 8. geim olevat wocniatski serv
15:0, 30:0, 30:15, 40:15 mis tegi seisuks 3:5, seega wocniatski 1 oli õige panus ja nõua oma raha tagasi..

j6u1uv4n4
30.05.13, 00:14
Mina soovitaksin kõigil triobeti kasutajatel kasutada google DNS võrguseadmeid: https://developers.google.com/speed/public-dns/docs/using?hl=fi

ning avada konto näiteks saidil http://www.bet365.com/ kus on rohkem panustamis võimalusi ja ei tule ette olukordi, kus bookmarker üritab teilt raha nöörida.

kardo
30.05.13, 22:13
Sain võidetud raha kätte. Kurat üldse ei saa usaldada, peab ikka ise üle kontrollima

Shaq
03.06.13, 17:56
Helistati triost ja küsiti küsitluse tarvis minu arvamust.
+1 triole.

zizi
03.06.13, 20:27
Helistati triost ja küsiti küsitluse tarvis minu arvamust.
+1 triole.

Kaua klient oled olnud?

Shaq
03.06.13, 20:40
Mm, 3aasta kanti.

Crackerz
14.06.13, 22:10
ei mäletagi millal viimati triobet enda kampaaniat õigesti reklaamis..
Tuli meilile kiri, et annavad 5€ niisama pokkeri mängimiseks, sisesta vaid kood ja 5 euri on mulle mängimiseks olemas..
sisestasin koodi ning sain 2 euri.
Ei ole mingit viitsimist selle supportiga ka tegeleda.

Zigmaister
16.06.13, 12:34
Olen märganud, et Triobeti koefitsendid on samuti mõnevõrra väiksemad, kui teistes saitides, otsustasin eile, et võtan Triobetist raha välja ja liigun edasi. Uueks peatumiskohaks saab ilmselt Bet365.

karl54
16.06.13, 13:29
Olen märganud, et Triobeti koefitsendid on samuti mõnevõrra väiksemad, kui teistes saitides, otsustasin eile, et võtan Triobetist raha välja ja liigun edasi. Uueks peatumiskohaks saab ilmselt Bet365.

Kusjuures bet365 ka natuke väiksemad kui mujal, aga võrrreldes Eesti saitidega paremad kindlasti, ise kasutan ka bet365, aga kohe-kohe ilmselt Pinnacle peale üle.

Samas mugavus ja kõik muu on ikka bet365 kõige parem, vähemalt võrreldes nendega mida võrrelnud olen.

Zigmaister
16.06.13, 13:52
Kusjuures bet365 ka natuke väiksemad kui mujal, aga võrrreldes Eesti saitidega paremad kindlasti, ise kasutan ka bet365, aga kohe-kohe ilmselt Pinnacle peale üle.

Samas mugavus ja kõik muu on ikka bet365 kõige parem, vähemalt võrreldes nendega mida võrrelnud olen.

Mis sind siis, Pinnacl`esse viib?

karl54
16.06.13, 14:10
Mis sind siis, Pinnacl`esse viib?

No ma praegu pole veel täiesti kindel, eks ma järgmine nädal testin, uurin, aga muidu paremad koefid, mis pikas perspektiivis on päris oluline, suure tõenäosusega jagan ennast mõnda aega kahe saidi vahel, sest laivis on bet365 jube mõnus.

Svenniid
26.08.13, 19:17
Mul on kysimus Aramisele v6i kellegile teisele, kes asjaga kursis. Miks Triobetis tennise ajad k6ik 18.00, ning alles viimasel hetkel v6i paar tundi enne pannakse ajad 6igeks. Samas kui teised saidid suudavad juba varasemalt normaalsed ajad panna. See on pikalt juba nii olnud, olen klinditugesse ka selle kohta kirjutanud, aga yhtegi normaalset vastust pole saanud (A'la suunasime teie kysimuse tennise osakonda, ja sinnapaika see j2igi).

Linnupoja
26.08.13, 19:59
manu - chelsea

kellegil huvitavaid ideid? Betida tahan 50 euri. Enda risk on 25, äkki kellegil mõni huvitav idee.
Ise betin vist lihtsalt manu peale 25. ja 25 jätan alles. Ei tule toredaid ideesid. Mängu huvitavam jälgida.

zizi
26.08.13, 20:26
Või äkki nii, et 25 Manule ja 25 Chelseale :D
Aga variandid: Manchester united to score first, RVP to score

Linnupoja
26.08.13, 21:33
mõtlesingi, et profit 100% oleks, bettides manu võidule ja chelsea võidule(draw no betiga)

idikas
26.08.13, 21:36
mõtlesingi, et profit 100% oleks, bettides manu võidule ja chelsea võidule(draw no betiga)
Viigiga kaotad ikkagi ManU beti raha ju ;)

Linnupoja
26.08.13, 21:42
sain 100% premi mängule bettimise eest boonust.
Ehk panin 25 euri sisse, saan bettida 50 eest.
saaksin pooli mängule või city mängule ka bettida järgmistele, aga betin kõik selle mängupeale, et oleks veel huvitavam vaadata.

Crackerz
26.08.13, 22:03
Vidic to get booked @ 3.2

idikas
16.09.13, 21:54
Triobet on jälle nus*ima hakanud, esmalt hoidsid mu kaht riskivaba panust kinni, kuni meili saatmiseni ja nüüd, kui tahaks raha välja võtta, siis ei saa lihtsalt, mis üldse võib probleemiks olla, et ei saa raha välja võtta? Pole pikalt panustanud, eelmine aasta sain ilusti raha kätte.

Crackerz
17.09.13, 21:25
Triobet on jälle nus*ima hakanud, esmalt hoidsid mu kaht riskivaba panust kinni, kuni meili saatmiseni ja nüüd, kui tahaks raha välja võtta, siis ei saa lihtsalt, mis üldse võib probleemiks olla, et ei saa raha välja võtta? Pole pikalt panustanud, eelmine aasta sain ilusti raha kätte.

Boonuste lahtimängimine.
Pead kindla summa eest panustama.

idikas
18.09.13, 02:28
Boonuste lahtimängimine.
Pead kindla summa eest panustama.
Sain ka teada jah, pean 6 korda mängima 1.80 koefist asja ... väga lamp süsteem :D

cannuman
18.09.13, 03:02
mis sa mõtlesid et nad lihtsalt annavadki tasuta raha? Et teed konto, saad boonuse ja kannad panka tagasi?

idikas
18.09.13, 03:04
mis sa mõtlesid et nad lihtsalt annavadki tasuta raha? Et teed konto, saad boonuse ja kannad panka tagasi?
Ei, saan aru, et vähemalt korra tuleks see kindlasti läbi mängida ilma riskivabata, aga pean mängima 6x ja samal ajal ei saa ülejäänud raha ka puutuda.

