320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iirimaa (EM playoff)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Üldiselt ma ei allu provokatsioonile, kuid kas sulle tõesti pakub rahuldust sellisel hetkel mölisemine?
    Miks sa parem Venemaa sõprusmängu ei vaadanud.

    Kommentaar


      poisid tegid oma ära aga kahjuks tegi kohtunik hulga rohkem, ja see fucking eesti meedia enne mängu eesti poisid kuningad peale mängu orjad tsiteerides delfit, naq verpa case puhul meedia sünnitab staari ja tapab staari vms, aga daisy võid minu juurde taara järgi tulla, FAKING TÖÖTU JA PETTUNUD VENE ROTTT, SU isa oli nii sitt et ungari kohalik käsitööline vorpis su valmis
      T. Rüütli: "Parem platsil targalt seista kui lollilt ringi joosta"

      Kommentaar


        Kuidas seda nüüd sõnastadagi.. Kohtunik varjas enda rüü all ilusat mururoheist särki. Oi, nii lihtne oligi seda öelda..
        "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

        Kommentaar


          Millal austatud punases mundris Kassai Eestimaalt lahkub ? Oleks tore lennujaamas enda arvamust avaldada läbi plakati, mida see tola meie sajandi mängu rikkumisega teha suutis.

          Kommentaar


            järmisele mängule vaja teha plagu kus kassai iiri mängija vormis ja vile suus

            aga ausalt öeldes ma ei saa aru kuidas sihukene jupp sai vilistama mängusid MMi-il
            ning see ei ole tal ju esimene kord siin sedasi vilistada eelminekord kui vilistas siis siis jelle goes ytles ilusti ma ei saa kommida kuna ei taha trahvi maksta ja mängijad loopisid sappi välja..

            Kommentaar


              Algselt postitas Premium Vaata postitust
              Üldiselt ma ei allu provokatsioonile, kuid kas sulle tõesti pakub rahuldust sellisel hetkel mölisemine?
              Miks sa parem Venemaa sõprusmängu ei vaadanud.
              Sellepärast, et tal puudub rahvus ja kodumaa. Ta ei ole mitte keegi ja ta on mitte kusagil.

              Kommentaar


                Algselt postitas Fänn614 Vaata postitust
                No ole rahulik, Venemaa küll huvitavaid mänge seal pakkuma ei hakka.
                Elame, näeme! Venemaa top3 4sör. Ainult Hispaania ja Saksamaa hetkel paremad meist

                Jah, tunnistan, et kohtunik oli veits ebaõiglane. Aga siiski oli see esimene punane õiglane.

                Kommentaar


                  Kusjuures oleme ausad , mängupilt oli väga ilus , kuni ajani , mil sekkus Ugrilane Kassai.Isegi peale esimesi blacke oli ilus , aga midagi pole teha.Aitäh Eesti koondis , olite tublid ja edaspidiseks sobiks ikkagi lause: "Lahinguväljal näeme raisk!"Halada pole midagi , ma olen kindel , et meie koondis jõuab tulevikus suurturniirile.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
                    Sellepärast, et tal puudub rahvus ja kodumaa. Ta ei ole mitte keegi ja ta on mitte kusagil.
                    Eksid lohh, käin pidevalt Venemaa mänge vaatamas Peterburis (1-2 mängu valiktsiksis toimus Petrovski staadionil)

                    Kommentaar


                      venelased kõik seina äärde ja maha lasta kurdi turistid

                      Kommentaar


                        nahhui kui sul siin ei meeldi tõmba sinna siis. urood selline

                        Kommentaar


                          Olgem ausad, kõike Kassai kaela ka ajada ei saa, muidugi on ja jääb ta igavesti eestlaste jaoks mu**iks, aga näiteks Stepanovi punane kaart tuli sellest, et ta päästis Dmitrijevi halvimast, kui viimane tegi väga ebakindla jalaga tagasisöödu, millest ilma Andrei sekkumiseta oleks võinud juhtuda see, mis hiljem kolm korda juhtus.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas TYS0N Vaata postitust
                            sibul? sa ei tea, mida see tähendabki idioot


                            Mis kuradi vend sa oled kao nahuiii siukse juttuga !

                            Kommentaar


                              Ainuke kaart töesti mis oli õige oli Stepanovi teine kollane

                              Kommentaar


                                Ausalt öeldes on uhke olla eestlane. Selleks et playoffidesse saada tuli alistada Serbia, Sloveenia, Pohja Iirimaa ja Fääri Saared. Koik peale Fääride on meist suurema rahvaarvuga riigid ning see voorsil mäng Serbia vastu ei unune kunagi.

                                Koik, kes siin virisevad kohtuniku pärast voivad perse käia. Stjopa oleks vabalt voinud saada otse punase. Lihtsalt mängiti tagasi sitt sööt. Piirojast on jubedalt kahju. Kui mitu aastat on Piiroja koik andnud Eesti koondise eest ja nüüd sai sellise lolli punase, kuid kohtunik pidi selle andma reeglite järgi. Kahju muidugi sest moni teine päev oleks see mäng voidetud.

                                Mängu vaatasin iirlasi täis baaris ja enamus tundsid kaasa ja tegid jooke välja ning koik arvasid, et pennal ja teine punane olid liigsed. Lopuks tulin ikka koju sest tuju oli lihtsalt nii sitt...

                                Siiski poisid on kova tööd teinud, et nii kaugele saada ja nende üle voib uhke olla. Kahju ainult, et täna ei vedanud, aga ei midagi, järgmise 4 aasta jooksul jouame kindlalt ühele finaalturniirile!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X