320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-17 JA U-19 Eliitliigade meistrivõistlused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas soccernet -il pole plaanis Eliitliigade tulemusi avaldada või siis kusagil avalehel tabelit pidada ?
    Aga tänaseid tulemusi vaadates tundub ,et kaks mängu olid väga ühepoolsed ,kuigi liigad sai ju selleks loodud ,et oleksid võrdsemad mängud.
    FCF Forever

    Kommentaar


      Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
      Kas soccernet -il pole plaanis Eliitliigade tulemusi avaldada või siis kusagil avalehel tabelit pidada ?
      Aga tänaseid tulemusi vaadates tundub ,et kaks mängu olid väga ühepoolsed ,kuigi liigad sai ju selleks loodud ,et oleksid võrdsemad mängud.
      Pärnu vs Sillamäe 1:4 (0:2)
      ütleks nii,et Pärnu ründas terve esimese poolaja, oli päris palju võimalusi, aga ei suudeta realiseerida, Sillamäel oli aint 2 karistuslööki 16 kasti lähedalt ja mõlemad realiseeriti. Teine poolaeg Pärnu ründas ka, aga kui sillamäe 0:3 lõi, motivatsioon kadus ja ei viitsitud enam pingutadagi

      Kommentaar


        soccernet võiks eliitliigade tabeli küll ülesse panna ning tulemusi avaldada.

        Kommentaar


          Algselt postitas linkimpark98 Vaata postitust
          soccernet võiks eliitliigade tabeli küll ülesse panna ning tulemusi avaldada.
          Jälle vana teema üleval. Tabelid leiate sealt, kus nende õige koht on:


          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Liiga karm oleks teil ilmselt eliiti mängida http://www.jalgpall.ee/tulemused/b2ii.html

            Taavi Trasberg muidu koondisekandidaat! Üle pika aja ka üks rakvere poiss selles seltskonnas.
            Mis see rakvere võistkond siis sellise nime all on kui keegi rakverest ei mängi?

            Kommentaar


              Algselt postitas sander123 Vaata postitust
              Mis see rakvere võistkond siis sellise nime all on kui keegi rakverest ei mängi?
              Õõ, miks Milaano Inter ikka on Milaano Inter mitte Buenos Aierse Inter või teab mis, mina ikka aru ei saa.

              Kommentaar


                kuulsin et eliitliigas on ka pallipoisid. on see tõsi?

                Kommentaar


                  pärnu vs sillamäe polnud ühtegi

                  Kommentaar


                    pallipoisse polnud, äärekohtunikud olid - see oli suht üllatav...



                    pmst ega meie mängus palju võimalusi polnud....mõlemal mingi 4-5, see jutt aga, et real teisel poolajal rohkem ründas, see jutt ei kõlba kuhugi



                    järgmine voor on sportland arenal kaleviga
                    Pavel, ära seikle nüüd!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      Jälle vana teema üleval. Tabelid leiate sealt, kus nende õige koht on:


                      Okei, aga kas siis tohib paluda, et n2iteks meistriliiga tulemused tuleksid ka lives EJLi kodukale, kus on nende 6ige koht mite Flora lehele ;D .

                      Kommentaar


                        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                        Okei, aga kas siis tohib paluda, et n2iteks meistriliiga tulemused tuleksid ka lives EJLi kodukale, kus on nende 6ige koht mite Flora lehele ;D .
                        Tänane Superkarikas oli EJLi lehel, aga ma arvan, et ML ja EL tulevad Flora lehele, kuna seal on teatud tehnilistel põhjustel lihtsam seda teha. Kui keegi jälgis tänast ülekannet, siis sai ta ehk aru, miks seal ei ole hea seda ülekannet teha.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          Tänane Superkarikas oli EJLi lehel, aga ma arvan, et ML ja EL tulevad Flora lehele, kuna seal on teatud tehnilistel põhjustel lihtsam seda teha. Kui keegi jälgis tänast ülekannet, siis sai ta ehk aru, miks seal ei ole hea seda ülekannet teha.
                          Mind huvitab su viiimane lause kõige rohkem
                          i don t like u u don t like me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            Tänane Superkarikas oli EJLi lehel, aga ma arvan, et ML ja EL tulevad Flora lehele, kuna seal on teatud tehnilistel põhjustel lihtsam seda teha. Kui keegi jälgis tänast ülekannet, siis sai ta ehk aru, miks seal ei ole hea seda ülekannet teha.
                            Aga Urmar seleta siis miks ei ole, sest mul n2iteks ei olnud v6imalik seda "ylekannet" lives vaadata.

                            See on nagu suht n6me, et jalkaliidu lehelt ei saa tulemusi lives, aga mingi klubi omalt saab..., ja sinna panevad ka tulemusi tegelikult jalkaliidu t88tajad..

                            Kommentaar


                              ma tunnetan tüli, palun jäägem rahulikuks.
                              Pavel, ära seikle nüüd!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas RoBoS17 Vaata postitust
                                ma tunnetan tüli, palun jäägem rahulikuks.
                                kuidas sa seda tunnnetad,õpeta mulle kaaa,pliiiis
                                i don t like u u don t like me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X