Linnupoja
18.09.13, 10:03
Ülejäänd raha ei saa puutuda? Saad ju terve rahaga panustada. Ja 1,8 koefiga läbi mängimine ei tohiks olla nii suur raskus. Tee safe bette kui rahast kahju.

julm1
18.09.13, 11:47
kui 1,8 koefiga oleks nii kerge koguaeg safe bete teha siis elu oleks päris lill vms

Linnupoja
18.09.13, 12:24
tere cool max smart guy, kui arvestada, et depod 50euri ja saad 100 bettimiseks, siis 1,8 koefidega safe bette leidub igapäev, et boonus läbi mängida. Muidugi 100st jääb siis alles umbes 75. Kasum siiski.

huntliba
04.10.13, 00:19
Tervist panustamise sõbrad... Pakuks vähe "tippe", kui on soovi.... kel on soovi, kirjutagu mulle.... huntliba@gmail.com

delorean
04.10.13, 14:34
Juhul kui multipanuses 1 mäng tühistati, saan panustatud raha tagasi või eemaldadakse antud mäng lihtsalt piletilt ja juhul kui ülejäänud täkkes, saan väiksema koefiga lihtsalt võidu?

Svenniid
04.10.13, 14:49
väiksema koefiga võidu saad

jabadabadoo
25.10.13, 20:02
riskivaba panus, barcelona- madridi real ,mida panna.

tarretis
25.10.13, 20:13

Ma prooviks Real Madrid AH -1 konfiga 5,5

Riskida ju võib

football2u
25.10.13, 23:04

Üle 3,5 väravat. BTTS.

ivar5lepik
18.11.13, 03:13
Kahekordistasid sissemakse.

4. 100% spordiennustuse sissemakseboonus tuleb enne väljavõtmist või teisele kontole kandmist vähemalt 6-kordselt 1.80 või kõrgemate koefitsentidega läbi mängida.

Eesti keeles - kui panin sisse 15 euri (siis boonus=see teine 15?), pean 15 euri 6x 1.80 koefiga läbi mängima?
Aga mis saab siis, kui mängin suurema või väiksema koefiga? Kirjas on küll, et

Läbimängimise staatust saab pidevalt jälgida konto andmete alt (vt Piirangutega raha).

aga sellist kohta seal ju ei ole...

Keemik.
18.11.13, 06:56
Kahekordistasid sissemakse.

Eesti keeles - kui panin sisse 15 euri (siis boonus=see teine 15?), pean 15 euri 6x 1.80 koefiga läbi mängima?
Aga mis saab siis, kui mängin suurema või väiksema koefiga? Kirjas on küll, et

aga sellist kohta seal ju ei ole...

1) Põhimõteliselt sa pead oma boonuse 6x läbi mängima. Arvesse lähevad kõik panused, mis ületavad 1.8 koefi. Kui on väiksem koef, siis võidu puhul jääb sul see piirang ikka alles.
2) Vaata "minu konto" alt, see peaks seal kuskil olema. Vähemalt vanasti oli.

ivar5lepik
19.11.13, 16:37
1) Põhimõteliselt sa pead oma boonuse 6x läbi mängima. Arvesse lähevad kõik panused, mis ületavad 1.8 koefi. Kui on väiksem konf, siis võidu puhul jääb sul see piirang ikka alles.
2) Vaata "minu konto" alt, see peaks seal kuskil olema. Vähemalt vanasti oli.

Minu konto all sellist kohta ei leidu, aga ise oli ka küllaltki lihtne arvet pidada. Igatahes nii oli ka, nagu kirjeldasid - tänud!

Keemik.
21.11.13, 02:49
Minu konto all sellist kohta ei leidu, aga ise oli ka küllaltki lihtne arvet pidada. Igatahes nii oli ka, nagu kirjeldasid - tänud!

https://www.triobet.ee/est/lock või minu konto > (seal kus on sinu andmed, selle all on sinist värvi lingid) Boonuse andmed.

ivar5lepik
21.11.13, 17:52
https://www.triobet.ee/est/lock või minu konto > (seal kus on sinu andmed, selle all on sinist värvi lingid) Boonuse andmed.

Seal on ainult kirjas, kas kontol on piiratud vahendeid või mitte. Täpsemalt ei olnud midagi.

kardo
21.11.13, 19:02
Seal on ainult kirjas, kas kontol on piiratud vahendeid või mitte. Täpsemalt ei olnud midagi.
Kas see mitte sama asi pole?

ivar5lepik
21.11.13, 19:23
Kas see mitte sama asi pole?

Kui sa seda staatuseks loed :) Ma lootsin kuskil näha kirjet a'la mitu euri või mitu korda veel läbi on vaja mängida.

Keemik.
22.11.13, 04:57
Kui sa seda staatuseks loed :) Ma lootsin kuskil näha kirjet a'la mitu euri või mitu korda veel läbi on vaja mängida.

juhul, kui oled kasutanud boonust ja su kontol on piiratud vahendid, siis too lehelt sa näedki palju sul on veel vaja läbi mängida ehk sa näed seal reaalset summat, mis väheneb panuseid tehes. Kui antud leht väidab, et piiratud vahendid puuduvad vms, siis järelikult saad sa juba oma rahasi liigutada ehk väljamakseid teha jne.

ivar5lepik
22.11.13, 16:14
juhul, kui oled kasutanud boonust ja su kontol on piiratud vahendid, siis too lehelt sa näedki palju sul on veel vaja läbi mängida ehk sa näed seal reaalset summat, mis väheneb panuseid tehes. Kui antud leht väidab, et piiratud vahendid puuduvad vms, siis järelikult saad sa juba oma rahasi liigutada ehk väljamakseid teha jne.

Seal oli ainult kirjas a'la "Sinu kontol on piiratud vahendeid." Olen selles üsnagi kindel.

tannn
03.01.14, 14:01
Triobeti väljamakse ei taha kuidagi pangakontole laekuda, 30.12.13 sai nende poolt väljamakse kinnituse ja tänaseni pole raha kohale jõudnud. Kellegil veel sarnaseid probleeme on esinenud?

Svenniid
03.01.14, 14:39
Minul, Edgariga juba mitu kirja saadetud. Põhjuseks toodi tehnilised viperused, ja lubati tänaseks kõik korda ajada.

Rudy
03.01.14, 14:58
Sõbral oli ka sama jama ja lubati tänaseks korda ajada asi. Üldse tundub, et see uus süsteem imeb.

tannn
03.01.14, 15:16
Rõõm kuulda, et ma pole üksi, aga loodame parimat. :)

DCMA
03.01.14, 15:25
Jep, sama teema siin. Tegin eelmine pühap. väljamakse, esmasp. kinnitati ja siiamaani 0 seis.

Svenniid
03.01.14, 18:03
Lükkasid juba esmaspäeva. Suutsid oma ainukese plussi ka perse keerata, uppuv laev.

tannn
03.01.14, 19:00
Kõige naeruväärsem on see, et nad pole isegi mu kirjale vastanud juba ca 35h+.

Linnupoja
04.01.14, 06:41
Kõige naeruväärsem on see, et nad pole isegi mu kirjale vastanud juba ca 35h+.

