320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iirimaa (EM playoff)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas jansa75 Vaata postitust
    venelased kõik seina äärde ja maha lasta kurdi turistid
    loe mida mina kirjutasin ajudoonor. Mul ema eestlane ja ise venelane. Seega ma pole 100% venelane idikas Lihtsalt Venemaa koondis meeldib rohkem, seal kõik maailmaklassi mängijad.

    Kommentaar


      Esimene poolaeg oli minu arust päris ilus, ainuke jama tekksiki meil sellega, et meil polnud head ründajat võtta.
      Aga igatahes siiralt loodan, et dublinis võtame miski sümboolse võidu. Kuigi jah EM-i unistused purunesid.
      Ja TYSON sa vana tibla vänt, käi siit kuskile .ru aadressile.

      Kommentaar


        Proovisin oma photoshopi oskusi:kassai_2-1278330832_zoom17_crop_400x300_400x300+24+19.jpg

        Kommentaar


          Algselt postitas Nohik Vaata postitust
          Ausalt öeldes on uhke olla eestlane. Selleks et playoffidesse saada tuli alistada Serbia, Sloveenia, Pohja Iirimaa ja Fääri Saared. Koik peale Fääride on meist suurema rahvaarvuga riigid ning see voorsil mäng Serbia vastu ei unune kunagi.

          Koik, kes siin virisevad kohtuniku pärast voivad perse käia. Stjopa oleks vabalt voinud saada otse punase. Lihtsalt mängiti tagasi sitt sööt. Piirojast on jubedalt kahju. Kui mitu aastat on Piiroja koik andnud Eesti koondise eest ja nüüd sai sellise lolli punase, kuid kohtunik pidi selle andma reeglite järgi. Kahju muidugi sest moni teine päev oleks see mäng voidetud.

          Mängu vaatasin iirlasi täis baaris ja enamus tundsid kaasa ja tegid jooke välja ning koik arvasid, et pennal ja teine punane olid liigsed. Lopuks tulin ikka koju sest tuju oli lihtsalt nii sitt...

          Siiski poisid on kova tööd teinud, et nii kaugele saada ja nende üle voib uhke olla. Kahju ainult, et täna ei vedanud, aga ei midagi, järgmise 4 aasta jooksul jouame kindlalt ühele finaalturniirile!
          + 1, ei oskagi muud lisada. Aitäh Eesti koondisele kõige eest ja jääme uusi ilusaid mänge ootama.

          Kommentaar


            Algselt postitas Panso Vaata postitust
            Proovisin oma photoshopi oskusi:[ATTACH=CONFIG]1010[/ATTACH]
            Hah, päris hea. Oleksin rahul, kui kohtunik oleks 1-2 kahtlast otsust teinud, aga see vile oli liialt kallutatud.

            Kommentaar


              TYSON, mitte, et see juhtuks, kuid kui Eestis oleks kõik maailmaklassi mängijad, siis fännaksid neid? See on küll suht idiootne. :S

              Kommentaar


                Närvid osutusid saatuslikuks.

                Aga vähemalt jättis Lindpere hea mulje.

                Kommentaar


                  Algselt postitas TYS0N Vaata postitust
                  Eksid lohh, käin pidevalt Venemaa mänge vaatamas Peterburis (1-2 mängu valiktsiksis toimus Petrovski staadionil)
                  See, et sa kuskil mingeid mänge käid vaatamas, ei muuda sind kellegiks. Ei ole sa seal oodatud ega siin. See on sinu jaoks kohatäide, et varjata oma tühisust ja leida mingigi side. Kuid isegi seal ei ole ega armastata tühiseid kodumaata inimesi. Lepi sellega, et sa oled kultuuritu inimene ja seda ei muuda ka võõrad suled.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas TYS0N Vaata postitust
                    loe mida mina kirjutasin ajudoonor. Mul ema eestlane ja ise venelane. Seega ma pole 100% venelane idikas Lihtsalt Venemaa koondis meeldib rohkem, seal kõik maailmaklassi mängijad.
                    Jep. Venemaa kaotas Sloveeniale, meie võitsime Sloveeniat

                    Kahju muidugi, et mäng niimoodi läks.Ja just sellisel mängul mida oli niikaua oodatud, tituleeritud sajandi mänguks, president tuli kohale, melu oli meeletu ja sellest räägiti nii palju otsustas, isegi vigastustega vedas meil ja algul arvasin ka , et kohtunikuga.

