320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iirimaa (EM playoff)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    http://soccernet.ee/viggo-jensen-ei-...ti-sanssidesse

    käi perse, kibestunud teemanti-kaupmees, rsk!
    Mitte et ma keelaks igaühele õigust tema arvamusele, aga... Selle taadi jutust kõlab justkui küll väikestviisi isiklikku teemat. Viieprotsendiliselt võtab suu täis geront, kelle arusaamatul kombel koondist juhendama sattumise tipphetked olid kaks võitu Andorra üle ja Makedooniaga viigistamine...

    Ekspert indeed.

    Kommentaar


      lend

      See läbi Oslo variant on hetkel väga hea. Kas keegi juba lennupileteid bookind kah.

      Kommentaar


        Kes Oslo kaudu tahab minna,siis 30 kiltsi on Fredrikstad linn,saate Piiroja endist kodulinna külastada,aga võib ka 10 tundi lennukas pikutada...Oslo ise on 70 kiltsi

        Kommentaar


          Vassiljev rääkis eile UEFA.com'iga http://uk.uefa.com/uefaeuro2012/news...iljevs+estonia
          Päris huvitav asi.

          Kommentaar


            Algselt postitas fitti Vaata postitust
            Tegin ka ühe kiire bännerikavandi. Pliiats oli nats nüri ja teritajat polnud!
            Selline asi värvilisena üle kogu sektori oleks ... vau.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas fitti Vaata postitust
              Tegin ka ühe kiire bännerikavandi. Pliiats oli nats nüri ja teritajat polnud!
              Fitti, kas su bänner ei õhuta mitte rahvuste vahelist vaenu ja vägivalda? Sellise sümboolika kasutamine on rahvusvaheliste mängude ajal teatavasti keelatud. Mina saan naljast aru, aga kas ka Akropol ja EJL??

              Kommentaar


                Kuule jah, KAPOst tuli juba ka kõne ja kutsuti vaibale, lubasid panna sõrmipidi sahtli vahele ja hakata nahkköites eeposega peksma.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Loosimise järelkajasid ja vett vandenõuteoreetikute veskile--Loosipalle kausist välja võtnud Boniek ning UEFA peasekretär Platini mängisid kunagi praeguse Iirimaa treeneri Trappatoni juhendamise all Juventuses... Boniekilt küsisid Poola ajakirjanikud enne loosimist, et kas on võimalik, et kaussi pannakse mõni "jahutatud" pall, et see siis sobival momendil välja võtta? Vastus küsimusele oli Bonieki poolt, et tema kui vana suitsumehe näpuotsad on nüüdseks juba nii tundetud nii et kui ka mõni pall oleks jahedam, siis ta seda ei tunneks...

                  Kommentaar


                    Huuuh.. mängukuupäevaga dodgesin bulleti korralikult. Olin lubanud 12. novembril teatrisse minna (pärast mitmeid edasilükkamisi), oleks mäng kah 12. novembriks määratud, oleks asi kodusõjaga lõppenud. aga lõpp hea - kõik hea!



                    Mulle see kalevipojabänner täitsa meeldib... aga see sobiks tõesti ülisuure-pildina tribüüne katmas - ja on kasutatav ainult iirlaste vastu.

                    Aga mingi lööklause oleks ikka hea.. ja meil vist on aega selle üle veel vaagida. Aga nagu Jansa projektide puhulgi, olen valmis ka rahaliselt toetama (nagu ilmselt paljud teised).

                    leidsin üsna kena arvamuse (hulka kehvade seast) iirlaste foorumist:

                    I watched 3 of their of their games, one the friendly where they beat Uruguay, where the chill factor was evident as well as the Uruguay goalie.
                    The game against the Faroes was just one of those days, missed chances, a penalty scored against them either side of half time, then down a man, and not least the destiny factory, the Faroes were destined to win a game. I watched a good bit of the Belfast game (on during the Andorra game), NI were as poor as I have ever seen them, Estonia took complete control in the 2nd half. They looked impressive against a poor team.
                    Still hard to believe they grabbed 2nd place. Serbia must be going through some strange times.