Livechat on olemas, saad alati kiiremad vastused sealt, ja raha lubatakse 3 pangapäeva jooksul, kui kandsid 30.12.13 välja, siis 3 pangapäeva sai alles nüüd täis ju?

tannn
04.01.14, 22:18
Ma ise eksisin ja kuupäev oli 29, aga mis seal ikka, küll ta kohale jõuab!

Jonxxxx
06.01.14, 21:54
Sama teema siin. Vaatasin, et peale uuendust tekkis väljamaksel IBANi numbri lisamise kohustus, ei tea kas nüüd hakkabki selle tõttu väljamaksed aeglasemini panka jõudma või on tõesti hetkel selle versiooniuuenduse tõttu asi aeglasem..

Rudy
06.01.14, 22:03
Jama venib ikka edasi. Käivad rumorid, et kannatanud saavad mingit boonust või hüvitist.

tannn
06.01.14, 22:54
Samas milleks neil see klienditugi on, kui nad juba teisele kirja pole suvatsenud vastata? Natukene liiga pikaks venib see juba minu arvates.

idikas
06.01.14, 23:00
Kui tihti pakub Triobet seda sissemakse kahekordistamist kuni 15 euri väärtuses vms, oskab keegi öelda?

Svenniid
06.01.14, 23:36
Samas milleks neil see klienditugi on, kui nad juba teisele kirja pole suvatsenud vastata? Natukene liiga pikaks venib see juba minu arvates.

Olen iga päev küsinud mis värk on. Edgar lubas koguaeg järgmine päev, et saab asja tööle. Täna siis Saulius ütles ära et pole aimugi kuna korda saavad :)
Kasuta live chatti, kirju võibki ootama jääda

heiks
10.01.14, 18:34
On kellegil veel selline jama,et panin hommiku triobetikontole raha ja nüüd õhtu käes,kontol naeratab ikka 0 .kurjamid ei vasta ka

zizi
14.01.14, 21:15
tra, xaxa https://www.triobet.ee/est/docs?content=20140119_managers&content_only=false&ads=false

ltrubetsky2
18.01.14, 16:28
triobetiga sama siin, kandsin raha, ootasin ootasin raha kontole ei jõudnudki,saatsin kirja,tuli vastus,et pean oma konto väljavõte neile meilile saatma.Tegin nii ja raha oli olemas,paluti vabandust,et neil mingid uuendused jne jne.Nädala pärast sama teema no ei jõua raha kontole,krt läksin närvi kirjutasin jälle kirja ,aga seekord juba online-abi neil selline teema olemas nüüd.Edgari nimeline tüüp suhtles minuga viisakalt ja kui ma talle ütlesin,et tahaks nagu raha saada kontole,et pean uuesti sulle kontoväljavõte saatma???? Mille peale Edgar ütles,et ainuüksi väljavõtest ei piisa et on vaja veel mingit cräppi netipangast.No see oli piir,krt enam triobetiga mingit tegemist ei tee,krt olen pea 10 aastat nende klient ja selline sitt tuleb mulle.

ltrubetsky2
18.01.14, 16:29
Hetkel kasutan Olybeti mis on minumeelst kordades etem kui trio koef on paremad ja kõik toimib!!!

j6u1uv4n4
20.01.14, 20:16
Kas Moyes ja Mou surusid kätt siis? Mis sellest üldse sai?

bubbles
20.01.14, 20:24
Surusid küll.

zizi
25.01.14, 11:55
tra, mida wittu, triobet? üle pika aja teen sissemakse, et proovida raku boonust. Kandsin Swedpangaga 5 euri sisse, siis märkan et selgituses on "SEB Money Transfer"? Möh, mis ajast. Okei, kandsin 5 euri ära ja siis ilmus teade et "peame manuaalselt seda kinnitama". Mis krdi süsteem nüüd on? Et et kui tahangi raha sisse kanda, pean seda teostama tööpäevadel weee

ltrubetsky2
25.01.14, 14:03
Triobet sakkkib!!!Mõttetu üritus.

Crackerz
25.01.14, 14:09
tra, mida wittu, triobet? üle pika aja teen sissemakse, et proovida raku boonust. Kandsin Swedpangaga 5 euri sisse, siis märkan et selgituses on "SEB Money Transfer"? Möh, mis ajast. Okei, kandsin 5 euri ära ja siis ilmus teade et "peame manuaalselt seda kinnitama". Mis krdi süsteem nüüd on? Et et kui tahangi raha sisse kanda, pean seda teostama tööpäevadel weee

Proovisin ka hiljuti miskit teha seal, tegin swedist sissemakse ja tuli sama asi, et seb money transfer..aga sai tehtud ikkagi.

stairway to heaven
22.02.14, 23:03
Kuidas käib väljamakse triobetist? Sooviks triobetist raha välja võtta SEB kontole. Pole triobeti üle aasta kasutanud, siis oli väljamakse tegemine kiire ja mugav. Nüüd küsitakse väljamakset tehes linna, kus asub pangakontor?? Mis tähtsus selle peaks olema? Ja küsitakse lihtsalt nime, mitte konto numbrit.

Linnupoja
24.02.14, 20:50
Sellel vastikul saidil on olemas üllatavalt hea SUPPORT, kus ka olemas LIVECHAT milles saad kõikidele nendele küsimustele vastuse mõne sekundiga tööpäevadel päevastel kellaaegadel.

baller
25.02.14, 19:06
Kuidas käib väljamakse triobetist? Sooviks triobetist raha välja võtta SEB kontole. Pole triobeti üle aasta kasutanud, siis oli väljamakse tegemine kiire ja mugav. Nüüd küsitakse väljamakset tehes linna, kus asub pangakontor?? Mis tähtsus selle peaks olema? Ja küsitakse lihtsalt nime, mitte konto numbrit.

http://lmgtfy.com/?q=seb+pank+aadress

kardo
25.02.14, 22:25
http://lmgtfy.com/?q=seb+pank+aadress

Ta küsis, et mis tähtsust sellel pangakontori aadressil on, mitte, mis on pangakontori aadress.

Ei oska öelda, miks seda küsitakse.

Amos
14.03.14, 03:34
Sellel vastikul saidil on olemas üllatavalt hea SUPPORT, kus ka olemas LIVECHAT milles saad kõikidele nendele küsimustele vastuse mõne sekundiga tööpäevadel päevastel kellaaegadel.

Sinu alapealkiri juba reedab, et midagi on mäda :D

Zigmaister
25.03.14, 22:03
Täna proovin sellisele kombole pihta saada. Tundub, et koss hetkel ära tulemas. 3020

Tofoa
26.03.14, 02:35
Täna proovin sellisele kombole pihta saada. Tundub, et koss hetkel ära tulemas. 3020

Nope :doh:

Zigmaister
26.03.14, 11:20
Korvpall siiski tuli ära! Betis luges normaalaeg, mitte lisaaeg. Aga kaotus tuli sellegipoolest Leicster ei suutnud viigist enamat ja QPR võitis 1-0. Mul on kohutav loose-streak hetkel, kohe teps mitte ei õnnestu.

j6u1uv4n4
26.03.14, 13:27
Real Madrid+Espoo Blues combona 3.60 koefitsent Tonybetis....äkki saad võidulainele tagasi!

