320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iirimaa (EM playoff)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Ma usun, et kõige targem oleks jätta vastase mõnitamine ära, või siis äärmisel juhul teha seda pärast teise mängu lõppu. Aga ka siis võiks jääda soliidseks.

    Kommentaar


      #77
      Hüva, tõstame selle idee kõrvale. Järgmised, palun!

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Kindlasti ajaks, nagu ajaks ka meid Iirimaal närvi samasugune plakat kus England on asendatud Russia ga. Seda vaadates poleks meil vist eriti naljakas.
        Kuule ma arvan sellise võrdluse puhul oleks need ikka palju rohkem solvunud. Me võtaks seda pigem naljaga. Igaljuhul toetan, hea idee. Teeks siis juba sallid Estonia vs Southern-Ireland
        ★★★★★★

        Kommentaar


          #79
          Väga hea , parim valik kohe kindlasti Ning seda ka , et ei näe mitte mingit mõtet vastase mõnitamisel

          Kommentaar


            #80
            Sallid endiselt 12 euri siis ?

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
              Võin sinu rahustuseks öelda ,et minu firma teeb EJL -ile ettepaneku ,et Lilleküla staadionil pasunaid ei müüdaks. Sellega peaks möla siin vähemalt minu aadressil olema lõpetatud .Ülejäänud kommentaarid saatke Sportlandile.
              All praise to the heavens! Mõistuse võidukäigu algus?

              Kommentaar


                #82
                Sellest kasvab foorumiajaloo kõige gigantsem teema.

                Kommentaar


                  #83
                  Mis staadionil iirlased oma kodumänge peavad? Palju peavad nad eestlasi sinna sisse laskma? Kuidas kurat sinna neetud saarele kõige lihtsam pääseda on? Lootsin Prahat, sain peavalu - lennureiside bookimine võrdub minu jaoks maailmalõpuga...
                  Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                  Kommentaar


                    #84
                    Bänneri teemal veel.

                    Võiks ju itaallasi, sloveene/slovakke või Handanovici ka tänada. Kusjuures Rumma Bastards peaks selle nalja ees mis nad korraldasid selle aitäh-bänneri kinni maksma onju.

                    Kommentaar


                      #85
                      Mulle on alati meeldinud, et Briti tiimid katavad tribüüni ääred paksult täis enda lippudega. Võiks samasuguse üleskutse teha ja katta terve staadioni sinimustvalgeks, mitte ainult fännitribüüni

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                        Mis staadionil iirlased oma kodumänge peavad? Palju peavad nad eestlasi sinna sisse laskma? Kuidas kurat sinna neetud saarele kõige lihtsam pääseda on? Lootsin Prahat, sain peavalu - lennureiside bookimine võrdub minu jaoks maailmalõpuga...
                        ...korduskohtumine 15. novembril Eesti aja järgi kell 21.45 51 000 pealtvaatajat mahutaval Aviva staadionil... / Mõlemad kodumeeskonnad peavad külalisfännidele eraldama 10 protsenti piletitest.

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                          Mis staadionil iirlased oma kodumänge peavad? Palju peavad nad eestlasi sinna sisse laskma? Kuidas kurat sinna neetud saarele kõige lihtsam pääseda on? Lootsin Prahat, sain peavalu - lennureiside bookimine võrdub minu jaoks maailmalõpuga...
                          First leg has been confirmed by the FAI as Friday November 11th in Tallinn, with the second leg at the Aviva on Tuesday 15th.

                          Kommentaar


                            #88
                            Võõrsilmängu kohta infi niipalju, et D4 Hotels-i soovitati, mis asub staadionist 300 m kaugusel. Tube pidi üle 600 olema ja hinnad mõistlikud. Lisaks on mõned eestlased seal töötamas. Lihtsalt infoks
                            Võtan kandle ja Tiugu ühes ja elan jälle!

                            Kommentaar


                              #89
                              Kesa, sina vä?

                              Kommentaar


                                #90
                                Lugesin seda iirlaste foorumit ja sain natuke targemaks. Brian Kerr siis iirlane kes Fääri peatreener.

                                "Brian Kerr talking about his experiences against Estonia with the Faroes, tonight on Off the Ball."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X