320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kütus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kütus

    kas teil on kunagi olnud autokütusega probleeme ja mis tanklatest olete solkkütust saanud??

    aga hea uudis see-

    Autokütuste müüjad alandasid oma tanklates bensiinide ja diislikütuse hinda, algust tegi sellega Statoil ning enim ehk 50-60 senti langetas hindu Neste.

    Bensiin 95 EURO maksab alates kella 15 Statoili teenindusjaamades 12,50 krooni liiter, teatas ettevõte ETV24-le.
    Reklaam




    Bensiini 95 EURO Ultima liitri hind on Statoili teenindusjaamades 12,75 krooni, 98 EURO Ultimal 13,25 krooni ja diislikütus D EURO Fortisel 13,15 krooni.

    Statoili automaatjaamades maksab kütuseliiter veel 25 senti vähem.

    Alexela Oili müügijuht Marek Miller teatas, et ettevõte alandas Alexela ja Uno X tanklates bensiini 95 hinda 25 senti. Uus hind on automaattanklas 12,25 krooni liitri kohta ja tavatanklas 12,45 krooni liitri kohta.

    Diiselkütuse hind langeb 20 senti ning see maksab Alexela automaattanklas 12,90 krooni liiter ja tavatanklas 13,10 krooni liiter. Bensiin 98 hind jääb samaks, automaattanklas 13,00 krooni liiter ja tavatanklas 13,20 krooni liiter.

    Uued hinnad rakendusid automaattanklates kell 17, tavatanklates toimub muutus õhtu jooksul.

    Olerexi turundusjuhi Anti Moppeli teatel alandab ka Olerex enimmüüdud kütuste hindu kolmapäeval kuni 25 senti liitri kohta.

    Neste Eesti AS teatas autokütuste hindade alandamisest 50-60 sendi võrra veidi pärast kella 17. Bensiin Futura 95 Euro maksab Neste jaamades 12,00 krooni, Futura 98 Euro 12,50 krooni ja diislikütus Futura 95 Euro samuti 12,50 krooni.
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    #2
    Minu arust on enamus kütusest mis eestis ringleb paras solk. Mine näiteks rootsi ja nuusuta seal müüdavat diislit näiteks. Sealsel diislil puudub lõhn, ainult selline õrn lõhn ei oskagi öelda mida see meenutab, aga võrreldes eesti diisliga nagu öö ja päev.
    AILTON

    Kommentaar


      #3
      kogemusest võin niipalju öelda,et eelmisel käredal talvel pakkus Lukoil päris kvaliteetset talvist diislit,samal ajal kui ülejäänute pakutavatega tuli lisanditega jännata...otepääl -35 kraadiga läks poolelt pöördelt käima,kui paljud hädas olid ja abi otsisid.
      Kapten Trumm

      Kommentaar


        #4
        eks ta nii olegi et kuis joppab. Päris nii öelda ei saa et ostke ainult statoilist, seal hea küte. See on vedamise asi. Siit minu küsimus: Kust tarnitakse Eestis kasutatav autokütus?
        AILTON

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
          kas teil on kunagi olnud autokütusega probleeme ja mis tanklatest olete solkkütust saanud??
          Vähemasti minu kunagises kodukohas, Lõuna-Eestis, soovitatakse ühest, ka sinu tekstis mainitud tanklaketi, tanklast suure kaarega mööda sõita, kui soovid, et sul autoga tulevikus probleeme ei tule.
          Kunagi sai tangitud Eesti suurima tanklaketi tanklates ja peab tunnistama, et nii mõnelgi korral tekkis tunne, et midagi väga head sinna paaki ei läinud.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            #6
            no minu võrr sööb ikka statoili 95 t!
            veidike pidas vastu ja siis enam starterist käima ei läinud
            tuli kasutusele võtta jalgpallis saadud jalalihased ja vänta ruunatA

            Kommentaar


              #7
              Sul on küll vihased jalalihased, peaks mainima!

              Kommentaar


                #8
                miks osta kütust Statoilist kui seal on liiter 25s. kallim?
                kas Neste või Mažeiku tarnib enamuse Eestis müüdavast kütusest, m.h. ka Statoilile.
                kusagilt on meeles et kogu eestis müüdud bensiin on tegelikult Leedu tehasest aga võin eksida

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas ek Vaata postitust
                  miks osta kütust Statoilist kui seal on liiter 25s. kallim?
                  Statoilil on ka automaatjaamad, kus on sama hind, mis Nestes (kellel vist vaid automaatjaamad ongi).
                  Ning ka mitteautomaatjaamas saad selle sama hinnaga, mis automaatjaamas kui omad kliendikaarti.

                  dum-dum!

                  Mitte, et ma Statoili teenuseid kasutaks.

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                    Statoilil on ka automaatjaamad, kus on sama hind, mis Nestes (kellel vist vaid automaatjaamad ongi).
                    Ning ka mitteautomaatjaamas saad selle sama hinnaga, mis automaatjaamas kui omad kliendikaarti.

                    dum-dum!
                    kasutan Neste krediitkaarti ja mul on iga kell veel -25 senti.

                    dum-dum!
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      #11
                      Tubli poiss Rein, avaldan tunnustust!

                      Kommentaar


                        #12
                        -25 senti võitu oleks siis, kui te ostate iga kord vähemalt 1000 liitrit. aga te ei osta ju. ja ka siis oleks sita võitu

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                          -25 senti võitu oleks siis, kui te ostate iga kord vähemalt 1000 liitrit
                          Kõlab nagu iga tuhandes liiter on 25 senti odavam. Raske hommik.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas ek Vaata postitust
                            miks osta kütust Statoilist kui seal on liiter 25s. kallim?
                            Ostad 40 liitrit ja saab tubli kümpsi odavamalt, peaaegu terve liiter bensiini ikka

                            Kuna minul "Neste" kaart, siis olen ka ise sunnitud odavamalt ostma ja kõvasti kokku hoidma

                            Mäletan Merekooli aegadest, et toanaaber käis kütust Mõigus ostmas kuna asi mingi kõva 10 senti odavam
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                              -25 senti võitu oleks siis, kui te ostate iga kord vähemalt 1000 liitrit. aga te ei osta ju. ja ka siis oleks sita võitu

                              Sa ei tea pooli asjugi.Ära räägi sellest poolest mida sa ei tea.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X