Zigmaister
27.03.14, 10:14
Real Madrid+Espoo Blues combona 3.60 koefitsent Tonybetis....äkki saad võidulainele tagasi!

Kuidas härra kommenteerib? :D

j6u1uv4n4
27.03.14, 11:17
Kuidas härra kommenteerib? :D

Lukko lõi ilma väravavahita mängides viimasel minutil viigivärava - seda tihti ei juhtu, ning Real Madrid....no comments :D

j6u1uv4n4
27.03.14, 12:06
In hindsight oleks pidanud reali mängus over 2.5 goals võtma sama koefitsendiga

bubbles
28.03.14, 10:27

Väike offtopic, kuid äkki peaks täna proovima PSG ja Schalke võidule 2.51?

Väravavaht
28.03.14, 13:25
PSG võidus ei näe küll suurt probleemi, aga Herthat ei tea kunagi ette, võib vabalt minna nagu reverse fixture, kus 0-2 Schalkele kaotati, kui ka teistpidi, võideti ju näiteks Dortmundi ning hetkel ollakse AINSAD, kes Bayernile rohkem kui ühe(ühes mängus) see hooaeg löönud on...

Kui mul mune oleks(vist olen munadeta), siis paneksin PSG to win ja Hertha goals over 0,5...

bubbles
28.03.14, 14:30
Kurat, ja kas Boateng on ka tänasest mängust eemal?
PSG võidus ei näe küll suurt probleemi, aga Herthat ei tea kunagi ette, võib vabalt minna nagu reverse fixture, kus 0-2 Schalkele kaotati, kui ka teistpidi, võideti ju näiteks Dortmundi ning hetkel ollakse AINSAD, kes Bayernile rohkem kui ühe(ühes mängus) see hooaeg löönud on...

Kui mul mune oleks(vist olen munadeta), siis paneksin PSG to win ja Hertha goals over 0,5...

tarretis
28.03.14, 16:30
Kurat, ja kas Boateng on ka tänasest mängust eemal?

Jah ja siit saad infot lineuppide kohta:

http://combostars.com/missings24.php

Mõnuagent 007
27.06.14, 14:11
Vabandust, aga mis v*tt nende dokumentide nõudmisega lahti on? Miks ma pean üles laadima "värvikoopiat" enda dokumendist? Miks ma pean üles laadima enda kommunaalarveid ja pangaväljavõtteid? Mis nahhui see triobeti asi on? Või on see mingi uus ja kenjaalne maksuameti nõue? Igal juhul väga hea meetod kihlvedude vastu. Saatsin neile igatahes kirja, et võivad mu arvel olevad mõnedkümned eurod endale per**e pista.

Mõnu turns ballack või midagi.

ericbana
27.06.14, 14:49
Igal juhul väga hea meetod kihlvedude vastu. Saatsin neile igatahes kirja, et võivad mu arvel olevad mõnedkümned eurod endale per**e pista.

Ära murdu veel. Eesti klubide euromängud ju kohe ukse ees.

norsk
14.04.15, 23:16
Pole mõnda aega Trios käinud ja nüüd sisse logides leidsin eest kõige ebamugavama panustamiskeskkonna, mida ma eales näinud olen. Kas vana look'i tagasi ei saa kuidagi?

Amos
16.04.15, 23:01
Pole mõnda aega Trios käinud ja nüüd sisse logides leidsin eest kõige ebamugavama panustamiskeskkonna, mida ma eales näinud olen. Kas vana look'i tagasi ei saa kuidagi?

Oota kuni sa telefoniga sisse lähed... no minge perse ausalt. Triobet vajas hädasti parandamist, kuid nüüd on see ikka täiesti perse omadega kukkunud :D

Nurmekas
24.04.15, 01:02
+1
Iga klikk on igavik, kohutav.

wordprez
03.06.15, 02:13
Tere. Tulen panustamise alamfoorumisse oma offtopicuga jaurama. Sain ka triolt kommunikatsiooni täna.

Kuna mai lõpus tuli meilboxi kiri, et viska kümps pokkerisse, saad 10k turna ticketi, siis mõtlesin, et waidafaknot. Paar päeva microgrindi tootis apparently mingi loyalty leveli lahti mängimise (baby shark lol) ja täna sisse logides lubas mingi pop up klikkamisel lähemat infi selle staatusega kaasas käivate privileegide kohta. Klikk. Selgus, et minu kasutada on 20 eurine reload boonus. See tuleb lahti mängida kahekümne 1-eurose jupina. Eurine jupp aga avaneb siis, kui olen 5 euri reiki maksnud.

Kuna ma ei ole boonukahoor ega mingi tõsine mängija, siis ma ei tea, vb see on standard laks, aga kõlas nii vahvalt, et plönni meile sott, anname 20 tagasi, is great deal for you homes. :D

(e: ses suhtes, et jah, 20 on parem kui 0, kui nagunii reiki maksta onju, aga essentially ikkagi pointless bs, sest selle sita pärast reloadima ikka ei hakka ju)

j6u1uv4n4
03.06.15, 02:21
Plaan ongi võimalikult palju inimesi lohku tõmmata. Eeldan, et enamus inimesi reegleid läbi lugeda ei viitsi. Kõige brutalim koht on online kasiinod, kus rollover on pea 30x.

Amos
03.06.15, 04:56
A muide triobet maksab nkn iga nädal 30% reikki tagasi, kui oled üle 30€ seda maksnud.
Poolteist aastat tagasi oli nii vähemalt.

Mõnuagent 007
25.06.15, 00:13
kõik kiirelt livebetis Portugal-Rootsi 0:0 viigile!

Reintz
29.08.15, 15:37
+1
Iga klikk on igavik, kohutav.
Täiesti kannis, asi on ju totaalselt Elvasse kukkunud. "Iga klikk on igavik" on vist kõige leebemalt üldse öeldud, sest enne saab mäng läbi, kui ma lõpuks suudan panuse ära panna.

elx
30.06.16, 21:05
Sellise põneva kirja sain täna Triobetilt. Ongi reaalne info või mingi skäm? Mis ime määrus see saab olla? Riik meelitab hasartmängudega tegelema? Või kust mujalt veel valdkonna määruseid tulla saab?

"Sinu viimasest külastusest on tükk aega möödas. Kuna me pole sind 11 kuud näinud, tahtsime meelde tuletada, et sinu kontol on endiselt kasutamata 0.22 EUR. Kooskõlas valdkonnas kehtivate määrustega võetakse sinu kontolt pärast 12 kuud kestnud mitteaktiivsust iga kuu maha 5 EUR."

Delfino
30.06.16, 21:37
Usun, et nimetavad enda reeglite mingit punkti määruseks. Sellise määruse olemasolus julgen enam kui kahelda.