                    Kommentaar


                      Ei ole need hõimuvelled kunagi meile head tähendanud.Täna Ungrlane,eelminekord Fääride vastu üks teine.
                      Aga tahan seda öelda,et Eesti koondis ei pea midagi häbenema,tehti läbiaegade võimsaim valikturniir ja pääseti play-offi.Teisipäeval on tuleb pea püsti minna järgmisele mängule häbi maha pesema.90min mängu on veel ees ,kuijah EM rong on peaaegu läinud aga mitte lõplikult.
                      Ka rasketel hetketel peame omasi toetama ja paljud kes lahkusid enne tänase mängu lõppu staadionilt ei ole ikka tõelised koondise poolehoidjad.Poisid isegi vähemusest üritasid ja andsid enast maksimumi.Kedagi süüdistada ei tasu.Tuleb see õhtu unustada ja loota helgemale tulevikule!
                      Ah jaa,tea ei kujuta ette kui raske on kaasa elada siis kui kuuled vaid häält aga pilti ei näe.Kiitus Vikerraadio tänastele kommentaatoritele kes tegid väga tasemel tööd!
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Elviss Vaata postitust
                        TYSON, mitte, et see juhtuks, kuid kui Eestis oleks kõik maailmaklassi mängijad, siis fännaksid neid? See on küll suht idiootne. :S
                        noo siis jah toetaks Eestit isegi Järgmine aasta lähen EUROle, tuleb nüüd oodata 2.12.2011, siis saab teada EURO alagruppe ja mis linnas hakkab Venemaa pesitsema

                        Kommentaar


                          Olude sunnil ei n2inud teist poolaega. Mis mulje Lindpere j2ttis?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                            Ausalt öeldes on uhke olla eestlane. Selleks et playoffidesse saada tuli alistada Serbia, Sloveenia, Pohja Iirimaa ja Fääri Saared. Koik peale Fääride on meist suurema rahvaarvuga riigid ning see voorsil mäng Serbia vastu ei unune kunagi.

                            Koik, kes siin virisevad kohtuniku pärast voivad perse käia. Stjopa oleks vabalt voinud saada otse punase. Lihtsalt mängiti tagasi sitt sööt. Piirojast on jubedalt kahju. Kui mitu aastat on Piiroja koik andnud Eesti koondise eest ja nüüd sai sellise lolli punase, kuid kohtunik pidi selle andma reeglite järgi. Kahju muidugi sest moni teine päev oleks see mäng voidetud.

                            Mängu vaatasin iirlasi täis baaris ja enamus tundsid kaasa ja tegid jooke välja ning koik arvasid, et pennal ja teine punane olid liigsed. Lopuks tulin ikka koju sest tuju oli lihtsalt nii sitt...

                            Siiski poisid on kova tööd teinud, et nii kaugele saada ja nende üle voib uhke olla. Kahju ainult, et täna ei vedanud, aga ei midagi, järgmise 4 aasta jooksul jouame kindlalt ühele finaalturniirile!
                            Ma ka üldjuhul nõus , kuid saatsid mu perse . Hea küll , kuid ma pole kohtuniku tööga nõus.Ok see Stjopa olukord , aga siiski vile oli ebaaus.Eesti koondist olen alati austanud - nii võitude , kui kaotuste puhul.Finaalturniirile jõuame , nendin seda juba teist korda tänase päeva jooksul .

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Pähkel Vaata postitust
                              Olude sunnil ei n2inud teist poolaega. Mis mulje Lindpere j2ttis?
                              Ma arvan, et ta oleks toonud mängu teravust küll ja tegelikult natuke tõigi, aga olukord muutus vahetult pärast tema tulekut lootusetuks ja siis polnud muud, kui üksi üritada.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
                                See, et sa kuskil mingeid mänge käid vaatamas, ei muuda sind kellegiks. Ei ole sa seal oodatud ega siin. See on sinu jaoks kohatäide, et varjata oma tühisust ja leida mingigi side. Kuid isegi seal ei ole ega armastata tühiseid kodumaata inimesi. Lepi sellega, et sa oled kultuuritu inimene ja seda ei muuda ka võõrad suled.
                                ok boss

                                Kommentaar

                                Working...
                                X