320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iirimaa (EM playoff)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Arse0 Vaata postitust
    Noh. Ja mille alusel ei tohi nad pileteid osta mujale sektorisse? Tegemist oleks juba inimõiguste rikkumisega.
    Millis(t)e inimõigus(t)e?
    Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

    Kommentaar


      Algselt postitas Kutt Vaata postitust
      Kuhu muidu teada anda nendest hulgimüüjatest, kes sellega tegeleb? Mida nende vastu EJL teha saab ehk siis kas on mõtet üldse vaeva näha nende teatamisest kui ütleme näiteks facebookis mõned vennad pakuvad suuri koguseid pileteid küllaltki krõbeda vaheltkasuga. Endal küll pilet olemas, aga suht kahju inimestest, kes reaalselt ostavad ka 10x kallima pileti...

      efa@jalgpall.ee

      Kommentaar


        Algselt postitas Arse0 Vaata postitust
        Noh. Ja mille alusel ei tohi nad pileteid osta mujale sektorisse? Tegemist oleks juba inimõiguste rikkumisega.
        Fänne ei tohi omavahel kokku lasta. Kujutad sa ette, kui ülipingelises mängus istuvad kõrvuti toolidel paarkümmend joobes iirlast ja paarkümmend joobes eestlast. Potentsiaalne laipadelaks ju. Sama loogikaga võib inimõiguste piiramiseks pidada näiteks kiirusepiiranguid. Mis faking mõttes mul ei lasta kesklinnas kahesajaga sõita.

        Ma saan su murest aru, et bisnesplan hakkab kiiva kiskuma, aga hoian siiski pöialt, et äri edukalt läheks.

        Kommentaar


          Algselt postitas Arse0 Vaata postitust
          Noh. Ja mille alusel ei tohi nad pileteid osta mujale sektorisse? Tegemist oleks juba inimõiguste rikkumisega.
          Aga tule Iiri värvides mängule - ma näitan sulle, mida rikun...
          Usk kaob viimasena...

          Kommentaar


            tra tüübil nii sitt arvuti pole ime miks ta raha tahab

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              Fänne ei tohi omavahel kokku lasta. Kujutad sa ette, kui ülipingelises mängus istuvad kõrvuti toolidel paarkümmend joobes iirlast ja paarkümmend joobes eestlast. Potentsiaalne laipadelaks ju. Sama loogikaga võib inimõiguste piiramiseks pidada näiteks kiirusepiiranguid. Mis faking mõttes mul ei lasta kesklinnas kahesajaga sõita.

              Ma saan su murest aru, et bisnesplan hakkab kiiva kiskuma, aga hoian siiski pöialt, et äri edukalt läheks.
              Ole mureta, ma ei tegele edasimüügiga. Tänud sellegipoolest põhjaliku vastuse eest.

              Algselt postitas Frontschwein Vaata postitust
              Aga tule Iiri värvides mängule - ma näitan sulle, mida rikun...
              Enda nägu, muud midagi...

              Kommentaar


                Mis sellesse võõrasse sektorisse ronimisse puutub, siis kas pole nii, et kui iirlane ei kanna Iiri sümboolikat ja võib-olla ka valjult omas keeles ei mölise, siis saab ikka sisse? Mingi koondise mängu eel oli justkui sama arutelu ja vist Uiboleht ise midagi sellist telekas rääkis.
                Ma ise loodan muidugi, et see nii ei ole.

                Kommentaar


                  Miks mulle tundub, et see EJL jutt et "ainult meie võime pileteid müüa ja kõik muu on ebaseaduslik...blablabla" on täielik bullcrap ?
                  Kui MINA ostan ENDALE pileti, on tegemist MINU ERAOMANDIGA ja ERAOMAND on puutumatu. Ja see, mis ma oma piletiga teen, on sügavalt minu asi. Kuna Eestis kehtib turumajandus, siis võin ma oma pileti eest teoreetiliselt küsida ükskõik millist hinda, kui keegi on nõus seda maksma.

                  (täiesti teoreetilisest vaatevinklist, õpin siin just õiguse aluste nimelise õppeaine materjale ja selle pärast tekkis kerge huvi)
                  Ise lasin pileti osta sõbra sõbral ja ma loodan, et ta ikka on nüüd nõus mulle selle pileti loovutama ostuhinna eest pärast seda, kui näeb milliseid ulmelisi summasid netis piletite eest pakutakse. Ja ka mul on kahju inimestest, kellel ei õnnestunud piletit hankida (endalgi läks tegelikult üle noatera, veel eile hommikul plaanisin ostmise jätta umbes poole kaheteistkümne peale).

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    Miks mulle tundub, et see EJL jutt et "ainult meie võime pileteid müüa ja kõik muu on ebaseaduslik...blablabla" on täielik bullcrap ?
                    Kui MINA ostan ENDALE pileti, on tegemist MINU ERAOMANDIGA ja ERAOMAND on puutumatu. Ja see, mis ma oma piletiga teen, on sügavalt minu asi. Kuna Eestis kehtib turumajandus, siis võin ma oma pileti eest teoreetiliselt küsida ükskõik millist hinda, kui keegi on nõus seda maksma.