2mSööt3mMööda
05.05.17, 21:11
Kas teil läksid trio rahad automaatselt betsafe kontole üle ja kasutajanimi ja parool jäid samaks?
Ma pole ammu kasutanud neid aga mingi papp vist mul oli seal kontol. Betsafe sisse ei saanud aga võimalik, et ajansin parooli sassi.

marcello
05.05.17, 22:10
Kas teil läksid trio rahad automaatselt betsafe kontole üle ja kasutajanimi ja parool jäid samaks?
Ma pole ammu kasutanud neid aga mingi papp vist mul oli seal kontol. Betsafe sisse ei saanud aga võimalik, et ajansin parooli sassi.

Konto seis samaks ja sama parooliga

j6u1uv4n4
17.10.17, 14:40
betsafe kodulehel ei saa rahulikult panustada, mingi krdi mini kasiino popup tuleb lehe paremale poolele häälega peale ja selle kinni panemiseks peab rohkem tegema kui x vajutama

telekavaataja
17.10.17, 15:08
betsafe kodulehel ei saa rahulikult panustada, mingi krdi mini kasiino popup tuleb lehe paremale poolele häälega peale ja selle kinni panemiseks peab rohkem tegema kui x vajutama Täiesti jabur tõesti. Edastasin info edasi. Vaatab, kas keegi võtab midagi ette. Probleem on nagu aru saan LIVE-bettinguga.

Nasfal
17.10.17, 18:38
Täiesti jabur tõesti. Edastasin info edasi. Vaatab, kas keegi võtab midagi ette. Probleem on nagu aru saan LIVE-bettinguga.

Edasta Triobetile info ja, et lõpetagu oma ajupesu ja inimeste suunamine alateadlikult oma raha totaalses õnnemängus ära andma (iroonia). Tegelikult on see viimasel ajal tekkinud ja just Live beti ajal, et mingi ingliskeelne kena häälega näitsik hakkab arutama ruletti üle.

Muhamed
29.12.17, 02:33
Ei ole küll kindel, et õigesse teemasse kirjutan, kuid kas kellelgi teisel ka mobiilse betsafe saidiga kõvasti probleeme? Mobiilist sisselogides sait jääbki laadima ja mitte kuidagi ei õnnestu siseneda, arvutist on ok.

telekavaataja
29.12.17, 08:47
Ei ole küll kindel, et õigesse teemasse kirjutan, kuid kas kellelgi teisel ka mobiilse betsafe saidiga kõvasti probleeme? Mobiilist sisselogides sait jääbki laadima ja mitte kuidagi ei õnnestu siseneda, arvutist on ok. Mul on ka enda moblaga. Pole kordagi ise mobiilsesse Betsafe lehte enda mobiiliga saanud. Naise moblaga jumala ok.

Ei tea, mis telefon sul on, aga mul vajab vahetamist küll.

Kutt1423
29.12.17, 10:15
Mul ka olnud probleeme, jääb laadima, aga siis vajutan suvalistele kohtadele ekraanil ja l
petab laadimise ära ja saan sisse.

PETSPETSPETS
29.12.17, 10:24
@telekavaataja juhtisin ka sellele juba tähelepanu mingi hetk, pole väga vahet ka kas android või iphone, sama jama ikka - jääbki laadima leht

telekavaataja
29.12.17, 10:29
@telekavaataja juhtisin ka sellele juba tähelepanu mingi hetk, pole väga vahet ka kas android või iphone, sama jama ikka - jääbki laadima leht No ma üritasin kontoris seda teemat üles võtta, aga kõikidel mu kolleegidel läks ilusti tööle.

Mina kirjutaks probleemist ikkagi klienditeenindusse ja kui neid kirju on juba 2-3, siis nad teavad, et midagi on sitasti. Igaks juhuks mainige oma mudel või midagi. Ma olen IT-probleemidest väga kaugel.

enrito
29.12.17, 12:27
Mitu aastat on öeldud neile, et leht ei hooma ära kustiganes laadida. Sestap keegi enam betsafe ei kasutagi, et see üks külaputka ole refereerides Petsi.

telekavaataja
29.12.17, 12:30
Mitu aastat on öeldud neile, et leht ei hooma ära kustiganes laadida. Sestap keegi enam betsafe ei kasutagi, et see üks külaputka ole refereerides Petsi. Probleem on pigem selles, et see on liiga rahvusvaheline ja bürokraatlik.

Muhamed
29.12.17, 12:37
Nüüdseks siis leht täitsa maas, loodetavasti aastalõputurniiriks tagasi üleval..

telekavaataja
29.12.17, 12:43
Nüüdseks siis leht täitsa maas, loodetavasti aastalõputurniiriks tagasi üleval.. Suht pedevärk jah.

TrvP
29.12.17, 18:14
Mul täna terve päev, sh hommik olnud mobiilis leht ok. Samsung S7.

xerikx
18.11.18, 16:06
Kas teil on Betsafes ka pakkumistega nii, et kuigi lubatud panus on 3€ siis, laseb panuse teha ainult kuni 1.5€ või siis saata panus ülevaatamiseks? Konto mul limiteeritud muidu ei ole. Saadan ülevaatamisele ja tuleb email:

Sinu Panuse taotlus (Estonia will score against Greece (max bet 3€)) on käideldud Betsafe poolt alljärgnevalt.
Kogu vastuvõetud lisasumma: 0 EUR
Tagasilükatud summa : 3.00 EUR

Kellele neid pakkumisi seal korraldatakse, mingitele valitud klientidele ?

Nasfal
18.11.18, 17:16
Kas teil on Betsafes ka pakkumistega nii, et kuigi lubatud panus on 3€ siis, laseb panuse teha ainult kuni 1.5€ või siis saata panus ülevaatamiseks? Konto mul limiteeritud muidu ei ole. Saadan ülevaatamisele ja tuleb email:

Sinu Panuse taotlus (Estonia will score against Greece (max bet 3€)) on käideldud Betsafe poolt alljärgnevalt.

Ma arvan, et kuna Danskes enam ei saa, siis telekevaataja võttis asja üle ja nüüd liigub läbi Betsafe.

telekavaataja
18.11.18, 21:35

Esiteks, kui sa 3 eur panustada ei saa, siis kohe kindlasti on su limiite lõigatud.
Teiseks, kui manual requesti selle saadad, siis peaksid ikka saama. Kindlasti sa saaksid, kui mina või keegi mu balti kolleeg oleks online. Reaalsuses vastutab selle eesti tihtipeale keegi tüüp Maltal, kellel ei ole aega ja mõnikord ka taipu asjasse süveneda. Kahjuks.

Muide, igasugused pakkumised on parim koht teada saamiseks, kas te olete limiteeritud ja mis ulatuses.

Ma arvan, et kuna Danskes enam ei saa, siis telekevaataja võttis asja üle ja nüüd liigub läbi Betsafe.

