320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Litmanen37 Vaata postitust
    triobet tühistas osad minu eilsed panused ja kandis raha arvele tagasi.Kui täna uuesti kontole läksin,avastasin,et siin palju vähem raha.konto seisust leidsin et mingi kri parandus oli tehtud ja ühesõnaga konto kuivale tõmmatud...masendav
    mul oli sama asi. välja arvatud, et ma panin tähele, et nad tegid vea ja kandsin raha kiiresti sealt välja. nüüd kui sisse login siis on kontol -2000 krooni.

    Kommentaar


      Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
      mul oli sama asi. välja arvatud, et ma panin tähele, et nad tegid vea ja kandsin raha kiiresti sealt välja. nüüd kui sisse login siis on kontol -2000 krooni.
      tõmbasid perse lohku neil

      Kommentaar


        13.03.2008 21:30 Werder Bremen - Glasgow Rangers (Boubacar Sanogo - Werder Bremen) Will not score 1.45 Tühistatud

        Mismõttes nagu. Sellepärast, et tuli vahetusest? Oleks ta kahelt meetrilt oma võimaluse ära löönud, kas siis oleks ka tühistatud?
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          vahetusest tulnud mängija lõi värava? See ei tohiks segada, uuri mis põhjus on

          Kommentaar


            Hello, Boubacar Sanogo didnt played in starting 11 so according rules ticket must be cancelled.

            Linas
            Team Triobet
            Ikkagi ei saanud ma neilt vastust sellele, kas 'according rules' oleks tühistatud ka siis kui väravas olnuks keegi teine peale McGregori.

            Samas ma muidugi tunnistan, et väike jeen sai sellele asjale panustatud peaasjalikult tänu BBC-le, kelle teada Sanogo üldse viirusega major doubt oli. Aga ühesõnaga mingu nad siis metsa.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Ei ole ennustusega seotud aga vahest keegi osavpea oskab vastata sellele Texas Holdemi tõenäosuse küsimusele:

              Mängijaid kokku kuus, mängus sees veel kaks (st. 4 on foldinud)
              mul on käes risti 2, risti poiss
              maas on risti 3, risti 8, risti 10 , ärtu poiss, ärtu 5
              Kui suur on tõenäosus et teisel järelejäänud mängijal võib olla risti emand/kuningas/äss ja veel mingi risti kaart
              Ehk kui suur on tõenäosus et teisel mängijal on parem käsi
              Last edited by ek; 14.03.08, 09:53. Põhjus: mõned täpsustused

              Kommentaar


                puht teoreetiliset võttes peaks olema nii, et tal piisab kui on risti mutt/kunn või äss eks? + veel üks risti...

                Seega tn et esimene on "tugev risti" on 3/45. Tn et teine on muu risti on 7/44

                ehk siis kokku tn et tal on 2 ristit, millest 1 on vähemalt mutt on:

                2*( 3/45*7/44) äkki? Aga reaalset on tn muidugi suurem, kui ta lõpuni mängib ja teised foldivad..

                Kommentaar


                  nojah selle jaoks on muidugi igasugused vahendid olemas. Mingi lehekülg on kus saab valida mängijate aru ja kaardid kätte jagada ja siis näitab võidu tõenäosusi

                  Kommentaar


                    cannuman, kui sa selle lehe aadressi oskaksid anda

                    Kommentaar


                      The world's most trusted Texas hold'em poker odds calculator. Improve your poker or find out just how bad that bad beat was.


                      on miskine variant

                      Kommentaar




                        see on parem, saad enda probleemile ka vastuse

                        Kommentaar


                          minupoolne austus elu lõpuni

                          Kommentaar


                            Võib-olla rumal küsimus, aga kui ma panen Triobetis süsteemi üksikpanusena näiteks sellepeale, et Pärnu võidab Levadiat (konf 30) ja Kalju võidab Sillamäed (konf 1.62) (ehk siis kokku konf 15.81), kokku 20 krooni, siis sellel juhul kui Vaprus kaotab ja Kalju võidab, saan tagasi 158,1 krooni?
                            Algselt postitas budulojus
                            kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                            Kommentaar


                              Vbla panen nüüd täitsa puusse, aga mis sõnast tuleb lühend konf? Konfiguratsioon? Kas sel juhul on see sama mis koefitsient? Ärge kõvasti naerge, eks, mul oli mata napilt kolm.
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                                Vbla panen nüüd täitsa puusse, aga mis sõnast tuleb lühend konf? Konfiguratsioon? Kas sel juhul on see sama mis koefitsient? Ärge kõvasti naerge, eks, mul oli mata napilt kolm.
                                Konferentsisaal hoopis. Number näitab ruutmeetreid põrandapinda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X