320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Championship manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Championship manager 2008

    Täna siis teisel novembril tuli välja Championship manager 2008 Siia siis kirjutagem kõike mis mänguga seondub
    Last edited by Martin; 02.11.07, 22:49.

    #2
    Sain just mängu kätte kõik töötab nüüd tulevad pikad ja unetud ööd

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas Okas Vaata postitust
      Sain just mängu kätte kõik töötab nüüd tulevad pikad ja unetud ööd
      Ära nüüd selle mängu pärast küll ühtegi ööd magamata jäta.... Lähevad teised raisku veel.
      "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

      RocknRolla (2008)

      Kommentaar


        #4
        ALguse asi asi tuleb ikka korralikult läbi mängida

        Kommentaar


          #5
          Olen nüüd esimesed hooajad ära teinud mäng on väga huvitav aga paar asja oleks mida tahaks arutada kui oleks veel asjaosalisi:P

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas Okas Vaata postitust
            Olen nüüd esimesed hooajad ära teinud mäng on väga huvitav aga paar asja oleks mida tahaks arutada kui oleks veel asjaosalisi:P
            kõik mängivad FM 2008
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              #7
              No siis on viimane aeg cm8 mängima haklata:P

              Kommentaar


                #8
                Saast ju Või noh mulle see sealne uus mängumootor ei istunud kuidagi, jätkan ikka vanade CM-ide / FM-i liinis.

                Kommentaar


                  #9
                  nojh suht harjumis asi

                  Kommentaar


                    #10
                    ma pole kunagi mänginud seda. keegi, kes on mänginud ka fm08 võiks seletada, mis nende kahe põhiline vahe on
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      #11
                      vahe on see, et uuemad FM-id lähevad järjest paremaks, uued CM-id järjest sitemaks...

                      Kommentaar


                        #12
                        No sa pole seda ju mänginud lihtsalt oled pool või ühe hooaja mänginud .Mina mängisin ka algul fm aga selle mängumootor on läinud järjest keerulisemaks kuigi cm on need asjad kõik olemas mios fm aga mäng oluliselt lihtsam ja põnevam.Mängudest saab teha analüüse ja seda meedias kajastada , põhimõttelsielt on võimalusi palju nii et kui keegi on huvitatud siis on võin löähemalt rääkida.

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas Okas Vaata postitust
                          No sa pole seda ju mänginud lihtsalt oled pool või ühe hooaja mänginud .Mina mängisin ka algul fm aga selle mängumootor on läinud järjest keerulisemaks kuigi cm on need asjad kõik olemas mios fm aga mäng oluliselt lihtsam ja põnevam.Mängudest saab teha analüüse ja seda meedias kajastada , põhimõttelsielt on võimalusi palju nii et kui keegi on huvitatud siis on võin löähemalt rääkida.
                          Mind hakkas huvitama - kas sa teed CM-ile database'i või nad lihtsalt maksavad sulle mängu promomise eest? Sellist harvanähtavat entusiasmi on lihtsalt raske kuidagi teistmoodi seletada.

                          Kommentaar


                            #14
                            Tore oleks kui keegi mängiks ka mitte ei jahuks aind oma fm ise pole cm mänginudki. Kvaliteedil ja kvantideedil on siiski vahe aga noh se minu arvamus

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas Okas Vaata postitust
                              Tore oleks kui keegi mängiks ka mitte ei jahuks aind oma fm ise pole cm mänginudki. Kvaliteedil ja kvantideedil on siiski vahe aga noh se minu arvamus
                              Mina olen mänginud mõlemat. Lihtsalt huvi pärast. Mis sa selle kvantideedi all antud kontekstis silmas pead, jääb häguseks, aga kvaliteedi osas ma avaldasin oma mängides kujunenud arvamust juba ammu piltliku postitusena CM7 teemas.


                              FM vasakul, CM paremal.
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X