                    (täiesti teoreetilisest vaatevinklist, õpin siin just õiguse aluste nimelise õppeaine materjale ja selle pärast tekkis kerge huvi)
                    Ise lasin pileti osta sõbra sõbral ja ma loodan, et ta ikka on nüüd nõus mulle selle pileti loovutama ostuhinna eest pärast seda, kui näeb milliseid ulmelisi summasid netis piletite eest pakutakse. Ja ka mul on kahju inimestest, kellel ei õnnestunud piletit hankida (endalgi läks tegelikult üle noatera, veel eile hommikul plaanisin ostmise jätta umbes poole kaheteistkümne peale).

                    Teoreetiliselt peaks tulumaksu ka maksma sel juhul?Kui müüd kõrgemalt kui ostad
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Nooh, maksuamet ei hakkaks sellise asja peale tõmblema, aga foorumis nime läbi lasta on ju igati ok?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Arse0 Vaata postitust
                        Noh. Ja mille alusel ei tohi nad pileteid osta mujale sektorisse? Tegemist oleks juba inimõiguste rikkumisega.
                        Kuule härra, ma viin su mõnele kõvale derbyle, näiteks Serbiasse Partizani fännikasse Crvena Zvezda särgiga ja vaatame, ehk tuleb sul mõistus koju.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rauno Vaata postitust
                          Teoreetiliselt peaks tulumaksu ka maksma sel juhul?Kui müüd kõrgemalt kui ostad
                          seda vist kui müüd mitu,aga kui teha ühe piletibisnes,kas siis ka?
                          kuidas,kas air peldik tuleb ka tsarteriga välja?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                            Miks mulle tundub, et see EJL jutt et "ainult meie võime pileteid müüa ja kõik muu on ebaseaduslik...blablabla" on täielik bullcrap ?
                            Kui MINA ostan ENDALE pileti, on tegemist MINU ERAOMANDIGA ja ERAOMAND on puutumatu. Ja see, mis ma oma piletiga teen, on sügavalt minu asi. Kuna Eestis kehtib turumajandus, siis võin ma oma pileti eest teoreetiliselt küsida ükskõik millist hinda, kui keegi on nõus seda maksma.

                            (täiesti teoreetilisest vaatevinklist, õpin siin just õiguse aluste nimelise õppeaine materjale ja selle pärast tekkis kerge huvi)
                            Ise lasin pileti osta sõbra sõbral ja ma loodan, et ta ikka on nüüd nõus mulle selle pileti loovutama ostuhinna eest pärast seda, kui näeb milliseid ulmelisi summasid netis piletite eest pakutakse. Ja ka mul on kahju inimestest, kellel ei õnnestunud piletit hankida (endalgi läks tegelikult üle noatera, veel eile hommikul plaanisin ostmise jätta umbes poole kaheteistkümne peale).
                            See pilet on juriidiliselt EJL omand, nii nagu ka pangakaart mis asub su taskus on panga omand. Loe üle - seal on kirjas, et "See kaart on ... panga omand". EJL (nagu ka pank) kehtestab oma vara kasutamise reeglid. Panga puhul ei tohi kaarti kasutada keegi teine või kuritegelikult vms, pileti puhul on üheks selleks asjaks edasimüümine, see on piletil ka kirjas. Nii nagu sina oled eraisik on pank eraettevõte ning jalgpallimäng ühe organisatsiooni korraldatud eraüritus - kõik võivad kehtestada omad reeglid (nagu ka pangad ja jalgpall on teinud).
                            http://ufa-gruztaxi.ru/16154

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              Kui MINA ostan ENDALE pileti, on tegemist MINU ERAOMANDIGA ja ERAOMAND on puutumatu. Ja see, mis ma oma piletiga teen, on sügavalt minu asi. Kuna Eestis kehtib turumajandus, siis võin ma oma pileti eest teoreetiliselt küsida ükskõik millist hinda, kui keegi on nõus seda maksma.

                              (täiesti teoreetilisest vaatevinklist, õpin siin just õiguse aluste nimelise õppeaine materjale ja selle pärast tekkis kerge huvi)
                              Ise lasin pileti osta sõbra sõbral ja ma loodan, et ta ikka on nüüd nõus mulle selle pileti loovutama ostuhinna eest pärast seda, kui näeb milliseid ulmelisi summasid netis piletite eest pakutakse. Ja ka mul on kahju inimestest, kellel ei õnnestunud piletit hankida (endalgi läks tegelikult üle noatera, veel eile hommikul plaanisin ostmise jätta umbes poole kaheteistkümne peale).
                              e: Jalkaliidu välismängude piletimüügi tingimustes on kirjas, et piletit on keelatud edasi anda või müüa ilma EJL-i nõusolekuta. Arvan, et sama põhimõte kehtib ka kodumängude piletite kohta. Põhimõtteliselt sõlmid sa EJL-ga ju lepingu, mille kinnituseks on tšekk ja vastu oled saanud füüsilise eseme, milleks on pilet. Antud juhul on tegemist reservatsioonilise lepinguga, ehk siis tingimustes on kirjas, et edasi müümine ja andmine on lepingu kohaselt keelatud. Sellega pead sa juba ostes arvestama, sest antud tingimused on üleval nii kodulehel, piletil jne.

                              Vähemalt nii olen mina aru saanud.

                              Kommentaar


                                Kes veel näinud ei ole ja tõestusmateriali tahavad

                                Kommentaar

                                Working...
                                X