320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Põhja-Iirimaa - Eesti (7.okt)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aga, et itaalial jäävad koju Balotelli, Rossi ja Pazzini, sellest on küll kahju. Tean küll jah, et vale teema.

    Kommentaar


      Tegelt ei ole vale teema, sest Balotelli, Rossi ja Pazzini kõrvalejäämine Serbia mängust on kindlasti valusam laks meile täna kui eelnimetatud kolme Eesti noormehe kojujätmine...

      Ma olen siiski positiivne, makaronid panevad Serbia kotti.
      Meie mängu ei julge ennustada. Olen seda varemalt teinud küll, aga nii tähtsa mängu puhul ebausukurat lihtsalt ei luba, raisk...

      Kommentaar


        Mul just vastupidi, et oma poistesse usun kuid kahjuks usun ma ka Serbiasse, et nad nii tähtsal hetkel teavad mis mängus on ja jalga ei värista. Elame näeme.

        Kommentaar


          Serbia mängus tuleb tõhusalt kaarte, seda saame me näha jumala kindlalt. Kui eelmine mäng läks fännide nahka, siis sel korral keevad serbo mängijad üle. Slaavi veri vemmeldab

          Kommentaar


            Algselt postitas cyhton Vaata postitust
            Mul just vastupidi, et oma poistesse usun kuid kahjuks usun ma ka Serbiasse, et nad nii tähtsal hetkel teavad mis mängus on ja jalga ei värista. Elame näeme.
            Kui teistest mängudest rääkida, siis kindlasti on otsustavam Serbia mäng Sloveeniaga. Itaaliat nad vaevalt võidavad, pigem jääb see arvatavasti viiki. Kui aga Sloveenia suudab Serbia kolme punktita hoida nii üliolulises mängus, siis peaks neile küll Lilleküla staadioni kõrvale monumendi ehitama.

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              Kui aga Sloveenia suudab Serbia kolme punktita hoida nii üliolulises mängus, siis peaks neile küll Lilleküla staadioni kõrvale monumendi ehitama.
              Kusagilt jäi silma kellegi arvamus, et sloveenid pigistavad serblaste vastu kasvõi kivist vee välja - serblased pidada olema (ja kõlab loogiliselt) Balkani vihatuim rahvus ja sloveenidel nendega omad sotid...

              Kommentaar


                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                Kui aga Sloveenia suudab Serbia kolme punktita hoida nii üliolulises mängus, siis peaks neile küll Lilleküla staadioni kõrvale monumendi ehitama.
                Monumendiks võiks olla Sidorenkov, kes hoiab käes kuldset jalgpalli, millele on graveeritud tähed OG ja lause "Thank you for the music".

                Kommentaar


                  See on positiivne, et keegi ei hakka mütsiga lööma "ah, me nagunii edasi ei saa.." Sloveenia kindlasti juba au ja uhkuse pärast ei lähe kaotama , "me juba ammu edasi pääsenud, paneme B või C poisid kogemusi koguma"

                  Kommentaar


                    Ei midagi paha pärast aga kas Palatu tase veab välja?
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                      Ei midagi paha pärast aga kas Palatu tase veab välja?
                      Sel aastal on Palatu üsna korralikult mänginud eks näis, kuidas ta seal mängib kui ta peaks mängu saama.

                      Aga mina endiselt aru ei saa, et mille kuradi pärast see klubitu Sisov kaasas on...
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                        Sel aastal on Palatu üsna korralikult mänginud eks näis, kuidas ta seal mängib kui ta peaks mängu saama.

                        Aga mina endiselt aru ei saa, et mille kuradi pärast see klubitu Sisov kaasas on...
                        Äkki teeb head huumorit.

                        Kommentaar


                          Kogemused.Ja ka mängutase on selline paremkaitsjatest vist parim Jäägeri järel

                          Kommentaar


                            Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                            Sel aastal on Palatu üsna korralikult mänginud eks näis, kuidas ta seal mängib kui ta peaks mängu saama.

                            Aga mina endiselt aru ei saa, et mille kuradi pärast see klubitu Sisov kaasas on...
                            mina arvan,et tema tase on ikka kõrgem kui floraka oma!siin ei ole muud juttu
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Janinho Vaata postitust
                              in b4 meesmuiste laseb maha võtta, sest err on juutuubi jumal
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                                mina arvan,et tema tase on ikka kõrgem kui floraka oma!siin ei ole muud juttu
                                Mees, kes pole poolteist-kaks aastat jalgpalli mänginud on kõrgema tasemega, kui nädalast nädalasse mängupraktikat saav, olgem ausad Eesti liiga üks parimaid äärekaitsjaid? Ja kust need Sisovi kogemused tulnud peaksid olema? Igast välisklubist on ta seni väga kiiresti minema saadetud ja ära unustatud.
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X