320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-17 JA U-19 Eliitliigade meistrivõistlused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Ja samas on ka väga huvitav võrrelda erinevate noortemeeskondade taset. Näiteks mina isiklikult, kes noorteliigale erilist tähelepanu ei pööranud, siis Eliitliigat hakkan isegi vaatamas käima.

    Kommentaar


      #62
      A1 ja A2 lähevad kokku???

      Kommentaar


        #63
        Olen liigutatud. Flora Rakvere - jalgpallitrenni minnes seadsingi endale eesmärgi mängida Flora Rakvere eest. USKUMATU! Unistus on täitumas. See tõesti on nii!
        Pavel, ära seikle nüüd!

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas RoBoS17 Vaata postitust
          Olen liigutatud. Flora Rakvere - jalgpallitrenni minnes seadsingi endale eesmärgi mängida Flora Rakvere eest. USKUMATU! Unistus on täitumas. See tõesti on nii!
          oota, sa veel üllatud, kelle eest nii paljudki mängivad. see oli sulle alles üllatustejada algus

          Kommentaar


            #65
            kas ma peaksin su lauset mõistma? jah, peaks küll, kuid ma ikka ei mõista.
            Pavel, ära seikle nüüd!

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas RoBoS17 Vaata postitust
              kas ma peaksin su lauset mõistma? jah, peaks küll, kuid ma ikka ei mõista.
              pean nõustuma suga.
              i don t like u u don t like me

              Kommentaar


                #67
                Kas keegi oskab öelda mis klubid on registeerinud u-19 ?

                Kommentaar


                  #68
                  asjapulgad, äkki oskate öelda hoopis, et millal esimesed mängud toimuvad?
                  kogu mu noorus möödub foorumis

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas hacker12 Vaata postitust
                    asjapulgad, äkki oskate öelda hoopis, et millal esimesed mängud toimuvad?
                    U17 ja U19 esimene voor on 19.03, teine voor 02.04, kolmas 23.04, neljas 07.05; kolmapäevad

                    Kommentaar


                      #70
                      kokku on kalendrisse plaanitud eliitliigade jaoks kuni 22 mängupäeva (nädalat).

                      Kommentaar


                        #71
                        Minu teada SC Reali poisid ei võta osa eliitliigast. Ilmselt ei mängi seal ka Flora U19 paremik.

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas BNB
                          Kas pinge kaob? Paremate puudumisel ei ole see eliit.
                          u17 eliitliigas,flora meeskonnas,mängivad ka ainult varumehed.

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas inspektor Vaata postitust
                            Minu teada SC Reali poisid ei võta osa eliitliigast. Ilmselt ei mängi seal ka Flora U19 paremik.
                            minu teada esialgu plaanis Real võtta osa Nõmme Kalju eest ... meestes kukkusid nad FC Enteriga III liigast välja IV-sse.
                            eks Tiiduse puhul mängivad seal, kus rohkem makstakse. märtsis on näha. täna poisid ise vist ei tea, kus ja kelle eest nad mängida saavad

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas põllumees Vaata postitust
                              u17 eliitliigas,flora meeskonnas,mängivad ka ainult varumehed.
                              kui sa nende noorte 92 satsi nii nimetad

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas willane Vaata postitust
                                kui sa nende noorte 92 satsi nii nimetad
                                mõtlesin selle all seda,et põhimehed saavad puhkust,ehk siis need mängijad kes koondises on ei mängi meil eliitliigat

                                Kommentaar

                                Working...
                                X