320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fakte Eesti koondisest ja muud vajalikku referaadi koostamiseks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Fakte Eesti koondisest ja muud vajalikku referaadi koostamiseks

    fakte ja muud taolist eestikoondisest mida oleks kõigil huvitav teada ja jagada

    #2
    äkki siis..et kui Eesti mängiks Prantsusmaaga, oleksime esimene riik kes on mänginud kõigi UEFA liikmetega
    ja et Eesti osales maailma esimeses MM kvalifikatsioonimängus 1933 aasta 11 juunil Rootsi vastu Stockholmis, kus me kaotasime 6-2

    E: märgin siis ära, et kes ei tea , siis esimene MM oli Uruguais, mille korraldaja ka kinni pani. Siis veel kvalifikatsiooni polnud.
    Teine MM oli 1934 Itaalias


    E2: samas mängus ''lõi'' Eesti väravavaht Evald Tipner MM kvalifikatsioonide esimese omavärava, astudes palliga üle väravajoone

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
      E2: samas mängus ''lõi'' Eesti väravavaht Evald Tipner MM kvalifikatsioonide esimese omavärava, astudes palliga üle väravajoone
      Ta vist ei astunud vaid käsi ületas väljaviskeks hoogu võttes väravajoone, kui ma lugu õigesti mäletan.

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas vvoog Vaata postitust
        Ta vist ei astunud vaid käsi ületas väljaviskeks hoogu võttes väravajoone, kui ma lugu õigesti mäletan.
        põhimõtteliselt küll jah, rootslane jooksis Tipneri poole ja tipner astus tagasi väljaviske ajal

        Kommentaar


          #5
          ma teen siis NENDE kuttide otsa lahti: NAHHUI NADO sul 5 referaati korraga teha? see ei kõla juba kuigi loogiliselt, eriti kui sa oled 12 vms...

          Kommentaar


            #6
            ei taha solvata aga oled kuulnud lauset : kui midagi tarka õelda ei ole ole lihtsalt vait ?
            ja vastan su küsimusele miks mul korraga 5 referaati teha , sellepärast et õpse lihtsalt ei huvita et sul teistes ainetes ka õppida on

            Kommentaar


              #7
              ja kõigi jaoks anti aega ainult paar päeva jah...

              Kommentaar


                #8
                kas keegi oskaks õelda mis vajadus on alati eestlastel igaasja üle vinguda niikaua kui võimalik , ja just tühja kohapealt

                Kommentaar


                  #9
                  Ei saa praegu öelda, et päris tühja kohapealt sulle turri lennati. Praegust jääb pigem sihuke mulje, et sa oled lihtsalt laisk ja üritad teiste lahkust ära kasutada, et need sinu eest musta töö ära teeks.

                  Kommentaar


                    #10
                    kui te loeksite uuesti üleval olevat teksti ss te näete et ma viisakalt palun fakte ja ajalugu eesti koondise kohta , kas see on ära kasutamine kui ma viisakalt palun et inimesed ütleksid peast lihtsad asjad nt kes on suurimad väravalõõjad v kes on kõige rohkem mänge koondises mänginud .Ma arvan et õige fänn teab seda peast ja suudab siia peast selle ära kirjutada ega võta tükki küljest .

                    Kommentaar


                      #11
                      http://en.wikipedia.org/wiki/Estonia..._football_team


                      Algselt postitas mm2010 Vaata postitust
                      kas keegi oskaks õelda mis vajadus on alati eestlastel igaasja üle vinguda niikaua kui võimalik , ja just tühja kohapealt
                      Harju ära sellega, eriti siin foorumis

                      Kommentaar


                        #12
                        Selles suhtes, et teed referaati aga ise ei viitsi fakte ja vajalikku infot otsida??!
                        Äkki siis oleks lihtsam lasta kellegil üldse see referaat ära teha. Ja samas kui sa tahad siit fakte teada siis referaadis pead ju viitama ka allikatele, või ei ??? Panedki nii et allikas: soccernet.ee foorumikasutaja Meintz (nimi juhulikult valitud) ???

                        Kommentaar


                          #13
                          kui inimene soovib et ma paneksin allikaks tema foorumi nime siis ma paneksin
                          aga kuna siit tuli niipalju vingumist mis eestlastele omane siis hakkasin ise tegema ja pole rohkem vingumist juurde vaja

                          Kommentaar


                            #14
                            Ma andsin sulle lehe kus saab kõik enam vähem teada lisaks kõrval saad Eesti lehele minna.Mis sulle ei meeldi.Nüüd ju tead kust informatsiooni saada

                            Kommentaar

                            Working...
                            X