320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Iirimaa - Eesti (EM Play-Off)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Kus minejad ööbida plaanivad Dublinis?

    Võiks/tahaks teiste eestlastega ikka koos olla.

    Kommentaar


      #17
      Esimese ja kolmanda öö oleme lennujaama lähedal mingis hotellis(ma nime tõesti ei mäleta, aga viisakas koht ja hind oli 35 euri öö). Sel lihtsal põhjusel, et saabume esmaspäeval suht hilja ja neljapäeval läheb suht vara lennuk.
      Mängupäeval proovime öömaja kuskile linna saada.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        #18
        Siia võiksid need ka kirjutada, kellel reisiplaan juba valmis, siis teistel hea vaadata, millega, kes ja kus

        Kommentaar


          #19
          Kui palju reaalselt oleks huvilisi, kes sooviksid sõita samal päeval lennukiga Dublinisse mängu vaatama?
          Hinna klass on muidugi päris krõbe - 380€, milles sisalduks lennuk, transfeer ja mängupilet. Samas jääks ära kulutus hotellidele jm säärasele.

          Kommentaar


            #20
            14 hommikul Eesti Õhuga läbi Kopenhaageni Dublini ja 16ndal tagurpidi tagasi...

            Kommentaar


              #21
              mis hinnaga?

              Kommentaar


                #22
                Dublinis on jubedalt palju backpackerite kohti ka, kus on igati akseptaabel ka ringi jõurata ja pidevalt juua. Hinnaklassid algavad juba 15 eurost ööst. Kui kõik on nagu tuttavad, siis mingised neljased toad oleksid ilmselt igati tipstops.

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                  mis hinnaga?
                  miilide hinnaga+lennujaamamaksud

                  Kommentaar


                    #24
                    Viidates tšarteripaanikale, kus väidetavalt (või v-o enam isegi mitte väidetavalt) on kõik kohad juba enne selle välja kuulutamist broneeritud, ning kodumängu piletimüügi fopaale küsin (ilmselt absurdihuumorit viljeledes) igaks juhuks siiski jalkaliidult (asdf sobiks vastama nt) üle, et millisele aadressile peaksin kirjutama või telefonile helistama, et saaksin võõrsilmängule ilma probleemideta pileti?

                    Vastust oodama jäädes

                    Ps. Lennupiletid on olemas, tšarterile ei pretendeeri.

                    Pps. Ei oota vastust stiilis "lollakas oled vää kõiki 5000 piletit Avivale ikka välja ei müüda võõrsilfännidele ää. ää".

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas marconius Vaata postitust
                      14 hommikul Eesti Õhuga läbi Kopenhaageni Dublini ja 16ndal tagurpidi tagasi...
                      SAS-iga ikka? Meil esmasp õhtul 18:10 Copenhagen ja teisp hommik Dublin, tagasi Arlanda kaudu Tallinna 16. nov

                      Kommentaar


                        #26
                        EJL plaanib Iirimaale kahte tšarterlendu:

                        Eesti Jalgpalli Liit (EJL) loodab organiseerida Iirimaal peetavale EM-valiksarja play-off-mängule tavapärase ühe tšarterlennu asemel kaks.

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas Sen Vaata postitust
                          SAS-iga ikka? Meil esmasp õhtul 18:10 Copenhagen ja teisp hommik Dublin, tagasi Arlanda kaudu Tallinna 16. nov
                          SAS ga edasi jah,aga mis endal plaanis Christianias öö veeta vä?

                          Kommentaar


                            #28
                            Ilma liialdusteta, olen vähemalt 10 korda saanud Ryanairilt vastuseks, et payment has declined. Plaaniks oli siis see kellegi poolt varem mainitud Tallinn-Oslo-Dublin variant... aga eks näis, palju need piletid homme juba maksavad, eelarve on siiski väga piiratud mul

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas gialloblu Vaata postitust
                              Ilma liialdusteta, olen vähemalt 10 korda saanud Ryanairilt vastuseks, et payment has declined. Plaaniks oli siis see kellegi poolt varem mainitud Tallinn-Oslo-Dublin variant... aga eks näis, palju need piletid homme juba maksavad, eelarve on siiski väga piiratud mul
                              Kui tegemist swedbank'i kaardiga, siis neil alates 13ndast oktoobrist mingi uus turvasüsteem kasutusel, pead selle ise aktiveerima internetipangas.

                              Kommentaar


                                #30
                                Noh.. tuleb tõdeda, et nüüd on mul küll rumal tunne
                                Aga samas leidsin juba vahepeal sõprade seast inimese, kes nõustus mulle piletid ära ostma ja Tallinn-Oslo-Dublin on ostetud nüüdseks

                                Kommentaar

                                Working...
                                X