320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iirimaa (EM playoff)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sellist munadega meest nagu Lindpere oligi koondisele praeguses seisus juurde vaja! Zenjovi väljajäämine oli ikka väga suur löök, loodetavasti Lindpere Ameerikas õpituga natuke kompenseerib. Ei ole küll sama positsiooni mehed, aga kiiruse ja teravuste loomisega hiilgavad mõlemad. Ei ole palju mehi, kes raskel hetkel ette võtaks ja mängu ära teeks. Lindpere vahetusmehena võiks üks nendest olla. Kõik haterid võiksid uuesti mõelda. Kes teab asjast rohkem, kui Rüütli, kes meid nii kaugele viinud? Kui teistel mängijatel tema välja ilmumise vastu probleemi pole on ju kõik ok.
    Unes nähtu põhjal jäi Eesti 3:4 peale, 2:3 kaotusseisut välja tulles ja iirlaste poolelt omavärav. Elame, näeme...
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      No oli ka aeg l6puks...
      DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
      Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

      AD e. Andekas Disainer...

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Kas Eesti parimal jalgpalluril mitte 3 novembril leping ei lõppenud? Ei?
        Või pikendas ta maailma parima klubiga lepingut?
        confirmed troll

        Kommentaar


          Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
          Okei, USA showliiga tase tasemeks, seda on juba piisavalt arutatud, aga okei, kas sinu arvates on see normaalne nende mängumeeste suhtes, kes alati esindasid koondist ja võitlesid üldse Eestile välja ajaloolise võimaluse play-offides mängida, et nüüd tuleb Joel "Päikeseprillid ja firmasviitrid" Lindpere ja teadmata vormi pealt tuleb mängu. "Aga ta ju peab olema superstaar, kuna on Henryga klemm ja viimati mängis koos Becksiga." Tiimi moraalile see just vast plusspunne ei tooks... või mida TEIE arvate, nagu Maire Aunaste ikka armastab küsida?
          Ei ole kunagi pooldanud ja ei poolda ka edaspidi inimeste sildistamist.Seda esiteks..see näitab väiklust,kadedust jne (minu arvamus).Miks krt karta ta vormi kui nagu sa ütled on teadmata.Las tuleb kogunemisele,Rüütli paneb poisid joonele ja pärast pikemat distantsi jne jne ja saab vormist selguse,tehnika ja sööduoskus ja platsi nägemine on tasemel ja seda on näha nn showliiga mängudes,ega seal mehed paigal seisa ju..nõus? Kui vorm on olematu(mida ma isiklikult ei usu) play-off mängudele ei saa.lihtne.Miks kleepida külge mingit superstaari tiitlit?Sellepärast ,et eesti olematu kollane ajakirjandus seda teeb? no lõpetage ära. Juki on väga normaalse suhtumisega,kaine mõistusega ja piisava iseloomuga ,et elus ja sealhulga jalgpallis läbi lüüa.Miks siis keehi Kinki kohta nii ei räägi,suht sarnased olemuselt,minu arust on Kink palju rohkem ilueedi ja staaritseja kui Juki ja olen suht 99% kindel ,et Juki teeb talle igas elemendis ära..Igal juhul on sellest kasu koondisele kui ta tuleb ja proovib ja kui Rüütli leiab ,et ta on vajalik siis väga hea Suhtumine ,et ta tuleb ja rikub meeskonna sisekliima..kuulge veel kord lõpetage,koondis pole mingi kuradi lasteaed . Väikesed ja komplekse täis on need inimesed kes nii arvavad ja pigem selline jutt mõne koondislase poolt rikub sisekliimat.Oodakem ära ja vaatame mitte ärme hakkame hukka mõistma.Hetkel vajab terve koondis meie toetust ja usaldagem meie peatreenerit.
          sigpic

          Kommentaar


            Rauno, mängunimekirja saab 18 nägu. Kogunemisel on 23 venda, 5 venda jäävad välja.
            Üks on kindlasti väravavaht. Kaks võiks olla kaitsjad, minu arvates peaksid need olema Bärengrub ja Šišov. Poolikust võiks ehk välja jääda Sidorenkov. Ründeliini vaevalty kärbitakse, sest Zenjovi arvel jäi see veel õhemaks. Üks vend peab veel välja jääma.
            Kes see oleks? Mõni mees kes on kogu valiktsüklis kohal käinud või Lindpere?
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Rauno, mängunimekirja saab 18 nägu. Kogunemisel on 23 venda, 5 venda jäävad välja.
              Üks on kindlasti väravavaht. Kaks võiks olla kaitsjad, minu arvates peaksid need olema Bärengrub ja Šišov. Poolikust võiks ehk välja jääda Sidorenkov. Ründeliini vaevalty kärbitakse, sest Zenjovi arvel jäi see veel õhemaks. Üks vend peab veel välja jääma.
              Kes see oleks? Mõni mees kes on kogu valiktsüklis kohal käinud või Lindpere?
              Et koondises oleks siis ainult üks paberitega paremäärekaitsja?

