320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iirimaa (EM playoff)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei. Me jookseme Iirimaast lõdva munniga üle, kui me juba Urugayd võitsime...
    Algselt postitas Cule
    Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

    Kommentaar


      Algselt postitas TYS0N Vaata postitust
      Iirimaa jookseb lõdva munniga Eestist üle, kui nad juba Itaalasi nii võitsid!
      kle aeg oleks eestist jalga lasta ,suur isamaa on sind ootamas TIBLA!
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Uruguay oli MMi neljas.Itaalia oma alagruppis viimane

        Kommentaar


          Ma vihjasin pigem selle Anatoli rahvuslikul tasapinnal kiimlemisele...
          Last edited by Marek_T; 10.11.11, 15:09. Põhjus: Kevadel pannakse sibulad mulda. Ei hakka praegu nende peale närve raiskama. Jobukari.

          Kommentaar


            Jaa, mehed!

            Kuna ma kunagi enne (enda mäletamist mööda) unes koondise jalgpalli näinud pole, aga eile öösel nägin, siis on asi üliprohvetlik

            Ühesõnaga, Eesti võidab 1:0 ja värava lööb 88+ minutil (ma täpselt ei tea, kuna ma läksin unes 88. minutil peldikusse ja siis löödi) Enar Jääger. Nurgaloogist antakse pall, värava ees on natuke segadust ja siis jalaga lööb.

            Vot selline lugu.
            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

            Kommentaar


              kõlab hästi

              Kommentaar


                Algselt postitas tank Vaata postitust
                Iirimaa - Uruguai 2:3 (sõpakas)
                kes seal ohtlikumad olid, ja iirlaste väravad lõid?
                st keda peaks platsil rohkem jälgima
                Seisan üksi mere ääres
                jalas kollased sandaalid
                valged, merevahust sääred
                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                Kommentaar


                  Algselt postitas TYS0N Vaata postitust
                  Iirimaa jookseb lõdva munniga Eestist üle, kui nad juba Itaalasi nii võitsid!
                  äkki mõni mode võtab vaevaks siin veidi rehitseda.
                  Seisan üksi mere ääres
                  jalas kollased sandaalid
                  valged, merevahust sääred
                  hüüan: "Elagu skandaalid!"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas oku Vaata postitust
                    Jaa, mehed!

                    Kuna ma kunagi enne (enda mäletamist mööda) unes koondise jalgpalli näinud pole, aga eile öösel nägin, siis on asi üliprohvetlik

                    Ühesõnaga, Eesti võidab 1:0 ja värava lööb 88+ minutil (ma täpselt ei tea, kuna ma läksin unes 88. minutil peldikusse ja siis löödi) Enar Jääger. Nurgaloogist antakse pall, värava ees on natuke segadust ja siis jalaga lööb.

                    Vot selline lugu.
                    Kusjuures mul mõned päevad tagasi oli sarnane asi, mõned asjad olid erinevad

                    61-62 minut käib:Vassiljev annab keskväljalt läbisöödu Kaimar Saagile.Dunne võtab ta umbes 18 meetrilt maha ja saab punase.Karistuslöögi lööb Vassiljev madalalt posti kõrvale, aga Given tõrjub korneriks.Järgnevas nurgalöögis annab Vassiljev palli ette posti kus on Ahjupera, kes oli jooksu ette posti alustanud umbes penaltipunkti juurest.Ahjupera saadab õrna puutega palli madalat Giveni jala ja käe vahelt (Given on juba joonelt ära tulnud) pall riivab taga posti ja on väravas.Umbes 10 minutit hiljem saab mingi Iiri afroameeriklasest mängija vasakult äärest läbi mängib mööda nii Jäägerist ja Rähnast ja lööb u penaltipunkti juurest madala löögi esimese posti poole,Eesi õnneksa läheb see ülinapilt mööda (riivad peaaegu posti).Ülejäänud 20 minuti kulgeb Iiri väikse domineerimise all, aga seis jääb 1-0 Eestile.89.minut on Puril veel võimalus 2-0 lüüa.Kiirrünnakust annab Jääger pikki küljejoont söödu jooksu peale Purile.Puri saab õnnega pooleks ühest Iiri mängijast mööda ja satub 1-1 olukorda Iiri paremkaitsjaga.Puri teeb petteid ja lööb terava nurga pealt alla esiposti, kus Given selle löögi tõrjub.

                    Põhjus miks see unenägu ei peaks täide minema:Viimati nägin Eesti koondise mängu unes talvel, kui mängiti Katari vastu.Mäng jäi 1-1.
                    Eesti värav sündis sellest,et Luts sai paremas ääres läbi andis madala söödu värava ette Voskole, kes saatis palli tühja värava (63.minut)
                    Katari värav tuli 72 minut Penaltist

                    Põhjus, miks see unenägu peaks täide minema:Kahtlaselt palju on sarnaseid asju oku unenäoga(kaasaarvatud peldikusse minek)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Sellest ma saan aru, et kui enne magamaminekut vanu mänge vaadata, siis see mõjutab öist ajutegevust, aga miks peaks keegi Iiri mänge vaatama ja iirlasi nimeliselt unes nägema?
                      Djuud, see on kõrgem klass, unenägu näha ja märkmeid teha!
                      Ise olen juba mitmel ööl unes näinud, aga mitte lõpuni. Alati oleme 1:0 ees ja siis kammib unenägu jaburaks kätte ära...

                      Kommentaar


                        Pole varem unenägudes mingit seise näinud aga täna öösel nägin unes, et otsustasin mängu vaatamise asemel minna peole kuhugi ja mäng ära unustada. Peolt koju tulles läksin arvutisse ja esmalt kohe livescore.com ning uurisin seisu, minu rahuloluks oli Eesti võitnud 1:0. Peaks vist homme ka mängu kus kuradile saatma ja peole ära tõmbama kohe, siis ehk läheb täppi!

                        Kommentaar


                          mina ei näe üldse und, nii et minul jääb kogu põnevus päris mänguks

                          Kommentaar


                            *Parandaks - sa näed, aga sa ei mäleta

                            Kommentaar


                              Algselt postitas erxu Vaata postitust
                              *Parandaks - sa näed, aga sa ei mäleta
                              tean-tean

                              Kommentaar


                                Veel üks huvitav artikkel Eesti jalgpallist

                                Kommentaar

                                Working...
                                X