Selleks on ammu juba SBT.

xerikx
18.11.18, 21:50
Esiteks, kui sa 3 eur panustada ei saa, siis kohe kindlasti on su limiite lõigatud.
Teiseks, kui manual requesti selle saadad, siis peaksid ikka saama. Kindlasti sa saaksid, kui mina või keegi mu balti kolleeg oleks online. Reaalsuses vastutab selle eesti tihtipeale keegi tüüp Maltal, kellel ei ole aega ja mõnikord ka taipu asjasse süveneda. Kahjuks.

Muide, igasugused pakkumised on parim koht teada saamiseks, kas te olete limiteeritud ja mis ulatuses.

Selleks on ammu juba SBT.

Okei huvitav. Tavapärase panustamisega ei ole kordagi limiidi probleemi veel tekkinud (piletid 5-20€). Aga vot kampaania all ei lase 3€ panust teha. Kas ulatust mõõdetakse mingi % järgi? Et kui 1.50 lubab siis minu konto puhul on mingi 50% liinide maximumist?

telekavaataja
18.11.18, 21:57
Okei huvitav. Tavapärase panustamisega ei ole kordagi limiidi probleemi veel tekkinud (piletid 5-20€). Aga vot kampaania all ei lase 3€ panust teha. Kas ulatust mõõdetakse mingi % järgi? Et kui 1.50 lubab siis minu konto puhul on mingi 50% liinide maximumist?

Sa oled õigel teel.

panustaja22
19.11.18, 01:20
Avastasin, et Betsafe'i pakkumistele, kus on määratud ka max-bet, oli võimalus panna kahekordne panus (kui oli nt kirjas, et max-bet 3€, lasi tegelikult panna 6€). Kui oli võit, oli see kahekordne võit ka välja makstud. Mõni aeg tagasi hakati neid panuseid tühistama, kus olin pannud kahekordse summa, ja pärast seda muidugi sellele samale panusele õige max-betiga uuesti panustada ei saanud.

rahvaspordipäev
03.02.19, 17:43
https://i.gyazo.com/129cfcf7007c9218be8cff55c71a30e3.png
https://i.gyazo.com/0c290b27c33e28293431c2e8ae80318e.png

betsafe programm tennises täitsa katkine ikka

rahvaspordipäev
03.02.19, 17:46
https://i.gyazo.com/e505f343a7e8e418722606a37463d6d8.png

eriti hea sait optimistidele ka, kui keegi sellelt seisult veel Vekici 2-0 peaks tahtma võtta

j6u1uv4n4
03.02.19, 17:48
lulz.

telekavaataja
03.02.19, 20:37
See on alatu laim. Betsafe on parim ettevõte, millel ei esine üldse tõrkeid.

https://media2.giphy.com/media/WFEGOIIrj6SY0/giphy.gif?cid=3640f6095c5726cc76744b4655ed65db

Cule
03.02.19, 20:44
https://i.gyazo.com/e505f343a7e8e418722606a37463d6d8.png

eriti hea sait optimistidele ka, kui keegi sellelt seisult veel Vekici 2-0 peaks tahtma võtta

Proovisid betida ka 2:0? Osadel bookidel on selliseid display issuesid palju, mida tegelt bettida ei saa ja refreshides ära kaovad. Williamhillil eriti.

Cule
03.02.19, 21:08
betsafe programm tennises täitsa katkine ikka

Sellist oddsi erinevust sama outcome turgudega näeb tegelt ilmselt suurem osa bookides, eks see teadlikult nii juba tehtud. A la keegi ei beti seda correct score 2-1, 1-2, aga match winner kõige tähtsam tennises ja seal meelega ilmselt juba limiteeritud odds.

Bet365l ka näiteks handicapide ja 3way vahel seos puudub(kuigi neilt päris raske selliseid näiteid leida) kui mäng viigis.

6183

telekavaataja
03.02.19, 21:14
Seal on ühel turul kõrgem marginaal kui teisel. Juhtub.

rahvaspordipäev
03.02.19, 21:36
Proovisid betida ka 2:0? Osadel bookidel on selliseid display issuesid palju, mida tegelt bettida ei saa ja refreshides ära kaovad. Williamhillil eriti.

Panus klikitav, pilet tuleb ette ja refreshiga midagi ära ei kao. Aga ega lõpuni järgi proovida ei saa kuna enamikel panustel on minu maksimaalne lubatud panus väiksem kui 50 senti võimisiganes see nende miinimumpanus on.

Cule
03.02.19, 21:37
Aga kui seal mõni vähem tähelepanelikum klient oleksgi Donna Vekic 2:0 panustanud ja hiljem viga märganud, oleksite panuse tühistanud? Eeldan ei, kuigi panustamisreegleid hästi ei tunne :D

cabron
16.02.19, 17:20
haha, väga hea

https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/51984834_980251785497699_7075954797639106560_n.png ?_nc_cat=105&_nc_eui2=AeFQYbQ7-ssni6b-QZ_qlQULpJrnLN4NnA9kZGlTQ1twhup4x0nWVpP9eZrfMCo9Au I-KVl5gilpEIY9GlJ34fmTgnUR46OtfO-vdoskd9jbIA&_nc_ht=scontent-arn2-1.xx&oh=0830cba7769f2e124bfcea9f6b72153c&oe=5CDCAAE4

telekavaataja
08.03.19, 14:24
Betsafe'i liiga, kus peaks olema ka eraldi auhindu: wm47rovklc

Jah, tõesti Betsafe'l on oma liiga Fantasys. Auhindu ma ei maini, kuna sellega ei tegele üldse.

Lisaks see hooaeg pakume igale mängule väravalööjaid ja kollaste kaartide saajaid. Ilmselt ka assiste tulevikus.

-RoMaRiO-
08.03.19, 15:06
Jah, tõesti Betsafe'l on oma liiga Fantasys. Auhindu ma ei maini, kuna sellega ei tegele üldse.

Lisaks see hooaeg pakume igale mängule väravalööjaid ja kollaste kaartide saajaid. Ilmselt ka assiste tulevikus.

Reginald lööb värava @4 :D

telekavaataja
08.03.19, 15:09
Reginald lööb värava @4 :D

Sorri, läks valesti.

Aga kas vastupidise eksimuse puhul oleksid öelnud?

-RoMaRiO-
08.03.19, 15:21
Sorri, läks valesti.

Aga kas vastupidise eksimuse puhul oleksid öelnud?

Võin ikka öelda, et Mööl kollane @9 on kindlasti liiga kõrge :)

telekavaataja
08.03.19, 15:28
Võin ikka öelda, et Mööl kollane @9 on kindlasti liiga kõrge :)

Ma tean, kust ma Möölile selle üleliigse kolmandiku lisasin.

Navas
09.03.19, 14:31
Tänased laskesuusatamise koefid on päris mõnsad isegi.

Kalev Ermits 2.25 ja Roland Lessing 3.7 tasub mängitamist. Zahkna välistaksin. :D

Nasfal
09.03.19, 15:20
Tänased laskesuusatamise koefid on päris mõnsad isegi.