              Kommentaar


                Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                Et koondises oleks siis ainult üks paberitega paremäärekaitsja?
                Mis asi on paberitega paremäärekaitsja? Nii mõnigi mees suudab mängida erinevaid positsioone. Vaata viimaseid koondise valikmängude koosseise.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Vaene Rein.. sa maailmaparandaja ei jõua ära parandada mitte midagi.. võta rahulikult ja paranda oma pead üks kaks kuud vähemalt ja tule siis tagasi.. troll.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas BlueBlackWhite- Vaata postitust
                    Mul avab klikates avalehe. Saaks äkki kommuuni nime öelda, läheks facebooki otsingu kaudu.
                    A. Le Coq > Ennusta
                    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                    AD e. Andekas Disainer...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Rauno, mängunimekirja saab 18 nägu. Kogunemisel on 23 venda, 5 venda jäävad välja.
                      Üks on kindlasti väravavaht. Kaks võiks olla kaitsjad, minu arvates peaksid need olema Bärengrub ja Šišov. Poolikust võiks ehk välja jääda Sidorenkov. Ründeliini vaevalty kärbitakse, sest Zenjovi arvel jäi see veel õhemaks. Üks vend peab veel välja jääma.
                      Kes see oleks? Mõni mees kes on kogu valiktsüklis kohal käinud või Lindpere?
                      Ei eelista Lindperet kellegile teisele.Loomulikult peab ta end kogunemistel tõestama,et Rüütli saaks otsustada.Kui ta on parem kui Puri,Purje,Kink või kes iganes on igaljuhul õigem Lindpere võtta kui kui keegi teine.Mis vahet seal on kes mängib peaasi ,et oleks antud hetkel parim kooseis.Kedagi eelistama või välja jätta sellepärast ,et valiktüsklis kui palju mänginud on nõme.Koondises peavad olemad antud hetke tugevaimad mehed ja kui ausalt öelda siis eelistaks Lindperet iga kell Kingile ntx..Kogemused ja meeskonntöö siin otsustavaks minu silmis.Minu mõte on ,et andke kõigile võimalus ja ärge hinnake mehi kollase ajakirjanduse järgi.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        See on tõesti huvitav dilemma, ehk siis kes peaks välja jääma. Isiklikult arvan, et kui Juki on tõesti heas hoos siis võtaks ikkagi Vosko välja. Ei ole meil kahe pikaga midagi teha ning ei näe, et ta suudaks meile mingit lisaväärtust tuua pingilt. Ründame poolikutega

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaala Vaata postitust
                          Ei ole küll sama positsiooni mehed, aga kiiruse ja teravuste loomisega hiilgavad mõlemad.
                          See oli iroonia eks?
                          Peaasi, et ameeriklase tulek teistele meestele negatiivselt ei mõjuks. Kingi avaldust lugedes jäi juba pisut s*tane maitse suhu. Muidugi ei tea ka mis rada mööda ajakirjanik teema sellise vastuseni viis.

                          Kommentaar


                            koondise koosseis ei ole ju igavesest ajast igavesti kirikus maha kuulutatud ja lukus. iseenesest mõistetav, et mängijad vahetuvad. kedagi ette maha kanda poleks mõistlik. väljakule jooksevad need, kes on hetke valikust parimad. pealegi ei maksa unustada, et meil tuleb pidada kaks rasket mängu viie päeva jooksul. kindlasti ei jaksa põhimehed kõik 180+ minutit rabada. vahetusi tuleb teha ja lindpere on väga vajalik täiendus keskväljal.

                            Kommentaar


                              Kui mängijad on õnnelikud, et ta tuleb, siis las ta tuleb. Kui aga hakatakse vaatama sellise pilguga, et ennem ei kõlvanud tal siia tulla ja nüüd kui koondislased on kõik raske töö ära teinud ja tuleb see kõige magusam hetk, lükatakse üks mängijatest pingile. Ma küll rahul ei oleks, kui ameerika onu, kes näitas ennem koondisekutsele keskmist sõrme, tuleb nüüd minu asemele ja lükkab mu pingile, kuigi ma olen ennem võidelnud, et edasi pääseda, sest tal ei kõlvanud ju siia tulla ja nüüd pean kõige tähtsamal mängul pingil istuma.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Olen vaadanud viimasel ajal väga palju MLSi ja see, mis seal toimub on tõesti väga erinev moodsast jalgpallist. Õnneks on sel ka positiivne pool - Robbie Keane tundub täielikult vormist väljas olevat ja see, kui ta Eesti vastu põhis on, oleks meile väga hea uudis. Jällegi kui Njuuka Leon Best saab palju mänguaega, see ei oleks üldse hea.
                                Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X