320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Balti turniir 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma loodan et ma ka paadi peale mahun

    Kommentaar


      Bronniks kah kolm kohta!

      Kommentaar


        Jansa, ma ei saa ikka aru, mis päeval see trallvalleraa toimuma saab?
        Mulle ja poisile ka palun kaks kohta igatahes!

        Kommentaar


          trallvallleraa on plaanis pühapäeval
          Jalgpallihaigla liige
          Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

          Kommentaar


            Kuidas üldsus üldiselt reedesele mängule saabub? Tööpäev ju ikkagi. Ma ise oma aja peremehena mõtlen juba poolest päevast Tarbatus ringi kooberdada ja mänguks, noh, ette valmistuda. Et siis lööks servad kokku, seltsis segasem. Õhtupoolikul on plagude ülespanekuks ka konkreetne kellaaeg, mul kuluks sinna üks paar abikäsi ära. Plagud toob abikaas autoga vast statale ära, aga üles sidumiseks oleks hea kamraadi ligi hoida. Mõni tartlasist on ehk vaba vahemikus 18-18:30, kui kaugemaltnurga mehi kohale ei jõua? Martin? Mortan? Aifo? Mällar?

            Ühtlasi ootan ettepanekuid uute plagude jaoks. Paari uuega võiks ju hooaja esimesteks kodumängudeks üles astuda. Aga mis sisuga, kellele? Koosseisu ka ei tea ju, muid on siin mõlkund mõtteid Jäkule, Opile või Klavanile teha...

            Kommentaar


              Mina olen Tartus neljapäeva õhtust.
              Mis ja kudias täpsemalt liigun, ei ole veel paika pannud (va see, et doonorina tuleks verd anda )
              Tundmatu - ehk mida mina ka tean

              Kommentaar


                Algselt postitas jansa Vaata postitust
                ... ja nüüd siis asi kindel...

                Kella 11:00 ... 12:30ni on mootorlaev Pegasus (vt. http://tartusadam.ee/galerii.html) AINULT sinisärkide valduses.
                Üritan sinna pardale saada ka ühe või kaks DJ-d kes meid hea jalgpallimuusikaga ärkvele müristavad.
                Laeval töötab Baar mis pidavat müüma Tartu odavaimat õlut
                Kohti on max. 74-le.... nii et hakkake plaane pidama !

                Täpse hinna edastan siis kui saame DJ ja tehnika , muidu on 168.- laev ja kui et meid nt. 70 siis, pilet= 2.40€/nägu mis teab mis kallis pole vast 1,5 h. lõbu eest .
                Hea töö vanameister ! Kohe on näha ,et kogemuste baas on kõva The Wellington Bar flies !!!.Pane mulle kohe kaks kohta kinni .
                FCF Forever

                Kommentaar


                  reede hommikul/lõunal bussiga

                  Kommentaar


                    Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                    . Mõni tartlasist on ehk vaba vahemikus 18-18:30, kui kaugemaltnurga mehi kohale ei jõua? Martin? Mortan? Aifo? Mällar?
                    Ajutise tallinlasena pean nentima, et ilmselt saabun Tartusse reedel alles nii tunnike enne kick-offi (kui just varasema rongiga ei liigu), seega minu kui kindla mehega arvestada ei tasu. Aga ega's Tartus head inimesed otsa pole lõppenud, mõne härra või proua ehk ikka leiad. Martin kooserdab mööda Tartut sihitult ringi, las teeb vahelduseks midagi kasulikku kah!
                    Jalgpallihaigla liige
                    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                    Kommentaar


                      Kus te kõik üldse ööbite?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                        Mõni tartlasist on ehk vaba vahemikus 18-18:30, kui kaugemaltnurga mehi kohale ei jõua? Martin? Mortan? Aifo? Mällar?
                        Mina võin aidata.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Frontschwein Vaata postitust
                          Kust selline info pärit ja millal osta saab
                          34 eur (otsatribüün) ja 39 eur pakette (küljetribüün) saavad mai lõpuni broneerida klubid ja fännklubid. Kui õigesti mäletan, siis jalkaliidu uus kommertsboss ütles, et hiljem hakkavad paketid maksma 45 eur.


                          Rohkem teemakohast ka. Oli plaanis sõita 2. juunil Luunja-Vändra Vaprus mängule aga nüüd on see lükatud pühapäevale. Peab siis laupäevaks midagi välja mõtlema. Elva-Emmaste kell 14 ja Otepää-Quattromed kell 17 tunduvad suht huvitavad variandid.
                          Rise and rise again until lambs become lions!

                          Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Hellik Vaata postitust
                            Rohkem teemakohast ka. Oli plaanis sõita 2. juunil Luunja-Vändra Vaprus mängule aga nüüd on see lükatud pühapäevale. Peab siis laupäevaks midagi välja mõtlema. Elva-Emmaste kell 14 ja Otepää-Quattromed kell 17 tunduvad suht huvitavad variandid.
                            Korralikku jalgpalli ja Eesti parimat fänlust näeb

                            02.06.2012 14:00 EMÜ SK JK Welco Elekter Ülenurme st - Tartu mnt 5, Ülenurme, Tartu mk
                            Jalgpallihaigla liige
                            Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                            Kommentaar


                              Olerexi Facebooki lehel on võimalik võita Balti turniiri kõikidele mängudele pääsmeid: https://www.facebook.com/as.olerex

                              Kommentaar


                                Algselt postitas aiFo Vaata postitust
                                Korralikku jalgpalli ja Eesti parimat fänlust näeb

                                02.06.2012 14:00 EMÜ SK JK Welco Elekter Ülenurme st - Tartu mnt 5, Ülenurme, Tartu mk
                                duubeldan!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X