Kalev Ermits 2.25 ja Roland Lessing 3.7 tasub mängitamist. Zahkna välistaksin. :D

Ma just hindaks Zahknat kõige suurema väärtusena sealt, miks sa ta välistaksid?

Navas
09.03.19, 18:44
Ma just hindaks Zahknat kõige suurema väärtusena sealt, miks sa ta välistaksid?

Härra Zahkna oli pisut haige, aga eks paistab. Eesti eest! :D

Navas
09.03.19, 19:15
Ermits pani 1 tiiru rohkem, aga Finishis 3 sekundit ees Zahknast.

LaRaBla
12.03.19, 10:15
Ma arvan, et UK lahkub EUst diiliga 29. märtsil@9 on piisav koef, et mingi väike summa gambleda, selle tõenäosus tundub hetkel natuke suurem, mingi 6-7 oleks aus koef vist.

Nasfal
13.03.19, 15:45
Huvitav, miks Betsafe pakutavad koefid laskesuustamisel on nagu algklasside tase? Ma tahaks uskuda, et laskesuustamine on niivõrd populaarne hetkel, et betsafe külmutab ennast ise väga potensiaalikast turuosast välja.

telekavaataja
13.03.19, 15:47
Huvitav, miks Betsafe pakutavad koefid laskesuustamisel on nagu algklasside tase? Ma tahaks uskuda, et laskesuustamine on niivõrd populaarne hetkel, et betsafe külmutab ennast ise väga potensiaalikast turuosast välja.

Mis turgu sa mõtled täpsemalt?

Nasfal
13.03.19, 15:54
Mis turgu sa mõtled täpsemalt?

Laskesuustamise turgu üldiselt. See mu enda arvamus, aga vaadates mida näiteks siin Coolbetid ja pakuvad, siis tekib küsimus, et miks keegi peaks Betsafe eelistama kui tahab laskesuustamisele panustada.

telekavaataja
13.03.19, 15:58
Laskesuustamise turgu üldiselt. See mu enda arvamus, aga vaadates mida näiteks siin Coolbetid ja pakuvad, siis tekib küsimus, et miks keegi peaks Betsafe eelistama kui tahab laskesuustamisele panustada.

See pole nii populaarne kui sa arvad.

Coolbet paneb tõesti hullu, aga see on ka selline panustatud aeg/klientide huvi teema.

Samas, kui on ideid Eesti sportlaste käekäigu peale, siis andke teada mulle või klienditeenindusse.

EDIT! Või kui on huvi millegi erilise peale panustada, siis ka klienditeenindus ja vastutavad isikud panevad need turud kohe üles ka.

Nasfal
13.03.19, 16:00
See pole nii populaarne kui sa arvad.

Coolbet paneb tõesti hullu, aga see on ka selline panustatud aeg/klientide huvi teema.

Samas, kui on ideid Eesti sportlaste käekäigu peale, siis andke teada mulle või klienditeenindusse.

Sellepärast ma kirutasingi, et mu enda arvamus, sest ma millegipärast olin suht kindel, et laskesuustamisele bettimine on läinud suhteliselt populaarseks, aga ju veel siis inimesed lihtsalt naudivad.

Navas
13.03.19, 16:06
Tahtsin ise just samast teemast tulla rääkima. Võiks ju betsafes natuke rohkem neid eripanuseid sellel alal panna. Kuigi samas
tänaseks 20km sõiduks Samuelssoni koef on 35, siis coolbetis 20. :D

Navas
16.03.19, 11:48
Täna, siis see laskesuusatamise päev ja koefid ilusti üleval. See naiste top10 paneb mõtlema küll ja võeti ju Ameerika etapilt 9. koht kus küll osad staarid puudusid, aga siiski. Kes aga kõige vähem märke üles jätab, siis selle MMi järgi võiks valida kas Tuuli või Johanna, aga see TOP10ne sõit võib naistel täna vabalt soolas olla! Pöidlad pihku! :)

See on jah siuke betsafe/laskesuusatamise teema :D

rahvaspordipäev
16.03.19, 13:06
Beilmann oma karjääris rohkem nulle lasknud kui ülejäänud seltskond kokku muidu

Navas
23.03.19, 17:28
Panin Kuzminale ja peale 4nda ringi laskmist kus terve sõidu 0ga pani ära ja juhib üle pooleteist minutiga küll, ag pandi mulle juba raha üle enne kui Kuzmina finishisse on jõudnud. Okei! :D

j6u1uv4n4
23.03.19, 17:34
Miks buukid niimoodi ennatlikult maskavad?

Navas
23.03.19, 19:10
Miks buukid niimoodi ennatlikult maskavad?

Ju nad teavad midagi, mida meie ei tea :D

Navas
27.03.19, 21:35
Need Conor McGregori oddsid on ikka julmalt mõttetud minu arust.

Nasfal
29.03.19, 14:22
Need Conor McGregori oddsid on ikka julmalt mõttetud minu arust.

Noh, kes asja reaalselt valdab ja sees on ning oskavad lugeda tagamaid, siis 1,8 või 1,9 kordse tootlusega raha panna aasta lõpuni teenima on ju real deal. Samas ei kujuta ette mis see max bet sellisele asjale üldse on.

telekavaataja
29.03.19, 14:37
Noh, kes asja reaalselt valdab ja sees on ning oskavad lugeda tagamaid, siis 1,8 või 1,9 kordse tootlusega raha panna aasta lõpuni teenima on ju real deal. Samas ei kujuta ette mis see max bet sellisele asjale üldse on.

Kuskil 200-300 vahel minuteada.

j6u1uv4n4
29.03.19, 14:41
Mis täpne panus on? Conori retirement pole kohe kindlasti lõplik.

telekavaataja
29.03.19, 17:30
Ma ei tea, kas seda on kuidagi kommunikeeritud, aga niipalju kui ma olen kuulnud, siis iga 5 vooru järel (5,10,15,20,25,30 ja siis 36) jagatakse auhindu sellele/neile, kes tabelit juhivad.

Pole kindel, kas kasutajatele on seda kommunikeeritud.

Nasfal
07.04.19, 14:46
Tegin täna Eesti liigale pileti ja unustasin kogemata ära, et Betsafe Cashout on....

Noh nagu ikka minut aega peale mängude algust Cashout jooksis kokku ning kirjutasin muidugi klienditoele kuigi olin seda kadalippu juba varemgi läbinud ja teadsin juba, ette et saadetakse mind perse

Kirjutasin, et tegin pileti kahest Cashouti valikuga mängust ning see funktsioon töötas peale mängude algust ainult minuti ja siis jooksis kokku ning isegi saatsin ise kohe ka pileti ID, sest teadsin et seda küsitakse nagunii.

Vastuseks kopeeriti mulle reeglitest tekst, et kui mängul ei ole Cashout funktsiooni, siis seda meeskond ka ei paku... seletan, siis et ma ütlesin, et sellel oli cashout funktsioon ja see töötas isegi, aga ainult minuti...

