320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Põhja-Iirimaa - Eesti (7.okt)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    Mees, kes pole poolteist-kaks aastat jalgpalli mänginud on kõrgema tasemega, kui nädalast nädalasse mängupraktikat saav, olgem ausad Eesti liiga üks parimaid äärekaitsjaid? Ja kust need Sisovi kogemused tulnud peaksid olema? Igast välisklubist on ta seni väga kiiresti minema saadetud ja ära unustatud.
    no rüütli temas siis midagi näeb.no kui sa ütled,et palatu on üks parimaid meie meistriliigas siis mul puuduvad vastuväited.Aga võib olla Sisoviga sama värk nagu Viikmäega
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Ärge muretsega, mängu ta nagunii ei saa. Rüütlile ta meeldib.. teeb siis talle tasuta reise vast.

      Kommentaar


        Eesti jalgpallikoondise kapteni Raio Piiroja osalemine reedesel EM-valikmängul Põhja-Iirimaaga on tänase seisuga jälle kahtluse all, kuna mees sai eilses treeningus vigastada.



        Huvitav kas toimub piirlaste uinutamine või siiski tõepõhi all...eks reedel ole näha
        sigpic

        Kommentaar


          Reintam-Palatu ja kaitse on nagu müür.

          Kommentaar


            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
            no rüütli temas siis midagi näeb.no kui sa ütled,et palatu on üks parimaid meie meistriliigas siis mul puuduvad vastuväited.Aga võib olla Sisoviga sama värk nagu Viikmäega
            Pigem pidasin silmas, et Kams üks Eesti liiga parimaid äärekaitsjaid. Aga Palatu on kah korralik olnud jah ning ka koondises korralikult esinenud nendes mängudes, kus ta platsile saanud on.
            FC Flora

            Kommentaar


              Keegi Shamrocki ja Bohemiansi mängule ka jõudis üldse?

              Kuda muljed?
              slimm.ee

              Kommentaar


                Keegi Shamrocki ja Bohemiansi mängule ka jõudis üldse?

                Kuda muljed?
                Ma arvan, et muljed on kõvad, arvestades, et see mäng hakkab tunni aja pärast.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Algselt postitas kesa Vaata postitust
                  Reintam-Palatu ja kaitse on nagu müür.
                  No siis tuleb küll Klavan ikka keskele lükata..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                    Pigem pidasin silmas, et Kams üks Eesti liiga parimaid äärekaitsjaid. Aga Palatu on kah korralik olnud jah ning ka koondises korralikult esinenud nendes mängudes, kus ta platsile saanud on.
                    no selle vastu ma ei vaidle,et Kams on hetkel üks parimaid üldse!
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                      no selle vastu ma ei vaidle,et Kams on hetkel üks parimaid üldse!
                      Ja just seetõttu ma aru ei saagi, et miks pääseb kaasa Sisov, kellel pole klubigi ega mängupraktikat...
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        Suurem müstika on sajandimängija,kes oli Sloveenia mängu ajal mängukeelu all,aga Ljubljanas ikke käis...meeskonnavaim vä?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                          Ja just seetõttu ma aru ei saagi, et miks pääseb kaasa Sisov, kellel pole klubigi ega mängupraktikat...
                          sain sinust alguses valesti aru kuna mõtlesin,et võrdled Sisovi ja Palatut aga muidu jah ma sinuga vägagi nõus aga kas keegi on kunagi Rüütli valikutest aru saanud?Kuigi tegelt igal treeneril on olnud oma lemmikud keda kaasa võtta.kunagi mängis millegipärast koondises üks Ivani nimeline aga miks seda keegi ei tea
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Saade Pealtnägija ristis tuleva mängu koondise läbi aegade oluliseimaks täna!

                            Kommentaar


                              Eks ta nii mõneski mõttes ole ka. Aga paraku on võitu sealt ikka väga raske võtta. Viik tundub reaalsem, aga samas oli võõrsilvõit Serbia ja Sloveenia vastu ikka tunduvalt suuremad üllatuspommid Tulgu mis tuleb, peaasi, et mängupilt korralik oleks ja tore valiktsükkel soliidselt lõpetatakse.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas MNa Vaata postitust
                                Tulgu mis tuleb, peaasi, et mängupilt korralik oleks ja tore valiktsükkel soliidselt lõpetatakse.
                                Mängupilt võiks seekord ka täiesti putsus olla, aga kui sellega kaasneks võit, siis jumala eest...
                                Kapten Trumm

                                Kommentaar

                                Working...
                                X