                    This is a big deal for Estonia, a new republic with a deep heritage, if I wasn't Irish I'd be rooting for them.

                    Kommentaar


                      Noh, kes jõudis eile ära osta Tallinn-London 38 euri ja London-Dublin 18 euri 14 novembriks ?
                      ryanairi värdjad saatsid siis sellise kirja

                      NOTIFICATION OF A CHANGE IN YOUR DATE OF TRAVEL
                      PLEASE CLICK HERE TO ACCEPT THIS FLIGHT CHANGE ONLINE:
                      Your new flight details are as follows:
                      GOING OUT
                      From Tallinn(TLL) to London Luton(LTN)
                      Wed, 16/11/2011 Flight 2224 Depart TLL at 1255 and arrive LTN at 1340

                      No mida perset ma 16-ndal Londonis teen???
                      Ma arvan et ma ei ole ainuke kes eile ära ostis, vaadake oma emaili, saabus täna 16:05

                      Kommentaar


                        ilmselt üks neist kordadest, kus on pandu lihtsalt linnuke sinna tingimuste juurde, ilma neid lugemata. kuid no ryanair on ryanair, ehk siin polegi väga midagi imestada, et nad selliseid sigadusi ette võtavad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lrak Vaata postitust
                          ilmselt üks neist kordadest, kus on pandu lihtsalt linnuke sinna tingimuste juurde, ilma neid lugemata. kuid no ryanair on ryanair, ehk siin polegi väga midagi imestada, et nad selliseid sigadusi ette võtavad.
                          Linnukesed tuleb tõesti panna või maha võtta, ma olen ryaniga lendanud üle 70 korra vähemalt, ostnud pileteid ka teistele aga noh sellist asja et 2 päeva edasi lend tõstetakse nomaietea.

                          Kommentaar


                            Jätkuks Ryanairi teemale. Saime meiegi täpselt samasuguse sisuga emaili. Tahavad 14nda asemel hoopis 16ndal Londonisse lennutada. Refundi olen küsinud, aga ryanairilt suurt midagi ei looda. Olemas pilet Lutonist Dublinisse, mis nüüd jääbki vist kasutamata. Tuleb otsida uusi võimalusi…

                            Kommentaar


                              Ise võtsin Easyjetiga Tallinn London Stansted pilet muidugi kallim, aga võta sinna ja sealt rongidega teise lennujaama.

                              Kommentaar


                                Ühesõnaga paistab ,et olukord Dublinisse minekuga on niivõrd sitt ,et ainuke päästerõngas jääb EJL- ja EST Airi tsharterlend . Vähemalt minu jaoks,sest ma ei ole muid variante eriti uurinud ja see ,mis praegu sõpradega juhtub teeb ärevaks .
                                Kui nüüd selgub ,et tsharter on juba enne täis ,kui see avalikult välja kuulutatakse siis mingu kõik perse , see pole siis enam tsharter vaid mingi erilend.
                                Tänapäeval nimetatakse seda pehmelt öeldes huiamiseks. Ma usun ,et jalgpalliliidul on nii palju austust nende fännide vastu ,kes on nii headel ,kui halbadel aegadel alati oma toetust näidanud . Mõnikord oleme viimased pennidki kokku kraapinud ja siis pooltühjas lennukis lennanud . Sest teatud tegelaste arvates oli koondis kamp turiste ,kelle mänge kohapeal vaadata oli mõttetu raha raiskamine. Nüüd aga käivad jutud ,et lennuk on juba enam vähem täis .Huvitav keda siis ?
                                Ootan ,et keegi EJL -ist vastaks mulle ja kas siis kinnitaks ,et nii ongi või siis kummutaks kuulujutud.
                                Loodan ,et mängitakse ausat mängu ja kõigil oleksid võrdsed võimalused tsharterlennule koht osta. Viimane kord olin ise süüdi ,sest magasin õige aja maha . Paljudele on see tõesti ainuke võimalus ,et Dublinisse saada.
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X