Sellepeale vastati mulle ilusti, et seda see tähendabki, et meie meeskond hetkel ei paku antud panusele cashouti (idiootne...)

Kirjutasin sellepeale, et tegemist on inimeste petmisega kui cashout tuimalt minut peale algust välja lülitatakse, et miks te üldse panete sellele mängule cashouti. Et te ei kannata oma ebaprofessionaalsusega mitte mingisugust kriitikat võrreldes teiste spordiennustamise kontoritega.

Ja sellepeale mind lihtsalt tuimalt ignoti... Masendav masendav pask.

Mainin ära igaksjuhuks ja loodan, et Telekavaataja seda isiklikult ei võta.

telekavaataja
07.04.19, 14:56
Non offense taken.

Navas
07.04.19, 15:14
Kui on olnud VAR umb. 35 minuti ajal, siis miks Betsafe seda juba näiteks poolajaks ei tunnista võiduks, vaid on vaja oodata terve mänguni? Kui värav lüüakse ja sul on pandud üle väravatele, siis ju märgitakse Bet võiduks, aga kui oled pannud VAR over, siis see tuleb alles 90. minutiks ju, miks nii? :D

telekavaataja
07.04.19, 15:18
Kui on olnud VAR umb. 35 minuti ajal, siis miks Betsafe seda juba näiteks poolajaks ei tunnista võiduks, vaid on vaja oodata terve mänguni? Kui värav lüüakse ja sul on pandud üle väravatele, siis ju märgitakse Bet võiduks, aga kui oled pannud VAR over, siis see tuleb alles 90. minutiks ju, miks nii? :D

Osa turge on automatiseeritud, osa mitte.

xerikx
07.04.19, 16:14

Vb spordialati erinevad reeglid, aga tennises ei maksta alati välja.
Mul oli nt tehtud bet Total O22.5 vms ja esimesed kaks setti jäid 6-7, 7-6 ehk bet oli juba võitnud, aga kolmandas setis üks mängija retires ja minu pilet tühistati (void).

Navas
11.04.19, 15:50
Ma ei saa aru misasi see veel on aga hahaha :D

Kas Ott Tänak jõuab PEETRIST Kino Kosmose juurde 15 minutiga? Jah - 1.86, Ei - 1.86.

Tunduks nagu, et väga kindlalt jõuab, kui just mingit pulli seal tee peal tegema ei hakkata, aga huvitav ta ole. :D

Kutt1423
11.04.19, 16:35

Kas Ott Tänak jõuab PEETRIST Kino Kosmose juurde 15 minutiga? Jah - 1.86, Ei - 1.86.

Tunduks nagu, et väga kindlalt jõuab, kui just mingit pulli seal tee peal tegema ei hakkata, aga huvitav ta ole. :D

See garaaz suht kaugel Toyotal seal niiet ma julgen öelda et üle 15min, kui just neile tee tühjaks ei teha... seda ma ei tea? Aga mul lastakse panna 2 eurot sellele... täiesti mõttetu kampaania siis ju.

Navas
11.04.19, 16:46
See garaaz suht kaugel Toyotal seal niiet ma julgen öelda et üle 15min, kui just neile tee tühjaks ei teha... seda ma ei tea? Aga mul lastakse panna 2 eurot sellele... täiesti mõttetu kampaania siis ju.

Mul lasti rohkem kui 2 panna sellele, et jõuab kiiremini, noh eks paistab. :D

Kutt1423
11.04.19, 16:47
Mul lasti rohkem kui 2 panna sellele, et jõuab kiiremini, noh eks paistab. :D

Saatsin 10 läbivaatamisele ja see läks läbi. Panin et läheb üle, tulevad veel ringiga ka :D haha

telekavaataja
11.04.19, 19:21

Tunnistan üles, minu idee.

Lõpuks jõudis 17 minutiga.

Kutt1423
12.04.19, 11:34
Tunnistan üles, minu idee.

Lõpuks jõudis 17 minutiga.

Pean tunnistama, väga äge bet !

rahvaspordipäev
12.05.19, 14:05
https://i.gyazo.com/927b8118c3903a68f3bd346620fe81d7.png

Chromes mitu nädalat juba selline, kellelgi veel või pean siis mingite küpsiste ja reinstallimistega tegelema?

telekavaataja
12.05.19, 18:55
Mul on kõik ok.

rahvaspordipäev
13.05.19, 19:13
Pidingi kogu browseri history kustutama ja läks tööle. Ainult et nüüd pean igale saidile minnes uuesti kinnitama, et olen nõus selle jamaga mis EL neile peale surus :(.

xerikx
21.06.19, 17:22
Erikoefitsent: Vähemalt üks Eesti klubi saab oma vastasest esimeses ringis jagu

Kas siin mõeldud et vähemalt üks klubi saab edasi või et saadakse vähemalt üks võit ?

telekavaataja
21.06.19, 17:22
Kas siin mõeldud et vähemalt üks klubi saab edasi või et saadakse vähemalt üks võit ?

Hea tähelepanek. Mõeldud on, et saab edasi. Ma täpsustan kohe tõlkes.

-RoMaRiO-
21.06.19, 17:43
Võimalik, et ei saa vastata, aga kumb loogika võiks enam toimida eelkõige meelelahutuslikule kliendile suunatud kontoris. Eelkõige panustatakse oma riigi/klubide poolt või vastu? On jäänud mulje, et suurtel turgudel a.la Venemaal ja Inglismaal minnakse pigem sõltumata asjaoludest julgelt omade poolt (EM ja MM võitu kontorid pigem näha ei taha), aga Eestis pigem levib mentaliteet, et igal võimalusel igal spordialal meie omade vastu. Või?

telekavaataja
21.06.19, 18:03
Võimalik, et ei saa vastata, aga kumb loogika võiks enam toimida eelkõige meelelahutuslikule kliendile suunatud kontoris. Eelkõige panustatakse oma riigi/klubide poolt või vastu? On jäänud mulje, et suurtel turgudel a.la Venemaal ja Inglismaal minnakse pigem sõltumata asjaoludest julgelt omade poolt (EM ja MM võitu kontorid pigem näha ei taha), aga Eestis pigem levib mentaliteet, et igal võimalusel igal spordialal meie omade vastu. Või?

Eeem... mul ei oma seda infot 100%-liselt, aga nii palju kui ma näen ja tunnen, siis oleneb inimesest/võiduvõimalustest. Jah, eestlane on oluliselt pessimistlikum, aga mitte nii pessimistlik kui oodata võiks.

Eestlane on selline keskmine pigem. Kindlasti pole hurraa-patrioot.

$$$
17.09.19, 04:32
Üllatav on näha Betsafe tegemas aktiivset reklaami lõuna ameerika turul.

telekavaataja
01.10.19, 10:51
Intervjuu, mille ilmumist tasub oodata.

https://foorum.soccernet.ee/attachment.php?attachmentid=6528&stc=1